o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Inna planeta
 » Odpowiedz na ten temat

Wasz pierwszy raz

1 «   147 148 149 150 151   » 158 Strony tematu:
[29.04.2013] 23:54
podniecona.....
blueoczki (13.03.27 17:13):
ale tu... cisza ...od kilku lat ... a tu się zbliża mała rocznica
150 stronka za winklem i co ???
pozdrawiam :
podnieconą , jateza,vlada i wszystkich których zapomniałem lecz pamiętam

pozdrawiam rowniez wszystkich starych i nowych znajomych

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [20450270]
[30.04.2013] 20:04
mam chec
witam
mam ochote zrobic jakiemus chłopakowi (16-18 lat ja 17) dobrze. moje gg
46418640

IP i czas połączenia logowane. [20451782]
[09.05.2013] 19:41
pio
Musisz isc i zwalic sobie do łazienki tez tak robie i pomag

IP i czas połączenia logowane. [20473745]
[09.05.2013] 19:50
pio
Marses (12.06.19 14:58):
Pomoże ktoś??
Ja mam problem. W krótce idę na basen z moim celem I teraz się zaczyna: gdy jestem sam na basenie i widzę młodego szczupłego chłopaka w moim wieku to mi staje. W tedy szybko wchodzę do wody. Boję się że jeżeli pójdę z tym kolegą który mi się tak podoba i mi stanie to on o mnie źle pomyśli. Wiecie co zrobić aby mi nie stał?? Mam 16 lat. Czytałem na necie trochę o tym to znalazlem tylko jedno wyjście. Nie jest one zbyt przyjazne ale w 90% skudeczne. Chodzi o związanie h***a nitką. Wiem że to głupio brzmi ale no chyba nie mam innego wyjścia. Jak ktoś wie jak wygrać ze stojącym dramatem to niech napisze tu.

IP i czas połączenia logowane. [20473760]
[14.05.2013] 02:15
wienio  wiechu@tlen.pl
podnieconw43 odezwij sie do mnie

IP i czas połączenia logowane. [20484678]
[23.11.2014] 01:43
[14.05.2013] 19:45
karl-z-wrocławia
Pozdrowienia dla Grrrr-eeeeggga z pod Erfurtu, kiedy będzie nasz pierwszy raz, pierwsza wycieczka do Weimaru, abyśmy tam zwiedzali?

IP i czas połączenia logowane. [20486386]
[03.06.2013] 14:03
WIELKI i gotowy
Co tak wszystko ucichło? Dawajcie jakieś nowe sex-historie

IP i czas połączenia logowane. [20529076]
[03.06.2013] 22:27
10 cm
Czytam Wasze opowiadania i trzeci raz trzepę swojego małego pitola,wyobrażając sobie że w tym wszystkim uczestniczę osobiście.

IP i czas połączenia logowane. [20529965]
[16.06.2013] 16:11
matigza14
Siemka wymienie się fotkami z laseczkami, popisze o seksie i amsturbcaji z każym; D piszcie matigza15@onet.pl

IP i czas połączenia logowane. [20554492]
[26.06.2013] 13:56
pilanin
Mój pierwszy raz był z kuzynem teraz też chętnie spotkam się z jakimś młodym ciachem. Jestem z piły jakby co to piszcie.

IP i czas połączenia logowane. [20575239]
[27.06.2013] 11:54
trojan800
niezrozumialybelkot (13.06.27 08:25):
kupilem nowe szpilki i jestem gotow na pierwszy raz niestety ten ktory mnie na czacie tak ladnie uwodzil i obiecywal randke sie nei odzywa bo niby jest zajety
szkoda

Cześć - ja miałem to samo 2 razy już miałem umówione spotkania i panowie się nie pojawili bo albo ich porwało UFO albo mimo że sa dorośli nie dojrzeli jeszcze do takich spotkań. Głowa do góry

IP i czas połączenia logowane. [20576994]
[27.06.2013] 18:27
trojan800
niezrozumialybelkot (13.06.27 14:29):
dzieki za dobre slowo
jak przegladam to forum to widze ze dla wielu szybki numerek nie stanowi problemu, coz ja taki nie jestem ah ta niesmialosc strach itp itd
ale coz moze kiedys znajde tego pierwszego a jesli nie to trudno

Witaj ponownie widzę że nasze wewnętrzne charaktery są podobne.. Nieśmiałośc i strach . Tak naprawdę też nie udało mi się znaleźć tego pierwszego choć szukam już długo ale myślę że właśnie ta nieśmiałośc jest przeszkodą. Ja jestem średniolatkiem więc moje szanse maleją ale tobie życzę wszystkiego dobrego

IP i czas połączenia logowane. [20577733]
[28.06.2013] 10:03
trojan800
niezrozumialybelkot (13.06.28 08:20):
co to znaczy sredniolatek?
ja tez juz nie mlodzieniaszek
pewnie nasze szanse sa podobne
wiec i tobie zycze powodzenie
pewnie ktos kto to czyta powie: dwie dziewice sie zebraly i narzekaja zamiast sie ze soba umowic

To znaczy 40+i z łódzkiego więc nie wiem czy są szanse na wspólne spotkanie

IP i czas połączenia logowane. [20578978]
[09.07.2013] 20:05
Maniek2011
Witam.. znajde tu chętna dziewczyne na wakacyjny sex? Najlepiej Dolny Śląsk. Wiek bez znaczenia. Chodzi tylko o przygode maniek2011@op.pl

IP i czas połączenia logowane. [20603056]
[14.07.2013] 12:28
max123
Witam
Na początek powiem wam że mam 18lat i podniecaja mnie młodzi chłopcy od 15do 19 lat najbardziej. Tacy co majairokeza są dresiarzami mogą też być w jeansach ale bardzo podobają mi się chłopcy w skórzanych kórtkach.
Mój pierwszy raz był 5dni temu kiedy to jechałem po znajomego do jego domu żeby go przywiesć na impreze do mnie.Gdy już tam dojechałem on był już gotowy.był ubrany w jeansy skórzaną kórtkę a pod spodem miał bluze białą z kapturem.Włosy miał ścięte na irokeza tylko miał z tyłu zostawony taki ogonek.Dawid bo tak miał na imie ma 17lat.Gdy wsiadł do samochodu zaczął mi się przyglądać a ja jemu on to zauważył że gapieś się pu na fiuta.
Gdy jechaliśmy tak przez jego wieś on w końcu powiedział że tu zaraz jest jakaś droga w prawo i żebym tam skręcił ja tak zrobiłęm ale nie domyślałem się co się zaraz stanie.
Przejechaliśmy moze jeszcze tak ze 3 Km i kazał mi się zatrzymać i wyjsć z samochodu.Gdy zrobiłem to co kazał on podszedł do mnie przydusił mnie do drzewa a swoim stojącym ptaszkiem przez spodnie mnie dotykał.,nagle rozpioł rozporek ale odrazu go zapioł i kazał żebym to ja mu go rozpiął ale bardzo powoli.Gdy to zrobiłem kazał wyjać mi jego fiuta i ssać.Potem kazał mi się położyć i zaczął mnie ruchac najopierw schował penisa i posuwał mnie przez ubranie potem kazał mi się rozebrać tylko zostawić majtki i spodnie a bluze i koszulke kazałz zdjać bo powiedział że nie chce mi jej obspermić.On w tej swojej kórtce i spodniach położył się namnie wyjął sisiaka i zaczął mnie ostro ruchać.Bardzo mi się to podobało nie wiem ilke razy się spuścił ja zresztą też dużo razy się spuściłem.Potem ja go ruchałem.Pod koniec powiedziałem mu ze zdziwiło mnie że jest geje bo on zawsze taki dresiarz zawsze był groźny ale on odpowiedział że jest taki bandzior ale też jest gejem i chłopaki z jego wioski częstio do niego przychodzą i z innych miejscowosći żeby się znim zabawić oczywiście za kase ale ze mną zrobił to za darmo
Ja potem na koniec specjalnie powiedziałem że to wygadam zrobiłem sobie z niego jaja,ale on wyciągnął z kieszeni nóż i przyłożył mi do gardła i zagroził że je mi podetnie jeśli tego nie odwołam co powiedziałem ja odrazu mu powiedziuałem że mnie jeszcze bardziej teraz podnieca a ja wczęśniej żartowałem i klęknołem przed nim zaczołem przez jego spodnie całować mu małego a potem zrobiłem mu loda i ruszuyliśmy w dalszą droge przez caly czas gdy jechaliśy przez tą polną droge on mi lizał fiuta.Gdy byliśmy już u mnie w domu i troche imprezowaliśmy to po jakimś czasie wszyscy juzposzli do swoich domów a on został bo nie miał jak wrócić bo mieszkał daleko ode mnie więć u mnie został na noc mielisy normalnie isc spać ale się ruchaliśmy cała noc.Potem on mi powiedział że zazwyczaj nie odpuszcza takiemu chłopakowi z którym to już robił i go przez jakiś czas nęka .ale mi powiedział że mi tak nie zrobi i wszystko będzie ok a jak będe cchiał to moge z nim czasem się pieprzyć i to za darmo.Na drugi dzień odwiozłem go do domu oczywiscie znowu skeciliśmy w tamtą droge no i powtórzyliśmy tamto. A potem gdy już się rozstaliśmy ja pojechałem do odmu a on poszedł do jakiegos jak on to mowi swojego klienta.

IP i czas połączenia logowane. [20612863]
[15.07.2013] 15:53
on.32 Katowice
pind.olek z trójmiasta (13.04.27 08:21):
to było ok,. pół roku temu w saunie w sopocie. pierwszy raz wydepilowałem sobie swojego peniska. chciałem, żeby wydawał się większy było już pod wieczór, mało ludzi, w saunie parowej siedział jeden facet, ok. 50l. ja ze swoim malcem musiałem stanąć koło niego, żebu spłukać ławeczkę wodą ze szlaucha. byłem od niego ok. 50 cm. facet dosłownie wgapiał sie w mojego "robaczka". usiadłem naprzeciwko, i jak po chwili spojrzałem, to on juz ostro masował swojego "pytonga". mój mały stanął dosłownie natychmaist, nie wiedziałem co robić. on widząć moją reakcję podszedł do mnie, lekko popchnął tak, abym połozył się na plecach i bez słowa zaczał walić mi i sobie jednocześnie. po chwili wziął mi do ust mojego malca (12cm we wzwodzie, 5 cm normalnie... i ssał mi jednocześnie waląć sobie. miałem od twarzy dosłownie 10 cm jego dużego pen.iska. jak się potem dowiedziałem miał 19 cm!
nie trwało długo, kiety trysnąłem mu w usta (wyssał wszystko..), a on spuścił mi się obficie na klatkę. tego wieczora ja zrewanżowałem mu się w druga stronę, a spotkaliśmy się w podobnych okolicznościach (sauna, plaża, plener) jeszcze kilka razy. nie uprawialiśmy analu.
bardzo lubiłem, kiedy siadałem mu na biodrach, twarzami do siebie i nadzy całowaliśmy się namiętnie...tak bez seksu w saunie tak było najlepiej
ach, nie mogę się doczekać znowu takiej przygody na saunie, może będzie ktoś w najbliższą niedziele z samego rana po otwarciu, ok. 11.00?

ale boska przygoda, też mi się marzy coś takiego

IP i czas połączenia logowane. [20615228]
[18.07.2013] 22:20
GOOGL
Pozdrowienia dla Podnieconej

IP i czas połączenia logowane. [20621901]
[19.07.2013] 17:24
Mac
Nie był to pierwszy raz, ale jeden z pierwszych:
Z Warszawy przyjechałem do innego miasta na kilka dni. Postanowiłem się zatrzymać w hostelu. Dostałem pokój 2-osobowy z innym chłopakiem na spółkę. Koleś spoko, gadka szmatka i każdy poszedł spać. W pokoju było łóżko piętrowe. On zajął dolną część, ja górną. Było gorąco i duszno. Ciężko zasnąć. Słyszałem, że nie śpi. Oboje kręciliśmy się na swoich pryczach. Po chwili wstał i zaczął kręcić się po pokoju. Spytał, czy nie będzie mi przeszkadzać jak będzie spał nago. Odpowiedziałem, że nie. Spojrzałem na niego. Mimo, że środek nocy to widać było wszystkie jego kształty. Stał jakieś dwa metry przed łóżkiem. Był dość wysoki, dobrze zbudowany. Zobaczyłem jego wielką, prostą, stojącą p@@ę, jakieś 20 cm albo i więcej. Widział, że na niego patrzę. Skomentowałem: niezły sprzęt. On uśmiechnął się i podszedł do łóżka. Wyciągnął rękę i zaczął dotykać mnie po klatce, a po chwili mojego pt@@a. Szybko doprowadził mnie do wzw@@u. Powietrze stało się jeszcze gorętsze, a krew szybciej zaczęła płynąć. Usiadłem na jego łóżku a on zaczął mi obrabiać. Potem przycinał mnie do materaca i zaczął całować. Było mi dobrze, aż za dobrze, więc żeby nie trysnąć, zająłem się jego pyt@@em. Ledwo mi wszedł do gardła. To było wyzwanie. Stękał i ładował ruszając pośladkami. Znowu zmiana. Ja leżałem na brzuchu, a on pieścił językiem moją kakaowe oczko. Zaczął pocierać o nie swojego drogą, i delikatnie wsuwać do środka. Po chwili poprosiłem żeby przestał. Moje 4-litery nie były w stanie przyjąć takiego wielkiego gnata. Zaczęliśmy więc pieścić wszystkie swoje elementy wzajemnie. Dzwony, ptaki, oczka, suty. On mi. Ja mu. 6/9. Wjeżdżaliśmy swoimi pyt@@i między poślady masując się wzajemnie. Po dobrej godzinie zabawy trysnęliśmy na siebie. Sporo tego u mnie, a u niego po prostu hektolitry. Ciepła, biała jak śmietana. Ręką rozcierałem po brzuchu i klatce. Kolejna noc była podobna i kolejna też. Ale czas szybko minął i wróciłem do domu. Takiego programu nie przewidywałem na ten wyjazd. Miłe zaskoczenie.

IP i czas połączenia logowane. [20623292]
[21.07.2013] 08:22
max123
chłopak 18 lat szuka chłopaka w wieku od 15 do 20lat na małe co nie co
jestem z biłgoraja woj.lubelskie
kontakt ze mną:
email:tajger342@interia.pl

IP i czas połączenia logowane. [20626856]
[26.07.2013] 13:22
mnbs
A słyszeliście o czymś takim??? http://czateria.interia.pl Można poznać naprawdę fajnych ludzi.

IP i czas połączenia logowane. [20637647]
[26.07.2013] 21:31
erotoman
Szukam fajnej dziewczyny na igraszki erotyczne nad jeziorem straganiec kolo Mikołowa dzień i godzina do ustalenia wspólnie info. Na tej stronie lub na mail filmowiec5025@poczta.fm

IP i czas połączenia logowane. [20638631]
[28.07.2013] 15:07
max123
gdzie w biłgoraju najcześćiej można spotkac pedałow?
a może ktoś wie który park w biłgoraju to park pedałą
pisać tu
lub na meila
tajger342@interia.pl

IP i czas połączenia logowane. [20642080]
[20.08.2013] 16:47
Nowy1993ns
Jest tu moze ktoś z Nowego Sacza albo okolic?
Ja 19 latek, zadbany, chciałbym może pogadać przy piwie, pózniejmoże jakieś wspólne dotykanie czy walenie. Wysyłać zdjęcia i pisać na
dropthebass93@interia.eu najlepiej ktoś młody bez doświadczenia jak ja. Nie 30+Jest tu moze ktoś z Nowego Sacza albo okolic?
Ja 19 latek, zadbany, chciałbym może pogadać przy piwie albo przez mail. Wysyłać zdjęcia i pisać na
dropthebass93@interia.eu najlepiej ktoś młody bez doświadczenia jak ja. Nie 30+

IP i czas połączenia logowane. [20686887]
[22.08.2013] 14:53
suyzi8282
Zawsze jeśli będziecie chcieli kogoś poznać, do popisania czy do spotkań to możecie wejść na portal mynago pl. Mi osobiście bardzo się tam podoba.

IP i czas połączenia logowane. [20691257]
[26.08.2013] 17:52
takijeden2000
(nie)grzeczny_uczen (11.08.20 01:49):
no wiec moj pierwszy raz byl dosc dziwny.. ale w zasadzie bardzo mi sie podobalo. a wiec to bylo tak. bylo zakonczenie roku szkolnego. bylo juz malo osob w szkole. ja z dwiema kolezankami zostalismy poproszeni o zdjecie dekoracji i informacji o wlk brytanii. po korytarzu i wgl w szkole chodzilo bardzo malo osob, czasem wozna sprzatala ostatki, uczniowie wychodzili z sali i szli do domu by swietowac wakacje. no wiec ja zdejmowalem te rzeczy z tablicy z marta i kasia. gdy marta juz nie siegala, bo niektore rzeczy byly dosc wysoko powiedzialem jej, by poszla do domu, ze sie spotkamy nastepnego dnia i zgadamy na gg. kasia takze niedlugo poszla, bo miala blad w swiadectwie i musiala je zmieniac. zostalem sam. ale widzialem, ze maks idzie w moim kierunku. od zawsze mi sie podobal, ja jemu chyba tez. gwiazda szkoly, wszystkie na niego lecialy. zaproponowal mi pomoc. zgodzilem sie, chociaz bylem troche zdenerwowany - nie wiedzialem jak sie zachowac. byl dwa lata starszy, wlasnie konczyl to gimnazjum. zszedlem z lawki(stalem na niej zeby bylo mi latwiej sciagac to), zeby pozbierac rzeczy z tablicy ktore zrzucalem na podloge, by bylo latwiej i wygodniej. 'zanurkowalem' pod lawke. gdy wszystko zebralem i odlozylem na parapecie juz chcialem wchodzic z maksem na lawke, by zaczac sciagac wiecej rzeczy. ale on zlapal mnie za klate i musnal swoim kutasem (oczywiscie pod spodniami) o moja pupe (tez w spodniach rzecz jasna). przylozyl glowe do mojej i pocalowal mnie w szyje. powiedzial, ze jak skonczymy nasza prace, mam isc za nim. kiwnalem tylko glowa. z zaskoczenia i podniecenia odebralo mi mowe. wiec skonczylismy, pozegnalem sie z wychowawczynia i poszedlem za maksem. okazalo sie, ze mieszka w bloku naprzeciw naszej szkoly. idac nie odezwalem sie do niego slowem. bylem troche zdenerwowany ale szczesliwy i podniecony zarazem. wsiedlismy do windy, gdzie tylko zlapal mnie za reke, i zrobilem dokladnie to, co podczas zdejmowania dekoracji. tylko, ze pocalunek w szyje trwal dluzej - jechalismy winda na 12 pietro. z podniecenia odchylilem glowe i przymruzylem oczy. dojechalismy. caly czas nic nie mowiac szedlem za nim, do jego mieszkania. weszlismy. zaprowadzil mnie do swojego pokoju. tutaj juz zaczelismy ze soba krotko rozmawiac, ale nasze penisy byly nabrzmiale juz od jakiegos czasu. ja siedzialem na lozku, on na krzeselku przy biurku. po chwili usiadl przy mnie. zaczelismy sie caloowac. powoli sciagalismy z siebie nawzajem ubania. po chwili bylismy w samych bokserkachi skarpetkach. po calowaniu przejechalem jezykiem po mojej klacie i zebami zaczal zdejmowac moje bokserki. dla ulatwienia lekko wstalem. skarpetki takze mi zdjal, ale juz normalnie. bylem caly magi. poprosil mnie, bym takze go rozebral do konca. wiec on polozyl sie na lozku, ja ukleknalem przed lozkiem i zdjalem wszystko co musialem. on nadal lezal. nasze penisy wciaz staly. zaczalem lizac go za uchem, zjezdzalem coraz nizej, calowalem go w szyje, potem ssalem sutki, zjezdzalem jezykiem coraz nizej az doszedlem do jego penisa. on popatrzyl na mnie i tylko kiwnal glowa. wiedzialem, o co mu chodzi. zaczalem mu namietnie ssac i bawic sie jego jadrami. po dluzszej chwili lekko odsunal moja glowe, bo zaraz by doszedl. wtedy on zajal sie moim kutasem. ja calkowicie stalem przed lozkiem a on siedzac na nim zaczal go ssac i lekko wkladal palce do mojego rowka. czulem sie nieziemsko. gdy czulem, ze zaraz bym doszedl schylilem sie do niego i polozylem obok niego na lozko. calowyalismy sie i dotykalismy, obmacywalismy wszedzie. po kilkunastu minutach takich igraszek odwrocil mnie tak, ze lezalem na plecach. on wszedl we mnie wczesniej obsliniajac swojego kutasa. ruchal mnie na poczatku wolno i delikatnie, a potem coraz szybciej i mocniej, to coraz bardziej mnie nakrecalo. ja sobie walilem. gdy wiedzial ze dojdzie, wyjal go i zaczal walic. oboje walilismy az prawie w tym samym momencie on spuscil mi sie na tors i troche twarzy, a ja mu trysnalem tez na klate. po tym on sie polozyl obok mnie, zaczal jeszcze calowac i dotykal po ciele. odwzajemnilem to. po calym zajsciu, ktore trwalo dosc dlugo, poszlismy wspolnie do jego duzej wanny. mylismy siebie nawzajem. ubralismy sie. wyszlismy z domu, on wzial psa na spacer i mnie odprowadzil pod moj blok. dal mi swoj nr telefonu, pisalismy smsy. teraz jestemy ze soba, czesto sie spotykamy i czesto robimy takie 'grzeszne rzeczy' ") bardzo go kocham i uwzam, ze moj pierwszy raz byl nieziemski pozdrawiam!!
Jeżeli to się naprawdę zdarzyło... to zazdrość mnie zżera od środka...

IP i czas połączenia logowane. [20699125]
[26.08.2013] 18:11
takijeden2000
mhm... jeśli ktokolwiek tu zagląda niech się odezwie

IP i czas połączenia logowane. [20699156]
[27.08.2013] 17:59
takijeden2000
Haaaaalo, jest tu ktoś jeszcze, kto tu zagląda???

IP i czas połączenia logowane. [20701360]
[30.08.2013] 11:11
krystian17.1996
Kamil19 (09.07.05 18:07):
Cześć wszystkim! Dlaczego tu taka cisza?? Jak czytałem Wasze wątki to też musiałem to zrobić, wiecie co...Ja jestem z małopolskiego, okolice Tarnowa.Gdyby ktoś był chętny na wspólną rozkosz...pisać!!!najlepiej w moim wieku, chociaż nie koniecznie.Pozdro

Ja jestem chętny z Tarnowa 17 lat

IP i czas połączenia logowane. [20707473]
[30.08.2013] 20:03
CHETNY
Chętnie @@@nę szczupłemu, wysokiemu chłopakowi (16-20 lat) z Łodzi i okolic.

IP i czas połączenia logowane. [20708510]
[30.08.2013] 20:06
Ciekawy16
Waszych pierwszych i nie tylko przygód m-m. Prosze pisac

IP i czas połączenia logowane. [20708515]

1 «   147 148 149 150 151   » 158 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat