o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Moje doświadczenia z...
 » Odpowiedz na ten temat

Prysznic wo zajęciach wf w szkole...wstyd-nagość-i zapach potu

1 2
[02.02.2008] 14:08
fajny danielos
Cześć. Co myslicie o prysznicach po zajeciach wf w szkole (sredniej czy gimnazjum). wiem, ze w niektorych szkolach nie ma takiej mozliwosci, a w niektorych uczniowie z niej nie korzystaja... Boja sie, ze ktos zobaczy jak wygladaja nago? To jest problem - pokazanie sie nago innym kolegom z klasy (zobacza ze mam krotszego albo cos...). Jednak ci, ktorzy sie myja (i nie wstydza i dobrze robia) potem musza siedziec w klasie razem ze wszystkimi.

Jak myslicie - czy prysznice po wf powinny byc obowiazkowe? Jak wyglada to u was w szkolach (prysznica sa (kabiny lub bez) albo w ogole nie ma miejsca zeby sie umyc).

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[02.02.2008] 18:17
rafaellooo____________--oo
moim zdaniem wszyscy powinni sie myc. u mnie w szkole jest tak, ze zajecia sa w srodku lekcji, wiec potem by sie po prostu smierdzialo. Co prawda nie ma scianekd zialowych miedzy poszcegolnymi prysznicami to wiekoszosc osob sie myje. Co z tego, ze ktos zobaczy mojego ch****a, wszyscy wiedza, jak wyglada ptaszek i jaja. Trzeba sie myc!!!!!

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [12156966]
[01.05.2008] 13:52
Kamil_z_Gdanska
Przecież wszyscy faceci mają to samo ptak i dwa jajka, jest tylko różnica w wielkości. Ja tam z kumplami po wf-ie kapie się, i nie mamy jakichś zastrzeżeń do tego

IP i czas połączenia logowane. [12673229]
[23.08.2008] 11:16
RobikWawa3
Ja chodze na basen na Rokosowska w Wawie i tam ludzie tez kapia sie nago. Ktos z Wawki tez chodzi tam na basen i chce kapac sie nago?

IP i czas połączenia logowane. [13321744]
[23.08.2008] 17:23
Łomża Młody92
Witam
U mnie w gim. to były prysznice ,ale nikt nie mógł z nich korzystać , bo drzwi były zamniete do nich na klucz . Zwracam się z pytaniem czy w którejś szkole średniej w Łomży są prysznice i można z nich korzystać (proszę jeśli ktoś może zrobić foto)

IP i czas połączenia logowane. [13323477]
[23.11.2014] 23:03
[21.09.2008] 01:07
Ganca
W moim technikum byla sekscja siatkarska i kiedys znajomy zapomnial sie i pod prysznicami tak perfidnie schylil sie po mydło... Bekę mieliśmy z niego cały tydzień

IP i czas połączenia logowane. [13493030]
[16.12.2008] 18:50
hmm hmm hmm
adamus0015 (08.12.13 12:29):

NIE PODOBA MI SIĘ TO ŻE WSTYDZĄ SIĘ POKAZAĆ NAGO PRZED KUMPLEM PRZECIEŻ MAMY TO SAMO W GACIACH JAK IM O TYM POWIEDZIEĆ.

Każdy ma swoje granice intymności, to, że Ty ich nie masz nie oznacza, że inni też nie mają. Jasne?

IP i czas połączenia logowane. [14019012]
[19.12.2008] 20:56
Dziwny wstyd...

Każdy ma swoje granice intymności, to, że Ty ich nie masz nie oznacza, że inni też nie mają. Jasne?
ale czy branie prysznica na golasa - wespol z innymi - ktorzy tez sa nago - narusza Twoja intymnosc?

Chyba nie. Bo gdybys tylko Ty byl nago - to rozumiem, ale w danym momencie wszyscy sa rozebrani.

IP i czas połączenia logowane. [14037252]
[19.12.2008] 23:12
powiem to wprost
Dziwny wstyd... (08.12.19 20:56):

ale czy branie prysznica na golasa - wespol z innymi - ktorzy tez sa nago - narusza Twoja intymnosc?

Chyba nie. Bo gdybys tylko Ty byl nago - to rozumiem, ale w danym momencie wszyscy sa rozebrani.

A może po prostu ktoś nie lubi się rozbierać przy innych? Źle się z tym czuje i już? Krępuje go to, ma zahamowania.
To chyba nie jest nie do zrozumienia?

IP i czas połączenia logowane. [14038055]
[25.12.2008] 17:09
ręce opadają od czytania
adamus0015 (08.12.25 16:43):
Ale to nie jest żadne tabu.

Kuźwa, niektórzy po prostu nie lubią się rozbierać przy innych oraz paradować nago i już. Ja też tego nie lubię i nie widzę powodów, dla których miałoby być inaczej (co mnie obchodzą mody i zmiany trendów,ani teksty, że to niby zacofanie i kołtuństwo?). Nie ma w tym żadnego tabu, to jest kwestia odczuć podczas konkretnej sytuacji - po prostu nie lubię tego i koniec. Czy to tak trudno zrozumieć? Jeśli nie kumacie takiej prostej rzeczy, to co wy w ogóle kumacie? Nic dziwnego, że Polacy uchodzą za nietolerancyjny naród.

IP i czas połączenia logowane. [14065038]
[30.01.2009] 02:13
bezwstydny
przypomniała mi sie taka śmieszna sytuacja i pozwolę sobie ja przytoczyć:

bylem na pewnym festiwalu i tam nie było kabin tylko na szczerym polu krany z zimna woda. na szczęście festiwal był w największe upały i krany były błogosławieństwem. wśród nich zbierały sie tulmy ludzi (kobiet, czeszczyzn w rożnym wieku) i porostu sie myli: w kostiumach kąpielowych, w bieliźnie w samych rocznikach (zależnie od tego jak kto był brudny ) tam nikt sie nie wstydził. to było normalne, ludzkie. a nawet można było sie powygłupiać i poznać fajnych ludzi.

pamiętam tez tekst jednego gościa który widział ta scenę przechodząc obok
"ONI SA BEZWSTYDNI, ALE PRZYNAJMNIEJ CZYŚCI)

IP i czas połączenia logowane. [14289178]
[05.02.2009] 18:40
fascinum
w moim liceum nie było takiego problemu, prysznice były, bez ścianek, kto chciał to korzystał kto nie to nie. Tym co nie przeszkadza nagość byli przynajmniej czyści a tym co przeszkadzało to ich sprawa, nic nam do tego. Co ciekawe sami czasami byli z nami w łazience mimo że się nie myli , trochę dziwni bo patrzyli na nagich kolegów sami ubrani! ale mi to po prostu wisiało.

IP i czas połączenia logowane. [14330446]
[23.05.2009] 15:38
kaktus13
W moim lceum we Wrocku jest tak, że każdy kto chce, idzie brać prysznic, kto nie, to nie, jego sprawa. Prysznice pooddzielane są ściankami, ale i tak niewiele to daje... i tak każdy każdego widzi. Poza tym i tak każdy facet jest taki sam...

IP i czas połączenia logowane. [14926136]
[01.06.2009] 12:47
Kinga_1991_M
W gimnazjumm i podstwawówce u nas nie było pryszniców, w średniej już są. Raczej tam nikt się nie kąpie, chyba że od wielkiego święta, jak np. są jakieś ważne zawody siatkarskie na sali czy coś. Jestem za głupia na to forum xd

IP i czas połączenia logowane. [14977607]
[29.07.2009] 13:52
adamek14
Czesc, ja mam 15 lat. MIeszkam w szwecji. Po każdym w/f każdy idzie pod prysznic sie myć. Wszyscy rozbierają sie do naga. Jednym nieraz penis ustanie. Ale nikt sie nie smnieje.

IP i czas połączenia logowane. [15264210]
[02.09.2009] 16:41
jeyho
Dzisiaj miałem pierwszą lekcje wf w liceum, narazie tylko organizacyjna. Nauczyciel powiedział że mamy nosić "przybory do mycia" i sie obowiazkowo kąpać pod prysznicem. 25 chłopaków i dwa prysznice. Co robić? Czy bedziemy sie kapać nago czy se wziąć kąpielówki? Czy ktoś był w takiej sytuacji? Przed obcymi bym sie rozebrał, ale przed kolegami jakoś głupio.

IP i czas połączenia logowane. [15431812]
[05.09.2009] 14:04
PppppP
jeyho (09.09.02 16:41):
Dzisiaj miałem pierwszą lekcje wf w liceum, narazie tylko organizacyjna. Nauczyciel powiedział że mamy nosić \\\\\\\\\\\\\\\"przybory do mycia\\\\\\\\\\\\\\\" i sie obowiazkowo kąpać pod prysznicem. 25 chłopaków i dwa prysznice. Co robić? Czy bedziemy sie kapać nago czy se wziąć kąpielówki? Czy ktoś był w takiej sytuacji? Przed obcymi bym sie rozebrał, ale przed kolegami jakoś głupio.

nie bierz kąpielówek. nie powinniście się siebie wstydzić w tym wieku już a gdzie chodzisz do liceum?

IP i czas połączenia logowane. [15447936]
[13.09.2009] 18:12
majteusz
U nas w liceum co dziwne są wanny,zawsze po włefie idziemy się wykompać.Mamy na to całą godzinę lekcyjną.Każdy rozbiera się do nagości i się kompie.Po każdym włefie i po myciu musimy iść na obserwację do pielęgniarki.Idziemy przez korytarz nago.

IP i czas połączenia logowane. [15488738]
[18.11.2009] 18:51
Tylko jest jedno ale ...
Wszystko pięknie, ja bym z chęcią chodził, ale NIKT INNY NIE CHODZI POD TEN PRYSZNIC. Słyszałem, że rok temu gość był nago, ale zmienił szkołe. Chodzę do 1gim. Szkoła jest katolicka, ale nagość tam, to ...

Są prysznice, ale cześć boi się, że ich wyśmieją, a część wyśmiewa i się wstydzi. To szkoła katolicka, więc powinni wiedzieć, że bug nas nago stworzył, ale ...

IP i czas połączenia logowane. [15814705]
[26.11.2009] 17:04
mgdngknsdg
To szkoła katolicka, więc powinni wiedzieć, że bug nas nago stworzył, ale ...

Uczeń szkoły katolickiej - bug...

IP i czas połączenia logowane. [15855485]
[26.11.2009] 17:07
Brownbear
Rozbieranie się nago w szkole? Nie dał bym rady. Na basenie owszem, nie mam oporów. Może dlatego że w szkole znam ludzi z mojej klasy i spędzam z nimi 3/5 całego dnia. Dziwnie bym się czuł gdyby ktoś ze znajomych zobaczył mnie nago...

IP i czas połączenia logowane. [15855504]
[09.12.2009] 21:23
orawa
Ja chodze do LO w Krakowie i mamy prysznice bez zadnych ścianek, są tylko trzy, dlatego po trzech się kąpiemy zazwyczaj te same trujki, kiedyś miałem przypadek, że dwaj kumple co ze mną brali prysznic zaczęli walić sobie nawzajem następnym razem już ciągli laski. Niewiem, czy nie przyłącze się kiedyć....
Jak u was mieliście takie przypadki??

IP i czas połączenia logowane. [15918359]
[10.12.2009] 12:45
boys16
u nas w gimnazjum po wf musimy isc pod prysznic pilnuje nas higienistka musimy sciongac majtkia jak jest u was

IP i czas połączenia logowane. [15920881]
[15.12.2009] 17:05
fsda
U nas są ale kąpią się tylko sportowcy po zawodach a po w-f nie opiszcie swoje historyjki po w-f

IP i czas połączenia logowane. [15946027]
[09.01.2010] 15:32
Jak ja robie
U nas są prysznice, ale nikt się nie myje.

Jak jesteśmy większą grypą na basenie, to też się nie myję.

Jak jestem sam, z jednym lub dwoma kumplami na basenie, to wię myję, ale tek to nie.

Raz taki z 2. klasy brał prysznic po wfie i go wyśmiali. Dla mnei nie jest to wstydliwe, czy coś, ale jak mają się na każdnym kroku śmieć...

IP i czas połączenia logowane. [16072366]
[14.02.2010] 14:37
przemo xd
u nas są ale żadko kto się kąpie xd gg 12620396

IP i czas połączenia logowane. [16264586]
[14.02.2010] 14:59
malwinkaaaa
U mnie w szkole jak idziemy na basen, najpierw obowiązkowo wszyscy idziemy pod prysznic łącznie z nauczycielką. Wszyscy się rozbieramy do naga i się kąpiemy. U chłopaków widać podniecenie, bo im pałki stają.

IP i czas połączenia logowane. [16264655]
[10.06.2010] 17:19
mati6942
u mnie dopiero w liceum są prysznice...kilka razy korzystałem, chłopacy dziwnie na mnie patrzyli, kilku stwierdziło nawet, że jestem zboczony, bo pokazuje sie im nago, teraz już nie chodzę na wf, więc po problemie

IP i czas połączenia logowane. [16781961]
[11.06.2010] 14:54
Merdacz
Ja chodzę do 3 gimnazjum. W 1 klasie się nikt nie kąpał, w 2 już się niektórzy kąpali jak się bardziej spocili, a teraz w 3 cały czas się kąpią wszyscy oprócz 3 osób, które wiecznie śmierdzą i pewnie nawet w domu się nie myją. Mamy 3 prysznice oddzielone ściankami działowymi, wszyscy wchodzą po kolei.
Rozbieramy się w szatni, przechodzimy do części prysznicowej i tam czekamy aż któryś się zwolni. Po umyciu się nago wracamy do szatni. Nie zauważyłem aby ktoś z tego robił jakieś wielkie halo, no może poza jednym chłopakiem kąpiącym się w majtkach, ale on ogólnie jest taki ciotowaty.

IP i czas połączenia logowane. [16785478]
[19.06.2010] 14:26
marts
U mnie w liceum prysznic po w-f byl obowiazkowy( nago), nauczycielka w-f sprawdzala czy wszyscy tego przestrzegaja, w czasie zajec na basenie mielismy 1 pomieszczenie z prysznicami wspolnie z dziewczynami. Kompalismy sie nago przed i po. Pod prysznic szlo sie nago korytarzem. Czekalismy w nim nago,az wykapia sie dziewczyny takze nago. Dziewczyny wychodzily nago, a wszystkim zawsze staly i bylo troche smiesznie a zarazem dziwnie. Nauczycielka czuwala czy nie dochodzi do zadnych ekscesow.

IP i czas połączenia logowane. [16815974]
[15.10.2010] 19:25
Biorę prysznic nago
Brownbear (09.11.26 17:07):
Rozbieranie się nago w szkole? Nie dał bym rady. Na basenie owszem, nie mam oporów. Może dlatego że w szkole znam ludzi z mojej klasy i spędzam z nimi 3/5 całego dnia. Dziwnie bym się czuł gdyby ktoś ze znajomych zobaczył mnie nago...
U mnie z tym nie było problemu. W klasie I gimnazjum po każdym wf normalnie, bez wstydu się rozbieraliśmy do naga w szatni i potem szliśmy pod prysznice. Co zabawne było nas w klasie 15 chłopców, a tylko 5 pryszniców, nie oddzielonych żadnymi ścinkami, ani niczym. Zazwyczaj część osób się nago kąpała, a reszta się patrzyła i czekała, aż zwolni się miejsce. Jak się czasem nam spieszyło, to kąplaiśmy się na przykład po 2 osoby pod jednym prysznicem.
Nikt nigdy nie robił problemów z tego, że wzajemnie widzieliśmy swoje nagie tyłki i penisy. Potem normalnie się ubieraliśmy i szliśmy na lekcje.
Kiedyś w II klasie zdarzył się mi incydent. Wszyscy poszli juz do szatni, a ja musiałem zostać i pozanosić wszystkie piłki do kantorka. gdy wszedłem do szatni, nikogo już nie było. Poszedłem nago pod prysznic, chwile się myłem i gdy wyszedłem nago, zobaczyłem w szatni kilkanaście dziewczyn z klasy III które miały mieć za chwilę wf. Nie wiem czemu, nie zasłoniłem nawet fiutka. Stanąłem jak wryty. Czułem, że mi staje, więc szybko wziąłem moje rzeczy i wybiegłem na korytarz, który na szczęście był pusty i tam się przebrałem.
W klasie III gimnazjum nie było raczej większych incydentów. Pamiętam, że doszedł do naszej klasy taki jeden chłopak. Też z nami brał prysznic nago, tyle że zawsze mu stał. Nie wiem czemu, ale mu stał i on się z tym nie krył. Normalnie chodził między nami, mył się, rozmawiał, w ogóle nie zasłaniał ani nie okazywał wstydu. Teraz chodzę do I klasy liceum i też są prysznice, ale tylko 3 i także nie oddzielone. Na początku, na lekcji organizacyjnej nauczyciel wf powiedział, że mamy się myć po zajęciach. Po kolejnej lekcji ja normalnie ściągam buty, skarpetki, spodnie, bluzke i bokserki i wszyscy się na mnie dziwnie patrzą. CO?! ONI SIĘ NIGDY NIE MYLI PO WF, CZY CO??!!!
Już myślałem, że zrezygnuje, ale postanowiłem, że nie będę patrzeć sie na innych, lecz będę się mył. Po kilku dniach, dołączył do mnie mój najlepszy przyjaciel z klasy i wspólnie chodziliśmy się nago myć.
Opłacało się, gdyż od kilku dni już wszyscy myją sie wspólnie nago i nago sobie chodzimy po szatni i w ogóle nikt już się nie wstydzi. Przed kolegami nie ma żadnego wstydu! Ja już niemal wszystkich moich kolegów widziałem nago! I oni mnie też. I nic to nie zmienia w naszych relacjach, a za to utrzymujemy higienę! Proste!
Pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [17295654]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat