o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Pomoc i porady
 » Odpowiedz na ten temat

TRĄDZIK RÓŻOWATY Miał ktoś????

[04.01.2008] 19:48
wrzasek
Tak jak w temacie Miał z was ktos TRĄDZIK RÓŻOWATY???
Jesli tak to jak to leczyliscie
Pozdrawiam
Licze na odepowiedzi :::Szacunek Ludzi Ulicy:::

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[31.05.2008] 15:59
wzorzysty
ja miałem. Leczyłem żelem Skinoren. Okazał się bardzo skuteczny już na samym początku. Co najciekawsze jest bez recepty, a ja na początku szukałem jakiś super-wypasionych kremów po dermatologach. Ale jak wiadomo, to czego szukamy jest zawsze w ostatniej kieszeni .

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [12850179]
[04.06.2008] 21:27
wrzasek
Dzieki wielkie za pomoc

Moze ktos ma jeszcze jakis preparat na ten tradzik ??

Z Gory dziekuje :::Szacunek Ludzi Ulicy:::

IP i czas połączenia logowane. [12874507]
[08.06.2008] 01:22
deson
ja bym nie polecał jakichś wymyślnych środków złuszczjacych, przez dłuższy okres czasu, bo (to często sie zdarza) skóra robi sie grubsza a pory głębokie i jeszcze łątwiej sie zatykają z tym ze pryszcz może nie wychodzić na wierzch tylko potrafi zarosnąć zostawiajac trwałą skaze na cerze

IP i czas połączenia logowane. [12893327]
[07.12.2008] 09:16
natardzik.com.pl
Polecam poradnik ze strony natradzik.com.pl - Dzieki temu poradnikowi odzyskałam pewność siebie.To fakt – rezultaty nie były widoczne odrazu,aczkolwiek jak porownuje swoją twarz obecnie,z tymi na zdjęciu sprzed 9 tygodni,to efekt jest fantastyczny wrecz! Ludzie kupujcie-naprawde warto!!!

IP i czas połączenia logowane. [13963072]
[21.09.2017] 03:33
[02.09.2009] 23:43
ytyxxx
polecam portal http://abctradzik.pl/ , tam znajdziesz info a w razie potrzeby dopytasz ekspertow

IP i czas połączenia logowane. [15434469]
[19.12.2009] 06:13
Nosowskaaaa
Mi udało się zwalczyć trądzik preparatem o nazwie http://www.laktocer.pl/ który usuwa nie tylko to co już powstało ale działa przeciwbakteryjne i redukuje wytwarzanie łoju przez cerę.

IP i czas połączenia logowane. [15962678]
[11.02.2010] 14:40
Terrorista1910
A o izotretynoinie myslales ? Duzo informacji znajdziesz tutajwww.stoptradzikowi.pl Pozdrawiam serdecznie

IP i czas połączenia logowane. [16251475]
[31.05.2011] 22:34
Casablanca
Moja mama to ma. Trądzik różowaty pojawia się między 30 a 50 rokiem życia, najczęściej u kobiet (70%). Pierwszym objawem trądziku różowatego jest zaczerwienienie twarzy, zwłaszcza jej środkowych partii (policzki, nos, broda, czoło). Następnie zaczynają pojawiać się grudki i krostki, którym towarzyszy świąd i pieczenie. Skóra staje się drażliwa, łuszczy się, pojawiają się pajączki czyli rozszerzone naczynia krwionośne. Najbardziej zaawansowane stadium przybiera postać zapalnych guzków i nacieków.
Trądzik różowawy jest chorobą przewlekła - może nawracać przez kilka lat, chociaż zdarzają się jednorazowe wysypy. Moja mama zaczęła ostatnio stosować Rozex. Mówi że od razu zauważyła poprawę. Poprzednio lekarze zapisywali jej różne specyfiki i nic nie działało. Teraz jest bomba - już się nie wtydzi wyjść z domu Na razie problem zniknął. Polecam każedmu kto walczy z tą paskudną

IP i czas połączenia logowane. [18439181]
[28.06.2011] 10:06
Skowron
Witam Was, ja także stosowałam Rozex i dzięki bogu bo w końcu mogę pokazać się na ulicy bez chusty na całej twarzy a tak na poważnie to bardzo mi pomogło to lekarstwo. kyracja trwała kilka miesięcy ale się opłacało. Trzeba też pamiętać że maść to nie wszystko, ja brałam także antybiotyk doustny. Wszystkie osoby które mają problem z trądzikiem czy to młode czy stare serdecznie odsyłam do dobrego dermatologa.

IP i czas połączenia logowane. [18540879]
[30.06.2012] 15:40
Smoczątko
Rozex to rzeczywiście bardzo dobry środek! Chociaż oczywiście wiadomo, że każdemu pomaga co innego.

IP i czas połączenia logowane. [19660910]
[31.08.2012] 14:04
poczuj_rytm
Ja zastosowałem http://www.technologiezdrowia.pl/produkt/poz badz-sie-tradziku jestem bardzo zadowolony. Trzy tygodnie kuracji i mój trądzik zniknął.

IP i czas połączenia logowane. [19810662]
[09.08.2015] 19:35
Magda FDF
Moja koleżanka poradziła sobie z trądzikiem za pomoca iq face. Z tego co pamiętam to brała te tabletki około 3 miesięcy, może kilka dni mniej lub więcej... U niej zadziałały znakomicie.

IP i czas połączenia logowane. [21914707]
[08.10.2015] 18:00
AngelikaNTom
Magda FDF (15.08.2015.09 19:35):
Moja koleżanka poradziła sobie z trądzikiem za pomoca iq face. Z tego co pamiętam to brała te tabletki około 3 miesięcy, może kilka dni mniej lub więcej... U niej zadziałały znakomicie.

Moja koleżanka podobno też stosowała te tabletki, ja obecnie zastanawiam się nad zakupem, w końcu muszę coś z tym zrobić, bo samo jak widzę to nie przejdzie

IP i czas połączenia logowane. [22006376]
[10.10.2015] 20:23
Kamila. sowa 1935
Skorzystaj zatem z medycyny ajurwedyjskiej, może okazać się bardzo skuteczna, u mnie zdziałała cuda. Sporo na jej temat czytałam -naturalnymi sposobami rozwiązać problemy zdrowotne i kosmetyczne, jest rewelacyjna w terapii trądzikowej. Zachęcam Drogie Panie do zapoznania się z tematyką ajurweda:https://ajurwedablog.wordpress.com
Pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [22009234]
[06.12.2015] 10:13
jagnab
Moja siostra miała straszny trądzik różowaty na całej twarzy. Poczytała w necie o zabiegach transdermalporacji z wykorzystaniem urządzenia Dermation i postanowiła zainwestować w siebie. Takie zabiegi są zupełnie bezbolesne, gdyż polegają na bezigłowym wprowadzaniu w głąb skóry substancji aktywnych. Po jednym zabiegu jej skóra zaczęła się goić, po kilku zabiegach po trądziku nie ma nawet śladu. Warto się zainteresować.

IP i czas połączenia logowane. [22095874]
[14.02.2016] 14:31
Ewa Pobiedziska
Ja korzystałam z Iqface, który to poleciła mi koleżanka, z tym iż u mnie walka toczyła się z trądzikiem jaki wysypał mnie w ciązy... Na szczęście dzisiaj już wszystko poza mną, a ja mam znów piękną cerę...

IP i czas połączenia logowane. [22195355]
[31.03.2016] 10:10
Bernardzia J
Ewa Pobiedziska (16.02.2016.14 14:31):
Ja korzystałam z Iqface, który to poleciła mi koleżanka, z tym iż u mnie walka toczyła się z trądzikiem jaki wysypał mnie w ciązy... Na szczęście dzisiaj już wszystko poza mną, a ja mam znów piękną cerę...

Ja też stosowałam IQface i jestem zadowolona, nie mniej,po tym jak mi on pomógł stosował go mój brat i też w ten sposób pozbył się trądziku

IP i czas połączenia logowane. [22254283]
[06.04.2016] 22:27
Zielonysklep.com
Na plamy po trądziku najlepszy krem z ziół ajurwedyjskich zbieranych w Himalajach- ziołowy i naturalny, stosuje od roku Bardzo dobry również na blizny i pzrebarwienia- nazywa się Kailas.
Prócz tego kremy antyseptyczne: Patanjali Boro Safe, lub Boro plus Himani- do kupieia w sieci.

IP i czas połączenia logowane. [22262799]
[03.08.2016] 21:37
MadziulaPoznań
Mi w trądziku różowatym bardzo pomogły zabiegi z kwasem azelainowym. Z tego co wiem, wszystko zależy co to za kwas i w jakim stężeniu. Miałam serię 6 zabiegów co około 10 dni, nawet ostatni był za darmo. Trądziku nie pozbyłam się w 100% ale cera bardzo się poprawiła, nie jest już tak mocno czerwona i grudek jest minimalna ilośc. Myslę, ze duże znaczenie ma też to, że używam już tylko kosmetyki polecone przez kosmetologa, dostępne tylko w gabinetach kosmetycznych. Polecam salon Beauty Premium w Poznaniu!!!

IP i czas połączenia logowane. [22402085]
[06.07.2017] 10:58
ktoto13
Serum na trądzik różowaty - http://nplink.net/NuEW1zui

IP i czas połączenia logowane. [22764798]
[06.07.2017] 11:06
przyszła kosmetyczka;p
Tylko pferdlukers jest skutecznym środkiem na trądzik, reklamodawcy!

IP i czas połączenia logowane. [22764807]

» Odpowiedz na ten temat