o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Niepełnosprawni
 » Odpowiedz na ten temat

Jest mozliwość odzyskania pełnego zdrowia, bez względu na to co mówią lekarze.

1 2 3 4 Strony tematu:
[24.08.2014] 19:23
Przyjaciółka Bruna Greoninga
Kochani zbuntowani i wiecznie wątpiący, tak łatwo obrzucać kogoś błotem, jakie to proste nie zgłębiając istoty sprawy, nie zadając sobie trudu przekonania się o prawdziwości tej nauki nazywać Koło Przyjaciół SEKTĄ. Na szczęście po latach opluwania przez całkowitych malkontentów Koło Przyjaciół Bruna Groninga doczekało się uznania i otrzymało Nagrodę - Słup Pokoju, tą samą którą został uhonorowany sam nasz Wielki Polak Papież Jan Paweł II, a także Matka Teresa, Dalajlama. O ile się orientuję, to raczej sekty nie otrzymują podobnych nagród. I jeszcze jedno nauka Bruna Groninga nie jest żadną nową religią, a jest jedynie nauką o Bogu. Poniżej podaję link do uroczystości wręczenia Słupa Pokoju dla Koła Przyjaciół Bruna Groninga.
https://www.youtube.com/watch?v=QKgPwCEM_WY

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [21325986]
[21.10.2014] 14:48
joannakkk
Gdzie mozna poczytac o tym wiecej?

IP i czas połączenia logowane. [21409450]
[21.10.2014] 14:51
joannakkk
joannakkk (14.10.2014.21 14:48):
Gdzie mozna poczytac o tym wiecej?

Interesuje mnie historia wyleczenia, szczegolnie polskie przypadki,

IP i czas połączenia logowane. [21409461]
[23.10.2014] 15:03
Basia777
No cóż. Przeczytałam wszystkie wypowiedzi , te za i przeciw. Zastanawiam się co ten człowiek zrobił tym wszystkim niedowiarkom.No może jedna wypowiedź , osoby, która 12 lat była w rzekomej sekcie.Ale dostała to na własne życzenie. Nie trzeba przecież zapisywać czy chodzić do Koła ,kto komu każe? Są osoby , które muszą wręcz przynależeć do jakieś grupy i jeśli ludziom dobrze w tym Kole niech sobie siedzą . Tak jak katolicy też podobnie postępują . Z tym ,że jest ich znaczna większość. Szatan, to słowo często padało Niesamowite jest to,że ludzie straszą się jeszcze tak bardzo. Smutne to jest. Bóg nie ważne jak go nazwiesz jest Miłością i Dobrocią . Nigdy nie karze. Ani nie straszy.To umysł ludzki tworzy sam sobie piekło. Co do Pana Bruno. Historia, którą opisał jeden z forumowiczów , jak bardzo Pan Bruno szkodził ludziom jest wyssana z palca. Okrojona , specjalnie na użytek co niektórych organizacji. Są przecież filmy dokumentalne, wypowiedzi świadków tych zdarzeń , archiwalne gazety.Niekoniecznie musimy kopiować dane z jakiegoś portalu "niezależnego". Możemy sami wyrobić sobie opinię.To nie jest żadna trudność. Korzystam z nauk Pana Bruno z więcej niż pozytywnym skutkiem. Nie przynależę do Koła . Nie mam w zwyczaju wiązać się z jakąkolwiek organizacją . Jestem niezależna W życiu kieruję się prostą zasadą :wybieram to co nie szkodzi mi , ani innym osobom.

IP i czas połączenia logowane. [21413171]
[30.01.2015] 00:08
piuna
A czy w Warszawie są spotkania?

IP i czas połączenia logowane. [21591441]
[28.04.2017] 06:35
[04.04.2015] 03:32
lesdel2
Klaudyna 1964 (11.11.2011.06 14:44):
Dawno mnie tutaj nie było.Lesdel2 dziękuję Ci bardzo za te słowa.Od niedawna znów zaczęłam stosować metode Bruna-teraz nie zniechęcę sie...

pozdrawiam Kaludynko pełnego zdrówka życzę i na nawrócenie pani katoliczki liczę , tego nie wiemy czy Trójca Św to wymysł Kościoła Katolickiego czy prawda, raczej to katolicki dogmat, bo Biblia nic nie wspomina ,by Pan Bóg był smokiem o 3 głowach, a jeśli wspomina też ,że jest Bogiem zazdrosnym to to się kłóci nieco prawda? Obiecać możemy tej pani ,że podczas nastawiania będziemy się modlić do Boga Ojca i Jego syna zbawiciela Jezusa Zmartwychwstałego do Ducha św. raczej nie musimy bo droga do Ojca prowadzi głównie przez Syna zbawiciela a wszystko wskazuje ,iż Duch .św to jest moc sprawcza Pana Boga - energia uzdrawiająca czy też niosąca pomoc ludziom w potrzebie czyli w tym przypadku heilstrom prąd Boży wg.Groeninga. Wesołych Świąt dla obu pań...

IP i czas połączenia logowane. [21702346]
[16.04.2015] 13:32
Chmielu
pewnie że tak http://dolinabajek.pl/

IP i czas połączenia logowane. [21723109]
[28.06.2015] 15:47
amiko
W NT jest napisane:
"Bóg jest Duchem.
O ileż bardziej da Bóg Ducha Swojego Świętego tym,którzy Go o niego proszą".
Słowo Duch powinno być tłumaczone jako Energia i każdy czytający NT wiedziałby,że Bóg jest Energią,dostępną dla każdego,kto o nią Boga poprosi.Od wielu lat korzystam z tej energii z bardzo dobrym skutkiem,do leczenia siebie i członków rodziny bezpośrednio lub na odległość.B.Groening był jednym z wielu,którzy stosowali tę metodę i chwała mu za to,ze pomógł tak wielu ludziom.
Dziwi mnie bardzo,że można krytykować ten sposób leczenia Duchem Świętym,Bożą Energią.

IP i czas połączenia logowane. [21841647]
[01.11.2015] 16:13
vanvarenberg
ludzie o czym wy mowicie???jaka sekta?ten kto tak mowi napraawde obraza wszystkich.bruno mowil dziekujciee bogu nie mi.sam byl czlowiekiem skromnym,cale zycie chodzil codziennie w tym samym ubraniu,nigdy nie mil grosza przy sobie.przyszedl na zienmie pomagac ludziom.jakby byl hohsztaplerem to pomyslcie sobie ile jaki majatek mogly robic na swoich uzdrowieniach...wiara w boga czyni cuda,odwrocie sie od zla...sam zostalem czlonkiem kola,nie bylem naa spotkaniu jeszcze tylko tzw.wprowadzeniu i jak po tym wprowadzeniu sie nastawialem to naprawde poczulem niesamowite prady po moim ciele i zrobilo mi sie tak slabo ze musialem sie polozyc,za 2 tyg ide na spotkanie bo wnioskuje ze ta sila jest tam najwieksza i tez sceptycznie podchodzilem do tego ale wierzylem w boga i on jest panem i cuda sie zdarzaja i wierze ze sie uda...zastanowcie sie jak bog ma pomoc grzesznikowi w chorobie,czy wy podaliscie by reke komus kto was okradl i tak dalej?tak samo jest z bogiem i bruno powtarzal ludzie nawrocie sie i dziekujcie bogu nie mi,i pmowil o dobru ,milosci..byl naprawde dobrym czlowiekiem a mowienie ze kolo jest sekta to rzucanie blotem!!jeszcze wszystko jest a darmo,nikt nie pobiera oplat za nic jak bruno nie bral zadnych pieniedzy NIGDY!!

IP i czas połączenia logowane. [22042887]
[18.02.2016] 08:48
vanvarenberg
Wielki_ smutek (08.01.2008.07 23:18):
Cóż to za zabobony Jeśli ktoś wierzy w takie cuda, to może i go uzdrowią, ale jeśli patrzy na nie racjonalnie, to mu nie pomogą

Czlowieku - teraz masz zdrowie,jutro mozesz go nie miec!to nie sa zadne zabony ,tylko Prawda.Sam zostalem uzdrowiony z obciazen kregoslupa - a konkretnie z Dyskopati dzieki tej Nauce!!

IP i czas połączenia logowane. [22200996]
[28.03.2016] 09:26
Amant Wszech Czasów k.awaryjna
Chodzą plotki że po tym odrastały rączki i nóżki .

IP i czas połączenia logowane. [22250408]
[02.10.2016] 22:16
abcdefgh__qwew

[nie mam nic do powiedzenia]

IP i czas połączenia logowane. [22462853]
[19.02.2017] 14:00
p_r

[nie mam nic do powiedzenia]

IP i czas połączenia logowane. [22650668]
[25.02.2017] 15:37
Hejkyl
Czytającym ten temat zalecałabym ostrożność.
Powrót do zdrowia umożliwiają prędzej podnośniki sufitowe (http://www.liftplus.pl/podnosniki-sufitowe ), nie nadwyrężające sił i ciała chorego podczas rehabilitacji, niż dość anonimowe w swoich opisach "cudowne" metody, niestety.

IP i czas połączenia logowane. [22658251]

1 2 3 4 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat