o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Zdrowe życie
 » Odpowiedz na ten temat

TEMUDŻIN, ZIOŁOLECZNICTWO. każda opinia ogromnie się liczy.

1 2 3 4 5   » 9 Strony tematu:
[26.08.2009] 16:04
ank_1234
nawet nie wiesz jaką ulgę przyniosła mi Twoja odpowiedź
układałam już sobie w głowie cały plan jak tu się dodatkowo zabezpieczać, ale skoro u Ciebie od kilku miesięcy nie ma żadnych interakcji to REWELACJA
na mnie też spojrzała srogim wzrokiem i pokręciła głową, ale cóż zrobić - skuteczniejszej metody jak na razie nie wymyślono..
raz jeszcze bardzo DZIĘKUJĘ Ci za odpowiedź i do tego tak szybką

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [15394763]
[04.09.2009] 15:27
lunna
Mój brat leczy sie u dr.Omi na problemy z układem pokarmowym,jest bardzo zadowolony,juz po miesiącu bylo widac efekty a po ok.trzech miesiacach bóle brzucha,problemy z wypróżnianiem i bardzo częste zgagi minęły jak ręką odjął.Ja również sie do Niej wybieram niedlugo gdyz mam problemy natury hormonalnej,licze że mi pomoże.

IP i czas połączenia logowane. [15442654]
[10.09.2009] 00:49
ciar
Dr Omi jest rewelacyjna! Polecam! Leczę się od 4 lat na PCOS (zespół policystycznych jajników), lekarze "rozkładali ręce" i tak naprawdę żadne tabletki nie pomagały, a po miesięcznej(!) kuracji ziołami jest ogromna poprawa.

IP i czas połączenia logowane. [15472021]
[25.09.2009] 18:43
deepblue501
bylem wczoraj u dr badam. Jest bardzo mila, rzeczywiscie bada puls i patrzy sie na jezyk. Ja jej juz przed wizyta powiedzialem troche o objawach wiec nie dziwilo mnie ze zaczela o brzuchu. Mam nadwrazliwe jelita, tak w kazdym razie twierdza lekarze. Ale dr badam powiedziala ze to watroba a nie jelita. Dala ziola. Zaczalem brac, a dzis tak mocny mialem atak bolu plecow ze sie troche przestraszylem i do niej zadzwonilem, zeby jej sie spytac jakie sa skladniki tych ziol. Mowila mi ze to jest miks, chyba 6-7 roznych roslin z tybetu. Tak a propos, smakuja okropnie...Ale pod koniec rozmowy jak naciskalem to dr badam sie zaczela denerwowac i powiedziala mi ze jak sie boje niech przestane i oddam ziola. Szczerze to mnie troche zdenerwowalo, bo to brzmi jakos tak nie w porzadku. Przeciez chyba nie dziwne ze chce wiedziec co biore?

Czy ktos mial zle doswiadczenia z ziolami? Bo u mnie nie chodzi o jakas alergie czy tradzik, ale powazne problemy z najwazniejszymi organami, i sie troche boje brac tych ziol.

Czy ktos z podobnym problemem byl u takich lekarzy?

IP i czas połączenia logowane. [15542543]
[30.09.2009] 17:14
ktośktoś ktoś
Także byłam w Temudżin na Żelaznej. Doktor powiedziała mi, że mam problemy z przewodem pokarmowym i migrenami. Pije ziółka, zobaczymy jak będzie.

IP i czas połączenia logowane. [15565303]
[20.09.2014] 07:55
[02.10.2009] 15:12
kasia0811
czesc
mam małe pytanko czy mozna rowniez leczyc nadwage?? czy na to tez cos potrafia poradzić? i czy naprawde jest to skuteczne?

IP i czas połączenia logowane. [15574907]
[25.11.2009] 10:59
kropczak
Czy ktoś jeszcze leczył się ziołami jednocześnie stosując tabletki antykoncepcyjne? Bardzo się boję o prawidłowe działanie hormonów.

IP i czas połączenia logowane. [15848902]
[08.01.2010] 13:53
Aguśka_P
Zastanawiam się czy ktoś obecnie stosuje leczenie w tej przychodni? A dokładniej czy ktoś miał może doświadczenie dotyczące leczenia nadwagi oraz łuszczycy? Proszę o odpowiedź, bo właśnie rozważam wybranie się do przychodni Temudżin. I jeszcze którego doktora byście polecili, jeśli chodzi o te schorzenia?

IP i czas połączenia logowane. [16066184]
[13.01.2010] 12:47
anuskak
Aguśka_P (10.01.08 13:53):
Zastanawiam się czy ktoś obecnie stosuje leczenie w tej przychodni? A dokładniej czy ktoś miał może doświadczenie dotyczące leczenia nadwagi oraz łuszczycy? Proszę o odpowiedź, bo właśnie rozważam wybranie się do przychodni Temudżin. I jeszcze którego doktora byście polecili, jeśli chodzi o te schorzenia?

Aguska ja bylam w tej przychodni tez choruje na luszczyce ale mi nie pomogli, luszczyca jest trudna do wyleczenia ale maja tam do kupienia taki plyn na skore z luszczyca nazywa się DTC kosztuje około 50 zlotych , nie weim czy jest ze sterydem czy nie ale mi to zwisa ale dziala na to dziadostwo i ja to uzywam,
Ja tam bylam z innymi problemami i mi pomogli generalnie polecam ta przychodnie bo sa dobrzy.

IP i czas połączenia logowane. [16093204]
[30.01.2010] 12:59
as70
Witam serdecznie! Bardzo polecam wszystkim tę metodę leczenia. Miałam torbiele w piersiach -po 2 miesiącach leczenia nie było po nich śladu. W wieku 38 lat nabawiłam się strasznej alergii, która zaatakowała moje ręce i oczy (wyglądałam strasznie-zaropiałe,zapuchnięte i schodziła mi skóra z powiek) dostałam ziółka i maśc i przeszło. Byłam na wizycie u dr. Omi i dr. Cent-obie są dobre. Naprawdę warto spróbowac takiego leczenia-nie jest bardzo drogie, ale skuteczne.

IP i czas połączenia logowane. [16183941]
[03.02.2010] 08:14
gość1
nikandra (08.08.12 20:57):
Krzysia, mnie lekarki z Temudzin wyleczyły z tarczycy.
Leczę sie już u nich od 2001 r. oczywiście z przerwami. Wszystkie dolegliwości zostały wyleczone. Co miesiąc dostawałam zioła, przeważnie brałam je 6 miesięcy, po czym następną wizytę miałam za 1,5 roku.
Co prawda nie ma już mojej Pani doktor Badam, ale polecam Dr. Cent.
Jeżeli macie więcej pytań proszę kierować na maila,

Dr. Badam (o ile chodzi o tą samą) przyjmuje:
1/ warszawa, ul. grójecka 112/48 pon-czw 14-18, wt-śr 9-13
2/ kobyłka, ul. warszawska 12a wt-śr 15-18, czw 10-13

IP i czas połączenia logowane. [16206269]
[03.02.2010] 16:40
Amandinea
Jako ze nie wierze w te wszystkie cudowne metody i za nic nie chcialam tam pojsc to zostalam silą zmuszona do tego przez mamę. No i to był jeden z najciekawszych chyba dni jakie pamietam, patrzac z perspektywy czasu.
Dr Omi zmierzyla mi puls i kazala wystawic jezyk po czym poinformowala mnie o wszystkich dolegliwosciach jakie mialam i ktorych diagnoza zajela lekarzom ok 10 lat mojego zycia . Bylam bardzo zdziwiona bo specjalnie zupelnie nic jej nie powiedzialam bo nie wierzylam w skutecznosc. Serio mi pomogla! I to jak! Malo ze objawy przeszly to schudlam w ciagu miesiaca jakies 7 kg zeszla mi z ciala opuchlizna, uregulowalo sie trawienie, oddawanie moczu, morfologia krwi - 1 raz w zyciu wszystko w normie! i na dodatek nie mam juz bolesnego okresu Wielkie dzieki Temudźin!!!!!

IP i czas połączenia logowane. [16208528]
[04.02.2010] 10:19
editedit  edblask@tlen.pl
Amandinea (10.02.03 16:40):
Jako ze nie wierze w te wszystkie cudowne metody i za nic nie chcialam tam pojsc to zostalam silą zmuszona do tego przez mamę. No i to był jeden z najciekawszych chyba dni jakie pamietam, patrzac z perspektywy czasu.
Dr Omi zmierzyla mi puls i kazala wystawic jezyk po czym poinformowala mnie o wszystkich dolegliwosciach jakie mialam i ktorych diagnoza zajela lekarzom ok 10 lat mojego zycia . Bylam bardzo zdziwiona bo specjalnie zupelnie nic jej nie powiedzialam bo nie wierzylam w skutecznosc. Serio mi pomogla! I to jak! Malo ze objawy przeszly to schudlam w ciagu miesiaca jakies 7 kg zeszla mi z ciala opuchlizna, uregulowalo sie trawienie, oddawanie moczu, morfologia krwi - 1 raz w zyciu wszystko w normie! i na dodatek nie mam juz bolesnego okresu Wielkie dzieki Temudźin!!!!!

IP i czas połączenia logowane. [16212213]
[04.02.2010] 10:22
Malo ze objawy przeszly to schudlam w ciagu miesiaca jakies 7 kg zeszla mi z ciala opuchlizna, uregulowalo sie trawienie, oddawanie moczu, morfologia krwi - 1 raz w zyciu wszystko w normie! i na dodatek nie mam juz bolesnego okresu Wielkie dzieki Temudźin!!!!!

Ja niestety nic nie schudłam i to jest mój ból. Dostałam od dr Cent dodatkowo Moroźnik i nic. Działał przez pierwszy tydzień. Potem nic. Sama doktor była zdziwiona, że nie chudnę, a powiem szczerze, że wierzę w działanie medycyny tybetańskiej.

IP i czas połączenia logowane. [16212226]
[04.02.2010] 10:47
as70  PRR@tlen.pl
Właśnie o to chodzi w medycynie naturalnej-żeby w to wierzyc!!!

IP i czas połączenia logowane. [16212333]
[04.02.2010] 17:47
as70 (10.02.04 10:47):

No i ja właśnie wierzę ale sama wiara to nie wszystko, jak widać. Być może miałam nietrafione zioła. Na inne sprawy zawsze mi pomagały. Teraz zastanawiam się czy nie zacząć od nowa leczenie, tylko nie wiem gdzie , czy w Temudżinie, czy u dr Badam na Grójeckiej. Doradźcie

IP i czas połączenia logowane. [16214422]
[06.02.2010] 21:44
as70
editedit (10.02.04 17:47):
as70 (10.02.04 10:47):

No i ja właśnie wierzę ale sama wiara to nie wszystko, jak widać. Być może miałam nietrafione zioła. Na inne sprawy zawsze mi pomagały. Teraz zastanawiam się czy nie zacząć od nowa leczenie, tylko nie wiem gdzie , czy w Temudżinie, czy u dr Badam na Grójeckiej. Doradźcie

Wydaje mi się, że dr.Badam leczy tak samo, ona podobno też przyjmowała na Żelaznej.

IP i czas połączenia logowane. [16225905]
[07.02.2010] 21:21
Ricol
To co,oni pomagaja tez schudnac?

IP i czas połączenia logowane. [16231687]
[18.02.2010] 20:29
lulik
kropczak (09.11.25 10:59):
Czy ktoś jeszcze leczył się ziołami jednocześnie stosując tabletki antykoncepcyjne? Bardzo się boję o prawidłowe działanie hormonów.

Ja biorę zioła z tabletkami, nie mają mniejszej skuteczności

IP i czas połączenia logowane. [16283566]
[23.02.2010] 16:06
BABIE
Witam wszystkich, czy ktoś z Was leczył się na WZJG (przewlekłe wrzodziejące zapalenie jelita grubego?

IP i czas połączenia logowane. [16304163]
[24.02.2010] 15:48
faferek
A ja dopytam jeszcze o coś innego. Jutro wybieram się do dr Badam, od roku po poronieniu nie mogę zajść w ciążę - czy ktoś leczył się też tam z niepłodności? Dodam, że wszystkie badania mam ok. jednak czuję, że po poronieniu organizm funkcjonuje inaczej, na mniejszych obrotach w tych sprawach.
I czy w takiej sytuacji można łączyć te zioła z lekiem ziołowym Castagnus na obniżenie prolaktyny i tabletkami witaminowo-ziołowymi Femifertil?

IP i czas połączenia logowane. [16308783]
[28.02.2010] 10:26
capucino 74
Uratowali mi ziołami córeczkę miała guza pod kolankiem .Najpierw wycinalismy go w szpitalu ale nie pomagało bo rósł od nowa po trafieniu do temudżin okazało się że nie potrzebnie wycinalismy rozpędzili wszystko ziołami.Trwało to około roku ale warto było mam zdrową córkę.Dziękuję im i polecam wszystkim .

IP i czas połączenia logowane. [16324556]
[20.04.2010] 23:12
Lacrymosa91
Osobiście polecam wszystkim leczenie u wspominanej tutaj dr Badam.Leczę się u niej od dobrych dziewięciu lat i jeszcze nigdy się nie zawiodłam

IP i czas połączenia logowane. [16563428]
[21.04.2010] 21:51
cbadef
Czy tymi ziołami od dr Badam można wyleczyć:
- Reumatoidalne zapalenie stawów ?
- Tocznia ?

IP i czas połączenia logowane. [16567687]
[26.04.2010] 21:11
plzal
zachęcona przez znajomą i Wasze opinie też byłam dzisiaj na wizycie na Grójeckiej, mam od soboty silne zawroty glowy i goraczke - lekarze medycyny zachodniej nie mają pojęcia co mnie jest...Mam szczerą nadzieję, że ziółka pomogą....

IP i czas połączenia logowane. [16587978]
[28.04.2010] 12:00
plzal
Kochani, a czy ktoś z Was ma porównanie między dr Cend a dr Badam? Czy któraś z nich jest lepsza?
Będę ogromnie zobowiązania za info

IP i czas połączenia logowane. [16594642]
[07.05.2010] 22:50
Anio
Korzystam z usług Temudżinu i bardzo sobie chwalę. Mam zespół policystycznych jajników i w związku z tym miesiączkę miałam 4x w roku Leczę się kilka miesięcy i mam już uregulowany cykl. Co miesiąc mam okres, nawet nie wiecie jak to cieszy Staram się o dzidziusia od kilku lat i mam nadzieję, że teraz mi się uda.

IP i czas połączenia logowane. [16637859]
[08.05.2010] 09:29
azazelstudiotatuazu
Przecież wszystkim zawsze tłumaczę,że syfy należy leczy od wewnątrz organizmu, a nie zatruwać jeszcze jakimi maściami http://www.azazel.pl/
studio tatuażu

IP i czas połączenia logowane. [16639082]
[25.05.2010] 19:40
Aniq
Czy ktoś jeszcze może coś dodać?

IP i czas połączenia logowane. [16716460]
[04.06.2010] 01:29
Karolina1984
Jestem sceptyczna w stosunku do tego typu medycyny, jednak postanowiłam zaryzykować. Miejsce gabinetu oraz on sam mnie trochę przeraziło i zastanawiałam się czy się nie cofnąć...ale skoro już tam byłam. Moim problemem był guz na tarczycy. Wiedziałam, że nie jest niebezpieczny i lekarz zlecił obserwację jednak zaznaczył, że pewnie trzeba go będzie kiedyś usunąć. Postanowiłam więc spróbować ziół- poleciła mi znajoma. I wielkie zdziwienie.., po 5 miesiącach zrobiłam USG i guz zmniejszył się o kilka milimetrów. Nie wiem czy to przypadek czy pomoc ziół ale nie jestem już tak sceptyczna. Za kilka miesięcy powtórzę badanie- mam nadzieję, że już go tam nie będzie

IP i czas połączenia logowane. [16755459]

1 2 3 4 5   » 9 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat