o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Muzyka MP3
 » Odpowiedz na ten temat

szukam teledysku

1 «   4 5 6 7 8   » 169 Strony tematu:
[20.11.2008] 19:22
renfre
Szukam teledysku widziałam go ostatnio na vivie zwei czyli dość dawno. Chyba to było techno bo słów nie pamiętam. Sam teledysk utkwił mi bardzo w pamięci był utrzymany w konwencji telezakupów koleś w garniturze srebrnym chyba i 2 modelki w bikini. Najpierw pokazują mikrofalówki i dziewczyny dostają po parówce jedna super druga nie, później porównanie solarium wchodzą do nich - jedna wychodzi ładnie opalona druga spalona i czerwona, na koniec wręcza im po wibratorze. Wtedy kamera odjeżdża i pokazani są operatorzy w kombinezonach chroniących przed promieniowaniem. Chyba żółtych z tym charakterystycznym znaczkiem. Proszę o pomoc bo spać po nocach nie mogę.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [13863244]
[22.11.2008] 11:48
szymcio198
Szukam teledysku w którym młoda dziewczyna jeździ samochodem
a potem ma jakieś pluszaki a w tle są góry

IP i czas połączenia logowane. [13873051]
[23.11.2008] 00:51
Wanzai
Dr4k3 (08.11.20 17:50):
Ja szukam dwóch teledysków, oba zabytkowe, oba specyficzne. Mało co z nich pamiętam ale może was to naprowadzi.

Pierwszy: Mężczyzna oraz kobieta w pokoju na tle kominka. Na ścianach trofea z polowań. On ubrany jak XIX wieczny myśliwy. Specyficzne było to że w miarę upływu czasu jemu \'rosło\' krocze a jej piersi. Wszystko \'puchło\' i migało.

Drugi: Jedyne co pamiętam to to że wykonawcy piosenki byli nadzy, a cenzura polegała na błyskach światła z miejsc intymnych.

Z góry dzięki.
Electric Six - Danger! High Voltage

Tak mi sie przyajmniej wydaje

IP i czas połączenia logowane. [13877543]
[23.11.2008] 00:56
Wanzai
To ten pierwszy jakby co.

Drugiego nie kojarze niestety...

IP i czas połączenia logowane. [13877564]
[25.11.2008] 20:51
Dr4k3
Wanzai (08.11.23 00:56):
To ten pierwszy jakby co.

Drugiego nie kojarze niestety...

Tak, to chyba to. Wielkie dzięki. Może jeszcze ktoś zna ten drugi albo kojarzy coś podobnego.

IP i czas połączenia logowane. [13893953]
[31.10.2014] 18:06
[26.11.2008] 23:55
monki7  monkiboi@tlen.pl
witam
proszę o pomoc
szukam nie tyle teledysku co nazwy zespołu, która zupełnie wyleciała mi z pamięci
zespół był całkiem popularny kilka lat temu ale zaistnieli tylko z jedną płytą i kilkoma piosenkami
Para facetów, bodajże Francuzi, ale śpiewali po angielsku (jeden miał delikatne potrądzikowe blizny na twarzy)
może po teledysku - jeden z ich klipów dział się w kosmosie, wokalista unosił sie w przestrzeni w skafandrze kosmonauty. w innym teledysku chodził po ulicy w czerwonym sweterku i tańczył, w pewnym momencie tańczył w błyszczącym trykocie, na końcu grupa ludzi, bohaterów klipu, tańczyła wspólnie układ.
czy ktoś z lepszą niż moja pamięcią pomoże?

IP i czas połączenia logowane. [13902128]
[27.11.2008] 00:48
do you dance
Jak Wam się wydaje co może zostać największym hitem na karnawał ??

IP i czas połączenia logowane. [13902346]
[27.11.2008] 19:06
paniwalewska
Kiedyś na kanale Puls (parę lat temu) puszczali w kółko parę teledyskó, np. Garbage - "The world is not enough" (piosenka do Bonda). Pamiętam to wyraźnie, bo właśnie od tamtej pory uwielbiam Garbage.

Był jeszcze taki czarno-biały teledysk jakiegoś amerykańskiego wokalisty (śpiewał jakąś banalną piosenkę o miłości).

Pamiętam także trzeci teledysk, śpiewała wokalistka. Nie za bardzo pamiętam co się w nim działo. Na początku chyba niewiele rzeczy było widać, po czym wszystko zaczęło się wyłaniać - pamiętam jakąś ulicę, jakiś samochód (ta dziewczyna prawie wpadła pod ten samochód, zaczęła się na niego patrzeć... tak ja to pamiętam..). I właśnie rozpaczliwie szukam tego teledysku.

Czy ktoś to jeszcze pamięta? Help!

IP i czas połączenia logowane. [13907004]
[29.11.2008] 20:28
bogs
SZukam teledysku na ktorym spiewaja 2 MURZYNI, w bialych graniturach, bogaci , bardzo szybko spiewaja a ja przez to nie moge ich zidntyfikowac, spiewaja i spi...itd. maja tez dziewczyny . Piosenka nie jest stara . najwyzej 1 lub 2. Prosze b. chce ja znalezc

IP i czas połączenia logowane. [13920059]
[30.11.2008] 23:21
multimax
Szukam tytulu iw wykonawwcy teledysku, którym na początku dwóch chłopców (10-12 lat) idzie na wagary i robią casting. Rozdają dziewczynom ulotki na ulicy i takie tam a później siedzą w studio a dziewczyny po kolei tańczą w strojach kapielowych i leci taka fajna nutka. póżniej wpada koles z pizzą i tez tańczy... ktos wie o co chodzi?
pozd
Marek

IP i czas połączenia logowane. [13926580]
[06.12.2008] 17:16
Jugin
alus7 (08.10.05 20:50):
Witam.
Poszukuję pewnego teledysku.
Kobieta, brunetka, śpiewając idzie przez las do zamku.
Tam, przez okno obserwuje ją mężczyzna, który również śpiewa.
Jest to wolna piosenka, o miłości.
Nie wiem dokładnie, ale zalicza się do starszych.
Mężczyna ma podobny głos do Bryana Adamsa.

Czekam na odpowiedź.

nie jestem pewien, ale chodzi chyba o Meatloaf: "i would do anything for love"

IP i czas połączenia logowane. [13960301]
[08.12.2008] 21:43
kurnachata
Poszukuje piosenki,w której na teledysku widzimy kobiete spacerujaca po plaży ogolnie cieszaca sie zyciem, jest mulatka. w tle slychac slowa "you...you...you...you were always...you were always on my mind". To jest kawalek taki pseudo danceowy,wydaje mi sie,ze z przelomu 1999/2000 lub coś... ..

IP i czas połączenia logowane. [13972844]
[11.12.2008] 11:44
qlimaxmvb  qlimaxmvb@tlen.pl
Szukam dosyć starego teledysku (2000?) w którym gościu budzi się na ulicy (chyba), naglę ktoś go goni. On ma w kieszeni różne rzeczy, np. klucz itp. W końcu gdy już go prawię mają, on wyciąga pigułkę, łyka ją, i znowu się budzi na ulicy (chyba). Nie mogę nigdzie go znaleźć, może tu mi ktoś pomoże. Muzyka jest w stylu Sanchez'a (taka elektroniczna)

IP i czas połączenia logowane. [13987502]
[12.12.2008] 20:36
dzidek_12
Witam.
Szukam teledysku, którego treść polega na tym, iż idzie sobie w tunelu, którym jadą auta człowiek wyglądający na żula. Co chwilę potrącają go auta, on jednak cały czas się podnosi i idzie dalej. Na końcu, mając chyba już dość, staje rozkłada ręce i wówczas uderza go ponownie auto, z tą jednak różnicą, że tym razem to auto rozbija się o niego. Piosenka o ile pamiętam jest śpiewana po angielsku, nie pamiętam jednak, jaki to zespół, ani tytył. Prawdopodobnie pochodzi z przełomu lat 90-tych i współczesnych.

IP i czas połączenia logowane. [13996531]
[12.12.2008] 23:54
paniwalewska
Unkle - "Rabbit in your headlights" [http://pl.youtube.com/watch?v=Z3ClCwcCvdQ ].

IP i czas połączenia logowane. [13997781]
[14.12.2008] 09:27
dzidek_12
Dziękuję paniwalewskiej i polecam:

http://pl.youtube.com/watch?v=kTVSygNKAsg
paniwalewska (08.12.12 23:54):
Unkle - \"Rabbit in your headlights\" [http://pl.youtube.com/watch?v=Z3ClCwcCvdQ ].

IP i czas połączenia logowane. [14003976]
[14.12.2008] 13:08
dasha  baues@tlen.pl
Hej!
Szukam teledysku w którym czasnoskóry mężczyna w warkoczykkach do tylu śpiewa (rnb,soul, ballada.
Jest jedyny w kadrze, z uplywem czasu zaczyna sciagac z siebie bluze, koszulke itp.
Teledysk polega na tym, ze on ciegle obraca sie w kolko, caly czas widac jego cialo....
Hmm...pomorze mi ktoś kiedyś słyszałam tą piosenke, już bardzo dawno i teraz sobie przypomniałam.
Pomorzcie !!!

IP i czas połączenia logowane. [14005031]
[16.12.2008] 19:34
agaaaaaaa87
mam nadzieje, ze tu mi ktos odpowie
szukam teledysku, ktory widziałam okolo rok temu. caly klip jest zrobiony w przyspieszonym tempie. na poczatku jest kadr na lozko w ktorym spi facet i kobieta. potem facet wstaje i zaczyna isc przez miasto, potem przez jakies łąki i pola. na koncu chyba dociera do plazy. caly czas kamera pokazuje wszystko z tej samej perspektywy - widac postac mezczyzny i to co mija na swojej drodze.
blagam, bo meczy mnie to juz jakis czas...

IP i czas połączenia logowane. [14019287]
[16.12.2008] 20:35
falkow19
Witam
Nie mogę przez to spac poniewaz caly czas mi chodzi to po głowie. szukam teledysku albo chociaz wykonawcy. Wiem tyle ze w teledysku spiewa koles. jest tam taki motyw ze jedzie jakis facet na deskorolce po jakies dragi zjezdza gdzies w uliczke kupuje i laduje sobie w zyle jego . drugi motyw to ze jakis bezdomny pijaczek zbiera kase na cos ma na kartoniku cos tam napisane i ten wykonawca mu daje pare groszy i ten idzie kupuje flaszke . wiem ze to malo ale moze cos sie uda. a i to nie takie stare 2, 3, lata temu byl to hit (w esce)

IP i czas połączenia logowane. [14019744]
[17.12.2008] 16:47
raven84
falkow19 (08.12.16 20:35):
Witam
Nie mogę przez to spac poniewaz caly czas mi chodzi to po głowie. szukam teledysku albo chociaz wykonawcy. Wiem tyle ze w teledysku spiewa koles. jest tam taki motyw ze jedzie jakis facet na deskorolce po jakies dragi zjezdza gdzies w uliczke kupuje i laduje sobie w zyle jego . drugi motyw to ze jakis bezdomny pijaczek zbiera kase na cos ma na kartoniku cos tam napisane i ten wykonawca mu daje pare groszy i ten idzie kupuje flaszke . wiem ze to malo ale moze cos sie uda. a i to nie takie stare 2, 3, lata temu byl to hit (w esce)

Mattafix - Big City Life

http://www.youtube.com/watch?v=4mtfnfQoAco

IP i czas połączenia logowane. [14024332]
[17.12.2008] 17:58
falkow19
o taaaakk . wielkie dzieki . teraz moge spac spokojnie

IP i czas połączenia logowane. [14024778]
[17.12.2008] 22:54
shakurka
valkiria_sigrun (08.11.08 20:08):
Ostatnio przypomniał mi się pewien teledysk, ale niestety nie kojarzę kto to śpiewał. W teledysku dziewczyna mieszka z chłopakiem, który jest strasznym flejtuchem, w rewanżu serwuje mu kąpiel w kwasie i chłopak się rozpuszcza do zera, a ona się przygląda. Jak komuś się coś przypomni to niech napisze, a teledysk przestanie mnie wreszcie prześladować
To Berenice - I'd rather sleep alone

IP i czas połączenia logowane. [14026735]
[18.12.2008] 10:36
kafere
Szukam teledysku z tego roku chyba i zespół (też chyba) brytyjski, ciemnoskóry wokalista. Siedzi w klubie przy barze i obserwuje gości. I ma takie wizje, haluny, że oni jakby się rozmywają, roztapiają, przenikają jak topiąca się klisza ^^ jak dziewczyna np. tańczy to tak jakby cos z siebie rozchlapywala i to wlasnie topi innych... bede bardzo bardzo wdzięczna za pomoc, odp. na kafere@o2.pl dzieki

IP i czas połączenia logowane. [14028287]
[18.12.2008] 21:08
sashka01
hej!
czy ktokolwiek widział i wie jak nazywa się piosenka w której na klipie wystepują 2 górnicy, którzy wychodzą z szybu prosto na salę w której odbywa się egzamin 2 baltenic nastepnie zaczynaja razem tanczyc na koniec jeden z gornikow zdaje komus relacje z tego wydazenia?

IP i czas połączenia logowane. [14031584]
[18.12.2008] 21:09
maciek12345
szukam teledysku byl to pare lat temu 4-5 polski teledysk mlodzi goscie pamietam ze jechali wtedy czrnym Bmw serii 7 bodajze taki lajtowi bardziej hiphopolo niz hip hop kolesie bawili sie tez w jakims klubie....

IP i czas połączenia logowane. [14031598]
[20.12.2008] 07:21
jaszczurowaty
Czesc
Szukam teledysku prawdopodobnie z 2000 ktoregos roku, kawałek juz dosyc stary, śpiewa biały męszczyzna ( amerykanin ?) w bląd włosach, słabo pamietam teledysk ale akcja dzieje sie chyba w bloku lub w wierzowcu, ciemnym pokoju gdzie stoi ten facet i spiwa smutna piosenke Pop, prawdopodobnie ubrany jest na czarno, piosenka w pewnym momecie daje mega kopa aż ciarki przechodza, jest stara ale leciala kilka razy w mtv dawno dawno temu

prosze pomocy

piszcie na maila
danniels@o2.pl

IP i czas połączenia logowane. [14038788]
[22.12.2008] 21:00
gabi94
Aguula (08.07.30 19:48):
Hej szukam takiego teledysku .. spiewa tam taki lysy gosciu chyba heh ta piosenka jest taka smutna w tytule jest chyba release czy cos w tym stylu.. na tym teledysku pokazani sa ludzie ktorzy płaczą.. Prosze pomozcie mi ja znalezc slyszlalam ja tylko raz radiu i widzialam raz teledysk na mtv chyba odp prosze

szukam tego samego, tylko dodam ze jest tam pokazana taka gruba dziewczyna czarna która płacze pokazując zdięcie jakiegos kapitana (przypuszczam ze swojego ojca) i wszystko odbywa sie na białym tle

IP i czas połączenia logowane. [14053623]
[23.12.2008] 21:48
Bukiet
szukam tytułu utworu i wykonawcy do kawałka w którym jest 4 ludzi: trzech pracowników biurowych (2 laski i 1 koleś) a w osobnym pokoju ich szef, jedna z lasek zaczyna słuchac mp3 i idzie do oddzielnego pokoju w którym jest kula dyskotekowa, póżniej dołączna do niej druga laska i koles
muza to raczej taki danc lub cos w tym rodzaju

IP i czas połączenia logowane. [14059004]
[23.12.2008] 21:55
agaton09
od dawna meczy mnie piosenka, ktora ostatnio nie pojawia sie ani w radiu ani w tv. ostatnio pol roku temu zlapalam teledysk na VH1. czy ktos moze wie... chodzi o piosenke, ktorej teledysk nakrecono na boisku do siatkowki plazowej. zaczyna sie ze wchodza ladne dziewczyny w skapych ubraniach z pilka, sa ujecia na sedziego, wyraznie zadowolonego. ujecia robione sa jakby z poziomu piasku. przez wiekszosc teledysku dziewczyn graja. muzyczka jest lekka i w refrenie jest wielokrotnie wyspiewywane \\\"na na na na na na\\\" nie umiem bardziej sprecyzowac moze ktos ma pomysl jaka to piosenka. jeszcz powiem, ze jest dosyc stara (obstawialabym 2000-2005). prosze o pomysly!

IP i czas połączenia logowane. [14059041]
[23.12.2008] 21:58
drzewoidrzewo
od dawna meczy mnie piosenka, ktora ostatnio nie pojawia sie ani w radiu ani w tv. ostatnio pol roku temu zlapalam teledysk na VH1. czy ktos moze wie... chodzi o piosenke, ktorej teledysk nakrecono na boisku do siatkowki plazowej. zaczyna sie ze wchodza ladne dziewczyny w skapych ubraniach z pilka, sa ujecia na sedziego, wyraznie zadowolonego. ujecia robione sa jakby z poziomu piasku. przez wiekszosc teledysku dziewczyn graja. muzyczka jest lekka i w refrenie jest wielokrotnie wyspiewywane "na na na na na na" nie umiem bardziej sprecyzowac moze ktos ma pomysl jaka to piosenka. jeszcz powiem, ze jest dosyc stara (obstawialabym 2000-2005). prosze o pomysly!

IP i czas połączenia logowane. [14059060]

1 «   4 5 6 7 8   » 169 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat