o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Poznam chłopaka
 » Odpowiedz na ten temat

Szukam stałego układu bez zobowiązań-od dziś

1 2 3   » 6 Strony tematu:
[10.01.2008] 10:32
Miśka Wieliczka Kraków
Szukam stałego układu bez zobowiązań - wyłącznie sex. Rozstałam sie z chłopakiem i nie szukam stabilnego związku. Ponieważ studiuję i pracuję to nie mam czasu na "podchody" - kino, kawiarnie, itp. Mam potrzeby seksualne jak każdy i szukam kogoś do stałego układu.
Szukam faceta 20-35 lat, powyżej 175 wzrostu, przystojnego i normalnego.
Mieszkam w Wieliczce, w Krakowie studiuję i pracuję. Musi to być zatem ktoś mieszkający w którymś z tych miast (najlepiej Kraków).

Szukam kogoś juz od dzis. O 22:00 kończę pracę w Galerii Krakowskiej i po pracy chciałabym sie spotkać.

Kilka ważnych informacji:
- nie podaje maila - nie chce spamu w poczcie ani wirusów w kompie
- nie podaje GG i telefonu - nie jestem idiotką - nie dam sie bawić niedojrzałym małolatom
- musisz mieć swój profil w serwisie Randki na O2, albo w innym: w profilu musisz mieć umieszcozne przynajmniej 2 zdjecia - musze mieć pewność, ze są twoje a nie podebrane z innego profilu; abym miała pewnosc ze profil jest twój umieśc w nim tekst "POZDROWIENIA DLA MIŚKI"
- jak będziesz zainteresowany znajomością to zostaw mi tutaj link do swojego profilu. wybiore kilka osób, skontaktuje sie z wami - z kim mi sie bezie najlepiej rozmawiało, temu podam dokładne informacje (mój telefon itd). spotkamy się dziś wieczorem (wszystko już ustalimy indywidualnie).

Czekam
Miśka

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[10.01.2008] 10:34
dobre pytanie
jak dużego masz fiuta Miśka?

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [12013902]
[10.01.2008] 10:35
Miśka Wieliczka Kraków
właśnie ze wzgledu na takich buców jak ty nie mogę podać zadnych namiarów do siebie.
nie ważne - jak ktoś bedzie chciał to sie odezwie.

IP i czas połączenia logowane. [12013909]
[10.01.2008] 10:38
Miśka Wieliczka Kraków
widze, ze sam jesteś pedałem i bronisz swojego terytorium.
mnie pytasz o fiutka? sam pewnie nie amsz dlatego ejsteś taki podły. żal mi ciebie. nie bede już nic komentować.
Miśka

IP i czas połączenia logowane. [12013928]
[10.01.2008] 10:39
321start
witam...
pełen profesjonalizm...jestem pod wrazeniem...
pięknie to pani wymyśliła...opisała...wyjaśniła

wszystko ładnie pięknie...a coś o sobie ..tak dla zachęty...juz nie bede śmiał pisac ze foto też by duzo zmieniło w tym anansie

posiadm konto osobiste...ale niestety nie na Randki o2...
jest do wglądu...mam 26 lat...
i również niezłe przejście życiowe wiec ta umowa jak najbardziej mi pasuje

IP i czas połączenia logowane. [12013930]
[18.10.2017] 20:09
[10.01.2008] 10:46
Miśka Wieliczka Kraków
Mam 24 lata, 172 cm wzrostu, szczupła budowa ciała, brunetka, brązowe oczy. Jestem atrakcyjna, faceci mnie podrywają, ale tak jak pisałam - nie mam czasu na "amory" i "podchody" (studiuję i pracuję) - szukam kogoś kto to rozumie i nie bedzie dzwonił z amną co 15 minut że tęskni itp. Nie mam na to czasu ani ochoty.
Ponieważ tak jak pisałam pracuję w Galerii krakowskiej, gdzie niestety przewija się bardzo wiele osób, to nie mogę tu dać linka do mojego profilu - nie chce mieć nieprzyjemnosci.
Zdjęcia wymienię z sensownymi facetami. Skontaktuje się, podam numer telefonu, pogadamy.
Nie siedzę cały dzień na forum, ale często będe sprawdzać czy są jakieś wiadomosci.
Miśka

IP i czas połączenia logowane. [12013973]
[10.01.2008] 11:13
321start
Miśka Wieliczka Kraków (08.01.10 10:46):
Mam 24 lata, 172 cm wzrostu, szczupła budowa ciała, brunetka, brązowe oczy. Jestem atrakcyjna, faceci mnie podrywają, ale tak jak pisałam - nie mam czasu na \"amory\" i \"podchody\" (studiuję i pracuję) - szukam kogoś kto to rozumie i nie bedzie dzwonił z amną co 15 minut że tęskni itp. Nie mam na to czasu ani ochoty.
Ponieważ tak jak pisałam pracuję w Galerii krakowskiej, gdzie niestety przewija się bardzo wiele osób, to nie mogę tu dać linka do mojego profilu - nie chce mieć nieprzyjemnosci.
Zdjęcia wymienię z sensownymi facetami. Skontaktuje się, podam numer telefonu, pogadamy.
Nie siedzę cały dzień na forum, ale często będe sprawdzać czy są jakieś wiadomosci.
Miśka

zapraszam wiec jak coś na moje gg 9106189
tam pogadamy spokojniej i konkretniej

IP i czas połączenia logowane. [12014144]
[10.01.2008] 11:54
Misiek 35 Kraków
Bardzo konkretne i klarowne oczekiwania.
Najbardziej podoba mi się że nie masz czasu na amory i częste telefony.
Też tego nie znoszę.
Dziwi mnie tylko że oczekujesz zachowania swej prywatności a od innych żądasz pakietu informacji. Przemyśl to. Inni też chcą się czuć bezpiecznie.

IP i czas połączenia logowane. [12014386]
[10.01.2008] 12:32
wydaje mi się że
można namierzyć ta cwaniarę.
trzeba wejść na randki o2, wpisać w przybliżeniu jej dane:miejsce zamieszkania,czego oczekuje, wzrost, kolor oczu itp.
jak sie pogłówkuje to coś z tego wyjdzie- szukajcie i wpisujcie co macie

IP i czas połączenia logowane. [12014577]
[10.01.2008] 13:12
mikor
A dlaczego cwananiarę??
Kobietka boi sie i juz. Tez bym miał takie obawy - pracujeszw galerii, a tu podchodzi do Ciebie jakis napalony facet: słuchaj, widziałem ogłoszenia ze masz ochote na sex, to co zrobimy to tutaj czy na zapleczu?? I jeszcz ema 16 lat lub 48. Ekstra perspektywa.
Ale to tez i w drugą strone działa. Ja np. tez nieche sie afiszowac.

IP i czas połączenia logowane. [12014832]
[10.01.2008] 19:01
Dr Noktor
Witaj Miska

do tego co tu piszesz, najbardziej pasuje na randce o2 profil "Wymagajaca". Wiesz, sa rozne rodzaje zwiazkow, ktore rowniez bazuja na konkretach, nie tracac czasu na gierki, jednakze zachowujac pewna glebie. Bo to glebia nadaje smak a nie sex sam w sobie Pozdrowienia.

IP i czas połączenia logowane. [12016674]
[11.01.2008] 13:48
bad boy...
jestem chętny pisz na gg 11409253 czekam

IP i czas połączenia logowane. [12021082]
[17.01.2008] 17:40
McRobi
Kraków i Wieliczka sa mi bardzo dobrze znane niestety dzis nie dam rady sie z Toba spotkac ale jutro chetnie tak wieczorkiem, zapraszam na gg 10143829

IP i czas połączenia logowane. [12056777]
[18.01.2008] 17:38
Ktoś_Poznań
Witam

Sam bym się skusił ,gdyż sam szukam podobnego układu , jednakże dokładnie ktoś już tutaj to opisał , każdy chciałby troszkę prywatności , a z tym trudniej i dlatego tak trudno znależć sie , Ja osobiscie odpadam gdyz dzieli nas kilkaset kilometrów jestem z tej wiekszej polski .

Pozdrawiam Miska i POWODZENIA

IP i czas połączenia logowane. [12062719]
[18.01.2008] 17:50
fl0p3k
czesc ja jestem z tarnowa i mogl bym dojezdzac do krk albo do wieliczki mam 22 lata i 184 cm wzrostu jezeli jestes zainteresowana to napisz na mojego maila lub gg to pogadamy wisniowski_f@o2.pl lub 6653218 i w tedy wymienimy sie fotkami Pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [12062775]
[22.01.2008] 23:04
t666111
Misiek 35 Kraków (08.01.10 11:54):
Bardzo konkretne i klarowne oczekiwania.
Najbardziej podoba mi się że nie masz czasu na amory i częste telefony.
Też tego nie znoszę.
Dziwi mnie tylko że oczekujesz zachowania swej prywatności a od innych żądasz pakietu informacji. Przemyśl to. Inni też chcą się czuć bezpiecznie.

11277152 pisz na gg maleńka to sie ugadamy wiem czego chce

IP i czas połączenia logowane. [12090728]
[26.01.2008] 18:06
MARGOH33
Ktoś_Poznań (08.01.18 17:38):
Witam

Sam bym się skusił ,gdyż sam szukam podobnego układu , jednakże dokładnie ktoś już tutaj to opisał , każdy chciałby troszkę prywatności , a z tym trudniej i dlatego tak trudno znależć sie , Ja osobiscie odpadam gdyz dzieli nas kilkaset kilometrów jestem z tej wiekszej polski .

Pozdrawiam Miska i POWODZENIA

Hej jeżeli nadal szukasz to odezwij sie GG12682146

IP i czas połączenia logowane. [12112692]
[26.01.2008] 18:21
MARGOH33
Hej Miska!podziwiam odwagę i trzymam kciuku.Sama jestem singlem od 2lat i nie mam pomysłu jak i odwagi żeby kogoś poderwać.Rozumiem chęć zachowania anonimowości(sama pracuję w sferze publicznej).Pytanko dla wszystkich:gdzie my kobiety po rozstaniu,chcące kogoś poznać,mamy Was (normalnych)facetów szukać? czy spoko goście już wymarli???

Margoh33

IP i czas połączenia logowane. [12112778]
[02.10.2008] 05:49
G4
Dobre .Miska zawiesiłaś lep na muchy . Powodzenia .

IP i czas połączenia logowane. [13557519]
[02.10.2008] 06:14
maimai
weź ich co najmniej na 3 baty

IP i czas połączenia logowane. [13557523]
[02.10.2008] 11:48
Agnieszka1702
oj biedactwa biedactwa - chyba niektórym się bardzo nudzi - dla mnie to dziwne że ktoś szuka kogoś jakby szukał jakiejś maszyny która ułatwi jej życie i nie bedzie za bardzo absorbowała:/ No ale nie mój cyrk nie moje małpy

IP i czas połączenia logowane. [13558459]
[07.10.2008] 23:06
RLC
re:
MARGOH33
.....gdzie my kobiety po rozstaniu,chcące kogoś poznać,mamy Was (normalnych)facetów szukać? czy spoko goście już wymarli???.

Zapewniam ,że spoko goście nie wymarli. Trudno po prostu ich wypatrzyć w miejskiej dżungli

IP i czas połączenia logowane. [13589750]
[08.10.2008] 13:26
Lach Abdank Be bop
MARGOH33 (08.01.26 18:21):
Hej Miska!podziwiam odwagę i trzymam kciuku.Sama jestem singlem od 2lat i nie mam pomysłu jak i odwagi żeby kogoś poderwać.Rozumiem chęć zachowania anonimowości(sama pracuję w sferze publicznej).Pytanko dla wszystkich:gdzie my kobiety po rozstaniu,chcące kogoś poznać,mamy Was (normalnych)facetów szukać? czy spoko goście już wymarli???

Margoh33

Nie! Zyja jeszcze, ale zakamuflowani.

IP i czas połączenia logowane. [13592123]
[10.10.2008] 15:32
exoticc
exotic.dru.pl

IP i czas połączenia logowane. [13605505]
[17.10.2008] 18:19
jarix
cześć udało się kogoś znaleźć, jestem w podobnej sytuacji jak ty tez rozstałem się z dziewczyną, więc może będziemy do siebie pasować

IP i czas połączenia logowane. [13649695]
[18.10.2008] 11:00
De_Wolfe
Witaj, M,

Czasami zastanawiam się, przeglądając tego typu anonse, na ile są one prawdziwe. Przyznasz wszak sama, że istnieje pewna (choć nie podjąłbym się określić tego procentowo) szansa na to, że to ściema, z dowolnych powodów. I rozumiem, że chcesz się zabezpieczyć przed ewentualnymi wyczynami kretynów. Powody wyłożone jasno, nic dodać, nic ująć.

Mając na uwadze fakt, że ryzyko jest jednak obustronne, wzdragałbym się przed podaniem tu odnośnika do mojego profilu na Sympatii, z powodów podobnych do Twoich. Bo czym innym jest portal randkowy, gdzie ludzie wchodzą w jasno określonym celu, a czym innym o2, gdzie wszelkiej maści świrów nie brakuje. I nie chciałbym mieć w efekcie np. zaspamowanej księgi gości.

Proponuję następującą formę kontaktu: właśnie założyłem sobie konto mailowe, na który prosiłbym Cię o list (również przez założenie takiej „jednorazowej” skrzynki); tam spamu się nie boję, bo zawsze można wykasować, i śmieci, i wreszcie same konto. Zaś czy będziesz to faktycznie Ty?... Cóż, to moje ryzyko. Aczkolwiek myślę, że będę w stanie Cię „odłowić” po sensowności wypowiedzi.

Kilka słów o mnie: 183cm/90 kg; na gębę i resztę da się spojrzeć. Zadbany, normalny, zdrowy, lubiący styl i ceniący dobry smak, z własnym mieszkaniem. W wieku, gdy „jeszcze się może, a już wie”, zwłaszcza to, jak odpowiednio dopieścić damę podczas igraszek. Resztę informacji proponuję wymienić mailem – o ile przynajmniej wstępnie udało mi się zainteresować Cię moją ofertą

Ukłony,

D_W.

IP i czas połączenia logowane. [13653312]
[18.10.2008] 11:02
De_Wolfe
W poprzednim poście nie pokazał się mój adres mailowy, sorry. Oto on:

de_wolfe@o2.pl

Pozdro,

DW

IP i czas połączenia logowane. [13653322]
[18.10.2008] 20:16
maciek 13
spox ale staly układ.tez jestem z wieliczki]

IP i czas połączenia logowane. [13656123]
[19.10.2008] 18:00
Żelazny_Gluś
Buhahhaha! Ale się matoły napalacie! Laska to albo nie laska, albo speniała, albo już się dyma z panem Wacławem-parkingowym/Julianem-inżynierem, albo z którymś z tych, co podali numer gg. A tu jeszcze jacyś "intelektualiści" się udzielają, i ślinią. NIE ma czegoś takiego jak darmowy seks, frajerzy!!!

IP i czas połączenia logowane. [13660811]
[19.10.2008] 20:34
BANIAK83  BANIAK-M1@tlen.pl
szkoda że tak daleko mieszkasz ale jak będziesz chetna to napisz to mój profil na fotce nik baniakm1 PEŁEN LUZ i słuchaj radia FTB

IP i czas połączenia logowane. [13661826]
[20.10.2008] 19:27
jonny bravo
Miśka Wieliczka Kraków (08.01.10 10:46):
Mam 24 lata, 172 cm wzrostu, szczupła budowa ciała, brunetka, brązowe oczy. Jestem atrakcyjna, faceci mnie podrywają, ale tak jak pisałam - nie mam czasu na \"amory\" i \"podchody\" (studiuję i pracuję) - szukam kogoś kto to rozumie i nie bedzie dzwonił z amną co 15 minut że tęskni itp. Nie mam na to czasu ani ochoty.
Miśka

witam taki układ też by mi pasował do wieczora w pracy na pewne sprawy nie ma czasu a napewno chciałbym miło spedzić troche czasu także bez zobowiązań jestem z krakowa niestety nie mam konta na tlenie jak jesteś zainteresowana to odezwij siE kiedyś pozdrawiam mam 29l 176cm (po prostu normalny)

IP i czas połączenia logowane. [13667520]

1 2 3   » 6 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat