o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Fantazje i opowiadania
 » Odpowiedz na ten temat

CUCKOLD

1 «   10 11 12 13 14   » 29 Strony tematu:
[16.05.2011] 23:09
krrt
będę rogacz (11.05.16 22:00):
a ja wreście namówiłem żonkę na seks z naszym znajomym. Umówiliśmy się że zaprosimy go na grilla jak już zrobi się cieplej, potem żona pójdzie położyć dziecko spać, a jak wróci, to w takim bardzo króciutkim szlafroczku, bez staniczka i w przezroczystych stringach. Nie ma szans że jak będzie siadała, to coś jej się nie "zaświeci" Poza tym widzę że jest już zdecydowana nie tylko wszystko pokazać ale i dać
Kolega o wszystkim się dowie w ostatniej chwili, kiedy już będzie miał żonkę na kolanach i bez majtek. Kilka razy dawał żonie do zrozumienia ze mu się bardzo podoba, ale żona zawsze udawała że nie rozumie ale opowiadała mi o tym później, gdyż wiedziała że te tematy mnie podniecają. Ja z kolei tez namawiałem ją na seks z tym znajomym, tylko że nie chciała się zgodzić, aż do teraz. Jak tylko się to wydarzy - opiszę
już są po...

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [18389256]
[24.05.2011] 12:26
Nikton  nikton72@tlen.pl
lubiezny (11.03.11 02:02):
moja zone sam namowilem na to,zeby oddala sie innemu

Nie chwal się, że Ci się udało tylko opisz. GDANSK
nikton72@o2.pl
GG1723455

IP i czas połączenia logowane. [18413192]
[24.05.2011] 12:29
Nikton  nikton72@tlen.pl
35i33gdansk (10.12.08 11:50):
ten temat kręcił na oboje od dłuższego czasu. udało nam sie zrealizować coś na dobry początek. mianowicie umówilismy się w saunie w aquaparku w sopocie z facetem 45l. poznalismy się na zbiorniku. w mojej obecności, wieczorem na saunie Piotr wylizał najpierw muszelkę mojej Pani, a potem Ona zrobiła mu loda z wytryskiem na cycuszki. Po krótkim prysznicu i odpoczynku moja Pani została zerznieta od tyłu, ja trysnąlem jej do buzi. sauna parowa, kompletna nagość, zero krępacji. Moja Pani mimo wczesniejszych obaw zatraciła sie do końca, musiałem jej zatykać usta dłonia, zeby obsługa nie przyszła

Też bywam na saunie w Sopocie ale niestety Was nie spotkałem. GDANSK
nikton72@o2.pl
GG1723455

IP i czas połączenia logowane. [18413199]
[24.05.2011] 13:18
MY też 3miasto
Nikton (11.05.24 12:29):
35i33gdansk (10.12.08 11:50):
ten temat kręcił na oboje od dłuższego czasu. udało nam sie zrealizować coś na dobry początek. mianowicie umówilismy się w saunie w aquaparku w sopocie z facetem 45l. poznalismy się na zbiorniku. w mojej obecności, wieczorem na saunie Piotr wylizał najpierw muszelkę mojej Pani, a potem Ona zrobiła mu loda z wytryskiem na cycuszki. Po krótkim prysznicu i odpoczynku moja Pani została zerznieta od tyłu, ja trysnąlem jej do buzi. sauna parowa, kompletna nagość, zero krępacji. Moja Pani mimo wczesniejszych obaw zatraciła sie do końca, musiałem jej zatykać usta dłonia, zeby obsługa nie przyszła

Też bywam na saunie w Sopocie ale niestety Was nie spotkałem.
JAKA JEST SZANSA, ZEBY SPOTKAC WAS OBOJE ?
może wtedy by się przekonała i "złamała" ?

IP i czas połączenia logowane. [18413345]
[05.06.2011] 21:26
ulegly
http://swiatzmyslow.com.pl "...Sara dotknęła palcami moich spodni. Wyglądała pięknie. Miała lekki makijaż. Nie musiała zresztą go w ogóle robić, nie wiem po co zakrywała tak gładką, delikatną cerę. Rozpięła guziki. Powoli zsunęła mi spodnie cały czas patrząc się zielonymi oczami prosto we mnie. Włożyła rękę pod bokserki i wyciągnęła naprężonego już penisa. Zbliżyła usta do jego główki cały czas hipnotyzując mnie spojrzeniem. Zatraciłem się w tych oczach. Obudziło mnie dopiero ciepło jej warg na główce penisa. Niesamowitą przyjemność potęgował jeszcze fakt, iż Sara była posiadaczką ust niczym Angelina Jolie."

IP i czas połączenia logowane. [18456727]
[01.08.2014] 11:49
[05.06.2011] 23:21
cuckold
ulegly (11.06.05 21:26):
http://swiatzmyslow.com.pl "...Sara dotknęła palcami moich spodni. Wyglądała pięknie. Miała lekki makijaż. Nie musiała zresztą go w ogóle robić, nie wiem po co zakrywała tak gładką, delikatną cerę. Rozpięła guziki. Powoli zsunęła mi spodnie cały czas patrząc się zielonymi oczami prosto we mnie. Włożyła rękę pod bokserki i wyciągnęła naprężonego już penisa. Zbliżyła usta do jego główki cały czas hipnotyzując mnie spojrzeniem. Zatraciłem się w tych oczach. Obudziło mnie dopiero ciepło jej warg na główce penisa. Niesamowitą przyjemność potęgował jeszcze fakt, iż Sara była posiadaczką ust niczym Angelina Jolie."

Zapomniałeś dodać że Sara to twoja koza upalowana na krótkim łańcuchu. ;P

IP i czas połączenia logowane. [18457342]
[07.06.2011] 17:13
ulegly
'Znów oparła się plecami o mężczyznę. Patrzyła jak powoli zbliża lód do jej nagiej piersi. Chociaż jej jeszcze nie dotknął kobieta wyobraźnią poczuła jej chłód. Po chwili poznała go realnie. Jej sutek pod wpływem zimna skurczył się. Spod ciepłych palców Leona spadła na skórę kobiety kropla wody. Potem kolejna i jeszcze jedna. Teraz mężczyzna przysunął kostkę do drugiej piersi. Wolną dłonią zaczął pieścić uda kobiety. Głaskał je i muskał. Pomimo chłodu jaki czuła na piersiach, między uda zaczęło się wkradać przyjemne ciepło. Dominika cicho mruczała. Leon wsunął palce pomiędzy złączone nogi kobiety. Naparł na nie zmuszając kobietę by je rozsunęła. Zrobiła to bez najmniejszego oporu. Mężczyzna odłożył kostkę lodu. Chłodnymi palcami głaskał jej brzuch, ciepłymi zbliżał się do cipki. Kobieta zadrżała gdy palce dotknęły jej płatków.' Świat Zmysłów
http://art.swiatzmyslow.com.pl/670_balkon/

IP i czas połączenia logowane. [18462922]
[07.06.2011] 23:29
będę rogacz
witam,
przepraszam za opóźnienie w relacji. Właściwie już jestem rogacz. Jak planowaliśmy, tak zrobiliśmy - przyszedł nasz kolega do nas na grila. Wieczór świetnie nam się udał. Żona wczesniej długo się przygotowywała, wygoliłem jej cipeczkę tak że zrobiła się poprostu aksamitna w dotyku, założyła na siebie króciutką letnią sukieneczkę, lekko prześwitującą pod światło, tak że było widac jej ciało i piersi i ciemniejsze sutki. Zauważyłem że kolega nasz z zauważalną przyjemnością przypatrywał się jej jak stawał pod światło. Wieczorem żona wyszła położyć spać dziecko, zostaliśmy razem, piwo się już skończyło, kolega wyraził chęć zbierania się do domu. Ja natomiast otworzyłem jeszcze flaszkę wódki i zaproponowałem jeszcze po kieliszku, więc wypiliśmy. Powiedziałem że żona zaraz wróci i posiedzi jeszcze z nami. I chyba właśnie to zadecydowało że nasz kolega postanowił jeszcze posiedzieć. Za około 20 minut weszła na taras żona, jak umawialiśmy się wcześniej była ubrana w lekki jedwabny szlafroczek zapinany tylko na pasek, który praktycznie nic nie przykrywał tylko odsłaniał jej piękne ciało. Widać było że jest tylko w małych majteczkach. Kolega aż zamarł z wrażenia. Żona zauważyła jego reakcję i z uśmiechem powiedziała że dziecko dopiero zasnęło i że w każdej chwili może się jeszcze obudzić a wtedy nas opuści. Żona usiadła obok mnie, natychmiast postawiłem przed nią pełny kieliszek, wypiła razem z nami i sytuacja sie rozładowała i siedzieliśmy i rozmawialiśmy dalej. W międzyczasie żona siedząc naprzeciw naszego kolegi kilka razy zmieniała pozycję, szlafroczek za każdym razem się otwierał i było widać jej pełne uda i przezroczysty trójkącik majteczek. Najpierw się starannie poprawiała szlafroczek i przykrywała się, położyłem jej rękę na udo i zacząłem głaskać jej nogę jak by nie chcący odsłaniając jej biodra, kolega już bardziej ośmielony rozwojem tej sytuacji już nie ukrywał że gapi się na jej cycki i majteczki. W końcu zaproponowałem że zrobię nam kilka zdjęć, przyniosłem aparat, posadziłem żonę sobie na kolana i poprosiłem kolegę żeby zrobił nam parę fotek. Kolega ochoczo się zgodził i zaczął nam pstrykac fotki. Przy kolejnych już fotkach odsłoniłem jedna pierś żony a drugą ręką rozpiąłem jej szlafroczek na biodrach i zacząłem głaskać ją po cipieczce, widziałem że koledzy juz od dłuższego czasu stał na baczność. W końcu zaproponowałem mojej już rozebranej żonie żeby usiadła na kolanach kolegi a zdjęcia będę robił ja. Zona przesiadła się na kolana szczęśliwego kolegi a ja zacząłem pstrykać im fotki. Kolega zachowywał się dość sztywnie, wtedy powiedziałem mu żeby włożył rękę w majtki żonie i trochę ją pobudził, drugi raz już nie musiałem prosić, ręka kolegi natychmiast wsunęła się do majtek mojej zony, tylko powiedziął że ona jest cała mokra, żona zrzuciła z siebie szlawfroczek, zostając w samych stringach. A kolega przypadł twarzą do jej piersi a ręką zsunął już całkowicie majteczki tak że żona została zupełnie naga. Robiłem fotki, kiedy zaproponowałem mu żeby zerżnał żonę. Kolega już zupełnie nie swój z podniecenia tylko kiwnął głową, żona natychmiast odwróciła się do niego i wypięła tyłeczek. Szybko spuścił spodnie i dość ostro zaczął ruchac żonę, dosłownie po kilku mocnych pchnięciach złapał ją za biodra i nasadzając ją na siebie spuścił się w nią. Kiedy z niej wyszedł pierwszy raz zobaczyłem jak sperma obcego faceta wycieka z jej cipeczki. Wtedy podszedłem do żony i poprosiłem żeby mi ulżyła, mojego wzięła do buzi, kolega w tym czasie usiadł obok i głaskał ją po cipeczce a ja ze względu na podniecenie dość szybko doszedłem w buzi u żony. Kolega znowu był gotów do ataku, więc usiadłem i zacząłem dokumentować jak kolega znowu zaczał ostro posuwać żonę. Znowu szybko skończył wyładowując całą zawartość w jej cipeczce, żona uciekła do łazienki. Siedzieliśmy i wypiliśmy jeszcze po kieliszku, kolega wyraził zachwyt moją żoną i moim brakiem zazdrości. Znowu wróciła żona i kolega kolejny raz ją przeleciał. Tak to trwało jeszcze około godziny, później kolega musiał już wracac do domu.

IP i czas połączenia logowane. [18464152]
[11.06.2011] 12:00
spragniony zdrady
Chciałbym zobaczyć jak ktoś inny Cie posuwa. Podnieca się to? Ta myśl, że Tobie nie dałam, a dam komuś innemu? Komuś z większym kutasem?
www.rogacz.sex.pl

IP i czas połączenia logowane. [18476262]
[13.06.2011] 08:30
przeprosiny
Poszukuję bohaterów nowego, społecznego, dokumentalnego programu TV, o ludziach, którzy popełnili życiowy błąd - a teraz chcieliby przeprosić.
Interesują mnie zwłaszcza ludzie, którzy chcą odbudować swoje rodzinne więzi czy kontakty, zerwane przed laty. Nasza ekipa będzie pośredniczyć w przekazaniu tych przeprosin - oraz odpowiedzi. Poniesiemy koszta poszukiwań niezbędnych osób.
Jeżeli taka będzie wola obu stron - zorganizujemy spotkanie po latach.
PS. Proszę o przekazanie tej informacji osobom, którym mogłaby się przydać.
Bardzo dziękuję za pomoc. Skrzywdziłeś kogoś - zerwałaś z rodziną? - zawiodłeś bliskich?
- a teraz chcesz przeprosić, ale boisz się?! Zaniesiemy Twoje przeprosiny do osoby,
która powinna je usłyszeć!
To było dawno? Nie wiesz, gdzie szukać tego człowieka?!
Nie szkodzi - my go odszukamy. Nieważne, czy to konflikt w rodzinie, wśród przyjaciół, w sąsiedztwie, czy w pracy. Zawsze można przeprosić i spróbować zacząć od nowa.
Spróbuj wyciągnąć rękę! Napisz do nas: redakcja@endemol.pl albo zadzwoń:
tel. 228474506
kom. 504083757
Jeżeli koszty stanowią przeszkodę, zostaw krótką wiadomość - oddzwonimy

IP i czas połączenia logowane. [18482740]
[14.06.2011] 18:21
ulegly
Starałem się rękoma zdjąć ją z mojego ciała, ale bez chwili wahania usiadła po prostu na przedramionach.. Zabolało.. Z każdą chwilą bolało coraz bardziej..
Czułem jak jej nogi zgniatają moją skórę i napinają ścięgna do granic wytrzymałości..
- Milka.. błagam.. boli.. wyjęczałem w poduszkę..
Poddałem się zupełnie bo każda próba wyswobodzenia się sprawiała jeszcze większy ból.
- Będziesz grzeczny..? słyszałem zadowolenie w jej głosie, kiedy wyszeptała mi to wprost do ucha.
- Tak.. będę grzeczny.. odpowiedziałem, układając w głowie plan, co jej zrobię jak już będę miał swobodne ręce..
Podniosła jedną z nóg, oparła ciepłe udo o moje plecy W końcu miałem wolną rękę.. Syknąłem z bólu, bo napływająca z powrotem do dłoni krew sprawiała jeszcze większe cierpienie niż nacisk jej nogi.
Nie mogłem poruszyć palcami bez mrowienia i kłujących szpileczek bólu.. czułem jakby ktoś wbijał mi gorące igły w każdy z palców. Podniosła drugą nogę.. poczułem jej gorącą i wilgotną norkę na plecach.. ale nie mogłem nic zrobić.. nie byłem w stanie poruszyć ramionami.. bolało jak diabli.
Nagle uniosła moją rękę i pomimo jęku bólu przełożyła ją siłą nad moją głowę, to samo zrobiła z drugą.. Po chwili miałem związane nadgarstki i zakaz wykonywania jakichkolwiek ruchów. http://art.swiatzmyslow.com.pl/532_the-beggi ning/
Zapraszamy do Świata Zmysłów
http://swiatzmyslow.com.pl/index.php

IP i czas połączenia logowane. [18488597]
[14.06.2011] 20:39
bezwstydny
Temat jak rzeka,ile osób tyle poglądów.
A ja chętnie poznam Hotkę i jej rogacza z Poznania
Jestem po 30 i mam ogromną ochotę na taką zabawę.

IP i czas połączenia logowane. [18489001]
[16.06.2011] 15:52
Max
Witam ,gdybyscie wiedzieli ze ktos patrzy jak sie pieprzycie ,ze normalnie sie podnieca ,mu staje ,marzy o dymaniu nie moze wytrzymac ,ale z jakis powodów(jakich to na mailu)mimo normalnych potrzeb seksualnych i zupełnie normalnych reakcji(wzwód)nie moze sie pieprzyc co byscie czuli?.Współczucie?było by wam zal takiej osoby?czy odwrotnie dymali byscie sie godzinami bez oporów ,smiejac sie z pragnien takiej osoby i go upokarzajac?.Nie moge napisac duzo wiecej w tym miejscu ,poza tym ze nie jestem chory(a juz napewno na nic zakaznego),moje problemy i to ze nie moge uprawiac seksu wynika z czego innego.Wazne jest to ze jestem z Poznania i interesuja mnie tylko osoby z tych okolic no chyba ze ktos tu przyjezdza i np moze wynajac pokój w hotelu.Szczegóły,odpowiedzi na jakies pytania ,wyjasnienia....poprostu rozmowa tylko za posrednictwem maila w tym momencie.Dodam ze nie chodzi mi o poznanie sadystów ,mam pewne drobne problemy ale taka forma zabawy na swój sposób mi pomaga ,wiec szukam ludzi normalnych ,lubiacych tego typu klimaty czyli bycie obserowanym w czasie seksu plus dominacja psychiczne ,pewne formy ponizania.

IP i czas połączenia logowane. [18495508]
[16.06.2011] 15:53
Max
A jeszcze mail: szukajacy5383@onet.pl

IP i czas połączenia logowane. [18495512]
[16.06.2011] 20:22
bezwstydny
adres dla zainteresowanych adimal@gazeta.pl

IP i czas połączenia logowane. [18496512]
[16.06.2011] 22:52
,)
http://www.=jalktn

IP i czas połączenia logowane. [18497394]
[18.06.2011] 00:46
niepokornyja80
A ja mam ochotę tak się zabawić, dołączyć do pary....hhhhmmm
niepokornyja80@o2.pl

IP i czas połączenia logowane. [18501336]
[22.06.2011] 15:48
deny30
witam chcę zrobić z żoną trójkącik albo para na parę tylko że żona nie chce się zgodzić ,wiem że gdybym doprowadził do spotkania albo pary albo jakiegoś przystojnego faceta to na pewno wyszło by szydło z worka.Dlatego mam pomysł chcę poznać parę lub faceta z okolic Grudziądza ,Malborka z którymi poprzednio umówię się że są moimi znajomymi z daleka i do mnie przyjeżdżają na noc < może być nawet tylko facet><kolega z dawnych lat >
warunek musi być przystojny bo żona jest wybredna... przed przyjazdem żonie każe się ładnie ubrać gdyż niby chcę pokazać że moja żona jest najpiękniejsza ....wieczorem pogramy w karty potem ja zaproponuje grę butelkę ... będzie ok ..więc czekam na konkretne wiadomości kto był by chętny się pobawić proszę pisać na e-maila denis302@interia.pl ja mam 30 lat jestem dobrze zbudowany i nie narzekam na brak kobiet ... zona jest blondynką o długich falowanych włosach rozmiar piersi chyba C . 26lat ma fajną odstającą pupkę ,jest ładna ale ja poleciałem na jej przepiękną PUPE ZAINTERESOWANI PROSZĘ PISAĆ NA E-MAIL DENIS302@INTERIA.PL

IP i czas połączenia logowane. [18519372]
[23.06.2011] 21:25
czarna34
ucmen71 (11.05.13 23:37):
czarna34 (10.11.25 18:10):
kand_na_rogacza UC (10.02.24 18:22):
witam
szukam realnej Kobiety zainteresowanej zwiazkiem UC

jestem realna i też szukam.....

bywasz tu jeszcze? moj mail ulegly71@wp.pl

bywam a co?

IP i czas połączenia logowane. [18524640]
[25.06.2011] 22:11
co zrobic mam
Mam narzeczona, niedlugo bierzemy slub, zaczal ogromnie interesowac mnie temat cyckold, zastanawaiam sie czy jej powiedziec o tym, czy to dobry pomysl, zwlaszcza w tym momencie? Prosze o odpowiedzi czy wogole powiedziec jwj o takiej fantazji?

IP i czas połączenia logowane. [18532265]
[25.06.2011] 22:12
co zrobic mam
Mam narzeczona, niedlugo bierzemy slub, zaczal ogromnie interesowac mnie temat cyckold, zastanawaiam sie czy jej powiedziec o tym, czy to dobry pomysl, zwlaszcza w tym momencie? Prosze o odpowiedzi czy wogole powiedziec jwj o takiej fantazji?

IP i czas połączenia logowane. [18532271]
[25.06.2011] 22:13
co zrobic mam????

IP i czas połączenia logowane. [18532275]
[25.06.2011] 23:18
ucmen71
czarna34 (11.06.23 21:25):
ucmen71 (11.05.13 23:37):
czarna34 (10.11.25 18:10):
kand_na_rogacza UC (10.02.24 18:22):
witam
szukam realnej Kobiety zainteresowanej zwiazkiem UC

jestem realna i też szukam.....

bywasz tu jeszcze? moj mail ulegly71@wp.pl

bywam a co?

odezwij się proszę na maila

IP i czas połączenia logowane. [18532548]
[26.06.2011] 00:28
wolna i wolny
misie (08.01.26 00:21):
<cytat>erx (08.01.25 22:21):
<cytat>looolo (08.01.25 21:43):
w kaftanach to się powinniscie znaleźć się wy i wasze @@@ (które nazywacie żonami) xD a z resztą niech sie ruchają, moze któras załapie syfa i wam go wspaniałomyslnie odda, lol
</cytat>
masz rację, zgraja walniętych niedo@@@ków
</cytat> I dlatego sadzimy, ze niektorzy nie dorosli jeszcze do tego, zeby nazywano ich homosapiens (dla wiadomosci, co niektorych "homosapiens - czlowiek rozumny) Wyrazy wspolczucia...

IP i czas połączenia logowane. [18532803]
[26.06.2011] 00:32
wolna i wolny
wolna i wolny (11.06.26 00:28):
misie (08.01.26 00:21):
<cytat>erx (08.01.25 22:21):
<cytat>looolo (08.01.25 21:43):
w kaftanach to się powinniscie znaleźć się wy i wasze @@@ (które nazywacie żonami) xD a z resztą niech sie ruchają, moze któras załapie syfa i wam go wspaniałomyslnie odda, lol
</cytat>
masz rację, zgraja walniętych niedo@@@ków
</cytat> I dlatego sadzimy, ze niektorzy nie dorosli jeszcze do tego, zeby nazywano ich homosapiens (dla wiadomosci, co niektorych "homosapiens - czlowiek rozumny) człowieku po co wyzywasz? razi cie czyjas swoboda? nie, jestes kolejnym który chce a zazdrosci tym którym sie udało, bo inaczej skad sie tu wziąłes? ta strona sama ci wpadła? klik i jest. buhahaha, Wyrazy wspolczucia...

IP i czas połączenia logowane. [18532812]
[26.06.2011] 20:01
ulegly
co zrobic mam???? (11.06.25 22:13):
powiedz, tylko powoli, że to taka fantazja... możesz wybadać ją mówiąc że przyśniło CI się jak ona kochała się z innym a Ty na to patrzyles
i zobaczysz co powie
a jesli bedie na nie to poczekaj... potrzebujesz rady, pomocy, wsparcia, akceptacji?
wiecej rad w Świecie Zmysłów
http://swiatzmyslow.com.pl/

IP i czas połączenia logowane. [18535517]
[26.06.2011] 22:28
marreg 20
ulegly (11.06.26 20:01):
co zrobic mam???? (11.06.25 22:13):
powiedz, tylko powoli, że to taka fantazja... możesz wybadać ją mówiąc że przyśniło CI się jak ona kochała się z innym a Ty na to patrzyles
i zobaczysz co powie
a jesli bedie na nie to poczekaj... potrzebujesz rady, pomocy, wsparcia, akceptacji?
wiecej rad w Świecie Zmysłów
http://swiatzmyslow.com.pl/

z mojego doświadczenia poczekaj do ślubu i daj jej kilka miesięcy ale wcześniej delikatnie nawiąz temat a zobaczysz że sama tego zapragnie

IP i czas połączenia logowane. [18536256]
[29.06.2011] 20:37
marre7 20
tak mi się coś wydaje że dziś wieczorem żona pozwoli na zabawę swoim ciałem swojemu przyjacielowi ponetnie się ubrała i pojechała na spotkanie , tak zwana kawę

IP i czas połączenia logowane. [18546635]
[30.06.2011] 03:22
DENIS302@INTERIA.PL
marre7 20 (11.06.29 20:37):
tak mi się coś wydaje że dziś wieczorem żona pozwoli na zabawę swoim ciałem swojemu przyjacielowi ponetnie się ubrała i pojechała na spotkanie , tak zwana kawę

pozazdrościć wrażeń

IP i czas połączenia logowane. [18548210]
[30.06.2011] 03:23
DENIS302@INTERIA.PL
DENIS302@INTERIA.PL (11.06.30 03:22):
marre7 20 (11.06.29 20:37):

pozazdrościć wrażeń

ODCZUĆ FAJNIE POCZUĆ TAKĄ NIEPEWNOŚĆ ... CIEKAWE CZY KTOŚ JESZCZE CZUJE SIE WSPANIALE W TAKICH SYTUACJACH...

IP i czas połączenia logowane. [18548211]

1 «   10 11 12 13 14   » 29 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat