o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Fantazje i opowiadania
 » Odpowiedz na ten temat

CUCKOLD

1 2 3 4 5 6   » 30 Strony tematu:
[13.05.2008] 17:35
ourson
Nie trzeba wiele, żeby zobaczyć jacy zagubieni w swym prostactwie i głupocie jesteście. Naprawdę. Z mojej strony EOT, szkoda czasu na takich pospolitych prostaków.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [12753395]
[15.05.2008] 02:32
kref
Sie troche zdziwiłem czytając tu niektóre teksty, zwłaszcza jakoby warstwa merytoryczna zdradakontrolowana.jun.pl była do niczego. No nie wiem, dyskusji i rozmów w temacie raczej u nas nie brakuje, szanujemy również każde zdanie dopóki nie przebija przez nie pogardliwość dla innych opinii. Zapraszam więc wszystkich którzy jeszcze nas nie znają, a chcieliby spokojnie porozmawiać trochę o rogach. Ostatnio nawet bdsm się cosik rozkręca

IP i czas połączenia logowane. [12762082]
[15.05.2008] 18:25
romson
oczywisićie na rogacz.net.pl też może porozmawiać na każdy temat. Wiec zapraszam również do zapoznania się z tym forum. I też BDSM się rozkręca

IP i czas połączenia logowane. [12765258]
[17.05.2008] 20:36
unterberg
dan72_72 (08.01.05 20:11):

jakie to uczucie mieć żonkę kurwichę, waloną przez byle kogo ? co ?

IP i czas połączenia logowane. [12775934]
[18.05.2008] 00:54
rogaczerro
No wreszcie ktoś normalny zakończył tą jatkę i te prostackie pokrzykiwanki.
Unterberg nie ukrywam bardzo spodobała mi się Twoja wypowiedź, podejście i histroria. Może czymś więcej byś nas uraczył, bo zapowiada się ciekawie.

Pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [12777329]
[02.09.2014] 11:06
[18.05.2008] 02:07
pandotowarzystwa
Rzeczywiscie maksymalnie spieprzyliscie ten temat i na nic tu nie pomoga pieknouste wypowiedzi. Jedno wiem na pewno, ze zaden rogacz w swing sie nigdy nie bawil i baic nie bedzie, bo on nawet ze swoja zona nie bardzo moze, a co dopiero inne posuwac. Mialem kiedys taka pare, gdzie mezus mogl tylko wylizac po mnie, a potem sobie wlasnorecznie ulzyc. To byla dopiero zabawa, a pani byla niezla suczka.

pararzeszow (08.05.13 14:32):

Od pewnego czasu miewam fantazje, ktora staram sie zrealizowac. Mianowicie, aby do naszego pana dolaczyl drugi pan i jednoczesnie dorabiali by mi rogi, przy mojej calkowitej biernosci.

Kolego jesli jestes w potrzebie to polecam sie. 20 cm wystarczy?

IP i czas połączenia logowane. [12777497]
[18.05.2008] 13:41
majaswing
unterberg (08.05.13 00:58):
pararzeszow ....A przy okazji tez wyjdzie na jaw Twoja niechlubna rola w próbie zniszczenia dwoch for Rogacza.
pararzeszow (08.05.13 09:20):
, a osoby, przeciw ktorym wystepowalismy, majac na wzgledzie dobro rogacza, .....

Pararzeszow -"majac na wzgledzie dobro rogacza"
Unterberg-"Twoja niechlubna rola w próbie zniszczenia dwoch for Rogacza"

Kto oklamuje nas ?

majaswing

IP i czas połączenia logowane. [12778889]
[20.05.2008] 01:10
pararzeszow
pandotowarzystwa (08.05.18 02:07):
pararzeszow (08.05.13 14:32):

Od pewnego czasu miewam fantazje, ktora staram sie zrealizowac. Mianowicie, aby do naszego pana dolaczyl drugi pan i jednoczesnie dorabiali by mi rogi, przy mojej calkowitej biernosci.

Kolego jesli jestes w potrzebie to polecam sie. 20 cm wystarczy?

Tu nie do konca wielkosc ma znaczenie, co umiejetnosc poslugiwania sie sprzetem i odnalezienia sie w "klimatach" . Wiec zapraszamy Cie na nasze forum, a przyszlosc pokaze . Jesli okazesz sie "odpowiedni" i w miare z bliska, to moja zona jest do Twojej dyspozycji i juz przebiera nogami .

mexman: pararzeszow sie odzywa, ale wylacznie w klimatach, a jakiekolwiek zaczepki beda przez nas ignorowane, a osoby, zwlaszcza te anonimowe, niech nawet na rzesach staja i sie zapluja . Pozdrowienia

IP i czas połączenia logowane. [12788345]
[20.05.2008] 01:17
pararzeszow
majaswing (08.05.18 13:41):
unterberg (08.05.13 00:58):
pararzeszow ....A przy okazji tez wyjdzie na jaw Twoja niechlubna rola w próbie zniszczenia dwoch for Rogacza.

pararzeszow (08.05.13 09:20):
, a osoby, przeciw ktorym wystepowalismy, majac na wzgledzie dobro rogacza, .....

Pararzeszow -\"majac na wzgledzie dobro rogacza\"
Unterberg-\"Twoja niechlubna rola w próbie zniszczenia dwoch for Rogacza\"

Kto oklamuje nas ?

majaswing
majaswing skoncz te prowokacje. Twoj nick wystarczajaco swiadczy o tym, ze nie masz pojecia o tematyce

IP i czas połączenia logowane. [12788359]
[21.05.2008] 08:54
t67
Proponuję skasować już cały ten temat razem z tą parąrzeszów !!!

IP i czas połączenia logowane. [12794127]
[21.05.2008] 13:21
marika35
t67 (08.05.21 08:54):

Dlaczego chcesz kasować cały temat? Jeśli cię nie interesuje to nie zaglądaj tutaj. Główni aktorzy spektaklu zakończyli, ale błaznów jak widać to nie zraziło i nadal nie szczędzą osobistych wycieczek.

Proponuje pisać w temacie lub wcale, bo czasem tu zaglądam i chciałabym coś poczytać, co akurat mnie interesuje, a nie ciągłe wylewanie żalów oraz przytyki.

Skończcie już z tą uszczypliwością, czy naprawdę Polacy to taki płytki naród? Szkoda mi takich ludzi jak ty.

IP i czas połączenia logowane. [12795281]
[23.05.2008] 20:52
manveny
t67 (08.05.21 08:54):

i to jest bardzo słuszne stwierdzenie popieram w 100%

IP i czas połączenia logowane. [12807942]
[23.05.2008] 20:55
manveny
pararzeszow (08.05.13 11:48):
Podsumowujac... Kazdy ma prawo wyrazac swoje opinie, ale prosimy nas tylko nie obrazac. Kulturalni ludzie powinni umiec sie zawsze porozumiec, bez uzywania prostackich porownan i epitetow.

każdy owszem pod warunkiem ze te poglady sa wspólne z waszymi bo inaczej to traktowany jest jak wróg -- odczułem to na własnej skórze

IP i czas połączenia logowane. [12807958]
[23.05.2008] 22:52
rogacz_maximus
mexman (08.05.18 14:22):
........................A kto zacznie znowu z forami ten pokaże że nie dociera do niego minimum inteligencji, klasy i dorosłości.

hehehe

kto następny

IP i czas połączenia logowane. [12808805]
[23.05.2008] 23:21
lewar
no to jak w końcu bedzie z tym @@@eniem naszych lasek?? ja mam taką małą fantazję. Chciałbym żeby moja przyszła żona spedziła noc poslubną z moim kolegą. Całą noc by sie walili a ja bym tylko podsłuchiwał pod drzwiami, a rano zrobiłaby mi ręką i nawet ani razu nie mógłbym dotknąc jej piersi

