o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Czy wiecie coś na temat...
 » Odpowiedz na ten temat

GARAŻÓWKA

1 2 3
[25.02.2015] 06:25
jbm
posiadam Faaca (08.02.2008.11 11:29):
troche szkoda ze nie sa dostepne takie wlansnie zestawy producenci powinni o tym pomyslec- wkoncu takimi ulatwieniami przyciaga sie klienta

Żałuję wyboru FAAC. Pomimo fachowej instalacji, regularnego doglądania i bardzo umiarkowanego używania zarówno napęd bramy garażowej (D600), jak i napęd bramy skrzydłowej psuły się kilka razy w ciągu zaledwie 4 lat eksploatacji. W tym pierwszym stwierdzono usterkę płytki sterującej, a serwis FAAC wycenił naprawę na ok.90% ceny kompletnej głowicy napędu, czyli całego siłownika (!). Firma instalująca jest bezradna, a klient praktycznie pozbawiony możliwości skargi na polski oddział firmy: przesłałem "complaint" w jęz.angielskim na formularzu kontaktowym międzynarodowej strony FAAC, niestety bez rezultatu. Cóż - pozostaje zdemontować i zastąpić czymś porządnym. Zdecydowanie przestrzegam.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [21637262]
[25.02.2015] 06:28
jbm
zeniuś (08.01.2008.23 12:10):
od roku mam łancuchowy naped d600 Faaca

Jak pisałem wyżej, żałuję wyboru FAAC. Pomimo fachowej instalacji, regularnego doglądania i bardzo umiarkowanego używania zarówno napęd bramy garażowej (D600), jak i napęd bramy skrzydłowej psuły się kilka razy w ciągu zaledwie 4 lat eksploatacji. W tym pierwszym stwierdzono usterkę płytki sterującej, a serwis FAAC wycenił naprawę na ok.90% ceny kompletnej głowicy napędu, czyli całego siłownika (!). Firma instalująca jest bezradna, a klient praktycznie pozbawiony możliwości skargi na polski oddział firmy: przesłałem "complaint" w jęz.angielskim na formularzu kontaktowym międzynarodowej strony FAAC, niestety bez rezultatu. Cóż - pozostaje zdemontować i zastąpić czymś porządnym. Zdecydowanie przestrzegam: powinien się nazywać "FUCK" - czyta się podobnie, a to ostatnie lepiej odzwierciedla sytuację nabywcy

IP i czas połączenia logowane. [21637264]
[25.02.2015] 20:05
Adrreesnsnae
Ja kupiłem bramę garażową u (www.solidstal.pl) po czym sam wszystko zautomatyzowałem. Brama sama w sobie świetna. Z dobrych materiałów i dodatkowo w stosunkowo niskiej cenie.

IP i czas połączenia logowane. [21638819]
[26.10.2015] 08:51
sadwqfwa
Podpytaj u ekspertów, ja kiedys w sprawach bram garazowych radzilem sie tutajwww.artmar-lublin.pl do tego n amiejscu od razu kupilem odpowiedni sprzet, polecam

IP i czas połączenia logowane. [22033015]
[16.11.2015] 02:02
Paweł Raczek
Wydaje mi się, że najlepszym rozwiązaniem są bramy garażowe segmentowe. Widziałem kilka rozwiązań w połączeniu z nimi i według mnie to opcja idealna dla Ciebie. Sam przymierzam się do kupna w Krakowie bramy garażowej od - http://www.hanbud.com.pl/dystrybutor-bram-wj azdowych-bramy-garazowe-drzwi-stalowe ,22,bramy-segmentowe-wisniowski,52.chtm. Ciężko jest o dobrych dystrybutorów i sprzedawców tego typu produktów, dlatego nie ma na co czekać i jeśli masz się zdecydować na jakieś rozwiązanie to w tej bramie garażowej będzie to najlepsze. W linku masz dokładnie opisane to jak działa i czym się charakteryzuje.

IP i czas połączenia logowane. [22066394]
[18.11.2017] 03:26
[08.12.2015] 21:27
Sepulturaass
ja tez mam bramę segmentową garażową i dziala bardzo sprawnie. Jeśli szukacie dobrej firmy z okolic Tychów to warto się z nimi skontaktować http://www.roll-adam.com.pl. Ta firma ma bardzo duży wybór tego typu produktów, a poza tym świadczą usługi kompleksowo. U mnie wszystko zamontowali tak jak się umiawialimy i jakby coś się działo to mają też serwis.

IP i czas połączenia logowane. [22099751]
[04.05.2016] 07:12
ksadrut
w http://e-automatydobram.pl/ macie kilka z tych najlepszych firm od automatyki bramowej, kupicie tam faac, came, beninca, dobrze jest sprawdzić ich ofertę

IP i czas połączenia logowane. [22296464]
[04.05.2016] 11:01
ekoeko
Na mnie bardzo pozytywne wrażenie zrobiła obsługa w salonie Solo (www.grupasolo.pl). To jest na Wielickiej w Krakowie, łatwo dojechać, salon przy autostradzie , dojechać z Bibic czy Michałowic obwodnicą szybko i bez problemów . Ekspozycja jest wewnątrz, także w wygodnych warunkach można sobie całe systemy bram przesuwnych i innych obejrzeć. Bardzo fachowe doradztwo, ja prawdopodobnie właśnie od nich będę brał bramę, z wbudowanymi drzwiami.

IP i czas połączenia logowane. [22296705]
[03.09.2016] 14:44
seriousley
Jedną z funkcji pełnionych przez bramę wjazdową, jest reprezentacyjna - dlatego, większość z nas chce, aby była wykonana z fikuśnych elementów. Ja, zleciłem wykonanie swojej firmie zewnętrznej, zajmującej się kowalstwem artystycznym i wyszło świetnie (można znaleźć ją pod adresem: http://ferrumdeco.pl/ ).

IP i czas połączenia logowane. [22432823]
[16.12.2016] 10:10
Żandarmowiec
Najlepsza? Zapytaj ludzi którzy się tym zajmują na co dzień, a nie pytasz na forum gdzie odpowiedzi raczej nie uzyskasz takiej jak byś oczekiwał. Bynajmniej żaden z powyższych panów konkretów raczej Ci nie podał. Ja Ci dajewww.ariczi.pl adres firmy zajmującej się montowaniem rożnego rodzaju bram garażowych. Myślę że tylko u prawdziwych fachowców uzyskasz informację rzetelną!

IP i czas połączenia logowane. [22561232]
[21.12.2016] 10:43
Olek922
Kredyty firmowe do 500 000 zł, Minimum formalności, udokumentowane dochody firmy. Udzielamy każde leasingu i kredytów gotówkowych, mieszkaniowych dla osób indywidualnych do 350 000 zł. Zapraszam Olek 668 810 547

IP i czas połączenia logowane. [22567502]
[08.09.2017] 11:33
tader
Ja mam zamontowaną u siebie bramę garażową firmy Gerda. Zamówiłem ją uwww.master.lublin.pl i to był bardzo dobry wybór. Świetna brama garażowa, którą polecam również wam. Firma u której ją zamówiłem jest oficjalnym parterem Gerdy, więc warto skorzystać z ich usług.

IP i czas połączenia logowane. [22800625]
[08.09.2017] 11:45
tader
Tylko nie zamawiajcie tej samej bramy w innej firmie! Na bank nie będzie się zamykać.

IP i czas połączenia logowane. [22800632]

1 2 3
 » Odpowiedz na ten temat