o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Muzyka MP3
 » Odpowiedz na ten temat

szukam teledysku

1 2 3   » 189 Strony tematu:
[03.02.2008] 11:58
mmaallaa
szukam teledysku bardzo starego. Nagrany jest w szkole. Przedstawiony jest tam jakis szkolny nieudacznik i ladna dziewczyna, na koniec jest bal ona idzie z biletami i spiewa. moze ktos wie co to za zespol ?

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[03.02.2008] 12:18
cumuluss
Nie jest znowu taki stary

To Wheatus - Teenage Dirtbag

http://paoloww.wrzuta.pl/aud/file2/4SYJctUWg o/wheatus_-_teenage_dirtbag

http://youtube.com/watch?v=2QNO9xDADB8 Never forget.
Never forgive.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [12160824]
[16.05.2008] 00:55
summerain
podepne się pod temat jeśli można

szukam teledysku w którym jest parę historii roznych ludzi, jest np cheerleaderka z tego co pamietam, jakas dziewczyna z anoreksją i pare innych osób. na koncu teledysku ejst scena w ktorej dziewczyna plywa na materacu w basenie i chyba cos przewraca, zaczyna krzyczec i generalnie wszyscy w tym teledysku płaczą (to jest chyba zrobione w zwolnionym tempie). niestety nic wiecej nie pamietam ale może ktoś mi pomoże

IP i czas połączenia logowane. [12767763]
[28.05.2008] 17:59
Parawan
Hej!

szukam teledysku, w którym kobieta śpiewa w kosmosie (nie operowo, ale tak jakos przeciągle ), a goscie z NASA ja obserwuja. pomocy?

IP i czas połączenia logowane. [12835614]
[02.06.2008] 14:21
Stormy
no dobra: od tygodnia po glowie chodzi mi piosenka a wlasciwie klip.

jest sobie basen, wieczor, wszystko w kolorach zielonym, niebieskim, takie barwy przewazaja, babka co sie spiewa to dluggowlosa brunetka, z tego co kojarze nawet troche w tym basenie plywa. zero nagosci, zero lejacego sie szampana.
piosenka jest spokojna, obstawiam ze cos o ksiezycu, nocy, jego blasku czy czyms takim, ale mam na koncu jezyka i wpasc na to nie moge. klip chyba z lat 90, spiewaja po angielsku, obstawiam ze amerykanka.
duzo szmaragdowych odcieni, niebieskiej wody w basenie, zielone drzewka i ciemnosc. plan rozswietla chyba jedynie ten basen, cos mi jeszcze o takim straym mikrofonie na statywie sie ćmi ale czy to se dorabiam to nie wiem

IP i czas połączenia logowane. [12860415]
[24.03.2017] 09:02
[02.06.2008] 14:26
Stormy
Parawan (08.05.28 17:59):
Hej!

szukam teledysku, w którym kobieta śpiewa w kosmosie (nie operowo, ale tak jakos przeciągle ), a goscie z NASA ja obserwuja. pomocy?

to mi sie z britney kojarzy ale to sie nawet z przeciaglym spiewaniem nie moze kojarzyc
http://pl.youtube.com/watch?v=unBACOHFXes

IP i czas połączenia logowane. [12860455]
[03.06.2008] 17:38
anastazjaKKKK
szukam takiego teledysku w którym roślina na samym końcu oplata budynek... pamietam tylko tyle ze budynek był biały a kwiaty rózowe i jacyś goście ubrani na czarno walczyli z tą roślinką.. może ktoś wie??

IP i czas połączenia logowane. [12867106]
[07.06.2008] 10:55
RasioR
anastazjaKKKK (08.06.03 17:38):
szukam takiego teledysku w którym roślina na samym końcu oplata budynek... pamietam tylko tyle ze budynek był biały a kwiaty rózowe i jacyś goście ubrani na czarno walczyli z tą roślinką.. może ktoś wie??
Enjoy The Silence - Depeche Mode

IP i czas połączenia logowane. [12888811]
[07.06.2008] 11:56
anastazjaKKKK
RasioR (08.06.07 10:55):
anastazjaKKKK (08.06.03 17:38):

Enjoy The Silence - Depeche Mode
dziękuje bardzo

IP i czas połączenia logowane. [12889117]
[12.06.2008] 00:45
Iz
szukam teledysku do hip hopowej piosenki, w ktorej glownym motywem muzycznym byl motyw wykorzystany pozniej przez snoop doga w drop it like it's hot (te dzwieki wydawane paszczowo ). Kawalek wykonywalo chyba dwoch murzynow z ktorych jeden przez caly czas szeptal bodajze w teledysku lał się szampan a dziewczyny wiły się na skorzanych kanapach

IP i czas połączenia logowane. [12916203]
[13.06.2008] 15:17
samsapeel
Czesi wszystkim, szukam tytulu teledysku/piosenki, z tego co pamietam wyglada to mniej wiecej tak, ze czarny lysy gostek w garniturze (granatowym w paski) idzie przez miasto z wielkim magnetofonem i w pewnym momencie zaczyna tanczyc robot dance albo break-a przed malym sklepikim w cenrum miasta, gatunek electro. Prosze o pomoc, chodzi to za man od bardzo dawna ale nie moge tego znalezc.

IP i czas połączenia logowane. [12924342]
[13.06.2008] 15:52
samsapeel
Iz (08.06.12 00:45):
szukam teledysku do hip hopowej piosenki, w ktorej glownym motywem muzycznym byl motyw wykorzystany pozniej przez snoop doga w drop it like it\'s hot (te dzwieki wydawane paszczowo ). Kawalek wykonywalo chyba dwoch murzynow z ktorych jeden przez caly czas szeptal bodajze w teledysku lał się szampan a dziewczyny wiły się na skorzanych kanapach

Odglos paszczowy jest daleki od odglosu paszczowego Snoopa, ale pewnie chodzi Ci o to:
http://youtube.com/watch?v=gDOC7JRDzYI , w ramach rewanzu znajdz mi kawalek o ktory pytam, pozdro

IP i czas połączenia logowane. [12924496]
[20.06.2008] 16:09
baris
odp. na dawno zadane pytanie o teledysk w kosmosie... być może chodzi o \"jem\"? wpisz sobie w youtube bo tytułu piosenki nie pamiętam.
na pytanie samsapeela odpowiadam tak jak odpowiedziałem (prawdopodobnie jemu) na innym forum. chodzi Ci o dirty vegas \"days go by\".

a ja mam prośbę o tytuł piosenki i autora dane w związku z teledyskiem jakiegoś amerykańca, białego, w kapeluszu a teledysk kręcony na hawajach najprawdopodobniej

IP i czas połączenia logowane. [12967649]
[21.06.2008] 22:37
Iz
samsapeel (08.06.13 15:52):
Iz (08.06.12 00:45):
szukam teledysku do hip hopowej piosenki, w ktorej glownym motywem muzycznym byl motyw wykorzystany pozniej przez snoop doga w drop it like it\\\'s hot (te dzwieki wydawane paszczowo ). Kawalek wykonywalo chyba dwoch murzynow z ktorych jeden przez caly czas szeptal bodajze w teledysku lał się szampan a dziewczyny wiły się na skorzanych kanapach

Odglos paszczowy jest daleki od odglosu paszczowego Snoopa, ale pewnie chodzi Ci o to:
http://youtube.com/watch?v=gDOC7JRDzYI , w ramach rewanzu znajdz mi kawalek o ktory pytam, pozdro

Ooooo szał!!! Dzięki wielkie, będę rozpytywać o Twój garnitur w paski, możesz być pewien

IP i czas połączenia logowane. [12975123]
[23.06.2008] 11:33
mk335
WHEATUS LYRIC TEENAGE DIRTBAG,chyba o to Ci chodzilo

http://youtube.com/watch?v=s7QtuPIwYSc

IP i czas połączenia logowane. [12982422]
[23.06.2008] 11:59
bRITNEYKA
Stormy (08.06.02 14:26):
Parawan (08.05.28 17:59):
Hej!

to mi sie z britney kojarzy ale to sie nawet z przeciaglym spiewaniem nie moze kojarzyc
http://pl.youtube.com/watch?v=unBACOHFXes
Tak masz racje to jest BRITNEY SPEARS.

IP i czas połączenia logowane. [12982532]
[23.06.2008] 12:01
mk335
Zaczyna sie jak pod ziemia pracuja dwaj grubsi gornicy, ktorzy znajduja wejscie i przedostaja sie do sali tanecznej.Tam odbywa sie jakis konkurs, zaczynaja tanczyc z dwiema laskami,na koncu jeden z nich siedzi na krzesle i opowiada komus o tej historii.
Bede wdzieczna za wszelka pomoc.

IP i czas połączenia logowane. [12982548]
[23.06.2008] 13:11
gradenka
witam szukam teledusku... wydaj mi sei ze jest to teledysk r'n'b wyglada to mniej wiecej w ten sposob... dziewczyna tanczy w pomaranczowych gaciach, chłopak jezdzi na decsce pokonujac swiesznie ustawione przerozne rzeczynp pokrywy od koszy na smieci.. do tego jest jeszcze koszykarz ktory bawi sie piłka...

bardzo prosze o pomoc z gory dzieki

IP i czas połączenia logowane. [12982937]
[28.06.2008] 22:26
Dawidson
Siema
Szukam teledysku, widzialem go dzis w TV. Czarnoskóry facet z warkoczami do tylu, spiewa spokojną piosenkę. Stoi na scenie sam z mikrofonem. Czasami jest w białej koszuli, czasem ma marynarkę. I są momenty, jak ludzie tańczą pod sceną.
Więcej nie powiem, bo widzialem fragment tylko.

IP i czas połączenia logowane. [13017231]
[05.07.2008] 22:57
adineo1968
Mam prośbę, szukam polskiego, rysunkowego teledysku na którym gościu stoi za sterem statku. W trakcie piosenki obraz zmienia się płynnie w inne obrazy. POMOCY !!!
Dziękuję.

IP i czas połączenia logowane. [13057232]
[13.07.2008] 01:16
Verus
Witam... Od kilku dni poszukuję teledysku, który widziałem dobrych parę lat temu... Teledysk pamiętam doskonale, ale nic prócz tego... ani słowa piosenki nie wspominając o wykonawcy.

Sprawa wygląda następująco:
Nabrzeże, żołnierze oddzielają tłum ludzi od wielkiej metalowej arki, na pokład wprowadzane są zwierzęta, przyjeżdżają również oficjele, jakiś gościu w garniturku, papież wszyscy wpuszczani są na pokład, wśród osób które mają "wejściówkę" jest facet który czeka na swoją dziewczynę, w trakcie gdy ludzie wchodzą do arki zaczyna padać deszcz tłum coraz bardziej usiłuje przerwać kordon ochrony i wdostać się na pokład. Przyjeżdża dziewczyna tyle tylko że nie zostaje wpuszczona i wraz z pozostałymi usiłuje się przedostać na końcu jakoś z tym facetem wchodzą do arki i widzą wewnątrz totalny syf i pracujących oficjeli...

Wiem mój opis nie jest zbyt dokładny i z pozoru wydaje się że piosenka do czegoś takiego musiała być beznadziejna, ale pozory mylą... pamiętam, że piosenka była w klimacie jak U2 ale szukałem i jej nie ma... Pomocy!! Może ktoś pamięta ten teledysk??!!

IP i czas połączenia logowane. [13096181]
[13.07.2008] 14:20
muminkolandia
Szukam piosenki, w której teledysku występują kobieta z krótkimi blond włosami i mężczyzna. I do tego jest taka reklama do której oni co dzień coś dorysowywali (np. ona padający deszcz na kobietę z reklamy a on parasol, na końcu dorysowują serce) spotykają sie i wogole... a w miedzy czasie facet śpiewa i gra na pianinie [chyba]. Nie wiem czy to nie była jakaś piosenka do filmu... moze ktoś wie???

IP i czas połączenia logowane. [13097633]
[15.07.2008] 01:52
I_love_RG
mk335 (08.06.23 12:01):
Zaczyna sie jak pod ziemia pracuja dwaj grubsi gornicy, ktorzy znajduja wejscie i przedostaja sie do sali tanecznej.Tam odbywa sie jakis konkurs, zaczynaja tanczyc z dwiema laskami,na koncu jeden z nich siedzi na krzesle i opowiada komus o tej historii.
Bede wdzieczna za wszelka pomoc.

ja także byłabym wdzieczna gdyby ktoś podał nazwe wykonawcy i utworu do tego teledysku

IP i czas połączenia logowane. [13107825]
[18.07.2008] 19:42
ulo
Kiedyś widziałem taki fajny teledysk... nie pamietam juz calego, ale bylo tam cos takiego, że takich dwóch górników wychodzi przez podłoge na taką sale i tam zaczynają tańczyć z takimi dziewczynami To była taka fajna spokojna pioseneczka, podchodząca pod muzykę klubową chyba Bardzo byłbym wdzięczny za podpowiedz jaki jest wykonawca tego i jaki tytul

IP i czas połączenia logowane. [13130737]
[22.07.2008] 21:17
tyska123
mi z kolei chodzi po głowie teledysk, którym na początku dwóch chłopców (10-12 lat) idzie na wagary i robią casting. Rozdają dziewczynom ulotki na ulicy i takie tam a później siedzą w studio a dziewczyny po kolei tańczą w strojach kapielowych i leci taka fajna nutka. póżniej wpada koles z pizzą i tez tańczy... ktos wie o co chodzi?
plisss

IP i czas połączenia logowane. [13152576]
[22.07.2008] 21:23
tyska123
Verus (08.07.13 01:16):
Witam... Od kilku dni poszukuję teledysku, który widziałem dobrych parę lat temu... Teledysk pamiętam doskonale, ale nic prócz tego... ani słowa piosenki nie wspominając o wykonawcy.

Sprawa wygląda następująco:
Nabrzeże, żołnierze oddzielają tłum ludzi od wielkiej metalowej arki, na pokład wprowadzane są zwierzęta, przyjeżdżają również oficjele, jakiś gościu w garniturku, papież wszyscy wpuszczani są na pokład, wśród osób które mają \"wejściówkę\" jest facet który czeka na swoją dziewczynę,

A-HA -Forever not yours

IP i czas połączenia logowane. [13152617]
[22.07.2008] 21:31
tyska123
muminkolandia (08.07.13 14:20):
Szukam piosenki, w której teledysku występują kobieta z krótkimi blond włosami i mężczyzna. I do tego jest taka reklama do której oni co dzień coś dorysowywali (np. ona padający deszcz na kobietę z reklamy a on parasol, na końcu dorysowują serce) spotykają sie i wogole... a w miedzy czasie facet śpiewa i gra na pianinie [chyba]. Nie wiem czy to nie była jakaś piosenka do filmu... moze ktoś wie???

ja wiem;] daniel powter -you had a bad day

IP i czas połączenia logowane. [13152680]
[24.07.2008] 19:53
Vicci
Witam
Od dłuższego czasu szukam bardzo dziwnego teledysku którego dawno dawno nigdzie nie widziałem (ostatnio jakimś cudem w croppie) Pochodzi gdzieś z przełomu 200-2002r.
Ogolnie teledysk jest strasznie pokrecony a nawet muzyke ciezko przypisac do jednego gatunku. To co z neigo zapamietalem do jakis loodek rpzebrany za kaczke chodzacy tam i we wte, kowoje strzelajacy z atrap rewolwerow, chor skaldjaacy sie z przebranych za duchy ludzi, jakas nauczycielka wyma@@@aca palcem rpzy tablicy, sztuczna szczeka gadajaca w szkalnce z woda, babcia dj i koncowka teledysku - orkiestra meksykaninow wychodzaca zza zasuwajacej sie czerwonej kurtyny (na bebnie pisze bodajrze ski surf) i popimu dosc licznych zapamietanych szczegolow a nawet kawalka tekstu (w pewnym momencie powtarza sie zwrto: what's that mean i pomiedzy chyba drugim powtorzeniem a trzecim cos w stylu: it's crazy a women out(night?) ciezko stweirdzic bo udalo m isie nagrac kawalek dyktafonem a jakosc jest marna)
No to tyle jak ktos wie co to takiego to bardzo prosze o pomoc

IP i czas połączenia logowane. [13162792]
[24.07.2008] 21:17
seba747
poszukuje nazwy teledysku w którym występują chearleaderki ubrane na niebiesko teledysk ma kilka lat

IP i czas połączenia logowane. [13163244]
[26.07.2008] 01:51
bimber998
Witam
szukam teledysku/utworu gdzie wchodzi koles (oldschoolowo ubrany, dzowny, CHYBA afro itd) do dyskoteki (pusty parkiet, zamula) i zaczyna tanczyc (niby idzie w miejscu i "pompuje rekami" podobnie jak mc hammer) i zaczynaja sie do niego przyalaczac ludzie (chyba laski tylko ale nie wiem) i zaczynaja tanczyc tak samo jak on

wie ktos co to za utwór?

IP i czas połączenia logowane. [13170047]
[26.07.2008] 12:30
bimber998
Vicci, to jest: The Avalanches - Frontier Psychiatris

http://youtube.com/watch?v=U8BWBn26bX0

nadal czekam az ktos mi powie co to za utwór/teledysk który wyzej wymienilem

IP i czas połączenia logowane. [13170692]

1 2 3   » 189 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat