o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Fantazje i opowiadania
 » Odpowiedz na ten temat

CUCKOLD

1 2 3 4   » 32 Strony tematu:
[26.01.2008] 00:21
misie
erx (08.01.25 22:21):
looolo (08.01.25 21:43):
w kaftanach to się powinniscie znaleźć się wy i wasze @@@ (które nazywacie żonami) xD

a z resztą niech sie ruchają, moze któras załapie syfa i wam go wspaniałomyslnie odda, lol

masz rację, zgraja walniętych niedo@@@ków

I dlatego sadzimy, ze niektorzy nie dorosli jeszcze do tego, zeby nazywano ich homosapiens (dla wiadomosci, co niektorych "homosapiens - czlowiek rozumny)

Wyrazy wspolczucia...

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [12109499]
[26.01.2008] 10:58
erx
misie (08.01.26 00:21):
erx (08.01.25 22:21):
looolo (08.01.25 21:43):
w kaftanach to się powinniscie znaleźć się wy i wasze @@@ (które nazywacie żonami) xD

a z resztą niech sie ruchają, moze któras załapie syfa i wam go wspaniałomyslnie odda, lol

masz rację, zgraja walniętych niedo@@@ków

I dlatego sadzimy, ze niektorzy nie dorosli jeszcze do tego, zeby nazywano ich homosapiens (dla wiadomosci, co niektorych \"homosapiens - czlowiek rozumny)

Wyrazy wspolczucia...

no popatrzcie jaki rozumny... miarą człowieczeństwa jest zbiorowe pieprzenie się...
żona, którą grzmoci jakiś poznany przez net maniak...
matołectwo totalne

IP i czas połączenia logowane. [12110531]
[27.01.2008] 21:50
misie
A wiec przez jakiegos "proboszcza" temat upadl... ludzie nie dajmy sie netowym oszolomom! Takich pelno... nie dajmy sie zahukac.

Nikt nikomo nie dal prawa do oceniania innych... zwlaszca jesli osoba oceniajaca ma "tepy" umysl . Pomyslcie jak ktos moze wypowiadac sie w temacie, ktorego nawet nie powachal? To chyba o czyms swiadczy

Nas to nie zraza i liczymy, ze ignorowanie takich postow wejdzie wszystkim w krew . Trzymajcie sie ludzie... pruderyjnych kabotynow nie brakuje i niestety nie da sie od nich uciec !!! (zwlaszca, takich, ktorzy mysla, ze sa anonimowi w necie)

IP i czas połączenia logowane. [12120247]
[28.01.2008] 20:20
dan72_72
temat upadł???
wydaje mi się że nie!!!
zaczyna się zdrowa dyskusja.
pozdrawiam i licze na wasze zdanie na ten temat.
cuckold nie jest dostępny dla "oszołomstwa"więc te uwagi możemy omijać gdy są ordynarne.
pozostałych pozdrawiam i czekam na wasze opinie.

IP i czas połączenia logowane. [12125568]
[18.02.2008] 02:18
maly kapcioch
misie (08.01.21 02:22):

Polecamy:

http://zdradakontrolowana.jun.pl

NUDA !!!
jakieś dzieciaki bawią się w CUCKOLD

IP i czas połączenia logowane. [12248041]
[19.12.2014] 16:04
[20.02.2008] 01:08
misie
Hehe... dziadku. To juz nie na twoje lata widac

IP i czas połączenia logowane. [12259576]
[26.02.2008] 18:17
maly kapcioch
misie (08.01.24 15:20):
ale przyznasz, ze cuckold wiekszosci opiera sie na fantazjach... na fantazjach, ktore podniecaja, ale nigdy nie zostana zrealizowane

hehehe ale pieprzenie.anie mowilem ze dzieciarnia nieudolnie bawi sie seksem?

IP i czas połączenia logowane. [12299120]
[27.02.2008] 02:48
misie
Srednia osob na forum.. 32 lata Ile masz? 60? Teraz rozumiemy twoje frustracje, ale lecz je razcej gdzie indziej .

Twoj cytat nalezycie ukazal Twoja niewiedze... bedziemy sie tak przepychac? Powodzenia

IP i czas połączenia logowane. [12301684]
[27.02.2008] 02:56
misie
Cuckold to w wiekszosci fantazje. Tylko Ci, ktorzy nie sprobowali oddac zone innemu, nie maja o tym pojecia. Od fantazji sie zaczyna, a pozniej juz tylko pozostaje problem z ich realizacja .

Popzdrawiamy wszystkich rogaczy.

IP i czas połączenia logowane. [12301686]
[28.02.2008] 18:23
maly kapcioch
Ale jaja!!!!!!!!!
To swing i seks grupowy to tez fantazje? no bo od tego sie zaczyna.
LUDZIE w zyciu nie slyszalem takich smiesznych bzdetow. Idz na rogacza.pl i sie podszkol i nie rob jaj z innych.

IP i czas połączenia logowane. [12309728]
[28.02.2008] 19:46
misie
maly kapcioch (08.02.28 18:23):
Ale jaja!!!!!!!!!
To swing i seks grupowy to tez fantazje? no bo od tego sie zaczyna.
LUDZIE w zyciu nie slyszalem takich smiesznych bzdetow. Idz na rogacza.pl i sie podszkol i nie rob jaj z innych.

Mieszasz (z wiadomych przyczyn), swing (seks grupowy) z cuckold, a tego sie nie da polaczyc.

Cuckold rozpoczyna sie najczesciej od fantazji o cuckold i niczym innym. Rogacz brzydzi sie swingiem. Jesli bawi sie w swing, przestaje nim po prostu byc.

A moze jestes w stanie mi powiedziec, czym sie wedlug ciebie rozni swing od seksu grupowego? Moze tez cuckold zaliczysz do seksu grupowego?

Mozemy o tym podyskutowac, ale zdaje sie, ze nie o to ci chodzi, co?

A propos, straszna zgryzota przemawia przez ciebie, ale takie stany wspolczesna medycyna jest w stanie leczyc.

IP i czas połączenia logowane. [12310148]
[30.03.2008] 08:50
Piotr42
Jestem zainteresowany wymianą doświadczeń w tym temacie.fajny100@op.pl

IP i czas połączenia logowane. [12495097]
[19.04.2008] 01:47
champ
oxer (08.01.05 20:29):
taaaaa, jest co czuć... chyba ropny wyciek z zarażonej pochwy i pustkę w mózgu pewnych facetów...
niektórzy czują się b. światowo... jak na to się mówi ? \"trendy\" ?...
żałosne...
sam jestes @@@ zalosny

IP i czas połączenia logowane. [12599113]
[19.04.2008] 21:04
kerr
Ameliaaa (08.04.19 20:59):
Ten temat jest chory!
Co to ma być? oddajecie swoje żony innym \\\"sprawdzonym\\\" facetom żeby wam wyruchali je na waszych oczach?
pff.
co z was za mężczyźni?
zwykłe fujary, o nie sory fujary to określenie mężczyzn jesteście zwykłymi piczami! Nie wiem jak to mozliwe jak może sie ktos jarać oglądająć jak ktoś sunie jego żone!
ludzie, rozumiem taką fantazje ale jak ma ją kobieta. o.
ale mężczyzna? nie no może jesteście \\\'the new cool gays?\\\'
pff.
co innego jak byscie sie jarali dwoma pannami, ale mężczyzną?

świat przez takich ludzi jak wy to poprostu zchodzi na psy.
małżeństwo jest związkiem w którym obowiązujesz się kochać, wspierać, piperzyć jedną i tylko jedną OSOBE...

pff.
pozdrowienia lamusy xdd

ja naprawde nie chce was obrazić tylko nie rozumiem jak można jarać się sexem jak sie w nim nie uczestniczy... może ktoś łaskaw mi to wytłumaczy?!

to zwykłe ścierwa, którym się wydaje, że są nie wiadomo kim

IP i czas połączenia logowane. [12602770]
[21.04.2008] 08:48
prawdziwyrogacz
Ameliaaa (08.04.19 20:59):
....
ja naprawde nie chce was obrazić tylko nie rozumiem jak można jarać się sexem jak sie w nim nie uczestniczy... może ktoś łaskaw mi to wytłumaczy?!

Dzieki za te obelgi . Rowniez i oto chodzi. Nie zadowalamy zon to ida z innymi, lepszymi kochankami. Jestesmy piczami (nie rozumiem tylko tych lamusow, czyzbys miala na mysli lamerow?, czyt. lamus - przezytek, staroc, grat, a zarzucasz nam, ze niby jestesmy tacy cool/trandy, calkowity brak logiki

A co do Twojej wypowiedzi, wydawac by sie moglo, ze czujesz temat jak najbardziej... tylko ta gramatyka . Miejmy nadzieje, ze siedzisz jeszcze w szkolnej lawie.

Jeszce raz dziekuje o Pani.

Unizony rogacz

IP i czas połączenia logowane. [12610595]
[21.04.2008] 08:51
prawdziwyrogacz
kerr (08.04.19 21:04):
to zwykłe ścierwa, którym się wydaje, że są nie wiadomo kim

Mozesz rozwinac swoja wypowiedz? Bo przy twojej elekwencji, nie za bardzo rozumiem twoje ublizanie. Nie ma w nim polotu. Poprzedniczka przynajmniej sie postarala. I mylisz sie, nie wydaje nam sie, ze jestesmy niewiadomo kim... zostanmy juz lepiej przy tych scierwach

IP i czas połączenia logowane. [12610605]
[03.05.2008] 23:55
rogacz_a
misie (08.01.21 02:22):

Polecamy:

http://zdradakontrolowana.jun.pl

To miejsce dla rogaczy i facetow zainteresowanych rogaczeniem. Zapraszamy

Zgadzam się. Wszelkie inne fora tylko kuszą nazwą, ale z tematyki wynika raczej, że tylko co niektórzy mają pojęcie czym jest tak naprawdę cuckold. Dochodziło nawet do sytuacji, ze zostawałem usuwany z for niby cuckold, mam na myśli głównie oba fora \"rogacz\", tylko dlatego, że ośmieliłem się zwrócić uwagę, ze coś mało cuckold na forum cuckold. Jedynie słuszny punkt widzenia to punkt widzenia administracji tamtejszych for, która z cuckold nie ma zbyt wiele wspólnego, ale brnie w zaparte tworząc swego rodzaju sekte.

Wcześniejszy rogacz jeszcze starał trzymać się klimat. Natomiast na tym nowym już tematyki cuckold można ze świeczką szukać.

Dlatego sądzę, że forum do którego odnosi ten link to jedyne forum na którym można bez obawy krytyki pisać o cuckold i fantazjować na przeróżne tematy.

Ukryte działy, do których dostęp mają tylko nieliczni stanowią pewne bezpieczeństwo, którego brak na innych forach. Dobrze, ze w końcu ktoś założyl forum o tematyce cuckold.

Może nie dostanę po głowie od administracji forum ZK, bo wiem, że nie życzą sobie na swoim forum napaleńców (reklama), ale na rogaczu odebrano mi przywilej powiedzenia co myślę o takim forum cuckold.

IP i czas połączenia logowane. [12687127]
[12.05.2008] 02:25
pararzeszow
Widzimy, ze w temacie cuckold rozpoczely sie jakies prywatne rozgrywki .

Chyba rogacze tak sie nie powinni bawic

Rogacz z natury ulegly jegomosc, powinien raczej sie strofowac w agresji

Nasze forum jest cuckold i na nie zapraszamy wszystkich, ktorych ta tematyka interesuje. To tyle od nas

No moze jeszcze link:

http://www.zdradakontrolowana.jun.pl

ZAPRASZAMY

IP i czas połączenia logowane. [12744230]
[12.05.2008] 02:42
pararzeszow
Pozdrowienia mexman . I powodzenia. Oby tak dalej

IP i czas połączenia logowane. [12744238]
[12.05.2008] 15:15
para699
Nowy rogacz jest naprawdę kozacki ! Naprawdę bajeranckie forum się zrobiło..... I wreszcie są działy cuckold!!!

IP i czas połączenia logowane. [12746410]
[12.05.2008] 17:10
rogacz B
znikneły misie a pojawiła sie pararzeszów jedyni specjalisci w Polsce od tematu rogacza ,jedno czego wam nie mozna zarzucic to fałszu. Pod innymi nickami ukrywacie sie jak szczury, atakujecie innych ..... zeby za chwile wyplynac pod inna nazwa, pokazujac jacy jestescie cacy.

IP i czas połączenia logowane. [12747153]
[12.05.2008] 18:24
HejHołCzołemCuckold
Chcielibyśmy wyrazić obiektywną opinię na temat forów, jakie tutaj przytoczono, obiektywną powtarzamy
a więc, jeżeli chodzi o forum ROGACZ to w nowej odsłonie przebija się poziomem na europejski rynek, od strony technicznej wszystko zapięte na ostatni guzik, tematyka jak najbardziej cuckoldowa, mnóstwo tematów do dyskusji. Gratulacje! Takiego forum brakowało na polskim rynku.
Jeżeli chodzi o forum ZDRADAKONTROLOWANA to daje rade w sieci, ale mozna się szybko znudzić będąc na nim, nie ma tam za dużego ruchu, ludzie mało pisują i ogólnie do pięt ROGACZOWI nie dorasta. Na forum ZDRADAKONTROLOWANA nie zaglądamy, bo po prostu nudno jest i tyle.

IP i czas połączenia logowane. [12747577]
[12.05.2008] 20:09
pararzeszow
Nasze forum jest takie jakie chcielismy, zeby bylo i nic do tego ludziom, ktorzy tam nie zagladaja . Po co ta nienawisc, czy zawisc. Czyzby czyjas urazona duma pod plaszczykiem "szczurzego" pisania [b]rogacza b[/b] sie ukrywala? .

Forum ZK i rogacz to dwa rozne fora, a my pozostawiamy ludziom wybor, na ktorym chca byc. My nie chcielismy byc dluzej na rogaczu i prosze uszanowac nasza decyzje.

Na jednym i na drugim forum sa rozni ludzie, a w sieci jest dosc miejsca na oba fora.

Jednoczesnie prosze pohamowac dalsza agresje w stosunku do nas, pamietajcie, ze nikt w necie nie jest anonimowy, choc niektorym pewnie bardzo by na tym zalezalo .

Do tych, ktorzy uwazaja, ze na ZK jest nudno... Prosimy o napisanie na pw lub maila o usuniecie konta. Nie narzekamy na dzien dzisiejszy na brak forumowiczow, wrecz przeciwnie, mamy sporo roboty z usuwaniem zeropostowcow .

ZAPRASZAMY

P.S. Kazda wypowiadana osobista opinia, rowniez i nasza, jest subiektywna, wiec nie naduzywajmy slowa" obiektywna"

IP i czas połączenia logowane. [12748371]
[12.05.2008] 22:40
pararzeszow
Choc jeden zaciekly wrog nie ukrywa sie .

Tresc wypowiedzi pozostawiamy bez komentarza, choc dziwi nas, ze po kilku miesiacach od naszego odejscia ktos zyje tylko nienawiscia do paryrzeszow . Czyzby jakies frustracje i brak wlasnego zycia powoduje, az taka "fascynacje" nami?

Miejmy tylko nadzieje, ze przytoczone tu wypowiedzi ludzi z rogacza, ktore charakteryzuja sie agresja, nienawiscia i szczuciem, nie sa domena ludzi z tego forum, a tylko wypowiada sie tu pewien "element".

Zadna z wypowiedzi do tej pory nas nie zdziwila, a wrecz utwierdzila nas, ze decyzja o odejsciu byla jak najbardziej sensowa. Na naszym forum dla takich osob po prostu nie ma miejsca.

Temat dotyczyl cuckold i for w tematyce, a jak sie zreszta domyslalisy, ze gdy ujawnimy tozsamosc, zacznie sie nagonka .

Buziaczki

IP i czas połączenia logowane. [12749506]
[12.05.2008] 22:56
pararzeszow
gawrych (08.05.12 22:03):
Być może pan (celowo z małej litery) z Rzeszowa sprawdziłby się w wielu rolach. Być może najlepszą rolą dla niego byłaby rola kapo w obozie koncentracyjnym...

... jeśli chcecie mieć w moderatorze inteligentnego partnera a nie prymitywnego \\\"internetowego\\\" napinacza to omijajcie forum prowadzone przez ParęRzeszów.

Mamy nadzieje, ze pan piszacy w ten sposob zdaje sobie sprawe z konsekwencji prawnych, jakie moga nastapic po wypowiedzianych przez niego obelgach i pomowieniach.

Nie pozwolimy nikomu na bezkarne obrazanie nas !

IP i czas połączenia logowane. [12749613]
[12.05.2008] 22:58
gawrych
Wasz poprzedni wpis oddaje w 100% to jacy i kim jesteście. Dziwi mnie skąd to wielkie przekonanie o jakiejś swojej wyątkowości - że niby nie mam co robić tylko Was nienawidzieć.... To całkowita nieprawda - na świecie jest zdecydowania więcej ciekawych i pozytywnych postaci. Takimi ludźmi ja wy (a właściwie ty - bo twoja żona jest tylko biedną zaszczutą przez ciebie kobietą) - ja po prostu zwyczajnie gardzę.
Dyskusję sprowokowaliście wy sami - poprzez szkalowanie naszego forum. Gdyby nie to - nie odezwałbym się tutaj - tak jak milczałem przez te kilka miesięcy.
Apropo agresji i szczucia - jak to się stało, że od momentu waszego odejścia skończyło się bezsensowane dawanie ostrzeżeń użytkownikom, skończyły się notoryczne awantury na forum i zdecydowanie poprawiła się atmosfera na forum? I nie pomogły nawet wasze prymitywne próby, by tę atmosferę popsuć. Nikt nie boi sie teraz wypowiadać - nie boi się reakcji frustrata. Niestety fakty w tym wypadku same za siebie.
I jeszcze raz powtarzam - moje posty to odpowiedź na wasz atak na nasze forum. Gdybyście nie pisali kłamstw to bym się tutaj nie odezwał

IP i czas połączenia logowane. [12749627]
[12.05.2008] 23:03
gawrych
pararzeszow (08.05.12 22:56):
gawrych (08.05.12 22:03):
Być może pan (celowo z małej litery) z Rzeszowa sprawdziłby się w wielu rolach. Być może najlepszą rolą dla niego byłaby rola kapo w obozie koncentracyjnym...

... jeśli chcecie mieć w moderatorze inteligentnego partnera a nie prymitywnego \\\\\\\"internetowego\\\\\\\" napinacza to omijajcie forum prowadzone przez ParęRzeszów.

Mamy nadzieje, ze pan piszacy w ten sposob zdaje sobie sprawe z konsekwencji prawnych, jakie moga nastapic po wypowiedzianych przez niego obelgach i pomowieniach.

Nie pozwolimy nikomu na bezkarne obrazanie nas !
Oczywiście - pisząc swoje posty zdawałem sobie sprawę z tego co piszę, między innymi dlatego podpisałem się pod tym co napisałem. Chętnie spotkam się z Wami w sądzie i spojrzę Wam w twarz... Nawet z racji doświadczenia zawodowego mogę pomóc wam napisać zawiadomienie do prokuratury w tej sprawie.

IP i czas połączenia logowane. [12749686]
[12.05.2008] 23:29
pararzeszow
Poradzimy sobie. Bez obawy.

Zreszta narobiles bardziej w swoje gniazdko niz w nasze, tym co napisales.

Zastanowimy sie, czy w interesie for ZK i rogacz jest wyciaganie tej sprawy na wokande.

IP i czas połączenia logowane. [12749949]
[12.05.2008] 23:46
antyprz
misie , gumisieczy jak wolicie pararzeszow , dajcie ludziom odpoczac od siebie , jestescie smieszni bez granic , gdzie sie nie pojawicie to zaraz awantura ,chlopie czy ty nie masz honoru?? w pracy masz problemy?? zle cie traktuja? ktos cie niedocenia?

IP i czas połączenia logowane. [12750066]
[12.05.2008] 23:57
pararzeszow
A czy to my prowokujemy awanture, nastepny pseudo anonimowy "dymiaczu"? .

Ludzie nie rozumiecie, ze osmieszamy oba fora jednoczesnie?

Jesli ktos ma cos do nas, niech z odkryta twarza napisze nam to na gg, a nie ukrywa sie.

Nasz numer: 11560362

Macie odwage?

Jesli jakis frustrat znow tu napisze, sam sobie wystawi "anonimowa" opinie.

IP i czas połączenia logowane. [12750116]

1 2 3 4   » 32 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat