o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum o2.pl / Opinie czytelników do artykułów
 » Odpowiedz na ten temat

Nie obgryzaj paznokci!

1 «   5 6 7 Strony tematu:
[17.05.2010] 21:46
agata95k
Ja zawsze obgryzałam paznokcie a teraz już nie postanowiłam sobię że nie będe obgryzać dlatego że chce sobie kupić lampe uv i na moich własnych paznokciach nałożyć żel ładnie to wygląda. I warto zapuszczać

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [16680334]
[19.06.2010] 16:10
Weruśkaa
... jaa też obgryzam .. i nie panuje nad tym ... kiedyś przestałam alee teraz znowu :/ ... jak mam pomalowane too nie obgryzam .. alee czasmi mówię sobie: nie obgryzaj i wtedy a coo mi tam potem odrosną .. i potem mam foocha na samą siebie :/ nie wiem co robić boo jakieś nie smaczne lakiery na mnie nie działają .. niee moge ich nawet pomalować boo brzydko to wygląda gdyż obgryzam tak że prawie paznokcia nie widać ...... a często to robię gdy się nudzęe na lekcji i w domu alboo jak się stresuję

IP i czas połączenia logowane. [16816308]
[07.08.2010] 22:19
Emila ;)
Ja bardzo długo obgryzałam paznokcie, ale się tego jakoś oduczyłam , ale teraz strasznie, ale to naprawdę strasznie rozdwajają mi się paznokcie ;( to jest męczące.. rosną mi ładne długie paznokcie, a co z tego, że mi się tak rozdwajają.. nawet odżywka mi nic nie pomogła .. :/
A może jest jakiś inny sposób na rozdwajające się paznokcie ?

IP i czas połączenia logowane. [17018303]
[17.10.2010] 16:39
kicia mrrr
Ja obgryzałam paznokcie od malutkiego ;/
Brzydko to wyglądało no ale cóż nie umiałam przestać ;/
później poszłam do gimnazjum i poznałam chłopaka powiedziałam sobie że muszę przestać i zaczęłam o nie dbać malować je itp. minęło 2 lata z tym chłopakiem jestem no ale cóż paznokcie piękne były do czasu kiedy nie zaczęłam chorować ;// z nudów obgryzłam je ;/
więc najlepiej robić coś ciągle z rękami w tedy nie będziemy obryzgać

IP i czas połączenia logowane. [17302636]
[27.11.2010] 16:22
essy < 3
ja też obgryzałam paznokcie już jako mała dziewczynka : DD wcześniej to mi to nie przeszkadzało, nie zwracałam na to uwagi, ale teraz jak jestem starsza zaczęło mi to przeszkadzać. nie, może nie przeszkadzać, po prostu wstydziłam się swoich paznokci. nie mogłam ich jakoś fajnie pomalować wgl nic nie mogłam z nimi zrobić. kupiłam ten ,,słynny gorzki'' lakier, ale to pic na wodę, mi nie pomógł. najlepsza jest silna wola. postanowiłam ich nie obgryzać i już nie robię tego rok

IP i czas połączenia logowane. [17480787]
[20.11.2017] 03:11
[13.02.2011] 10:07
ona.pop.ra
mnie oduczyla moja manicurzystka, polecam zatem salony Denique

IP i czas połączenia logowane. [17833143]
[25.04.2011] 08:20
colder
polecam poczytać http://www.uroda.com/artykuly/manicure-japon ski-czyli-p-shine-blyszczec

IP i czas połączenia logowane. [18305936]
[31.08.2011] 15:11
paulina9524
Ja przestałam obgryzać tak:
mowie do mojego chlopaka:"misiu kaz mi obiecac sobie ze nie bede obgryzac paznokci.bo wiesz jakie mam fuu ble"a on:"masz nie obgryzac paznokci bo ku..a zobaczysz!!"a ja obrze kochanie obiecuje"no i przestałam polecam ten sposób.bo wiem ze jak obiecam to nie zlamie obietnicy

IP i czas połączenia logowane. [18756322]
[27.06.2012] 15:28
bulina
Obgryzając paznokcie tylko się je niszczy, a robi to masa dziewczyn. Wtedy nawet najlepsze odżywki nie pomagają - niestety.
Tak więc odradzam - to nawet dla dzieci nie jest zabawa.

IP i czas połączenia logowane. [19652822]
[10.07.2012] 14:15
seba ret
Sama walczyłam bardzo długo z tym, by doprowadzić moje paznokcie do normalności, po obgryzaniu, ale się udało. Nie łatwo było mi się od tego odzwyczaić. Później pomogła mi odżywka new nails - paznokcie nabrały błysku, normalnego wyglądu. Już nigdy ich nie doprowadzę do starego stanu.

IP i czas połączenia logowane. [19686476]
[12.10.2012] 15:01
dominik ambuła
łeee... jak można obgryzać paznokcie? Ohyda ;/ Ja o swoje paznokcie dbam i to konkretnie. Usuwam skórki, korzystam z odżywki New Nails, starannie dobieram kleje, lakiery czy zmywacze. Dzięki temu paznokcie są twarde, łatwo się je maluje, a efekt pozostaje na długo. Polecam podobne podejście - niszczenie własnych paznokcie to kiepski pomysł

IP i czas połączenia logowane. [19918286]
[06.05.2013] 02:27
masterazr
Ja obgryzam skórę na udach jak się zdenerwuję.

IP i czas połączenia logowane. [20465313]
[10.05.2013] 15:04
marta michalska
Ale czemu akurat odżywka? Przy problemach ze skórkami lepsza wydaje się być Oliwka z muszelkami New Nails, zresztą takie ma zastosowanie. U mnie paznokcie całkowicie się po niej odmieniły, ale przede wszystkim zaczęły ładnie wyglądają, mają odpowiedni błysk. I co? Da się?

IP i czas połączenia logowane. [20475591]
[22.05.2013] 15:32
kania mark
Bo jest skuteczna, tj. ta new nails. Mam ją 4 miesiące i faktycznie widać, że efekt jest bardzo fajny. Paznokcie niszczyłam przez 3 lata chodzenia w tipsach, ale na szczęście udało mi się to całkowicie wyeliminować.

IP i czas połączenia logowane. [20503182]
[24.05.2013] 07:09
charlotte1991
Kiedyś obgryzałam paznokcie ale znalazłam dobry sposób by przestać. Chodzę regularnie do Pure Diamond na zabiegi pielęgnujące np Manicure Spa z malowaniem i po takim zabiegu zawsze szkoda mi paznokci więc nie obgryzam

IP i czas połączenia logowane. [20506777]
[17.06.2013] 06:17
Anna z Bieszczad
Kategorycznie oświadczam, że obgryzanie paznokci jest naturalne. Każdy zdrowy człowiek obgryza paznokcie. Ta czynność od wieków służy naturalnemu rozładowaniu emocji, tylko pokurcze emocjonalne nie obgryzają, a co za tym idzie swoje emocje wyładowują np. na innych. Natura raczej nie wyposażyła nas w nożyczki. Pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [20555427]
[16.07.2013] 15:13
milczarek
Nie wiem jak możecie to robić. To jest przecież dosłownie obrzydliwe, łeeee... Zacznijcie dbać o paznokcie, odżywka new nails, ewentualnie oliwka tej samej firmy, systematyczność i po czasie paznokcie zyskają normalność. To wcale nie jest takie trudne do realizacji ;-(

IP i czas połączenia logowane. [20617277]
[07.08.2013] 15:34
isia b.
Ja korzystam z tej samej odżywki do paznokci. W sumie to sama nie spodziewałam się, że odżywka za 10 złotych może dać takie efekty, ale... dała. Paznokcie wyglądają super efektownie, tak jak chciałabym, żeby wyglądały

IP i czas połączenia logowane. [20661511]
[27.02.2014] 14:41
magdababis
Najważniejsze, abyście po prostu pilnowali systematycznej pielęgnacji. Wtedy faktycznie nie będziecie miały problemów z paznokciami. Bardzo łatwo możecie się doprowadzić do problemów. Wystarczy stosować dobrą odżywkę i wszystko będzie ok.

IP i czas połączenia logowane. [21066141]
[03.03.2014] 16:15
ania balcyk
isia b. (13.08.07 15:34):
Ja korzystam z tej samej odżywki do paznokci. W sumie to sama nie spodziewałam się, że odżywka za 10 złotych może dać takie efekty, ale... dała. Paznokcie wyglądają super efektownie, tak jak chciałabym, żeby wyglądały

New nails, odżywka od nich - rewelacja. Nawet nie sądziłam, że samą odzywką mogę uzyskać aż taki efekt, a właśnie go uzyskałam, bo paznokcie wyglądają wzorowo, miałam je potężnie zniszczone kiepskimi klejami i tipsami. Już więcej do tego nie wrócę.

IP i czas połączenia logowane. [21072477]
[25.03.2014] 14:12
MarzenaMarzena
Jak już jesteście przy odżywkach to sprawdźcie Biogel - nail care program! Stosowałam różne preparaty, również te wpisane powyżej, ale w stu procentach zadowolona byłam dopiero z tego produktu. Trochę kosztuje, ale efekt jest wspaniały!
Można kupić choćby tutaj:
http://wyprzedazkosmetykow.pl/kategoria/754/ odzywki

IP i czas połączenia logowane. [21104949]
[08.09.2014] 15:52
ania malosik
Dziewczyny - ta sama sytuacja. 6 tygodni na new nails i płytka całkowicie inna, paznokcie zdrowsze i ładniejsze, przeszły diametralną przemianę i właśnie o takie efekty najbardziej chodziło.

IP i czas połączenia logowane. [21344661]
[07.11.2014] 08:45
lini.jka
Ja uzywam od czasu do czasu ( w sytuacjach stresowych, bo wlasnie w takich najczesciej obgryzam paznokcie ) takiego specyfiku: http://www.skapiec.pl/site/cat/4616/comp/426 6148 Calkiem nieprzyjemny,wiec...daje efekty. Dla mnie wazna jest tu cena, bo jak mowie nie uzywam tego czesto, a dzieki temu oszczedzam troche.

IP i czas połączenia logowane. [21435911]
[29.10.2016] 13:53
netreeea
nawiązując do gumy do żucia - http://ratynscy.pl/o-gumie-do-zucia-slow-par e-fakty-i-mity

IP i czas połączenia logowane. [22497568]
[26.01.2017] 14:18
silla4

[nie mam nic do powiedzenia]

IP i czas połączenia logowane. [22616322]
[26.01.2017] 14:23
silla4
Przestań obgryzać i zacznij stosować
http://www.i-apteka.pl/product-pol-48879-UNG LAX-Vitalizator-Odzywka-witalizujaca-z-wapniem-10ml.html

IP i czas połączenia logowane. [22616326]
[01.02.2017] 15:41
Kasia WOL
U mnie pomogło jak zaczęłam robić hybrydy Teraz wróciłam do "swoich" paznokci ale do obgryzania już nie

IP i czas połączenia logowane. [22630245]
[04.02.2017] 22:10
może ktoś doradzi
co zrobić, gdy na wszystkich paznokciach u rąk robią mi się bruzdy. nigdy nie ogryzałam paznokcie, zawsze o nie dbałam, wycinałam skórki, malowałam tylko okazyjnie, natłuszczałam, a teraz są bruzdy-rowki. Nie mam pojęcia co z tym zrobić?

IP i czas połączenia logowane. [22634202]

1 «   5 6 7 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat