o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Fantazje i opowiadania
 » Odpowiedz na ten temat

CUCKOLD

1 «   14 15 16 17 18   » 27 Strony tematu:
[14.03.2012] 02:33
WojciechAgramer
dan72_72 (08.01.17 22:07):
więc temat ginie???
czy niema panów chcących poczuć podniecenie kiedy ich kobieta przygotowuje sie do randki z innym??
to moja pani
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/823b0472 409208aa.html
może ktoś się pochwali swoją??????
no super masz tę swoją sunię

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [19394225]
[14.03.2012] 16:33
piotrek225
Napisz na piotrek225@o2.pl Pozdrawiam
Piotrek
swingswing (12.01.25 13:06):
witajcie.
a ja szukam 2-3 mężczyzn w wieku 26-40 do partyjki pokera
nagrodą dla zwycięzcy będzie moja żona !
oczywiście mam nadzieję że jak zwycięzca trochę się nacieszy to zaprosi wszystkich uczestników gry do zabawy
(panowie 100% hetero-to jest warunek)
jeśli będzie zainteresowanie podam kontakt i szczegóły już prywatnie
aha najlepiej Warszawa

IP i czas połączenia logowane. [19395430]
[28.03.2012] 19:24
master33333
mocny 55 3 miasto (10.12.27 18:28):
ja jestem też w takim układzie, ale jako ten "drugi" - to ja spotykam się z mężatką za wiedzą jej męża. jak to wygląda z mojego punktu widzenia: na pewno szanuję ich, nie uważam jej za dziwkę a jego za frajera. kto wie coś o kobietach, to ma świadomość , że jeden facet normalnie rozbudzonej kobiecie po prostu "nie starczy" . nawet jeśli chłopak to "ogier" to pozostają jeszcze potrzeby emocjonalne - potrzeba zmian i ekscytacja z nowych, odmiennych przeżyć.
to właśnie zapewniam mojej parze. spotykam się się z nią od roku. gdzie ?: plener, hotel za miastem, wynajmowane na te okazje kwatery prywatne. aha, ja mam 55 lat, ona 30, on 32. jestem z tego co wiem lepiej obdarzony od jej męża: ja mam 19 cm, on wg jej słów - 16 cm. jest podobno dobry w łóżku, ale ona zawsze lubiła starszych. podobno ktoś ja tam macał, jak miała 11-12lat. nie wspominała tego jako traumę.
nasze spotkania są bardzo burzliwe. mogę powiedzieć, że jest to "pier.dolenie" a nie seks. walimy się dosłownie godzinami. ja mogę naprawdę długo, czasem wspomagam się viagrą. ona uwielbia brutalny, mocny seks. lubi dominację z mojej strony, ale bez poniżania. doszliśmy do tego dość szybko, zaufała mi, a jej mąż zaufał jej. z nim kocha się można powiedzieć "spokojnie", bez przemocy i dominacji z jego strony. podobno on nie może, lub nie chce być brutalniejszy, a ona tego potrzebuje. dobrze, że nikt na s nie nakrył podczas seksu za miastem, bo mógłby pomyśleć, że to gwałt. po naszym waleniu mówi, że dochodzi do siebie 2-3 dni, dopiero jej mąż może do niej się zbliżyć. ja spotykam się z nią 1-2 razy na miesiąc. uprawiamy anal, czego nie robi z mężem, lubi też głębokie gardło.
nasze następne spotkanie odbędzie się po sylwestrze, 1 stycznia, mamy wynajęty domek na noc 1/2 stycznia. pierwszy raz spotkamy się w trójkę z jej mężem, chce mieć nas dwóch na raz. znam jej męża, widzieliśmy się już wcześniej, ale na co dzień się nie spotykamy razem. zobaczymy co z tego wyjdzie...

witam wlasnie takiego kogos poszukujemy do tego zeby stworzyc staly trojkat moja pani ma 39 lat ja 44 ona ma piekne duze piersii uwielbia sie ostro pieprzyc ja lubie obserwowac i sie onanziowac podaj jakis namiar do siebie albo daj znac na mojego maila gat692@wp.pl
jestesmy z okolic trojmiasta

IP i czas połączenia logowane. [19430069]
[28.03.2012] 19:28
master33333
witam wlasnie takiego kogos poszukujemy do tego zeby stworzyc staly trojkat moja pani ma 39 lat ja 44 ona ma piekne duze piersii uwielbia sie ostro pieprzyc ja lubie obserwowac i sie onanziowac podaj jakis namiar do siebie albo daj znac na mojego maila gat692@wp.pl
jestesmy z okolic trojmiasta
iceman45 (10.12.28 08:30):
Ja podobnie jak mocny55 3miasto jestem w układzie byczkiem. Moi przyjaciele to miłe inteligentne i spokojne małżeństwo 39 i 38 lat Ja mam 45 i jestem żonaty , ale moja żona nigdy nie chciała zaakceptować tego tematu. Poznaliśmy się w sieci i wzajemnie zaakceptowali na pierwszy, spotkaniu, choć była to tylko rozmowa i żadnego seksu. Całą sprawę prowadził mąż i on wyjaśniał mi wszystko o układzie. Pani była bardzo nieśmiała ale okazało się później, że to tylko pozory. Spotykamy się raz na miesiąc lub dwa. Jesli u nich towszyscy troje bierzemy udział w seksie choć dominuję ja lub ona. Mąż lubi obserwować ukradkiem nasz ostry seks, a naprawdę czasem jest ostro - z analem na który jemu nigdy nie pozwala, face-fuckiem, pissem, ostrymi klapsami i spuszczaniem do ust. On zlizuje moją sperme z cipy, dupy lub innej części ciała żony po wszystkim. Czasami ona robi mu złoty deszcz przy mnie. Z tego co wiem i zdążyłem wyczuć , bardzo się kochają , ale ona w jakiś szczególny sposób pokochała mnie a jego ten rodzaj miłości ogromnie podnieca po mojej wizycie pieprzą się jak wynika z ich relacji jak króliczki przez kilka dni. Jest to bardzo podobny układ jak u mocnego55 - czyste i bardzo mocne @@@enie z wszystkimi wymarzonymi przez kobietę perwersjami. Wszyscy są szczęśliwi i nikt do nikogo nie ma pretensji. ech....chciałbym jeszcze przeżyć to z drugiej strony i patrzeć na moją żonę waloną godzinami przez innego faceta. moja żonka lubi młodszych, ale straciłem juz nadzieję, że kiedyś się zdecyduje.

IP i czas połączenia logowane. [19430082]
[29.03.2012] 18:38
rocketman
z takimi cichymi zonami dosyc czesto jest tak, ze zupelnie sie zmieniaja i zaskakuja swoich mezów. Od ponad roku jestem kochankiem zaproszonym przez męza do ich lozka. Na początku faktycznie bylo jak mowil, ze zona jest dosyc bierna i skromna. do tego stopnia, ze za pierwszym razem w zasadzie niemal nic nie bylo, jej mąz przez jakies 2 godziny staral sie zone rozpalic, ale tylko pozwalała sie piescic. Mojego ku.tasa nie wziela do reki , dala tylko sie piescic po piersiach i brzuchu ale nogi trzymala razem i tylko troche jej cipke dotknalem. widac bylo, ze jest podniecona ale miala jakas bariere. zreszta byla bardzo zgrabna chociaz twarz nie jakas super piekna, ale ladnie kobieca.
na 2 raz bylo inaczej. dala sie piescic, wziela mi do buzi i zrobila lodzika. nie bardzo rewelacyjnego, trpoche niezgrabne, ale czulem, ze sprawia jej to przyjemnosc.potem dala mi cip.ke lizalem ze az milo a ona sie rozpalala. maz siedzial obok i masowal pale, a potem siadal raz z jednej raz z drugiej strony zeby dobrze widziec. w koncu zaczalej ja posuwac . poczulem jak sie otwiera i tak rozklada zeby mnie wpuscic gleboko. walilem ja ostro, na rozne strony. potem juz byla taka nagrzana, ze sama zarzela sie nadziewac mi na pa.lę. ruchanko bylo naprawde ostre. maz mial kola w oczach i jeszcze chetniej zaproponowal kolejne spotkanie a ona szybko przytaknela. spotykalismy sie takj co 3 - 4 tygodnie ale czasem tydzien w tydzien a czasem przerwa wynosila z miesiac. to jej maz okazal sie bardzo bierny, a ona wrecz odwrotnie. to sie szybko stalo sesja kop.ulac.yjna. ona chciala coraz wiecej i coraz ostrzejszegio seksu. szybko doszeddł anal. ale tego bylo tez malo. Ostatnie razy to juz prawie ekstrema. ona mi daje tylek, zebym jej go penetrowal reka. i to bardzo gleboko. jej maz dostaje od tego fiksacji. trzepoie sobie pal.e tak, ze ma z 8 10 orgazmow i ona mowi, ze potem przez tydxziedn jest nie do uzytko. za to potem ja pieprzy jak królik. ona teraz polubila najbarsziej to wsadzanie reki w tylek. ostatnie 2 razy bylo tak, ze ja jej wsadzam dlon kiedy ona leży a potem ona sie unosi na rękach i nogach i wtedy moja reka jest pod nia i najeżdza mi na reke do pol lokcia. mam ja tak nadzianą jak na patyku i wtedy ja popycham i niemal calkiem podnosze ku mezowi. on wtedy sie spuszcza, zwykle po traz 6 czy 8 ale tak silnie jakby tego w ogole nie robil od roku. To jest wlasciwie juz ostra perwersja, tyle ze oni juz to uwazaja za glowna czesc nocu. a mi sie powoli zaczyna tego odechciewac bo po prostu to sie staje dla mnie za ostre i sam dochodze di siebie potem coraz dluzej. spotykalem sie juz z kilkunastoma parami ale ta ostatnia zona stala sie tak niesamowita, ze juz chyba troche za duzo. chyba musze troche odpuscic. bylo super, ale juz nie wiem czy sie spotkam z nimi znowu. ona wlasciwie juz tylko tego chce a ja wole sie jeszcze normalnie pieprzyc. zobaczymy,moze zrobie przerwe.

IP i czas połączenia logowane. [19432462]
[23.04.2014] 11:12
[29.03.2012] 23:46
Trider1
marecki24 (10.11.29 12:58):
moze sie ktos zaopiekuje moja zonka my z lodzi
Jeśli aktualne to proszę o sygnał.
Jestem z Łodzi i bardzo zainteresowany.

IP i czas połączenia logowane. [19433260]
[29.03.2012] 23:52
Trider1
zadbany_hetero (12.02.04 00:17):
Poznam parę z łódzkiego do 40-tu
Napisz coś więcej o sobie na @
trider1@02.pl

IP i czas połączenia logowane. [19433270]
[31.03.2012] 19:42
Trider1
ciekawy nowych wrażeń (10.12.17 21:22):
Chętnie poznam miłą parę.
Jeśli szukacie miłego, przystojnego no tak w skrócie idealnego faceta do takiego układu to właśnie go znaleźliście!!!
To właśnie ja!
OK. Trochę się zgrywam.
Może nie jestem taki idealny, ale mam ochotę na realne spotkanie.
Piszcie do mnie na eggseggs@wp.pl
Jeśli nadal aktualne to odezwij się na @
trider1@o2.pl

IP i czas połączenia logowane. [19437424]
[31.03.2012] 19:49
Trider1
Czy to forum jeszcze żyje?
Jeśli tak, to proszę o kontakt poważnie zainteresowanych i zdecydowanych panów (Łódź i okolice)do spotkan z parą.
Kontakt na mail: trider1@o2.pl

IP i czas połączenia logowane. [19437441]
[03.04.2012] 12:25
warszawski38
chętnie spotkam się z parą z wawy lub okolic, zaprszam do pisania maila raf.wawa@op.pl

IP i czas połączenia logowane. [19443988]
[06.04.2012] 18:48
nimfomani
Hej jesteśmy parą 30-latków i od kilku miesięcy też zastanawiamy się nad takim wybrykiem szczerze mówiąc ja zaproponowałem a żonka po dłuższym namyśle się zgodziła. Sądze że dużo osób jest zaskoczonych takimi zabawami, ale widocznie nie dla nich te forum.Jeśli ktoś z was już to przeżył to chętnie poczytam więcej na ten temat.Ja chciałbym spróbować ale bez robienia loda i sex w gumce. m

IP i czas połączenia logowane. [19452249]
[08.04.2012] 23:34
Brunet
Poznam ciekawą parę do spotkań w klimatach cuckold. Najlepiej wschodnia Polska, ale inne części też. Trochę jeżdżę po kraju.
Mam już małe doświadczenie w cuckold. holstet@wp.pl

IP i czas połączenia logowane. [19457527]
[10.04.2012] 13:48
rodrigo
Ciekawi mnie, że interesuja się tą tematyką ludzie młodzi. Myślałem, że dotyczy to raczej ludzi, którzy szukają nowych wrażeń bo lata erotyzmu z tą samą osobą nieco osłabiły pożądanie i brak już dawnego w łóżku. Rozumiem jeszcze młodych, którzy szukają eksperymentów, ale młode małżeństwa nieco mnie zaskakują - wydawać by się mogło, że na początku świata nie widać poza tą jedną ważną osobą. Ja z żoną (oboje po 40-ce, ale myślę, że jeszcze w formie - zwłaszcza żona pierwsze rozmowy na ten temat odbyliśmy niedawno. Jesteśmy raczej spokojnymi ludżmi i spotkanie naszych fantazji na polu cuckoldu było sporym zaskoczeniem ale i nad wyraz podniecające. Daleko nam do realizacji w realu ale kilkudniowy wyjazd , kiedy już poznaliśmy swoje fantazje i byliśmy zupełnie zrelaksowani, wręcz eksplodował w wymyślone scenariusze trójkatów, zdecydowanych kochanków, prowokujących sytuacji... Podniecenie przy tych fantazjach były olbrzymie i wręcz pławiliśmy się w słownej cuckoldowej przemocy. Myślę, że ze strony żony może to też być przejaw uciekającego czasu i myśli ona o czymś niezwykłym co już za kilka lat będzie mialo niewielkie szanse by się zdarzyć. A ja? Wyobraziłem sobie sytuacje erotyczne w chwili kiedy rozmawiała na uboczu z dwoma obcymi facetami - podniecenie olbrzymie ale i zazdrość ogromna - ogromna na tyle, by pozostawać z cuckoldem wciąż w sferze fantazji... A po tym kilkudniowym wyjeździe żona była wręcz zawstydzona swoją odwagą wyrażaną w wymyslanych historiach. Myslę, że jeśli nie jest się pewnym to lepiej pozostać na etapie fantazji , choć..... ziarenko gdzieś tam upadło i tak do końca o sobie nie daje zapomnieć....

IP i czas połączenia logowane. [19460983]
[05.05.2012] 22:14
nowa.79
Jestem w tym temacie nowa a chciała bym się o tym dowiedzieć jak najwięcej. Jeśli jest tu (najlepiej kobieta) z którą mogła bym o tym porozmawiać i o wiele rzeczy zapytać to będę wdzięczna. Mój mail nowa.79@tlen.pl

IP i czas połączenia logowane. [19523556]
[08.05.2012] 19:32
kandydat_na_rogacza
czy są tu Kobiety reqlnie zainteresowane ultimate cuckold? jeśli tak, to serdecznie zapraszam do korespondencji ulegly71@wp.pl

IP i czas połączenia logowane. [19529814]
[09.05.2012] 17:32
uległy_
Wylizanie żony po CLEANING "Ja uwielbiam po prostu to robić mojej dziewczynie i nic na świecie mnie bardziej nie podnieca, niż smak męskiego nasienia z jej soczkami, gdy jej spływa po nóżkach - nagle, godzinę po jej powrocie do domu niby z miasta (ja nic nie wiem, ze to jest godzinę po seksie z NIm), gdy się tego w ogóle nie spodziewam i robimy jakieś obojętne rzeczy, ogladamy TV itp: "O, chodź, chodź szybciutko, cieknie mi po nóżkach!...jak to, co? ...sperma!....klękaj i liż jak chcesz złapać i nie pytaj z kim i co - powiem dopiero, gdy bede pewna, ze akurat jesteś tak zeszmacony, że dałbyś sobie rękę przypalić w ogniu raczej niż usłyszeć, kto mnie ruchał i co takiego ma, ze twoja niunia jest jego uległą niewolnicą" - a ja wypijam w tym czasie żywe dowody i nie mozna mnie oderwać od jej cipki, aż ona się niecierpliwi i odpycha mnie, albo daje mi w Twarz, ze juz nie moze patrzec, jaka ze mnie cipa i że jestem pedalem i lachociągiem...ale ja wiem i ona wie, że ten nektar działa tylko przy połączeniu dwu składników w tym naczyniu i o 'o tej porze'.. " http://swiatzmyslow.com.pl/Temat-Wylizanie- żony-po-CLEANING
http://swiatzmyslow.com.pl/ Służę swej Pani

IP i czas połączenia logowane. [19531702]
[11.05.2012] 23:12
kami999999
Moja kobieta 18 lat, chce urozmaicenia doznań łóżkowych. Zapraszam panie, oraz panów, a także pary.
-Wiek 18-22lata
-Lokal w Warszawie (ew. seks w samochodzie)
-Foto na email (i normalne i nagie)
-Para (Wymiana partnerów) Spotkanie miałoby się odbyć 9.czerwca
Swoja kobietkę oddaje do pełnej dyspozycji (oral, anal), możliwy stały układ, ale to juz od niej zależy. Preferowani panowie z dużymi.
W przyszłości chcielibysmy zorganizowac gang bang, moja pani+ 3 panów, lub 2 kobiety i nieograniczona ilość panów.
Szczegóły w e-mail. Veron9090@wp.pl

IP i czas połączenia logowane. [19536679]
[14.05.2012] 16:29
zonatynl
a co to jest jesi moja zona robi to za moim przyzwoleniem bo zglupialem od tych wypowiedzi

IP i czas połączenia logowane. [19542785]
[14.05.2012] 19:11
maxio
...jesteśmy normalnym małżeństwiem z długim stażem, z dzieciaczkami, by nie wiało rutyną, tak dla urozmaicenia naszej intymności chciałem zobaczyć moją Panią z innym facetem, żonkę mocno namawiałem, aż w końcu jej ciekawość wzięła górę i dała się namówić na wyjazd do znajomych. Chciałem zatem przedstawić Wam Nasze fotki z imprezki, na której "wypożyczyłem " żonkę przyjacielowi, a on odstąpił mi swoją kobietkę, obie panie zrobiły to po raz pierwszy !!! i były Baaaardzo zadowolone.... zapraszam do komentowania na forum. Link do fotek: http://pl.fotoalbum.eu/vintages/a697595/slid eshow (jeśli nie wskoczy link w całości, trzeba go poprawić usuwając zbędne spacje) Hasło do fotek mbank. Po wyjściu z trybu slajdów można zobaczyć inne nasze fotki. Zapraszam do dyskusji na forum.

IP i czas połączenia logowane. [19543252]
[14.05.2012] 19:15
maxio
nimfomani (12.04.06 18:48):
Hej jesteśmy parą 30-latków i od kilku miesięcy też zastanawiamy się nad takim wybrykiem szczerze mówiąc ja zaproponowałem a żonka po dłuższym namyśle się zgodziła. Sądze że dużo osób jest zaskoczonych takimi zabawami, ale widocznie nie dla nich te forum.Jeśli ktoś z was już to przeżył to chętnie poczytam więcej na ten temat.Ja chciałbym spróbować ale bez robienia loda i sex w gumce.
...jesteśmy normalnym małżeństwiem z długim stażem, z dzieciaczkami, by nie wiało rutyną, tak dla urozmaicenia naszej intymności chciałem zobaczyć moją Panią z innym facetem, żonkę mocno namawiałem, aż w końcu jej ciekawość wzięła górę i dała się namówić na wyjazd do znajomych. Chciałem zatem przedstawić Wam Nasze fotki z imprezki, na której "wypożyczyłem " żonkę przyjacielowi, a on odstąpił mi swoją kobietkę, obie panie zrobiły to po raz pierwszy !!! i były Baaaardzo zadowolone.... zapraszam do komentowania na forum. Link do fotek: http://pl.fotoalbum.eu/vintages/a697595/slid eshow (jeśli nie wskoczy link w całości, trzeba go poprawić usuwając zbędne spacje) Hasło do fotek mbank. Po wyjściu z trybu slajdów można zobaczyć inne nasze fotki. Zapraszam do dyskusji na forum.

IP i czas połączenia logowane. [19543267]
[14.05.2012] 20:04
Multi
maxio (12.05.14 19:15):
nimfomani (12.04.06 18:48):
Hej jesteśmy parą 30-latków i od kilku miesięcy też zastanawiamy się nad takim wybrykiem szczerze mówiąc ja zaproponowałem a żonka po dłuższym namyśle się zgodziła. Sądze że dużo osób jest zaskoczonych takimi zabawami, ale widocznie nie dla nich te forum.Jeśli ktoś z was już to przeżył to chętnie poczytam więcej na ten temat.Ja chciałbym spróbować ale bez robienia loda i sex w gumce.
Maxio...super albumik...wrzuć coś jeszcze...

IP i czas połączenia logowane. [19543397]
[21.05.2012] 14:23
kon26
w

IP i czas połączenia logowane. [19558086]
[21.05.2012] 14:34
kon26
witam. jestem tu nowy. moje "zboczenie" odkrylem po tym jak moja dziewczyna (teraz zona) zdradzila mnie ze swoim bylym.o zdradzie sie dowiedziedzialem od niego (napisal mi na faceeboku).Ku mojemu zdziwieniu poczulem ogromne podniecenie. zaczalem robic zonie wyrzuty (pytalem sie o najmniejsze szczegoly zdrady, podniecajac sie przy tym) teraz gdy sie kochamy zawsze ja wypytuje jak to bzykala sie ze swoimi bylymi. kilka razy ja namawialem zeby bzyknela sie z innym i ze chce na to partzec. uznala ze jestem chory. wczoraj jak zwykle gdy ja posuwalem zaczalem drazyc ten temat. spytalem sie z kim chccialaby sie bzyknac. odparla ze z tym co mnie zdradzila. zobaczymy co z tego bedzie. zona ma go zaprosic do domu a ja sie mam gdzies schowac i bede patrzyl jak jej robi dobrze. jak dojdzie do spotkania to npisze

IP i czas połączenia logowane. [19558098]
[21.05.2012] 20:43
Kasso
kon26 (12.05.21 14:34):
witam. jestem tu nowy. moje "zboczenie" odkrylem po tym jak moja dziewczyna (teraz zona) zdradzila mnie ze swoim bylym.o zdradzie sie dowiedziedzialem od niego (napisal mi na faceeboku).Ku mojemu zdziwieniu poczulem ogromne podniecenie. zaczalem robic zonie wyrzuty (pytalem sie o najmniejsze szczegoly zdrady, podniecajac sie przy tym) teraz gdy sie kochamy zawsze ja wypytuje jak to bzykala sie ze swoimi bylymi. kilka razy ja namawialem zeby bzyknela sie z innym i ze chce na to partzec. uznala ze jestem chory. wczoraj jak zwykle gdy ja posuwalem zaczalem drazyc ten temat. spytalem sie z kim chccialaby sie bzyknac. odparla ze z tym co mnie zdradzila. zobaczymy co z tego bedzie. zona ma go zaprosic do domu a ja sie mam gdzies schowac i bede patrzyl jak jej robi dobrze. jak dojdzie do spotkania to npisze
chlopie, to cie [podnieca, ale duzo wyzykujesz. nie panujesz nad sytuacja. Zone puszczasz luzem bez zrozumienia (jej i twojego) w co sie wdajecie. uwazaj, bo marnie skonczycie.

IP i czas połączenia logowane. [19558908]
[23.05.2012] 14:10
onaxx
Czy coś można ryzykować ? Jeżeli wraz z moim facetem dbamy o higienę i jesteśmy zdrowi (robimy badania) to wybaczcie ale ...Zresztą zawsze gdy spotykamy się z tym trzecim to zabezpieczam ,,GO,,gdy ma we mnie wejść,mój facet jest hetero więc z tej strony nic nam też nie grozi. Po prostu zawsze trzeba pamiętać i zabezpieczać się na maxa.Choć ostatnio mieliśmy bardzo kulturalnego ,,przyjaciela-sponsora,, który spotykał się z nami dwa trzy razy w miesiącu i po około 3 miesiącach chciał dołączyć już bez gumki i wypełnić mnie spermą a i mój misio też nie miał nic przeciwko temu , więc zrobił badania (wszystkie!!!)i wtedy zaczełam pić,przyjmować od moich ogierów wszystko co mi dali.Niestety nasz ,,przyjaciel,,musiał wyjechać i znów musimy poszukać kogoś...Mh...

IP i czas połączenia logowane. [19562981]
[24.05.2012] 14:29
zdzichu
każdy ma jakieś fantazje jesli oboje są zadowoleni to wszystko w porządku jesli ktoś ma ochotw podzielić się swoją żonką to jestem do dyspozycji pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [19565715]
[08.06.2012] 14:19
jezdziec z karmelowej doliny
Zawsze, gdy bylem (i jestem) podniecony, mam fantazje o cuckold. Gdy jednak jestem "na chlodno" juz nie tak koniecznie, dlatego nie wiem czy w moim przypadku taka akcja nie skoncyzla by sie zle.
Moja zona oczywiscie nie chce robic takich rzeczy, ale gdy sie kochamy, to czuje, widze i wiem, ze chetnie zajelaby sie jeszcze jednym albo dwoma k.u.tasami - szczegolnie gdy ja lize, widze jak sie porusza - wiem, ze chcialaby rownoczesnie byc ujezdzana. Albo w pozycji 69, gdy jestem na dole, wypina pupe i zaprasza do spenetrowania obie swoje dziurki.
Czasem tez, gdy lezy na plecach, daje jej swojego k.u.tasa do lizania a w tym czasie ona sie masturbuje, i im dalej, tym namietnej mi ob,cia,ga.
A najbardziej lubie rznac ja po misjonarsku i dawac jej sztucznego penisa do lizania i patrzec jak go obrabia. Wtedy bardzo sie podneicam i dochodze bardzo szybko.
zaleznie tez od nastroju, raz to ja dominuje, innym razem ona. Lubie obie formy zabawy. Lubie traktowac ja jak k.u.r.we stworzona do je.ba.nia, dawac jej ku-tasa prosto z jej ci.pki, chlastac ku-tasem po buzi, czy rznac od tylu, wkladac palec w jej odbyt.
Ale lubie tez, jak ze mnie robi dzi.wke, ktorej jedynym zadaniem jest zaspokojenie jej potrzeb. Wtedy najpierw wylizuje jej obie szparki, nosem wrecz wjezdzajac w jej sliska pochwe. Gdy jest juz u szczytu, odpycha mnie, i kaze polozyc mi sie na plecach i zaczyna mnie ujezdzac az osiagnie orgazm pochwowy. Wtedy musi byc pare sekund odpoczynku, bo po takim gigantycznym orgazmie prawie nie moze sie ruszac. Wtedy pozwala mi (o ile wczesniej do tego nie doszlo) spuscic sie jej gleboko w ci-pke. Ale na tym nie koniec. Wtedy przenosi sie nad moja glowe i trzymajac mnie jedna reka za wlosy, kaze lizac pochwe i zlozywac wyciekajace nasienie, podczas gdy sama zaczyna stymulowac lechtaczke. Gdy juz szczytuje, ja czuje na jezyku jej skurcze pochwy...
Po tym wszystkim schodzi ze mnie i zasypiamy - ja oczywiscie majac na twarzy wszystkie nasze soki.
Uwielbiam to.

IP i czas połączenia logowane. [19605340]
[14.06.2012] 16:18
cuckoldowy master
jak szukacie kogos na poziomie znajacego te klimaty odezwijcie sie
onaxx (12.05.23 14:10):
Czy coś można ryzykować ? Jeżeli wraz z moim facetem dbamy o higienę i jesteśmy zdrowi (robimy badania) to wybaczcie ale ...Zresztą zawsze gdy spotykamy się z tym trzecim to zabezpieczam ,,GO,,gdy ma we mnie wejść,mój facet jest hetero więc z tej strony nic nam też nie grozi. Po prostu zawsze trzeba pamiętać i zabezpieczać się na maxa.Choć ostatnio mieliśmy bardzo kulturalnego ,,przyjaciela-sponsora,, który spotykał się z nami dwa trzy razy w miesiącu i po około 3 miesiącach chciał dołączyć już bez gumki i wypełnić mnie spermą a i mój misio też nie miał nic przeciwko temu , więc zrobił badania (wszystkie!!!)i wtedy zaczełam pić,przyjmować od moich ogierów wszystko co mi dali.Niestety nasz ,,przyjaciel,,musiał wyjechać i znów musimy poszukać kogoś...Mh...

IP i czas połączenia logowane. [19619675]
[14.06.2012] 16:19
cuckoldowy master
ja pisalbym sie na to
swingswing (12.01.25 13:06):
witajcie.
a ja szukam 2-3 mężczyzn w wieku 26-40 do partyjki pokera
nagrodą dla zwycięzcy będzie moja żona !
oczywiście mam nadzieję że jak zwycięzca trochę się nacieszy to zaprosi wszystkich uczestników gry do zabawy
(panowie 100% hetero-to jest warunek)
jeśli będzie zainteresowanie podam kontakt i szczegóły już prywatnie
aha najlepiej Warszawa

IP i czas połączenia logowane. [19619676]
[14.06.2012] 21:28
archi
mam doświadczenie w tej dziedzinie i większość o tym marzy

IP i czas połączenia logowane. [19620405]

1 «   14 15 16 17 18   » 27 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat