o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Muzyka MP3
 » Odpowiedz na ten temat

szukam teledysku

1 «   56 57 58 59 60   » 167 Strony tematu:
[09.11.2010] 14:04
Wajs
valkiria_sigrun (08.11.08 20:08):
Ostatnio przypomniał mi się pewien teledysk, ale niestety nie kojarzę kto to śpiewał. W teledysku dziewczyna mieszka z chłopakiem, który jest strasznym flejtuchem, w rewanżu serwuje mu kąpiel w kwasie i chłopak się rozpuszcza do zera, a ona się przygląda. Jak komuś się coś przypomni to niech napisze, a teledysk przestanie mnie wreszcie prześladować
czy chodzi o berenice - i'd rather sleep alone ?

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [17398183]
[09.11.2010] 16:34
Murinio
Witam,
poszukuję tytułu teledysku, na którym kobieta ubrana cala na bialo, z białymi wlosami i białymi szklami kontaktowymi spiewa piskliwym glosem siedzac na lozku, a dwoch koles na zmiane pojawiajacych sie w teledysku spiewa roznymi stylami, raz rapuja, potem troche glosu rockowego, na koncu teledysku ida w trojke przez korytarz. Teledysk widzialem w programie Zakazane piosenki lub Zakazane teledyski. Aha, ta dziewczyna spiewa tylko refreny!!
Prosze o pomoc i z góry dziekuje !!

IP i czas połączenia logowane. [17398818]
[09.11.2010] 22:38
Murinio
Hehe, jeszcze jedno, kolesiowi lezacemu na łózku (w dalszej czesci) nagle staje, piosenka jest chamska i ordynarna

IP i czas połączenia logowane. [17400571]
[11.11.2010] 16:44
maggoty
ludzie pomocy!
od kilku lat szukam pewnej piosenki i dlatego niewiele pamiętam. a mianowicie : na początku dziewczyna siedzi z ojcem w pokoju, który czyta gazetę, jest młoda i dość kolorowo ubrana, może miała warkocza, ale wiem, że miała ciemne włosy. najważniejsze jest to, że nad nimi jest impreza tej dziewczyny, na której później się znajduje. a ojciec był bardzo wkurzony. i tylko tyle pamiętam. kiedyś często leciało na vivie, ale to było milion lat temu. POMOCY !

IP i czas połączenia logowane. [17407505]
[11.11.2010] 19:11
nj
kaszkiet1990 (08.10.23 19:22):
szukam teledysku hip hopowego,kiedys byl w plytce ktora dawali do bravo...wiem ze byl motyw ze dziecko mialo cymbalki i ojciec mu je wyrzucil przez okno...pomozecie?
WBU Nie ma na co czekać

IP i czas połączenia logowane. [17408272]
[29.08.2014] 03:13
[11.11.2010] 19:54
szy123
szukam teledysku gdzie jest gruby murzyn siedzi na krześle i gra na gitarze ta piosenka jest bardziej taka spokojna aha i ten gościu jest przy rzece czy przy jeziorze

IP i czas połączenia logowane. [17408526]
[12.11.2010] 04:39
jaro12345
Faith no more Black Hole Sun

IP i czas połączenia logowane. [17410442]
[12.11.2010] 13:26
elkozzo
Murinio (10.11.09 16:34):
Witam,
poszukuję tytułu teledysku, na którym kobieta ubrana cala na bialo, z białymi wlosami i białymi szklami kontaktowymi spiewa piskliwym glosem siedzac na lozku, a dwoch koles na zmiane pojawiajacych sie w teledysku spiewa roznymi stylami, raz rapuja, potem troche glosu rockowego, na koncu teledysku ida w trojke przez korytarz. Teledysk widzialem w programie Zakazane piosenki lub Zakazane teledyski. Aha, ta dziewczyna spiewa tylko refreny!!
Prosze o pomoc i z góry dziekuje !!
Die Antwoord - Evil Boy

IP i czas połączenia logowane. [17411518]
[12.11.2010] 13:39
elkozzo
asionka (10.10.26 20:52):
Hej. szukam starego teledysku z lat 90-tych. Jedyne co z niego pamietam to dwóch murzynków w jeden w czerwonym drugi w żółtym kobinezonie (ortalionowym) - albo obydwoje byli w czerwonym - na pewno kontrastowych kolorach - nutka żywa w stylu willa smitha jiggy with it - za nic nie potrafię sobie przypomnieć kto to byl, a tymbardziej słów piosenki. Wiem, że szalałam przy niej - jeśli ktoś kojarzy z vivy bądz mtv bardzo proszę o podpowiedź
pewnie to:
http://www.youtube.com/watch?v=twkh0YiInPM&a mp ;feature=related

IP i czas połączenia logowane. [17411582]
[12.11.2010] 13:42
elkozzo
jaro12345 (10.11.12 04:39):
Faith no more Black Hole Sun
chyba Soundgarden, a nie FNM

IP i czas połączenia logowane. [17411600]
[12.11.2010] 14:36
elkozzo
Anka697 (10.09.28 21:58):
Witajcie, szukam 2 teledysków. Mam nadzieję, że ktoś z Was skojarzy któryś, bo męczą mnie od bardzo dawna, a niestety niezbyt wiele pamiętam. Teledysk nr 1
Wydaje mi się, że jest z ok. 1998 roku jest w stylu mr. president coco jumbo, tic tac toe mr. wichtig albo blue jeans, zrobiony w stylu plastikowego różu, wakacyjny, radosny, frywolny. Jest taka scena, że do budki z lodami w waflu, które sprzedaje cycata blondyna i zlizuje jak cieknie z loda oraz patrzy zalotnie, stoi kolejka mięśniaków, a bohater tego teledysku albo piosenkarz stoi na szarym końcu, wiadome ze ona mu się bardzo podoba. Teledysk nr 2
Czarny facet ubrany na czarno zbiera dusze, widać jak niektórzy umierają i dlaczego przenieśli się do zaświatów, oczywiście ubrane są na biało. Na końcu niesie dziecko, wspina się z nimi, idą gęsiego na górę, którą widać całą, a na wierzchołku jakby przechodzą do zaświatów. Wiem, że to niewiele. Jeśli ktoś kojarzy proszę o pomoc. Mój mail: anka697@op.pl Pozdrawiam serdecznie.
2. Bone Thugs-N-Harmony - Tha Crossroads

IP i czas połączenia logowane. [17411903]
[12.11.2010] 14:39
elkozzo
Evanlin (10.10.08 00:28):
Dobra proszę o pomoc. Szukam od roku piosenki w której na teledysku dziewczyna jedzie na rowerze, jest ciemno, jedzie szosą a wokół niej są drzewa i ona śpiewa, a później klaszcze i wyskakują postacie przebrane za zwierzęta tzn. mają maski na twarzy i wykonują jakieś tam tricki na rowerach i ona sobie dalej śpiewa i oni znikają i się pojawiają. Ta piosenka leciała na 4funtv. Błagam o pomoc !
Bat for Lashes - Whats a Girl To Do

IP i czas połączenia logowane. [17411924]
[12.11.2010] 16:35
Ania:)
Szukam piosenki, gdzie w teledysku byli kolesie mieli stroje szkieletów Tyle tylko pamiętam Proszę o pomoc, z góry dzięki

IP i czas połączenia logowane. [17412453]
[12.11.2010] 16:55
elkozzo
Ania (10.11.12 16:35):
Szukam piosenki, gdzie w teledysku byli kolesie mieli stroje szkieletów Tyle tylko pamiętam Proszę o pomoc, z góry dzięki
albo Daft Punk - Around the World
albo Friendly Fires - Skeleton Boy albo wiele innych pewnie - popularny motyw
Jaki gatunek muzyki?, ilu? itd...

IP i czas połączenia logowane. [17412529]
[12.11.2010] 17:37
Anka697
Wielkie dzięki elkozzo !!! To jest to!!! Bardzo długo szukałam tego teledysku i już straciłam nadzieję. Bardzo Ci dziękuję!!!

IP i czas połączenia logowane. [17412742]
[12.11.2010] 20:09
titka1996
Szukam teledysku, w którym animowany chłopak i dziewczyna biegną przez miasto. Chyba się ścigają. Na końcu skaczą z wieżowca i się całują. Może ktoś będzie wiedział, o co chodzi.

IP i czas połączenia logowane. [17413701]
[12.11.2010] 20:35
MerryCh  marycha_18@tlen.pl
Ja natomiast szukam kawałka z lat 2001-2002, gatunek: dance, r'n'b?. Akcja dzieje się w klubie/dyskotece i gra tam dwóch DJ zdaje się. Wiem, że jakiś gościu rapuje.
I co szczególnego w tym teledysku, że przewaga koloru niebieskiego i piłki skaczą ciągle, ci dj'e też kilka "puszczają" w ludzi, którzy tańczą. Z góry dziękuję za pomoc.

IP i czas połączenia logowane. [17413817]
[13.11.2010] 12:59
GlooK
poszukuje piosenki w której teledysku są pokazane stopy faceta który idzie pod prysznic a później na impreze, kojarzy Ktoś? nie moge znaleść

IP i czas połączenia logowane. [17416714]
[13.11.2010] 13:35
kaaajaaaaaaaaa
TakaJednaPomocnica (09.03.07 22:16):
<cytat>Eiris (09.02.05 22:49):
Witam.
Szukam teledysku, który mi kojarzy się z jon Bon Jovi\'m, ewentualnie z Aerosmith.
Piosenka \"żywa\", a w teledysku grupka młodych ludzi biega po mieście i gdzie się da nakleja vlepki (emotkę z uśmiechem).
Proszę o pomoc.</cytat>
where is the love - black eyed peace
to nie BEP tylko Bon Jovi - Have A Nice Day

IP i czas połączenia logowane. [17416859]
[13.11.2010] 17:11
lulamae
GlooK (10.11.13 12:59):
poszukuje piosenki w której teledysku są pokazane stopy faceta który idzie pod prysznic a później na impreze, kojarzy Ktoś? nie moge znaleść
A czy to nie prodigy- smack my bitch up
albo hmm, czy ten koleś nie rzygał jak wracał z jakąś dupa do domu, pamiętam teledysk ale uciekł mi bit, niemniej powodzenia

IP i czas połączenia logowane. [17417566]
[13.11.2010] 17:21
lulamae
Wybaczcie ale też muszę się podczepić pod temat.
Witajcie,
szukam piosenki do której teledysk wygląda następująco, jedzie sobie ktoś na rowerze w masce hmm małpy i wszystko demoluje, przejeżdża przez dom gdzie gra band i ściąga na końcu maskę - okazuje się że to dziewczyna, hasło przewodnie supergirl
Dzięki wielkie : )
Pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [17417593]
[14.11.2010] 10:23
amy86
titka1996 (10.11.12 20:09):
Szukam teledysku, w którym animowany chłopak i dziewczyna biegną przez miasto. Chyba się ścigają. Na końcu skaczą z wieżowca i się całują. Może ktoś będzie wiedział, o co chodzi.
Jean Michel Jarre - Teo & Tea
http://www.youtube.com/watch?v=4eTa6U7pP6w angel without wings

mój chomik:
http://chomikuj.pl/amy86

IP i czas połączenia logowane. [17420225]
[14.11.2010] 10:26
amy86
GlooK (10.11.13 12:59):
Remady - No Superstar
http://www.youtube.com/watch?v=U0s8u14Oj3k angel without wings

mój chomik:
http://chomikuj.pl/amy86

IP i czas połączenia logowane. [17420232]
[14.11.2010] 19:51
Diana55
Poszukuję od długiego czasu piosenki, którą słyszałam jakieś 6 lat temu w telewizji. W teledysku, z tego co pamiętam śpiewała młoda, ładna dziewczyna o długich jasnych, blond włosach, prawdopodobnie ubrana w coś białego, siedziała ona w pokoju przy czarnym pianinie, a w pokoju było jeszcze chyba duże okno z ładnym widokiem. Później wydaje mi się, że zaczęła tańczyć w tym pokoju. Nie była to jakaś smutna piosenka, lecz była dość szybka, miała rytmiczny refren ,z którego zapamiętałam tylko 'coś tam coś tam..video..coś tam coś tam..video' Czy ktoś ma jakiś pomysł co to może być za piosenka? Nigdy więcej od tamtego czasu już jej nie słyszałam.

IP i czas połączenia logowane. [17422573]
[15.11.2010] 18:39
lel
wienc tak szukam teledysku hmm wyglądał mniej więcej tak że zaczyna sie tak jakby w kosmosie i po kolei są pokazane ważne wydarzenia świata od samego początku i wiem że chyba w tym zespole było 4 kolesi którzy grali tak jakby w kosmosie.. pomocy ?

IP i czas połączenia logowane. [17427061]
[15.11.2010] 21:09
Sizzo
SZUKAM TELEDYSKU.
Wszystko działo się na wojnie. Byli tam Talibowie (haha)... Jakiś obóz... Wszyscy tam się coś cieszą nagle atakują Talibowie. Typek jeden dostaje na starcie z nienacka kulkę w głowę... Trwa walka... Jak zaczynają przegrywać jeden z żołnierzy (amerykańskiej armii bodajże) wysadza się granatem...
kojarzycie może ? Nie mogę tego znaleść a nie pamiętam komplenie nazwy...

IP i czas połączenia logowane. [17428007]
[16.11.2010] 17:55
matek1111
fionads (09.10.14 12:56):
Witam! Napiszę coś o teledysku (jest już bardzo stary, pewnie nawet sprzed 97 roku. Jedyne co pamiętam to to, że jest zrobiony w sepii i przedstawione jest w nim życie od końca... Jakby stary człowiek od grobu młodnieje aż do kołyski. Wszystko od końca do początku (chyba miska z mlekiem też upada w międzyczasie). BYłabym wdzięczna, gdyby ktoś o tym sobie przypomniał...
Enigma - Return to Innocence czy jakoś tak

IP i czas połączenia logowane. [17431746]
[16.11.2010] 19:19
TeroM
Witam. Poszukuje teledysku gdzie z tego co pamiętam były skaczące kobiety (chyba w zwiolnionym tempie) i w pewnym momencie pojawia się facet ufarbowany na niebiesko i wydmu@@@e z rąk pył. W pewnym momencie w piosence leci tekst "like it's 1984'

IP i czas połączenia logowane. [17432126]
[16.11.2010] 21:29
kika1990
Witam, od jakiegoś czasu chodzi za mną pewna piosenka, którą słuchałam dość dawno temu, niestety nie pamiętam ani tytułu, ani wykonawców. Pamiętam za to doskonale teledysk do niej. Piosenkę wykonuje duet kobieta i mężczyzna. Jest to wolna balladka. Akcja teledysku rozgrywa się na lotnisku lub na jakimś dworcu. Chłopak wśród tłumu próbuje odnaleźć dziewczynę, jednak ona cały czas znika mu z oczu. Teledysk kończy się tym, że dziewczyna wsiada do taksówki, a chłopak wybiega na ulicę, widząc tył oddalającego się samochodu...
Może ktoś wie, o co mi chodzi?

IP i czas połączenia logowane. [17432892]
[17.11.2010] 11:57
didita
vanhohenheim (10.07.08 12:32):
Witam, poszukuję piosenki z lat z 90 lub 80 i jedyne co pamiętam to migawki z teledysku, nawet jedno słowo nie utkwiło w mej pamięci. Zatem: mężczyzna grający na fortepianie, ma na sobie maskę, kobieta w długiej białej sukni, on ją porywa (?) i wiezie ze sobą na motorze, a ścigają ich inni ludzie, którzy w końcu pojawiają się w tym jego domu i tam następuje klimaks całego teledysku; jeszcze pamiętam jak ta kobieta przedziera się przez las, nocą. Stroje i wystrój przypominają styl gotycki. Klimat kawałku to rock wymieszany z balladą, ale nawet tego nie jestem do końca pewien. Będę wdzięczny za jakąkolwiek pomoc, dziękuję z góry.

Ja też tego szukam!!! daj znac ja coś znajdziesz pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [17434643]

1 «   56 57 58 59 60   » 167 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat