o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Niepełnosprawni
 » Odpowiedz na ten temat

Jest mozliwość odzyskania pełnego zdrowia, bez względu na to co mówią lekarze.

1 2 3 4 Strony tematu:
[07.01.2008] 15:57
Agnieszka Jokiel
Szanowni Państwo
Jest możliwość odzyskania pełnego zdrowia , bez względu na to jakie jest obciążenie, choroba i jak długo trwało. Nie ma chorób nieuleczalnych. Ja poszukiwałam pomocy dla syna. Do dziewiątego roku życia nie chodził. Lekarze mówili, że z wiekiem może być tylko gorzej. Stosowałam wszystkie metody rehabilitacji, znane medycynie. Nie przynosiło to żadnych efektów, oprócz tego , że syn miał dobrą kondycję. Dopiero jak natrafiłam na naukę Bruno Groeninga i zaczęłam ją stosować wszystko zaczęło się polepszać. Po roku stosowania nauki Bruno Groeninga syn zaczął chodzić. Znikły nam alergie, przeziębienia, grypy, anginy. Aktualnie z wykładami o nauce Bruno Groeninga jeżdżą po świecie również lekarze. W ubiegłym roku w samych Stanach odbyło się 170 wykładów lekarzy, ile w Europie tego nie zliczy. Jest tysiące relacji o uzdrowieniu z najprzeróżniejszych chorób, takich, gdzie medycyna nie mogła pomóc również. Te realcje są potwierdzone przez lekarzy. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani nauką Bruno Groeninga piszcie do mnie albo dzwońcie. Agnieszka Jokiel , tel. 076 8447760, meil hepcia1@op.pl. Trochę informacji o nauce Bruno Groeninga jest na stroniewww.bruno-groening.org/polska.

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[07.01.2008] 23:18
Wielki_ smutek
Cóż to za zabobony Jeśli ktoś wierzy w takie cuda, to może i go uzdrowią, ale jeśli patrzy na nie racjonalnie, to mu nie pomogą

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [12000083]
[08.01.2008] 02:08
Agnieszka Jokiel
Wielki_ smutek (08.01.07 23:18):
Cóż to za zabobony Jeśli ktoś wierzy w takie cuda, to może i go uzdrowią, ale jeśli patrzy na nie racjonalnie, to mu nie pomogą

Agnieszka Jokiel
Mam przed sobą książkę dr Matthiasa Kampa, lekarza normalnej klasycznej medycyny pt. Uzdrowienie na drodze duchowej poprzez naukę Bruno Groeninga. Książka ta zawiera niewielki zbiór relacji o uzdrowieniu potwierdzonych medycznie, bo tylko jak policzyła 198, ale jest bardzo dużo relacji z uzdrowienia z chorób nieuleczalnych przez medycynę klasyczną, jak np. cukrzyca, głuchota, reumatyzm,żylaki, stwardnienie rozsiane, nowotwór złośliwy, narkomania, choroba Parkinsona,wczesnodziecięce porażenie mózgowe,choroby zwyrodnieniowe stawów i kręgosłupa, migreny, choroby serca i układu krążenia, alergie, łuszcyca,choroby przewlekłe i kalectwa na skutek urazów i wiele innych. W Niemczech jest archiwum z tysiącami relacji o uzdrowieniu poprzez stosowanie Nauki Bruno Groeninga. Wszystkie relacje są sprawdzane przez lekarzy. Wyniki sprzed uzdrowienia, wyniki po uzdrowieniu itp.

IP i czas połączenia logowane. [12000737]
[13.01.2008] 03:35
wózkowicz
Goering to był ale Hermann i nie leczył lecz bombardował

IP i czas połączenia logowane. [12030550]
[15.01.2008] 23:23
agniweszka jokiel
wózkowicz (08.01.13 03:35):
Goering to był ale Hermann i nie leczył lecz bombardował

Agnieszka Jokiel do Pani Ewy Jot
Szanowna Pani Ewo Jot. Coś poplątałam i zmazałam pani pytanie. Przepraszam.
Chyba cztery lata temu byłam w Gdańsku i tam relacjonowała swoje uzdrowienie jedna pani z Litwy. Ona od urodzenia miała nie wykształconą rękę. Zwisał jej taki bezwładny worek bez mięśni i łokcia. Całe życie chodziła w długim rękawie , bo się wstydziła. I właśnie w tamtym roku przyjechała do Gdańska w krótkim rękawku. Przez dwa lata stosowania nauki Bruno Groeninga jej ręka stała się zupełnie normalna, pokazywała ją , opowiadała jak tylko patrzyła , jak odrastają jej mięśnie i łokieć. Mogła nią poruszać. Ale ona miała tą rękę, bezwładną i upośledzoną, ale miała. Z przypadkiem odrośnięcia brakującego członka po amputacji w nauce Bruno Groeninga się nie spotkałam. Może Pani będzie pierwsza. Spotkałam sie jedynie z relacją o odrośnięciu amputowanej nogi w gazecie Żywoty Świętych. Tam była opisana historia mężczyzny w Hiszpani, któru miał amputowaną nogę pod kolanem po ugryzieniu przez psa.On codziennie chodził na mszę i smarował sobie ten kikut oliwą z lampki. Pewnego dnia się obudził i miał obie nogi. Po amputacji pozostała mu jedynie blizna w koło nogi. Zostało to potwiertdzone przez proboszcza i opisane w księgach parafiallnych.
W książce Nauki Mistrzów Dalekiego Wschodu , takiej relacji z podróży Anglików do Tybetu są opisane świątynie, gdzie ludzie odzyskują pełne zdrowie i odrastają im amputowane członki. Poza tym jest taka modlitwa Tajemnica Szęścia do kupienia w księgarniach takich z kościelnymi kśiążkami, w której zawarta jest obietnica Boga ,że spełni każdą prośbę. Można ją zmawiać , ale trzeba uważać , żeby nie życzyć sobie nic złego. Pozdrawiam serdecznie Agnieszka Jokiel

IP i czas połączenia logowane. [12047478]
[27.04.2017] 07:06
[06.02.2008] 19:09
kiedyś byłem znany
a teraz spożyjmy s.t.olca zgody i zróbmy sobie masaż!

IP i czas połączenia logowane. [12182132]
[08.11.2008] 13:56
sokoleoko
Ja jestem po CIĘZKIEJ OPERACJI JELITA GRUBEGO WYKONANEJ PRZEZ LEKARZA KTÓREGO PERSONALIÓW NIGDY NIE ZAPOMNĘ PONIEWAŻ JEST BARDZO DOBRYM CZŁOWIEKIEM I BARDZO DOBRYM LEKARZEM .NAZWA CHOROBY ADENOMA TUBULO WILLOSUM TRZECIEJ GRUPY.METODA OPERACJA BYŁA PRZEPROWADZONA METOĄ CIĘCIA BRZUSZNO KRZYZOWEGO .RANY PO TEJ OPERCJI POTRAFIA GOIĆ SIE PÓŁ ROKU A NAWET I DŁUŻEJ OPEROWANY BYŁEM W DNIO 24 KWIECIEŃ 2008 A W CZERWCU PRZYJĄŁEM NAUKĘ BRUNO GROENINGA ,LIPCOWA KONTROLA LEKARSKA W PORADNI STOMIJNEJ OPOLSKIEGO CENTRUM ONKOLOGII I LEKARKA Z WIELOLETNIM STARZEM PRACY W ONKOLOGII A BĘDACA NA EMERYTURZE AŻ SIĘ ZDZIWIŁA ŻE JA JJESTEM JUŻ CAŁKOWICIE POGOJONY I KRWIAK POOPERACYJNY KTÓRY W PRZYPADKU TEGO TYPU OPERACJI JEST ŻECZĄ ZUPEŁNIE NORMALNĄ JEST OPÓŻNIONY I ZAGOJONYI PO PRZETOCE PRZEZ KTÓRĄ WYCHODZIŁY POOPERACYJNE BRUDY NIE MA ŚLADU OD TEGO CZASU JA JESTEM W NAUCE BRUNO GROENINGA I STOSUJĘ JĄ NA CODZIEŃ

IP i czas połączenia logowane. [13784692]
[30.11.2008] 21:02
prosze o adres fundacji
przegladam caly czas ta strone i tez chcialabym leczyc sie w tej fundacji ale nie wiem do kogo mam sie zglosic i gdzie szukac tej fundacji prawdopodobnie jest w warszawie ale nie znam adresu ani telefonu bardzo prosze jesli mozesz to podaj mi jakis kontakt

IP i czas połączenia logowane. [13925577]
[02.12.2008] 20:39
treya94
prosze o adres fundacji (08.11.30 21:02):
przegladam caly czas ta strone i tez chcialabym leczyc sie w tej fundacji ale nie wiem do kogo mam sie zglosic i gdzie szukac tej fundacji prawdopodobnie jest w warszawie ale nie znam adresu ani telefonu bardzo prosze jesli mozesz to podaj mi jakis kontakt

Ja również prosze o namiary! Warszawa i okolice, bedę bardzo wdzięczna.

IP i czas połączenia logowane. [13937491]
[04.12.2008] 23:32
Dexa
proszę owiadomość czy w Łodzi są takie spotkania. Mam problem zdrowotny do rozwiązania i to niebagatelny

IP i czas połączenia logowane. [13952498]
[04.12.2008] 23:33
Dexa

[nie mam nic do powiedzenia]

IP i czas połączenia logowane. [13952505]
[22.11.2009] 16:50
seasea
Czy ta nauka, to cos az tak ciezkiego ze trzeba byc koniecznie na tych spotkaniach?? Czy bruno nie wydal jakiejs ksiazki??
Albo moze jest jakas instrukcja tak azeby kazdy kto jest chocby za granica, czy wierzy czy nie, albo czy czy nie chce ryzykowac i jechac na drugi koniec polski mogl sobie spokojnie w domu przeczytac i zastosowac, ewentualnie jak zobaczy jakas roznice wtenczas chodzic na spotkania i poglebiac wiedze?? Przeciez to nie jest chyba az taka wiedza ze tylko osobiscie mozna sie jej nauczyc??
Slyszalam archiwum roberta bernatowicza i byl o tym program radiowy, byly dwie panie, ale zadnych dokladniejszych instrukcji nie uslyszalam. Skoro to taka energia jak reiki, chi, itp czyli znane energie, to na pewno mozna ja poczuc , tylko jak?? Mnie ogolnie tak bardoz nie interesuje ten czlowiek , wiadomo ze niektorzy maja \"dary\" tylko chcialabym sprobowac tej energii, ale jak???

moze sa ebooki w internecie, czy jakis film instruktazowy albo dobra ksiazka ale nie o nim tylko jak z tego czegos korzystac??

skoro tyle osob tu pisze ze pomogl, opiszcie jak to robicie? jak sie podlaczacie do tej energi?

IP i czas połączenia logowane. [15835018]
[22.11.2009] 16:53
st.jerry
Polecam blog tej Pani, wiele interesujących wskazówek na temat Bruno Groeninga.www.astromaria.wordpress.com

IP i czas połączenia logowane. [15835034]
[12.12.2009] 20:11
Klaudyna1964
no właśnie jak ja stosować ,ile razy dziennie ,ile minut poświęcić ,czy godzin na tę metodę.Po jakim czasie można sie spodziewać uzdrowienia
,czy bóle regulacyjne zawsze wystepuja\\\\? napiszcie coś prosze!

IP i czas połączenia logowane. [15932409]
[16.01.2010] 02:36
katerina404
Ponieważ jest duże zainteresowanie uzdrawianiem duchowym w Kole Przyjaciół Bruno Groeninga, piszę co następuje, bo zaobserwowałam jakie padają pytania:
Oczywiście najlepiej jest bywać na spotkaniach, bo tam, po pierwsze jest skomasowana energia, po drugie, coraz to są nowe informacje, które pozwalają dotrzeć do różnych typów osobowości. Niektórzy bowiem mają pewne blokady. Jednak, jeśli ktoś mieszka naprawdę daleko od najbliższego miejsca spotkań, to mam dobrą wiadomość. Właśnie tworzę stronę o Bruno Groeningu i na niej, staram się zamieszczać informacje takie, których w internecie nie znajdziecie. Przeczytajcie tam w news zatytułowany \\\"Istota Einstellen\\\". Adres strony, to http://www.otostrona.pl/brunogroening. Jeśli ktoś jest z Warszawy lub chciałby poznać miejsca spotkań najbliżej swojego miejsca zamieszkania, niech skontaktuje się ze mną za pomocą formularza kontaktu, to wygrzebię dla niego te informacje.

IP i czas połączenia logowane. [16108424]
[16.01.2010] 02:45
katerina404
katerina404 (10.01.16 02:36):
Ponieważ jest duże zainteresowanie uzdrawianiem duchowym w Kole Przyjaciół Bruno Groeninga, piszę co następuje, bo zaobserwowałam jakie padają pytania:
Oczywiście najlepiej jest bywać na spotkaniach, bo tam, po pierwsze jest skomasowana energia, po drugie, coraz to są nowe informacje, które pozwalają dotrzeć do różnych typów osobowości. Niektórzy bowiem mają pewne blokady. Jednak, jeśli ktoś mieszka naprawdę daleko od najbliższego miejsca spotkań, to mam dobrą wiadomość. Właśnie tworzę stronę o Bruno Groeningu i na niej, staram się zamieszczać informacje takie, których w internecie nie znajdziecie. Przeczytajcie tam w news zatytułowany \\\\\\\"Istota Einstellen\\\\\\\". Adres strony, to http://www.otostrona.pl/brunogroening Jeśli ktoś jest z Warszawy lub chciałby poznać miejsca spotkań najbliżej swojego miejsca zamieszkania, niech skontaktuje się ze mną za pomocą formularza kontaktu, to wygrzebię dla niego te informacje.

adres strony, to http://www.otostrona.pl/brunogroening

IP i czas połączenia logowane. [16108430]
[21.01.2010] 23:28
Klaudyna 1964
Katerina 404-świetna strona.Właśnie zaczęłam czytać i jestem pod wrażeniem,jeszcze wszystkiego nie przeczytałam ,ale gratuluję.
Napisz ,czy można nastawiać się na przyjęcie tej siły w pozycji leżącej i o czym trzeba myśleć w trakcie przyjmowania tego prądu,mam tak rozbiegane myśli ,że cieżko mi jest się skupić.
Pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [16139496]
[22.01.2010] 04:29
katerina404
Klaudyna 1964 (10.01.21 23:28):
Katerina 404-świetna strona.Właśnie zaczęłam czytać i jestem pod wrażeniem,jeszcze wszystkiego nie przeczytałam ,ale gratuluję.
Napisz ,czy można nastawiać się na przyjęcie tej siły w pozycji leżącej i o czym trzeba myśleć w trakcie przyjmowania tego prądu,mam tak rozbiegane myśli ,że cieżko mi jest się skupić.
Pozdrawiam

Witaj
Cieszę się, że do mnie napisałaś i że temat żywotnie Cię interesuje. Jesli ktokolwiek dzięki tej mojej stronie uzyska łaskę wyzdrowienia, to będę przeszczęśliwa. Energię można pobierać również w pozycji leżącej. Ważne jest, aby postawa ciała była otwarta, tzn, ani ręce ani nogi nie mogą być skrzyżowane. Dłonie muszą być odwrócone spodem do góry. Najważniejsze jest jednak nastawienie psychiczne. Musisz mocno w to uwierzyć, bo to jest święta prawda, musisz odrzucić zwątpienia, negatywne emocje, strach i wszystkie złe myśli, musisz uwierzyć, że tam na górze jest ktoś, kto Cię mocno kocha i chce połączenia z Tobą, wyluzuj się totalnie, poczuj w sobie wszystko to, co w Tobie najpiękniejsze, uwierz w dobro ludzi i skup się tylko na rzeczach przyjemnych, Bądź tylko tu i teraz. Nie myśl, co masz jeszcze dziś do zrobienia, nie myśl o tym, że ktoś Cię obraził, bądź ponad to wszystko, wybacz tym ludziom co Cię obrażają w swoim sercu, bo oni nie zdają sobie z tego sprawy, że takim postępowaniem tylko sobie szkodzą. Poczuj spokój w sobie, odrzuć rozumowanie racjonalne, wyłącz rozum, włącz tylko czucie i intuicję. Zwróć się do Bruno Groeninga o pomoc. Jeśli natrafiłaś na tą stronę, to znaczy, ze jest to jakiś znak od Boga, on Cię tam pokierował, wiedział, czego szukasz. Bruno jest przewodnikiem duchowym, takim pomostem między Tobą a Bogiem. Oddaj mu wszystkie swoje kłopoty i nie myśl o nich więcej. Nastawiaj sie regularnie, codziennie chociaż dwa rzy po 10 minut. Im więcej, to lepiej, przynajmniej na początku, kiedy psychicznie jesteś jeszcze zbyt słaba. Ja też wspomnę Bruno o Tobie, to wzmocni energię. Na stronie jest muzyka. Taka spokojna muzyka klasyczna wzmacnia energię, o tym mówił zawsze Bruno. Włóż słuchawki na uszy i zatop się w cudownych myślach i w tej muzyce. Życzę Ci z całego serca, aby spełniły się Twoje wszystkie najskrytsze marzenia.. Pozdrawiam serdecznie

IP i czas połączenia logowane. [16140315]
[22.01.2010] 09:34
Katerina 404
Dziękuję ,czuję że jesteś przecudowna osoba i taka ciepłą.Dzisiaj skończę czytać Twoja stronkę i zaczynam pobierać tę energię .Chcę zaznaczyć ,że jakiś czas temu nastawiałam się na ten prąd,ale że nie było widocznych rezultatów ,zaprzestałam.Teraz po przeczytaniu tego artykułu jestem bardzo optymistycznie nastawiona.Będę informować co będzie się działo.Pozdrawiam i życzęe miłego dnia

IP i czas połączenia logowane. [16140508]
[22.01.2010] 16:43
Klaudyna 1964
Katerino 404 ,przepraszam ,ale powyżej użyłam Twojego nicka ,a mialam dać swoj i napisać właśnie podziękowanie do kateriny 404.jeszcze raz przepraszam

IP i czas połączenia logowane. [16142463]
[31.01.2010] 19:03
Klaudyna 1964
nic mi chyba nie wychodzi,czuje nieraz zwątpienie,myśli są nadal rozbiegane,nieraz czuje jakieś mrowienie ,ale już sama nie wiem ,czy aby to nie drętwieją mi ręce od tego trzymania w tej pozycji.Żadnych bóli regulacyjnych nie mam,nie zauważam żadnej poprawy,moje dolegliwości jak byly tak są.Jak czytam relacje osób uzdrowionych,to im niejednokrotnie pomaga po kilku dniach ,czują coś przy tym.A może ja za słabo w to wierze i za mało poświęcam czasu.Wiem ,ze nie mogę się poddawać i muszę być cierpliwa,ale czasem to takie trudne.

IP i czas połączenia logowane. [16191923]
[31.01.2010] 21:33
Dexa
Czytam o Waszych zwątpieniach i niepokojach i opiszę mój przypadek.Może będzie dla niedowiarków chwilą pokory, dla szukających porady-wskazówką. Rok temu, któregoś dnia nie wstałam z łóżka.Odmówiły mi posłuszeństwa wszystkie stawy. Miałam 50lat. Nie czułam się nigdy przedtem tak dyskonfortowo. Oczywiście wyniki nie były jednoznaczne. Podejrzewano tocznia, zapalenie stawów, gościec stawowy itd. itd.Straciłam moc pieniędzy na lekarzy, badania by nie czekać po pół roku w kolejkach do kolejnych specjalistów. Mam dwoje dzieci, w tym 15 letnią córkę dla której życie dopiero się zaczęło. Nie mogłam leżeć i płakać -szukałam ratunku niekonwencjonalnego.Tak trafiłam na stronę o Brunie a potem napisałam do jednej ciepłej duszy, chyba ze Szczecina, o adres spotkań w Łodzi(tutaj mieszkam). Poszłam na 5, może 6 spotkań. Zastosowałam się do wskazówek. Dzisiaj nie odczuwam bólu w stawach. Może to cud, a może determinacja? czy to wazne?Fakt, że pomogło. Niestety przestałam się spotykać z grupą- z różnych względów, ale nie przestałam w domu się nastawiać. To nie to samo-energia jest b.silna w grupie.zyczę wiary.

IP i czas połączenia logowane. [16193011]
[31.01.2010] 21:46
Dexa
I jeszcze jedno. W czasie "nastawiania"najlepiej słuchać muzyki i włączyć afirmację pozytywną- relaksować się do woli. W pokoju musi być cisza. Najlepiej jak nikogo nie ma w domu. Stopniowo uczyłam się wyłączać wszystkie zmysły.To nie jest proste. To medytacja prawie.Prąd odczułam chyba na 5 spotkaniu po raz I. Trzeba być bardzo rozluźnionym, spokojnym, radosnym. By się nauczyć nastawiać, pojechałam nawet do Warszawy na 5 godzinny seans filmowy o Brunie. Zobaczyłam wielu ludzi z całej Polski, którzy wpierali się słowem i naukami Bruna. Chcę zaznaczyć, że jestem biologiem-znam zasady ewolucji i mechanizmy fizjologii, jak również człowiekiem dojrzałym, niepraktykującym katolikiem. Nie do końca wierzyłam w te"energetyczne sztuczki", choć przeczytałam na temat biopola żywych organizmów wiele publikacji, w tym znanych fizyków.Ta metoda samouzdrawiania opiera się na sile wewnętrznej organizmu. Warto w to wierzyć i praktykować bo napewno nikogo się nie krzywdzi a napewno pomaga. Pozdrawiam cieplutko

IP i czas połączenia logowane. [16193105]
[01.02.2010] 19:05
Klaudyna 1964
Do Dexa\:
A podczas nastawiania się miałaś bóle regulacyjne,czy może juz po seansie.A czy mogą one w ogóle nie występować?

IP i czas połączenia logowane. [16197967]
[01.02.2010] 19:56
Dexa
Witam. Wogóle nie czułam bólu a regulacyjnego wcale. W czasie nastawiania robiło mi się zimno albo gorąco, miałam dreszcze lub przechodził mi po ręce prąd. Trwałam w błogim spokoju i lekkości nic nie czując oprócz wielkiej ulgi. Pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [16198413]
[02.02.2010] 15:49
christaaa
Klaudyna 1964 (10.01.31 19:03):
nic mi chyba nie wychodzi,czuje nieraz zwątpienie,myśli są nadal rozbiegane,nieraz czuje jakieś mrowienie ,ale już sama nie wiem ,czy aby to nie drętwieją mi ręce od tego trzymania w tej pozycji.Żadnych bóli regulacyjnych nie mam,nie zauważam żadnej poprawy,moje dolegliwości jak byly tak są.Jak czytam relacje osób uzdrowionych,to im niejednokrotnie pomaga po kilku dniach ,czują coś przy tym.A może ja za słabo w to wierze i za mało poświęcam czasu.Wiem ,ze nie mogę się poddawać i muszę być cierpliwa,ale czasem to takie trudne.

Mam dokładnie tak samo, jak Ty i też czuję ogromne zwątpienie. Ale życzę
Ci dużo wytrwałości... tez frustrują mnie te opowieści ludzi, którzy tak szybko odczuli pozytywny wpływ. Pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [16202683]
[02.02.2010] 21:55
Klaudyna 1964
wczoraj podczas nastawiania się na tę siłę czułam jak mnie bolą stawy -okropny ból i dyskomfort,ale nieraz też mnie bolą tak samo ,wiec nie wiem czy to w wyniku tej metody się działo.
Dexa piszesz ,ze nastawianie się na prąd w domu nie jest tak efektywne jak w grupie,wiec może u mnie to (chyba )nie działa właśnie dla tego.Ale w moim mieście i okolicach nie ma koła Przyjaciół Bruna Groeninga.Również bardzo bym chciała obejrzeć ten film ,ale tez nie mam możliwości.Wiec czytam i czytam o Brunie i jego metodach wszystko co znajdę w necie.Widzę tez sporo sprzeczności,ale o tym później napisze.
Może i wątpię nieraz ,ale bardzo chce wierzyć i proszę o pomoc Bruna aby mi w tym pomógł(gdzieś wyczytałam ,ze można prosić Bruna o pomoc w odzyskaniu wiary) i jakoś nie widać efektów jego pomocy i to właśnie zniechęca-co robić?

IP i czas połączenia logowane. [16204841]
[02.02.2010] 21:57
Klaudyna 1964
Christaaa ,ja Tobie też życzę wytrwałości i nie załamuj się proszę ,ja nie poddam się tak szybko.

IP i czas połączenia logowane. [16204862]
[02.02.2010] 22:03
Klaudyna 1964
Do dexa
ile razy dziennie się nastawiasz w domu i czy codziennie|?

IP i czas połączenia logowane. [16204900]
[04.02.2010] 18:53
Klaudyna 1964
A może mi ktoś napisać ,czy prawdą jest to ,że patrząc na zdjęcie bruna groeninga lub kładąc je kolo łózka w nocy ,oczywiście wcześniej prosząc o wyzdrowienie ,może ono się dokonać?

IP i czas połączenia logowane. [16214707]
[04.02.2010] 21:07
christaaa
Klaudyna1964,
Dziękuję za miłe słowa, postaram się wytrwać Czy mozesz napisać na jakie sprzeczności natknęłaś się szukając informacji o metodzie Bruno Groeninga?

IP i czas połączenia logowane. [16215490]

1 2 3 4 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat