o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Fotografia
 » Odpowiedz na ten temat

Filmowanie aparatem - zapytanko

[29.01.2008] 18:33
filmero
Po filmowaniu aparatem (Sony DSC-H9) z szybkością 15 klatek/sek film (.mpg) jest lekko "skokowy". Jest opcja 30 kl/sek, ale bardzo pamięciożerna.
Moje pytamie - czy jest sposób-program, aby taki film obrobić tak, żeby nie było widać tych skoków? Nie wiem, może wygenerować brakujące klatki, jakoś to zamaskować? Nie bardzo się znam na zapisie cyfrowym, ale coś takiego dzieje się np. w filmach DivX - tam fizycznie istnieje tylko co trzysetna klatka (tzw. kluczowa), reszta jest generowana przez odtwarzacz poprzez porównanie sąsiednich klatek kluczowych.
Możliwe to, czy ja fantazjuję?

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[08.01.2015] 20:54
Dendron
Filmowanie aparatem nigdy nie będzie doskonałe, jeśli potrzebujesz naprawdę dobrej jakości zgłoś się do profesjonalistów np. http://www.multimediavideo.pl/galeria/filmy z warszawy

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [21548834]
[12.11.2015] 22:15
jkhxzc
ja na poczatku bawilem sie troche kamerą, a potem zacząłem filmować i inwestować w poważniejszy sprzęt, na przyklad takiwww.technika-filmowa.pl

IP i czas połączenia logowane. [22061049]
[08.03.2017] 14:27
Arek 88
To prawda, chociaż z tego co wiem wielu fachowców kręci profesjonalne filmy lustrzankami. Więc coś w tym jest.

IP i czas połączenia logowane. [22670736]
[10.03.2017] 08:50
Eryk_S
Dokładnie masz rację Na http://kapitankamera.pl/filmowanie-lustrzank a-dslr o tym piszą (tak, żeby nie być gołosłownym)

IP i czas połączenia logowane. [22672571]

» Odpowiedz na ten temat