IP i czas połączenia logowane. [12809034]
[24.05.2008] 08:14
ballbin
Chciałbym kiedyś tego spróbować ale żona na razie jest nieśmiała dopiero jak się rozkręci to mówi,że "tak".Jednak potem gdy podniecenie mija mówi,że chce jeszcze zaczekać.
Nie wiem jak nalezy zacząć taką znajomość?Może lepiej od znajomości z parą?Boję się żeby samotny facet nie chciał za bardzo wejść nasze życie

IP i czas połączenia logowane. [12810033]
[25.05.2008] 08:17
Kuba i Krysia
dan72_72 (08.01.17 22:07):
więc temat ginie???
czy niema panów chcących poczuć podniecenie kiedy ich kobieta przygotowuje sie do randki z innym??
to moja pani
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/823b0472 409208aa.html
może ktoś się pochwali swoją??????

Jest wielu ja do nic należę, wręcz uwielbiam spoglądać jak się przygotowuje do spotkanie ( zawsze u nas ) jak on na nią spoglądają pożera wzrokiem, jak ją rozbiera , jak się pieszczą kochają, jak ona ją liże a ona mu ssie a potem szaleją w sobie. To cudowne a kto tego nie rozumie ? Faceci co maja stracha że każdy jest im wstanie odebrać, boją się że ich nieudaczników zostawi a przecież one sie wale z innymi przy każdej okazji.

IP i czas połączenia logowane. [12815604]
[25.05.2008] 17:49
lewar
Dokładnie przy każdej okazji i to jest właśnie najbardziej podniecające kiedy ona mnie zdradza a ja udaje że o niczym nie wiem, ona sie nawet nie domyśla że ja wiem. Wyobraźnia szaleje gdy wraca późno niby od koleżanki a waliła sie z kimś jeszcze przed chwilą na potęge

IP i czas połączenia logowane. [12818100]
[25.05.2008] 21:52
byku uk
a mnie wlasnie rajcuje bzykanie czyjejs zonki na oczach jej meza,to jest dopiero jazda .pozdrawiam serdecznie rogaczy

IP i czas połączenia logowane. [12819551]
[04.06.2008] 21:58
dan72_72
i powraca temat!!!

IP i czas połączenia logowane. [12874727]
[13.06.2008] 21:21
Sysek
od razu zaczne,przyznaje się iż nie znam się na cuckold i nigdy tego nie probowałem,co do niektórych osób jakie się tutaj wypowiadają,staracie się być inteligentni i swoim bujnym słownictwem kogoś poniżyć,pfff ... po drugie,nie macie się co odgrywać i pisać jaki to ja jestem i abym spadał czy coś,bo dla mnie jesteście śmieszni skoro oddajecie własne żony aby się zabawiały z innymi facetami,żadny z was męrzczyźni tylko zwykłe miękkie fujarki i dodatkowo wyczytałem iż ktoś o tym chorym upodobaniu lubi oblizywać bambusa,hmmm ... nie to zebym coś miał do homoseksualistów,czy bi,ale jest to nienormalne,może wam się coś popieprzyło i zamiast żoneczek grzmocicie facetów,a oddajecie własne żony innym bo sami się nie nadajecie do tego(miękka fujarka nie zdolna do "powstania") żałosne i tyle,od tego jest lekaż,może on coś zaradzi na wasze krotkie fiutki,a nie inny facet,a skoro wasze dziweczki też chcą bawić się z innym to znaczy iż nie dajecie im tego co one chcą i najwyrzsza pora zmienić.pozdrawiam normalnych!

p.s piszcie sobie teraz co chcecie,gówno mnie to interesuje,jestescie dla mnie pasożytami jak dla hitlera żydzi,do gazu wytępić(tak może i jestem faszystą) ale zdrowym

IP i czas połączenia logowane. [12926510]
[30.06.2008] 10:04
Reniferka
Witam! Byłam userem forum www.zdradakontrolowana.jun.pl przez póltora miesiąca, po czym podziękowałam grzecznie za współpracę i odeszłam. Powód mojej rezygnacji został przedstawiony administracji na PW. Wraz z rezygnacją i prośbą o usunięcie konta skończyła się moja przygoda na forum ZDRADA KONTROLOWANA.
Niestety wczoraj, niemal po półrocznej przerwie zostałam zaatakawona przez administrację i oskarżona o podszywanie się pod nickiem FREEVITA o trollowanie, szkalowanie i ranienie uczuć adminki. Odpowiedziałam, że nie mam pojęcia o co chodzi a jeżeli oni mają, to poproszę o dowody. Niestety zamiast nich dostałam kolejną porcję oszczerstw i oskarżeń. Zostałam też postraszona
Przykro mi to pisać, ale myślałam, że miałam na tym forum do czynienia z poważnymi ludźmi, okazało się jednak, że są to osoby szukające i widzące we wszystkich userach nie zgadzających się z nimi trolli oraz osobników z gorszej półki.
Niczym nie zasłużyłam sobie na takie potraktowanie mnie, postanowiłam więc znapisać o tym publicznie. Żeby inni dowiedzieli się co to za ludzie i jesli trafili na ich forum, to niech uciekają stamtąd jak najszybciej. Pamiętajcie - jeśli nie będzie peanów i pochwał na cześć Pary Rzeszów, otrzymacie miano Trolla i zostaniecie wyrzuceni z uczestnictwa na ich forum ..... a i tak za jakiś czas odbije się Wam to uczestnictwo czkawką

Pozdrawiam !

IP i czas połączenia logowane. [13024549]
[30.06.2008] 11:13
parażeszuf
Reniferko wyrazy współczucia , jak wszystkim wiadomo ta para to ludzie którzy nie mają za grosz honoru !! To co robią i jak postępują to wynik ich ślepoty i głupoty , a na to już lekarstwa nie ma. Zamknięci w swoim świecie są przekonani że inni muszą postępować tak samo , bo jak nie to są beee , ot taka dziecinada . Na szczęście w necie jest tyle miejsca ze starczy i dla tych głupków. A czytającym te wszystkie wcześniejsze posty , nie trzeba tłumaczyć i przekonywać ,że warto na nich uważać, bo dziś ani jutro nikt z nas dorosłych nie ma ochoty s@@@ić sobie dnia na bezsensowne opluwanie ze strony tych dzieciaków. No cóż buraki do potęgi n i tyle. Nie trzeba wcale być bystrzachą żeby zauważyć , ze gdzie się pokażą to sieja zamęt, opluwają i jeszcze chcą rządzić, jedyne miejsce dla nich to sejm , jeśli by tam się pojawili to wszyscy mielibyśmy ubaw po pachy widząc ich tam z przesłaniem do narodu - "Nie krytykuj, nie podskakuj, siedź na dupie i przytakuj" !!! a sejm stałby się następnym miejscem które zostałoby przez nich zniszczone i to chyba byłoby najlepsze co mogli by zrobić dla nas wszystkich.

IP i czas połączenia logowane. [13024907]
[30.06.2008] 20:29
bylyZK
Reniferka (08.06.30 10:04):
ale myślałam, że miałam na tym forum do czynienia z poważnymi ludźmi,

o ludzka naiwonosci

IP i czas połączenia logowane. [13027960]
[02.07.2008] 22:44
byłu user
tam to w ogóle coś się dzieje ????

Ogólnie na forach jest tak , zanim coś powiesz pasuje żebyś się rozejrzał ???

Ale nie tam ...

Nie wiem jak teraz ale kiedyś trzeba było pisać po rejestracji meila z prośba o przyjęcie na forum. Jak już łaskawie Cię przyjęli to zaraz wywalili bo się rozglądasz a nie piszesz.

Może i fakt należy się przywitać. Ale gdzie indziej mam na to trochę czasu, na zastanowienie się czy jest sens się witać. Bo po co mam się produkować jak może mi się nie spodoba . echhh................Do kitu,

IP i czas połączenia logowane. [13040582]
[02.07.2008] 23:20
dasss
byłu user (08.07.02 22:44):

Ale nie tam ...

Nie wiem jak teraz ale kiedyś trzeba było pisać po rejestracji meila z prośba o przyjęcie na forum. Jak już łaskawie Cię przyjęli to zaraz wywalili bo się rozglądasz a nie piszesz.

Może i fakt należy się przywitać. Ale gdzie indziej mam na to trochę czasu, na zastanowienie się czy jest sens się witać. Bo po co mam się produkować jak może mi się nie spodoba .

echhh................Do kitu,

dokladnie, wymusza sie na tobie przywitanie! sam sie zarejestrowalem i w chwilach gdy pozwalal mi czas przegladalem forum, az tu pewnego razu dostaje maila ze mam trzy dniowy zakaz wjscia na forum bo sie nie przywitalem!!! odechcialo mi sie tam wiecej zagladac, uwazam ze sam powinienem podiac decyzje ze czas na moj czynny udzial na forum nadszedl, wczesniej wolalbym sie rozejzec, a niestety nie mam czasu by zrobic to podczas jednego zalogowania.

IP i czas połączenia logowane. [13040775]
[02.07.2008] 23:23
fraus
dasss (08.07.02 23:20):
byłu user (08.07.02 22:44):

Ale nie tam ...

Może i fakt należy się przywitać. Ale gdzie indziej mam na to trochę czasu, na zastanowienie się czy jest sens się witać. Bo po co mam się produkować jak może mi się nie spodoba .

echhh................Do kitu,

dokladnie, wymusza sie na tobie przywitanie! sam sie zarejestrowalem i w chwilach gdy pozwalal mi czas przegladalem forum, az tu pewnego razu dostaje maila ze mam trzy dniowy zakaz wjscia na forum bo sie nie przywitalem!!! odechcialo mi sie tam wiecej zagladac, uwazam ze sam powinienem podiac decyzje ze czas na moj czynny udzial na forum nadszedl, wczesniej wolalbym sie rozejzec, a niestety nie mam czasu by zrobic to podczas jednego zalogowania.

Na rogacz.net.pl to samo podupienie, nie przywitasz sie won!!! zero szansy by zapoznac sie z forum!!!!

IP i czas połączenia logowane. [13040789]
[03.07.2008] 01:08
szukam_żony
W ogole to przewalone, ze trzeba sie witac, to blazenstwo. Jak sie logowalem potem po opieprzeniu to juz sie przywitalem i co dostalem? Dostep do dzialow o bzdetach, a rogaczenia za ciula . Glupio to pomyslane, ja sie zniechecilem i pieprze to forum. Na tym forum zdrady mam przynajmniej po przywitaniu dostep do wszystkiego, a i administracja nie przeszkadza tak jak na forum rogacz

IP i czas połączenia logowane. [13041341]
[03.07.2008] 10:17
niezadowlony
Ja osobiście jestem zniesmaczony tym, kosztem forumowiczów o2 załatwia się tu jakieś sprawy. Walka dwóch forów dyskusyjnych, co nas to obchodzi. Spierdzielajcie na swoje podwórka i tam się zabawiajcie. Ja osobiście nie chcę czytać co się komuś przytrafiło na jakim innym forum. Wchodzę w temat z nadzieją, że coś poczytam, a tu na dzień dobry jestem raczony jakimiś wypocinami nie w temacie. Ktoś pomyśli, że na obu forach chodzi o to, żeby sie nieustannie zagryzać. Dam wam radę umówcie się kupcie sobie po granacie i sobie wzajemnie podrzućcie, ale dajcie wreszcie spokój temu forum. Że tez matka ziemia nosi takie tałatajstwo! Politowanie!

IP i czas połączenia logowane. [13041966]
[03.07.2008] 11:55
bleee bleee
nie chca jej na zadnym forum to przyszla tu wylewac zale. typowy syndrom odrzuconej

IP i czas połączenia logowane. [13042390]

1 2 3 4 5 6   » 30 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat