o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Muzyka MP3
 » Odpowiedz na ten temat

szukam teledysku

1 «   11 12 13 14 15   » 166 Strony tematu:
[20.05.2009] 18:24
TakaJednaPomocnica
ivter (09.05.19 23:09):
szukam teledysku w którym rysunkowy ludzik idzie sobie, a za nim rekin, czarno - białe, ludzik charakterystycznie kiwa głową w rytm muzyki

Gigi D'Agostino- Bla Bla Bla

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [14909862]
[20.05.2009] 18:26
TakaJednaPomocnica
Albo Gigi D'Agostino - The Riddle

IP i czas połączenia logowane. [14909870]
[21.05.2009] 17:26
kli
siemka szukam teledysku w ktorym spiewa czarny koles i przez cala piosenke spiewa on do kobiety ucha tresc mniejwiecej jest jak on bardzo ja kocha a ona go slucha caly czas.Na bialym tle teledysk a oni sa na glownym kadrze laska byla biala wolna piosenka widzialam ten clip na trace podajrze w 2006 roku a teraz nigdzie tego nie puszczaja a ja kompletnie nie znam nazwy prosze pomozcie sprawdzalam juz wszedzie

IP i czas połączenia logowane. [14915245]
[21.05.2009] 17:41
kli
http://www.youtube.com/watch?v=LYhrYHmUPn0 moze to jest to

IP i czas połączenia logowane. [14915317]
[21.05.2009] 23:09
Insolite  insolite_x@tlen.pl
Witajcie,

Szukam teledysku lub utworu, z teledysku pamiętam że był to dość szybki utwór i chyba dziewczyna grała wstawki na fortepianie w domu.
W domu była chyba z mężczyzną i w końcówce utworu otworzyło się okno i wiatr wpędził dużo liści.
Wiem że to niewiele ale może ktoś skojarzy...
Z góry dzięki.

IP i czas połączenia logowane. [14917850]
[25.07.2014] 08:44
[22.05.2009] 20:17
jakis czas chodzi mi
po glowie teledysk, w ktorym spiewaja 2 babeczki - jedna blondynka a druga czarna, sa sciete "na chlopaka" i ubrane podobnie, zaczyna sie jak ida ulica i atakuja policjanta, potem tancza na wybiegu dla modelek itd... ciagle sa w jakis czapkach lub kapeluszach

prosze o pomoc

IP i czas połączenia logowane. [14922474]
[23.05.2009] 18:26
koperdark
ej hlopaki szukam teledysku z dziewczynami jakies tehno i tan jest taki facet zwiazany na krzesle plz piszcie odpowiedzi na nr gg 12204793 plz

IP i czas połączenia logowane. [14927010]
[23.05.2009] 22:03
ooadi
myha77 (09.04.30 14:02):
poszukuję od bardzo dawna pewnego utworku ale nie pamiętam wykonawcy ani tytułu, anie nawet słóka. pamiętam za to coś nie coś z teledysku, śpiewa 2 facetów, jeden biały długowłosy, drugi ciemnoskóry, na początku teledysku obaj siedzą na ławce. utworek jest bardzo melodyczny. pamiętam go z mtv , lata 90\' ale który rok dokładnie to niewiem.i wiem że nie był to zespół tylko chyba jakis przypadkowy duet. bardzo prosze o wskazówki, kto to,co to

jeśli jeszcze ktoś tu czeka na odpowiedż...
myślę ze to Charles and Eddie - Would I Lie To You

IP i czas połączenia logowane. [14928403]
[24.05.2009] 15:39
holymoly
dariusy (09.04.29 22:35):
Szukam takiego starego teledysku gdzieś z lat 2000-2003.Byl tam taki robocik-ludzik, pamietam jak przez mgle,mial cos do czynienia chyba z komputerem,patrzyl na monitor ,na koncu teledysku lecialy mu łzy.Naprawde tyle tylko pamietam,a juz od ladnych kilku miesiecy nie moge przypomniec sobie nazwy ...

Moze chodzi o one-t cool-t the magic key? to jest 2002 wiec pasuje
http://www.youtube.com/watch?v=SlPs3jyuNt0

IP i czas połączenia logowane. [14931415]
[24.05.2009] 16:14
holymoly
Szukam juz tydzien tego teledysku, jest on chyba nowy, piosenke spiewa bialy facet kolo 40, raczej pop. W teledysku chodzi o to ze faceci siedza przy barze i patrza na kobiety na parkiecie ktore tancza z innymi mezczyznami. Jest tam scena z kowbojem ktory sie grzeje na blondyne i jest wlasnie goscinnie method man ktory sie grzeje na taka czarna laske. Ogolnie konczy sie to tak ze ci siedzacy przy barze ktorzy tylko patrza podchodza do tych lasek i odbijaja je tym z ktorymi one tanczyly, jest bojka. Tytul wydal mi sie prosty ale jednak go zapomnialam ;p Bardziej mi chodzi o piosenke bo caly czas ja nuce i nie moge sie od niej uwolnic.

IP i czas połączenia logowane. [14931613]
[24.05.2009] 22:03
kli kli
pomocy
siemka szukam teledysku w ktorym spiewa czarny koles i przez cala piosenke spiewa on do kobiety ucha tresc mniejwiecej jest jak on bardzo ja kocha a ona go slucha caly czas.Na bialym tle teledysk a oni sa na glownym kadrze laska byla biala wolna piosenka widzialam ten clip na trace podajrze w 2006 roku a teraz nigdzie tego nie puszczaja a ja kompletnie nie znam nazwy prosze pomozcie sprawdzalam juz wszedzie

IP i czas połączenia logowane. [14933545]
[25.05.2009] 00:10
Kasia1111
Szukam teledysku elektronicznego, gdzie dwóch facetów jest na lotnisku i zmieniają/zdejmują swoje głowy, które mieli w walizce. W międzyczasie biegają po lotnisku i uciekają od ochrony. Dzięki za pomoc.

IP i czas połączenia logowane. [14934668]
[26.05.2009] 22:46
SZUKAMmmm
mannn (09.04.27 21:51):
siema ja polskiego teledysku chyba hip hop rysunkowy co gna przez miasto maluchem postać (teledysk Rysunkowy)

szukam chyba tego samego teledysku. wiem że pojawiły sie też jakieś tam żółte autobusy... prosze o odpowiedź!

IP i czas połączenia logowane. [14945634]
[28.05.2009] 20:15
kamiloooooooo
Poszukuje takiego teledysku,w którym to akcja działa sie w szpitalu psychiatrycznym.była tam więziona kobieta,dawali jej zastrzyki na krzesle,ona prubowala sie uwolnic,lekarze i reszta pacjentow tanczyla do okola jeden grubszy pacjent biegal po torach na kotrych jezdzily pociagi wykorzystywane w polsce,te co ciągną wagony z węglem

IP i czas połączenia logowane. [14956803]
[28.05.2009] 20:17
kamiloooooooo
kamiloooooooo (09.05.28 20:15):
Poszukuje takiego teledysku,w którym to akcja działa sie w szpitalu psychiatrycznym.była tam więziona kobieta,dawali jej zastrzyki na krzesle,ona prubowala sie uwolnic,lekarze i reszta pacjentow tanczyla do okola jeden grubszy pacjent biegal po torach na kotrych jezdzily pociagi wykorzystywane w polsce,te co ciągną wagony z węglem
aha chce dodać że było to muzyka electro

IP i czas połączenia logowane. [14956816]
[28.05.2009] 20:28
rzeznik
poszukuje teledysku takiego komiksowego w ktorym rysowani ludzie ida za czerwonym sznurkiem

z gory dziekuje za pomoc!

IP i czas połączenia logowane. [14956875]
[28.05.2009] 20:58
kamiloooooooo
yyyyy... (09.05.15 21:23):
yyyyy... (09.05.15 21:20):
szukam tytułu piosenki z lat 80-90 na teledysku której są długowłosi mężczyźni grający na gitarach znajdują się na sztucznej pustyni czy jakimś miejscu gdzie jest dużo piachu widać ze teledysk robiony w studio, piosenka jest przyjazna dla ucha bardzo i jest anglojęzyczna najprawdopodobniej prod. amerykańskiej... nie jestem w stanie nic więcej powiedzieć proszę o pomooooc

zapomniałam dodać ze to rockmani i są biali... Prosze bardzo gorąco o pomoc dla znawcy tego typu muzyki lub amatora muzyki lat 80 90 to pewnie pestka
może to ?

Red Hot Chili Peppers - Give It Away

IP i czas połączenia logowane. [14957039]
[28.05.2009] 23:31
Natalkaaaaa
Cześć, poszukuję teledysku, gdzie chłopiec kopie dziurę, dokopuję się do dziewczynki... wysyłają sobie wiadomości, najważniejszy szczegół który mi utkwił to, to, że chłopiec daje dziewczynce (chince, japonce) list na którym jest napisane krótkie słowo i to słowo to prawdopodobie tytuł... Nie mogę sobie przypomnieć żadnego słowa...

Z góry dziękuję

IP i czas połączenia logowane. [14958126]
[28.05.2009] 23:33
bartoshq  bartoshq@tlen.pl
hej wszystkim,
a ja mam zagwozdkę straszną. od paru lat szukam piosenki. oczywiście nie znam tytułu ani wykonawcy. będę wdzięczny za każdą sugestię i/lub pomoc w ustaleniu.
a teraz opis:

teledysk zaczyna się w pustym pomieszczeniu w którym na ścianie wyświetlany jest film z projektora. na filmie serfer na desce. w pokoju śpiewa facet w słonecznych okularach który stoi tak że film rzucany na ścianę widoczny jest na tym facecie. refren piosenki zawiera coś w ten deseń "saw w the a" (nie śmiać się tylko to mi pobrzmiewa w głowie), później scena w basenie. ciemnowłosa dziewczyna w kapeluszu i kostiumie w grochy z 2-3 chłopakami - ona chyba w dmuchanym kole. w ogóle to na tym basenie chyba zjeźdżalnia, ale głowy nie dam. basen na świeżym powietrzu.

i to wszystko co pamiętam. piosenka raczej lata 80-90. szukał phila colinsa, depeche mode, 2unlimited - ale nie znalazłem - a jakoś z nimi mi się kojarzyło.
Proszę o pomoc. Piszcie tu lub do mnie na maila.

Pozdrawiam odwdzięczę się

IP i czas połączenia logowane. [14958139]
[28.05.2009] 23:52
Natalkaaaaa
Dodam jeszcze że to słowo jest krótkie (tak mi się wydaje)
Myslałam że to coś w stylu: Hello itp.
Ale nic nie mogę wyszukać...
Proszę o pomoc..

IP i czas połączenia logowane. [14958214]
[29.05.2009] 15:30
velmondo
hej wam.
szukam teledysku, gdzie facet jedzie autem i czeka w korku, nagle gdzieś z boku panienka otwiera drzwi od swojego auta i jakis łysy typ rozpiernicza jej te drzwi swoim samochodem . Następnie panienka nie wytrzymuje i zaczyna rozpierniczac typowi samochu a ty jej i tak nawzajem...czy wiecie czyja to muzyka ...teledysk gdzies od2001-2004...proszę o pomoc i dziekuje z góry.

IP i czas połączenia logowane. [14960494]
[29.05.2009] 16:46
yyyyy...
kamiloooooooo (09.05.28 20:58):
yyyyy... (09.05.15 21:23):
yyyyy... (09.05.15 21:20):
szukam tytułu piosenki z lat 80-90 na teledysku której są długowłosi mężczyźni grający na gitarach znajdują się na sztucznej pustyni czy jakimś miejscu gdzie jest dużo piachu widać ze teledysk robiony w studio, piosenka jest przyjazna dla ucha bardzo i jest anglojęzyczna najprawdopodobniej prod. amerykańskiej... nie jestem w stanie nic więcej powiedzieć proszę o pomooooc

zapomniałam dodać ze to rockmani i są biali... Prosze bardzo gorąco o pomoc dla znawcy tego typu muzyki lub amatora muzyki lat 80 90 to pewnie pestka

może to ?

Red Hot Chili Peppers - Give It Away
fajny kawałek ale to nie ten yh.. swój kiedyś przy okazji moze znajdę dziękuje za chęci pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [14960896]
[29.05.2009] 17:01
aaa1990
Ja proszę o tytuł piosenki z lat 80-90 w teledysku zakonnica jechała na rowerze i były również tam jakieś tory i był mężczyzna który grał na gitarze w jasnych włosach do ramion i śpiewał, słowa z piosenki to:
i will understand always always
w refrenie było ups i did it, ups i did it... czy jakoś podobnie może wiem ze to słowa przywołują na myśl piosenki Britney Spears aleee to żaden sweet-popowy kawałek... była bym bardzo wdzięczna i w zamian mogę pomóc w poszukiwaniu wybranego tytułu

IP i czas połączenia logowane. [14960966]
[29.05.2009] 17:34
ufoALBOiNIEufo
aaa1990 (09.05.29 17:01):
Ja proszę o tytuł piosenki z lat 80-90 w teledysku zakonnica jechała na rowerze i były również tam jakieś tory i był mężczyzna który grał na gitarze w jasnych włosach do ramion i śpiewał, słowa z piosenki to:
w refrenie było ups i did it, ups i did it... czy jakoś podobnie może wiem ze to słowa przywołują na myśl piosenki Britney Spears aleee to żaden sweet-popowy kawałek... była bym bardzo wdzięczna i w zamian mogę pomóc w poszukiwaniu wybranego tytułu
nie ups i did it, ups i did it tylko Hope Of Deliverance ale przy ich akcencie i charczących głośnikach to wydaje się jeden ciul
http://www.youtube.com/watch?v=a0iTLH_uKoI
proszę

IP i czas połączenia logowane. [14961153]
[29.05.2009] 17:39
ufoALBOiNIEufo
aaa1990 (09.05.29 17:01):
http://www.youtube.com/watch?v=ck-h0oG2msA&f eature=related

Zakonnice w samochodzie były

IP i czas połączenia logowane. [14961185]
[29.05.2009] 21:56
Xstreem
Szukam teledysku, który był wyświetlany jakięś 2-3 lata temu.Głównym motywem jest facet chyba w białym ubraniu który sobie chodzi po dzielnicy , żeby w końcu przyłączyć się do jakiegoś spotkania, a na końcu otrzymuje telefon i odjeżdża. Wszyscy w tym klipe wyglądają na dziwaków Z góry dziękuje

IP i czas połączenia logowane. [14962878]
[30.05.2009] 00:35
AJK
Szukam teledyslu. Calosc dzieje sie w biurze Spiewa kobieta i w przerywnikach wystepuje chyba reszta zespolu jakis 2 lub 3 kolesi. Laska spiewa rozbierajac sie w gabinecie jakiegos kolesia, kseruje sobie rozne czesci ciala i rozklada kolesiowy te kartki po calym gabinecie, w miedzy czasie jest jeszcze przebitaka jak laska przyjemnie tuli sie z gasnica na biurku. tyle wiem byl bym bardzo wdzieczny jak by ktos cos podpowiedzial.
pozdro

IP i czas połączenia logowane. [14964042]
[30.05.2009] 16:26
yeti_wood
Szukam i znalezc nie moge
Teledysk jest rysunkowy leci mniej wiecej tak ze gosc wstaje potem plynie gondola albo inna lodka z psem przez bagno albo rzeke a pod koniec siada gdzies na jakiejs wyspie i patrzy sie w ksiezyc

IP i czas połączenia logowane. [14966222]
[30.05.2009] 19:03
jest pare roznic ale
jakis czas chodzi mi (09.05.22 20:17):
po glowie teledysk, w ktorym spiewaja 2 babeczki - jedna blondynka a druga czarna, sa sciete \"na chlopaka\" i ubrane podobnie, zaczyna sie jak ida ulica i atakuja policjanta, potem tancza na wybiegu dla modelek itd... ciagle sa w jakis czapkach lub kapeluszach

prosze o pomoc

moze to to
http://www.youtube.com/watch?v=WPmy2fCuTjs

IP i czas połączenia logowane. [14967155]
[30.05.2009] 19:27
Xstreem
Szukam i znalezc nie moge
Teledysk jest rysunkowy leci mniej wiecej tak ze gosc wstaje potem plynie gondola albo inna lodka z psem przez bagno albo rzeke a pod koniec siada gdzies na jakiejs wyspie i patrzy sie w ksiezyc To jest jeden z teledysków Mobiego ( moby- bodajże Natural Blues)
A czy ktoś wie coś więcej o teledysku który ja szukam , proszę

IP i czas połączenia logowane. [14967337]

1 «   11 12 13 14 15   » 166 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat