o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Ogólna dyskusja
 » Odpowiedz na ten temat

Moja wredna teściowa...!!!

1 2 3   » 17 Strony tematu:
[01.02.2008] 16:30
Nelkaa
Witam wszystkich co chcą ponarzekać na swoją teściową.
Można się tu wyżalić,opisać różne historie związane z teściową,itp.
a jeśli chodzi o moją teściową to jest baaardzo wredna, miesza się do wszystkiego, a nawet potrafi podsłuchiwać pod drzwiami.
Kilka lat temu co 2 dni symulowała zawał serca, ale jak to się mówi
ZŁEGO DIABLI NIE BIORĄ!
Wyżalcie się a Wam ulży!

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[01.02.2008] 16:56
Nelkaa
Najgorsze jest to, że ja mam swoją teściową w pokoju obok, więc czy chcę czy nie to i tak widzę ją codziennie. A poza tym to jest ona też teściową mojej siostry [tak jakoś wyszło] i gdy któjejś z nas nie ma w domu to zaczyna się piekło! Przedemną jedzie na moją siostrę i odwrotnie. Normalna osoba domyśliłaby się, że wcześniej czy później dowiemy się o tym.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [12150150]
[29.02.2008] 14:20
wredna synowa
Moja jest falszywa jedza i zawsze twierdzi ze mnie bardzo lubi i jestem super itd no chyba ze mysli ze jej nie slysze to zaczynaja sie aluzje, pytania itd do mojego meza typu a kiedy ostatnio ci zona ugotowala cos tam?, to ty robisz pranie?, co? ty musisz poprzatac? a ona co robi? itd. Twierdzi tez ze nigdy na mnie zlego slowa nie powiedziala, bo przeciez przypominanie mezowi jaka mu awanture zrobilam przez telefon (rok temu) zeby sobie przypadkiem nie zapomnial jest ok. w ogole jest slodka i kochana, tylko uprawia takie babskie gierki, tutaj cos mu szepnie, tam go bierze na litosc (ona sama biedna a my nie chcemy z nia zamieszkac), zaraz zaczyna sie drzec ze jej nie szanuje, po czym twierdzi jest najlepszym synem swiata bo pomaga jej finansowa, a za chwile placze ze jest najgorszy z najgorszych bo ja zostawil sama (jest po rozwodzie tzn w sumie zamezna byla chyba rok, a mieszkala ze swym mezem 4 miesiace)
uff wyzalilam sie troche

IP i czas połączenia logowane. [12313936]
[29.02.2008] 14:57
porsche1
z moja tesciowa tez trudno wytrzymac na szczescie tylko przez tydzien w roku sie widzimy i moze o ten tydzien za duzo pokaz na co Cie stac ale nie jeden raz

IP i czas połączenia logowane. [12314088]
[14.03.2008] 14:27
asieczka
Super,że kto wymylił tš stronę.Włanie jestem wciekła na swojš wrednš teciowš.Czasem mam ochotę normalnie jej przylać za to jakš kretynkę z siebie robi.Nie wierzę ,że na wiecie mogš być dobre teciowe i kto może je kochać.Ja z moja teciowš mieszkam 6 lat pod jednym dachem i jej poprostu nienawidzę teraz to już nawet za to ,że jest.Wtršca się,podsłu@@@e,wiecznie jest chora ,a zdradza swojego męża wiem o tym na 100%, ale wyparła by się i tylko ja bym wyszła na głupiš.Bo tak to ona jest bardzo chora i wykorzystuje swojego męża rzynie, wynie ,pozamiataj ,a jak on idzie do pracy to ona idzie się ,,gzić"w okolicy ma przezwisko @@@liwa ,a ja nie mogę nikomu o tym powiedzieć .Nie mogę znieć tego ,że wszyscy pozwalajš jej sobš pomiatać.Mój mšż wie jaka jest jego mamusia nawet,że puszczalska,ale ja mam się tym nie przejmować. Ona udaje więtoszkę ,a jest taka wredna , podła, zakłamana,obrzydliwa.Nie stać mnie na kupno domu i muszę tu tkwić , a ona chwali się wszystkim ,że jest taka bogata.Moim zdaniem to ona powinna ić do psychiatry.Dzięki ,że mogłam to z siebie wyżucić.Pazdrawiam wszystkich, którzy majš zmarnowane życie przez takie wredne zołzy.

IP i czas połączenia logowane. [12405236]
[27.11.2014] 09:06
[31.03.2008] 15:16
kitka01
długo bym musiała opisywac mieszkamy u teściów bo nas nie stać na coś innego opłaty mamy sami kuchnie osobno i co chcieć wiecej spokoju tylko wyzywa nas zaczepia nasze dziecko że boi sie wejśc na podworko jak wraca ze szkoły ostatnio nam ukradli antene z dachu i mąż zgłosił na policje kradzież a ona myślała że my przyjdziemy do nich na kolanach prosić zeby ją oddali i się pomylili byliśmy teraz na święta u oich rodziców a oni wyjechali do ukochanego synusia i własnie wczoraj wróciła i drze morde ze my w świeta remont robiliśmy jak nas nie było lata sądem nas straszy ze nas z domu wymelduje ze teraz dziecko idzie do komuni i ona liczy na zaproszenie ale sie przeliczy złodziei i oszustów nie potrzebuje żeby mojemu dziecku psuli swieto długo by pisac mieszkamy z nimi 10 lat i mieliśmy przypadki ze grzebała nam w rzeczach w lodówce otwierała nasze listy oczywiscie do dnia dzisiejszego podsłu@@@e pod naszymi drzwiami i zanim my o czymś pomyślimy to ona już to wie chodzi po mieście niestworzone rzeczy o nas mówi a z siebie robi święta ale już jej powiedziałam że za ta jej aureole to ją u góry ocenia ASIECZKA nie jestes sama z takimi kłopotami grącz że sie niewolno poddawac chociaż ja tez już jestem u granic wytrzymałości bo najchętniej bym poszła i wprost to wszystko jej w twarz wyrzygała co o niej i jej rodzinie mysle w której jest złdziej i kryminalista pozdrawiam.

IP i czas połączenia logowane. [12501580]
[31.03.2008] 19:30
miga
grunt to zaznaczyć swoje terytorium i bronić go zawsze - bez ustępstw... początki są koszmarne ale z czasem przychodzą efekty ja wspominam dziś tylko ten koszmar, bo po 12 latach mam to co chciałam zawsze osiągnąć trzymajcie się dziewczyny ( najgorsze jest to, że też będziemy teściowymi brrrrrr )

IP i czas połączenia logowane. [12502896]
[31.03.2008] 21:29
paulaa17
Babcia jest cool, ciekawe jaką Ty będziesz teściową w przyszłości

IP i czas połączenia logowane. [12503768]
[01.04.2008] 15:27
maly7
wyprowadz sie tam, gdzie cie nie znajdzie Sciągnij darmową prasę, ksiązki, czasopisma i ebooki: http://e-boks.pl

IP i czas połączenia logowane. [12507093]
[02.04.2008] 09:12
telma_57
Witam .Sama jestem tesciowa-mam synowa.Nie mieszkaja ze mna.I mysle,ze dobrze.Odwiedzaja nas czesto,my ich tez.Niekiedy dluzsze przebywanie w ich obecnosci nuzy mnie i wkurza.Ale jestem wyrozumiala dla swojej synowej-ja bylam w tym wieku do niej podobna-ciagle fochy,gniewy nie wiadomo o co. telma

IP i czas połączenia logowane. [12511284]
[19.08.2008] 16:30
tez synowa
paulaa17 (08.03.31 21:29):
Babcia jest cool, ciekawe jaką Ty będziesz teściową w przyszłości

chyba dobrze tobą pomiata albo latasz kolo niej i piszczysz mamusiu kochana a moze na kolanach klęczysz .a maz napewno bardzo cie kocha tylko nie mysl sobie ze bardziej od swojej mamusi.sproboj cos na nia nie tak powiedziec do mezusia to pogadamy.

IP i czas połączenia logowane. [13298399]
[19.08.2008] 16:35
tez synowa
porsche1 (08.02.29 14:57):
z moja tesciowa tez trudno wytrzymac na szczescie tylko przez tydzien w roku sie widzimy i moze o ten tydzien za duzo

i tak masz to szczescie ja rzadko swoja widuje i robie wszystko zeby sie z nia zbyt czesto nie spotykac.ale za to moj maz palant ciagle jest z nia w kontakcie telefonicznym i to ona dyktuje jak on ma sie zachowywac do mnie i do moi@@@cow....gdyby nie dzieci kopla bym go w dupe az by sie zakurzylo.

IP i czas połączenia logowane. [13298414]
[17.11.2008] 13:29
nieidealnasynowa
Jej co za świetne forum! Normalnie puchar dla autorki pomysłu! Moja przyszła teściowa jest taką jedza, ze szok! Totalnie rujnuje mi życie. Najpierw chciala bysmy wprowadzili sie do nich, potem szukala nam mieszkania, nie wiem po co, skoro mamy swietne mieszkanie. Przez caly czas udawala że mnie lubi, a teraz wyszlo wkoncu szydlo z worka. A o tesciu juz nie wspomne, jest chyba jeszcze gorszy! Nie raz potrafil doprowadzic mnie do takiego placzu, ze tchu nie moglam zlapac! Powiedzcie mi skad sie biora tak wredni, podli ludzie? A co gorsza to tacy materialisci, nie rozumiem takich ludzi. Maja samochody, duzy dom i sa w samych dlugach, ale coz, chyba wedlug nich liczy sie tylko by bylo widac jacy to oni sa bogaci, byle pokazac. Glowa to prawie dotyka sufitu, tak wysoko ja nosza. A ja(?), ja juz nie mam sily, moj facet wystarczy ze tam raz pojedzie i jakby go diabel trzasnal, pod ich wplywem normalnie nie on.
Juz nie wiem co mam zrobic z takimi tesciami, mam ich dosc, po ostatnim bombardowaniu na moja skromna osobe, juz nie mam sily. Nigdy w zyciu nie chce ich widziec dopoki mnie nie przeprosza. Ale nie wiem czy warto czekac na cos co nie nastapi. Czy sa jakies sposoby na takich tesciow? Czy powinnam jak zwykle przeprosic za ich bledy, czy czekac na ich przeprosiny? Jej, co ja plote, przeciez to by naruszylo ich zasady, oni sa zbyt dumni z siebie by powiedziec proste, a tak wiele znaczace slowo: \"przepraszam\"...

IP i czas połączenia logowane. [13841623]
[17.11.2008] 14:22
Boba Boba
WITAM WSZYSTKIE SYNOWE!!!
Nie macie pojęcia jak mnie podniosły na duchu wasz opowieści o teściowych,już myślałam że to tylko ja miałam takiego pecha. Ja nie mieszkam z teściową całe szczęście,ale i tak nam się daje nieżle we znaki.Od początku naszego małżeństa wiecznie miała jakieś ale do mnie. Na szczęście mój mąż się tym nie przejmował. Kiedy najeżdrzała na mnie cicho to znosiłam,ale jej miarka się przebrała kiedy zaczęła najeżdrzać na mojego męża. Zrobiła mojemu mężowi opinie biedaka i nieudacznika. Chodzi i opowiada jak to ona musi ciężkko pracować i dawać nam puieniądze bo sobie wogule nie radzimy. Wedłóg jej opowieści przez 10 lat małżeństwa niczego się nie dorobiliśmy,a co mamy to mamy dzięki niej.Z ręką na sercu od teściowej nie dostaliśmy nic.Koledzy męża śmieją się z niego za plecami, że jest na garnuszku u mamusi,a przecież to nieprawda. Teściowa całe swoje nakłady finansowe skupia na swojej córce i wnusiach.Kiedyś na spotkaniu rodzinnym wspomnieliśmy z mężem że chcemy zmienić samochód do tygodnia siostra męża miała załatwiony kredyt i takie auto jakie my chcieliśmy kupić,więc poczekaliśmy z mężem jeszcze miesiąc z kupnem auta i kupiliśmy sobie lepsze. Myślałam że obie zawału dostaną jak podjechaliśmy do nich pod dom.I tak jest ze wszystkim.Teściowa mieszka ze swoją córeczką w małej wsi,a my z mężem w miasteczku 4 km dalej,więc wiadomości szybko się rozchodzą tym bardziej że mamy wspólnych znajomych. Chciała bym jakoś taktycznie rozwiązać ten problem,tylko nie mam pomysłu jak.Zeby to skończyć raz na zawsze.Może któraś z was była w takiej sytuacji i może podsunąć mi jakiś pomysł.Rozmowy z moją teściową nic nie pomagają,a wręcz przeciwnie jest jeszcze gorzej. Szlak mnie trafia jak sobie o nich przypomne.Dwie jędze nic nie robią tylko knują.Mój mąż ma dużą rodzine,niestety nie jesteśmy zapraszani na żadne imprezy bo podobno nas nie stać,to też sprawka mojej teściowej i jej córci. Dużo by można jeszcze napisać ale szkoda nerwów bo jak tylko o nich myśle to ciśnienie mi się podnosi. Wszystkiego dorobiliśmy się sami a ona ma czelność takie bajki opowiadać. Nie wiem już co mam robić? Może w niedziele jak będzie w kościele to wejde na ambone i ogłosze że moja teściowa to krowa.
POZDRAWIAM WSZYSTKIE SYNOWE,CO MAJĄ BEZNADZIEJNE TEŚCIOWE!!!
I TE KTÓRYM SIĘ UDAŁO TEŻ!!!

IP i czas połączenia logowane. [13841979]
[26.11.2008] 14:26
przyszła synowa
witam wszystkich ja tez jak wy mam problemy z tesciowa, najbardziej denerwuje mnie to ze podslu@@@e zdazylo sie jje to nawet dzis . mieszkam razem z chlopakiem i tesciowa , tesci jest super ale tesciowa...szkoda gadac, mowi oczywiscie ze mnie lubi itp. ale jezeli przychodzi co do czego to jest inaczej jezeli uslyszy z pokoju jakis podniesiony glos od razu zaczyna nas podluchwac czami wchodzi bez pukania w takiej sytuacji i potrafi spytac" czym go znowu zderenwowalas"??? to wszystko jest chore ona nas szpieguje mamy po 22 lata a ona wciaz pyta kiedy bedziecie kiedy wrocicie nie pijcie alkoholunie rozmawiajcie z nieznajomymi czasami czuje sie przez do jakbym miala 10 lab mniej tak samo traktuje swojego syna, jakby byl co tu duzo mowic niedorozwiniety!! np ojoj ty to sam zrobiles?? sam sobie zalatwiles praktyki?? sam wniosles monitor??/ i oczywiscie mi dogaduje ze powinnam go chwalicjaki on wspanialy , oczywiscie jest wspanialy ale bez przesady zeby zachwycac sie takimi malymi codziennymi rzeczami ktore sa na porzadku dziennym, jest za bardzo opiekuncza a ostatnio powiedziala nawet ze mama ją zastepowac!! hahahah niech jeszcze moj kochany mowi do mnie mamo to bedzie git moglabym tu pisac naprawde bez konca no ale cos mam nadzieje ze jakos wytrzmam.....chce sie stad wyprowadzic jak najdalej od niej...

IP i czas połączenia logowane. [13897810]
[26.11.2008] 23:38
rybka70
Moja teściowa była dobra , zmarła pół roku temu a teść to wredny rudy egoista.

IP i czas połączenia logowane. [13902031]
[27.11.2008] 22:18
spremuta
a moja jest ok, dobrze sie dogadujemy, mozna z nia porozmawiac na wiele tematow, w dodatku nie trzyma obsesyjnie strony swojego synusia. i jestem z tego zadowolona bo nei wyobrazam sobie ciaglych spiec na tym froncie... w oparach pary prostota tkwi http://tiny.pl/sb79

IP i czas połączenia logowane. [13909468]
[17.02.2009] 14:21
ADWb  pchelka-82@tlen.pl
Ja też mam wredną teściową, takiego samego teścia i szwagra. Od dnia ślubu cywilnego czuję się jak śmieć. Nawet na naszym ślubie nie potrafili uszanować naszych planów co do tej uroczystości i wszystko zepsuli pospołu. Nie mówię już o fakcie, że szwagier podpuścił nas pytaniem kiedy chcemy mieć ślub kościelny mówiąc, że jego na taki nie będzie stać przynajmniej przez 2 lata a jak usłyszał, że planujemy na wrzesień \'09 to poleciał właśnie na wtedy zarezerwować salę i kościół. Rodzina męża zmusiła nas do rezygnacji z naszych planów, ciągle mi wypominają, że nie mam jeszcze stołu i kanapy żeby ich gości ugościć (bo już całą rodzinkę sprosili już na NASZE nowe mieszkanie). Nie mamy z ich strony żadnego wsparcia (nie mówię o finansowym chociaż tego to też nie ma), ale na każdym kroku dają nam odczuć, że się nie liczymy. Mamy wybór: albo będziemy żyć jak oni tego chcą (łącznie z tym jakie kafelki moja teściowa dla nas do mieszkania wskaże, które mamy kupić), albo będą nas niszczyli na każdym kroku. I co wy na to? Aha no i pół roku po ślubie wciąż nie jestem w ciąży (bo nie planujemy jeszcze dziecka), ale ona nakazała mi zajść ponieważ jestem już stara (mam 26 lat) a ona mi to dziecko wychowa. Nikomu nie życzę takich teściów i szwagra. Ale nie pozwolę rozbić małżeństwa.

IP i czas połączenia logowane. [14401048]
[19.02.2009] 23:33
karola999997
Moja teściowa to jest dopiero niezłe ziółko!!! Jest po@@@ona jak kilo gwożdzi. Non stop w@@@a sie do naszego dziecka, bo to tak bo to siak itd. Najchetniej to odwiedzała by nas dzien w dzien ze wzgledu na wnuka, ale moim zdaniem to jest raczej chore bo chyba nikt nie chciałby oglądać tesciową dzien w dzien w swoim mieszkaniu, niedojze ze niańczy do teraz swojego 23-letniego syna to jeszcze moje dziecko tez niańczy. Szkoda gadać, ale prędzej czy pozniej tak jej nabluzgam ze szybko jej noga w naszym mieszkaniu nie powstanie. A jak dalej bedzie taka nachalna to bede to musiała załatwić prawnie i chuuuj jej w oko hahahahaha Nie życze nikomu takiej tesciowej, nic tylko nasłać na nią płatnego morderce!

IP i czas połączenia logowane. [14415160]
[20.02.2009] 21:04
sexy_ola
Z tesciowa to jak w tym kawale , "mam tesciowa na 102 , 100 metrow od domu i 2 pod ziemia " hehe http://www.yeppas.pl/materialy/kuszacy/

IP i czas połączenia logowane. [14420137]
[27.03.2009] 15:51
ahaaha
jej ja to mojej to już mam dosyć...a w prawdzie dopiero jest przyszła teściową bo za pół roku ślub ...ale naprawde przez nią i przez jej męza teraz są problemy w naszym związku ....ciągle sie wpierdzielała do wszystkiego .. narzucała nam swoje racje.. wreddna jędza aż szkoda o niej pisać !!!!!!!!

IP i czas połączenia logowane. [14611494]
[29.05.2009] 10:23
agnes26
Ja niestety też mam głupią teściową i niestety mieszkam z nią już 6 lat. Teść wcale nie lepszy - ma syndrom niedowartościowanego człowieka, na chama chciałby być kimś, a wlaściwie to jest nikim. Teściowa to nachalna i wścibska baba, wszystko musi wiedzieć, czasem nawet wchodzi mi do łazienki, żeby zobaczyć co ja tam robię. Ode mnie nigdy się nic nie dowie, to po cichu podpytuje o wszystko męża, a ten głupek o wszystkim jej opowiada. Zdarza się nieraz, że teściowa przynosi otwarte listy do mnie i twierdzi, że się pomyliła bo myślała, że to do niej, nawet wyciągi z banku otwiera, a gówno ją powinno obchodzić ile mamy na koncie tym bardziej, że nic nigdy od nich nie dostaliśmy, nawet z okazji ślubu żadnego nawet symbolicznego upominku. Ale je nie liczę na żadną pomoc finansową, czasem lepiej jest usłyszeć jakieś dobre słowo, ale oni potrafią się tylko śmiać z czyiś niepowodzeń. Teściowa kompletnie ześwirowała, kiedy pojawilo się nasze pierwsze dziecko. Miałam ją na karku dzień w dzień po kilka razy, nawet z katarem przychodziła do małego. Przyszła małpa raz z pretensjami, że ją źle traktuję, że koleżanki zapraszam a jej nie zapraszam do siebie - bardzo ciekawa sprawa - mieszkamy razem i ja mam ją zapraszać? Nawet miała pretensje, że rozmawiam z mamą przez telefon a ją traktuję jak powietrze. Ja swoje też jej powiedziałam, wyrzuciłam wszystko co mi na sercu leżało, a ta wredna świnia skoczyła na mnie i tak poszarpała, że na drugi dzień wylądowalam u ortopedy. Nienawidzę tej francy!!!!!!

IP i czas połączenia logowane. [14959129]
[29.05.2009] 17:59
lolcia-99
wszyscy z tego co widzę macie przerąbane;/ a szkoda
współczuje wszystkim kocham to życie, kiedy ma styl,
kiedy nie nudzi mnie żadna z chwil

IP i czas połączenia logowane. [14961311]
[31.05.2009] 13:29
modliszka1
jeszcze nie mam teściowej (świekry). Uff. "Życie nie jest mierzone ilością oddechów, jakie bierzemy, ale momentami i miejscami, które zapierają nam dech w piersiach."

IP i czas połączenia logowane. [14971338]
[01.06.2009] 16:28
Miśka11
Słuchajcie!

mam ten sam problem! I nic nowego, jak spojrzę na Wasze posty przerażające jest podobieństwo zachować - bo ten gatunek tak ma...

Zawsze te same metody działań - pamietajcie że to walka o ich synusia
tak je motywuje, nawet jak ten synus ma 30 lat to i tak chcą nianczyć - tak hormony mieszają w tych pustych makówkach.

Przeczytajcie Koniecznie książkę: TOKSYCZNI TEŚCIOWIE

ZOBACZYCIE jak ta machina działa i co można zrobic żeby Wasz związek się nie rozpadł !!! - bo niestety do tego zmierza ten gatunek zwany teściowa!!!!!
Pozdr.

Trzymajcie się

IP i czas połączenia logowane. [14978947]
[09.06.2009] 12:02
wredna80
Witam Dziewczyny,
ja tez mam problemy z tesciowa, niby wszystko pieknie ladnie ale wredna baba z niej. Jej coreczka a moja na nieszczescie szwagierka ma meza skapca (ale ja jesgtem zdania ze on wie co robi). Na nic jej nie daje (a pracuje u swojego tescia, ktory jest tez moim). Ich dziecko jest rok starsze od naszego. Im wala ile sie da bo oni biedni nic nie maja dom im wyremontowali bo oni nie maja kasy i tak w kolko \"oni nie maja\". A najbardziej mnie wkurza to ze tesciowa tylko o ich dziecku mowi a nasze to gips. Liczy sie tylko coreczka i jej dziecko. Jestesy w trakcie zalatwiana pozwolenia na budowe Juz powiedzialam mezowi jak bedzie mozna cos ugotowac i sie wyspac to od razu sie wprowadzamy do domu chocby nawet nie wykonczonego. Wole plac budowy niz patrzec jak wala kase w \"biednych\". My na wszystko musimy sobie zarobic sami a w zasadzie to moj maz bo ja skonczylam studia zaszlam w ciaze n o i teraz siedze w domu z Maluszkiem i z tesciowa bo ona z dzieckiem nie zostanie (nawet bym jej dziecka nie zostawila - bo z zazdrosci by mu jeszcze cos zrobila) Ona jest nawet zazdrosna o to ze Nasz Maluszek lepiej sie rozwija niz jej ukochany rok starszy wnuk. Ale jak sie ma rozwijac jak jej coreczka tylko lacina pociska normalnie patologia - dlugo by jeszcze pisac ale szkoda czasu na nia

IP i czas połączenia logowane. [15025533]
[05.08.2009] 19:01
Yeeeheeee
Wyzwijcie je na pojedynek !!!!!!!!!!!!!

IP i czas połączenia logowane. [15297169]
[07.09.2009] 22:16
migulina  migulina@tlen.pl
Według badań opinii publicznej przeprowadzanych w GB co jest najbardziej niebezpieczne na świecie to po pierwsze Alkaida a po drugie...teściowa! To nie żart niestety. aaa

IP i czas połączenia logowane. [15461026]
[13.09.2009] 23:26
yolarz
hej
przykro sie czyta przez co musicie przechodzic. chociaz ja takiego problemu nie mam.
matka mojego partnera to super kobieta. lubie ja odwiedzac i nie moge sie doczekac kazdej wizyty. nigdy sie nie wtraca a jesli juz sie jej zdazy to od razu przeprasza. a ja jesli uwazam ze jej rady moga mi pomóc nie waham sie jej poprosic o opinie. czasem wybieramy sie razem na zakupy czy pogaduchy przy kawie. moja córeczka tez ja lubi i nie obawiam sie zostawic jej pod opieka tesciowej. chociaz z moja mama zostawialam córcie chetniej gdyz opiekowala sie nia przez dlugi czas, niestety teraz mieszkamy setki kilometrów od niej. tesc tez jest super.
i mozeczie mnie nazwac szalona ale planujemy sie przeniesc blizej tesciow. czuje sie przez nich w pelni akceptowana i kochana. i to samo otrzymuja ode mnie. mam dla nich wiele szacunku. sa w koncu rodzicami czlowieka którego pokochalam i wybralam. to oni uksztaltowali jego charakter i za to zawsze bede im wdzieczna.

IP i czas połączenia logowane. [15490157]
[28.10.2009] 10:06
stokrotka455
nieidealnasynowa (08.11.17 13:29):
Jej co za świetne forum! Normalnie puchar dla autorki pomysłu! Moja przyszła teściowa jest taką jedza, ze szok! Totalnie rujnuje mi życie. Najpierw chciala bysmy wprowadzili sie do nich, potem szukala nam mieszkania, nie wiem po co, skoro mamy swietne mieszkanie. Przez caly czas udawala że mnie lubi, a teraz wyszlo wkoncu szydlo z worka. A o tesciu juz nie wspomne, jest chyba jeszcze gorszy! Nie raz potrafil doprowadzic mnie do takiego placzu, ze tchu nie moglam zlapac! Powiedzcie mi skad sie biora tak wredni, podli ludzie? A co gorsza to tacy materialisci, nie rozumiem takich ludzi. Maja samochody, duzy dom i sa w samych dlugach, ale coz, chyba wedlug nich liczy sie tylko by bylo widac jacy to oni sa bogaci, byle pokazac. Glowa to prawie dotyka sufitu, tak wysoko ja nosza. A ja(?), ja juz nie mam sily, moj facet wystarczy ze tam raz pojedzie i jakby go diabel trzasnal, pod ich wplywem normalnie nie on.
Juz nie wiem co mam zrobic z takimi tesciami, mam ich dosc, po ostatnim bombardowaniu na moja skromna osobe, juz nie mam sily. Nigdy w zyciu nie chce ich widziec dopoki mnie nie przeprosza. Ale nie wiem czy warto czekac na cos co nie nastapi. Czy sa jakies sposoby na takich tesciow? Czy powinnam jak zwykle przeprosic za ich bledy, czy czekac na ich przeprosiny? Jej, co ja plote, przeciez to by naruszylo ich zasady, oni sa zbyt dumni z siebie by powiedziec proste, a tak wiele znaczace slowo: \\\"przepraszam\\\"...

IP i czas połączenia logowane. [15701681]
[02.11.2009] 16:26
gare
moja to przyszla tesciowa mieszka z nami to stara malpa wredna i wogole czepia sie ze slubu nie mamy a ona jak robila rozwodka a w wieku 17lat sie puscila i bachora urodzila a na s sie czepia ze razem mieszkamy,niech mi jeszcze cos powie t mi kase odda i wypieprze od niej,bedzie plakac nad losem synka bo on dla mnie wszystko.zostawi ja i tyle niech splaca dlugi a nie nam karze

IP i czas połączenia logowane. [15729501]

1 2 3   » 17 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat