o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum O mężczyznach
 » Odpowiedz na ten temat

oszustki w sumpatia.pl

1 «   4 5 6 Strony tematu:
[12.12.2016] 13:52
Marcin32xxx
Gdzie dakładnie znalazłeś te zdjęcia wykradzione też chcę sprawdzić..Mnie oszukała Rosjanka dałem się nabrać straciłem dużo czasu i sporo gotówki poznałem ją na Portalu randkowym Polish hearts to jej email uważajcie!!! valeria.kiliriona.1958@gmail.com mówiła że jest sama ze rodzice jej zgineli jak była mała i że babcia ją wychowywała na wiosce,mówiła ze pracuje w salonie piękności ,trafiła mnie w samo serce mimo wielu śladów oszustwa zaślepiła mnie miłość!! jeśli ktoś z was pisze z taką osobą proszę wysłać mi zdjęcie tej rosjanki na mój email to będę mógł poznać..Ma czarne długie włosy zielone oczy z piegami na twarzy można ją poznać bo ma przesunięte piersi na boki to jest widoczne są nie typowe ,pare zdjęć wysłała mi z koleżankami brzydkimi to jest mój email krs84@interia.eu

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22556365]
[18.12.2016] 06:11
zięć
Siddari - kolejne byleco podające się za wielką damę i szukające jelenia. Grasuje też na Cafe jako Gardenia.

IP i czas połączenia logowane. [22563473]
[01.01.2017] 22:48
krzyn1231  krzyn1231@tlen.pl
Mips86 (16.12.2016.07 11:07):
Mips86 (16.12.2016.07 11:06):
A tą osobę kojarzycie Podaje imie swoje jako Milya a jej email to cupidarrow1988@gmail.com

Poznałem ja na sympatia.pl

Mips86 mozesz mi napisac co dokladnie pisala i czy wyslala ci jakies swoje zdjecia?

IP i czas połączenia logowane. [22583654]
[01.01.2017] 22:53
krzyn1231  krzyn1231@tlen.pl
Pablo866 (10.11.2010.23 17:37):
Witam,
od dwóch miesięcy piszę z jakąś Rosjanką z Kazania - niejaka Natalya. Fajna laska, foteczki też podesłała, ostatnio nawet padła propozycja żeby się spotkać. Słyszałem naturalnie pogłoski o oszustkach na portalach randkowych. Tylko czekam kiedy padnie jakieś zdanie dotyczące przesłania pieniędzy
Pewnie nie każda Rosjanka jest oszustką, panna z którą piszę na razie mi nie podpadła, ale czas pokaże
Pozdrawiam

Przesleszmi jedno zdjecie? Domnie jakas z kańska napisala i tez wyslala mi zdjecia

IP i czas połączenia logowane. [22583662]
[08.01.2017] 21:29
Olek92222
Kredyty firmowe do 500 000 zł, Minimum formalności, udokumentowane dochody firmy. Udzielamy każde leasingu i kredytów gotówkowych, mieszkaniowych dla osób indywidualnych do 200 000 zł. Zapraszam Olek 668 810 547

IP i czas połączenia logowane. [22593055]
[23.10.2017] 08:21
[10.01.2017] 09:57
Piotr-Pen
krzyn1231 (17.01.2017.01 22:48):
Mips86 (16.12.2016.07 11:07):
Mips86 (16.12.2016.07 11:06):
A tą osobę kojarzycie Podaje imie swoje jako Milya a jej email to cupidarrow1988@gmail.com

Poznałem ja na sympatia.pl

Mips86 mozesz mi napisac co dokladnie pisala i czy wyslala ci jakies swoje zdjecia?

Witam !Dwa tygodnie temu do mnie napisała Milya
(sympatia.onet.pl) jej email to cupidarrow1988@gmail.com.. Wysłała mi "swoje" zdjęcia.Nie jestem Polakiem, jestem z Ukrainy ale mieszkam w Polsce.Mówię po rosyjsku i mogę oglądać rosyjski strony internetowe.Ta osoba nie jest Milya i nie mieszka w Rosji.Dziewczyna na zdjęciu ma męża i mieszka w Białorusi..

IP i czas połączenia logowane. [22595187]
[12.01.2017] 19:38
ony
The End (to jej kolejny nick), teraz grasuje na Badoo (numer profilu 0398807558). Grasuje w okolicach Warszawa-Żyrardów-Mszczonów. Zachowania chorej psychicznie. Alkoholiczka, histeryczka. Nałogowo kłamie i usiłuje podpuszczać (na szczęście nieudolnie).

IP i czas połączenia logowane. [22598906]
[28.01.2017] 19:26
Szwagier Teścia
Donosiciel (16.10.2016.06 03:36):
Nie z Sympatii tylko z randek o2, ale też ostrzegam.

Tak, na o2 też dużo oszustek i chorych psychicznie. Choćby Inez z Gdańska (id_r=1375771). Wystarczy poczytać opis - tak sfrustrowana, że na mózg jej się rzuca, a uważa się za księżniczkę i szuka frajera.)

IP i czas połączenia logowane. [22619007]
[06.02.2017] 17:08
piotrek15
Witam a ja tez zaczalem miec do czynienia z neija Milya to email na ktory mi odpisala i co wy na to
Cześć Moje pelne imie - Milyausha. Moje rodzone i druhowie nazywac mnie - Milya! Tez mozesz nazywac mnie Milya! Ja bardzo rada otrzymac twoj list teraz! Wybacz, ze ja nie napisac ci od razu!
Ja Polka, lecz zyje w Rosji! Chce znalezc milosc! Chce zachowac tradycje mojej rodziny - chce znalezc polskiego mezczyzny!
Ze czekasz od znajomosci w Internecie? Wydalilam moj profil sympatia.pl. Teraz mi jest nie potrzebny moj profil sympatia - na moj profil pisaly duzo zboczencow, zmeczylam sie otrzymywac te zawiadomienia, chce mowic tylko z toba! Ja bardzo rada, ze napisales mi teraz!
Odprawilam ci moje fotografie, ci podoba sie? Odpraw twoje fotografie! W takim liscie napisze o sie i odprawie jeszcze fotografie! Bede czekal twojej odpowiedzi! Twoja nowa przyjaciolka Milya! :)
i co na to powiecie czy laska rowniez moze wyciagac kase wyslal mi swoje zdjecia i pisze ze wysle jeszcze nie powiem jest nawet nawet ale czego sie moge dalej spodziewac z jej strony czekam na kolejna odpowiedz od niej

IP i czas połączenia logowane. [22636184]
[06.02.2017] 17:34
piotrek15
na sympati miala nick kerfuta302 wymienilem sie z nia mailami i dzisiaj wlasnie otrzymalem takiego maila ktorego przedstawilem powyzej czego ona wlasciwie szuka i co chce osiagnac prosze o odpowiedzi w tej sprawie

IP i czas połączenia logowane. [22636241]
[08.02.2017] 14:31
Myst
Haha daj sobie spokój z tą cala polka niby rusą ja wczoraj tez dostałęm takiego maila

IP i czas połączenia logowane. [22638830]
[08.02.2017] 16:01
piotrek15
dzieki dzisiaj dostalem kolejnego bardzo dlugiego maila i pare zdjec daj znac czy tez jeszcze napisala do ciebie cos

IP i czas połączenia logowane. [22638917]
[14.02.2017] 01:44
Olek-si
Szwagier Teścia (17.01.2017.28 19:26):Inez z Gdańska

Taa. Typowa atencyjna dziffka. Pusta jak wydmuszka.

IP i czas połączenia logowane. [22645178]
[06.03.2017] 22:21
kobix  zzzzz@tlen.pl
po 15 wiadomościach bedzie jej brakowało 560 dolcow na przylot do was!!!!!

IP i czas połączenia logowane. [22668933]
[29.03.2017] 20:02
mądry przed większą szkodą
Panowie naiwni jesteście co do Rosjanek, ten proceder oszustwa trwa od wielu lat.
Ja rozgryzłem panią z portalu katolickiego i być może jest również na innych matrymonialnych, tego nie wiem, perfidna kłamczucha, manipulantka i naciągaczka, zmienia często facetów, dużo można by o niej napisać.
Przestrzegam przed Anetą z Rybnika urodz. w 1975r.

IP i czas połączenia logowane. [22695152]
[29.03.2017] 20:08
mądry przed większą szkodą
mądry przed większą szkodą (17.03.2017.29 20:02):
Panowie naiwni jesteście co do Rosjanek, ten proceder oszustwa trwa od wielu lat.
Ja rozgryzłem panią z portalu katolickiego i być może jest również na innych matrymonialnych, tego nie wiem, perfidna kłamczucha, manipulantka i naciągaczka, zmienia często facetów, dużo można by o niej napisać.
Przestrzegam przed Anetą z Rybnika urodz. w 1975r.

PS: chętnie nawiązałbym kontakt z osobami pokrzywdzonymi i zawiedzionymi jej postępowaniem... mam wiele wiadomości na jej temat

IP i czas połączenia logowane. [22695161]
[06.05.2017] 18:49
prawdaityle
Uwaga na kobietę o nicku majaza4 wpisuje różne miasta skąd niby pochodzi(raz Poznań, raz Gdańsk teraz Ustka) oraz różne zawody... raz jest urzędasem tydzień później dyrektorem hehe... kiedy jej zwróciłem na to uwagę to całkowicie usunęła info o swoim zawodzie. Również na zapytanie dlaczego zmienia owe miejsca zamieszkania w opisie nie chciała odpowiedzieć. Widzę ją zresztą od paru lat na tej śmiesznej stronie. Dodam jeszcze, że niesamowicie ona filtruje foty. ONA NIE WYGLĄDA TAK JAK NA ZDJĘCIACH. Jest dość częsty przypadek na tym portalu i ogólnie na innych też. UWAGA NA TAKIE PRZYPADKI. Jeśli ktoś się dopiero co tam loguje i myśli, że znajdzie odpowiednią osobę... otóż mogę już takiej osobie dać odpowiedź: NIE ZNAJDZIESZ!!! Bo baby tam nieźle wkręcają. Również spotkałem się paroma kobietami które potem okazywało się, że mają chłopaków albo niedokończone rozwody. OMIJAĆ ten szajs szerokim łukiem... a jeśli ktoś naprawdę uparł się aby tam szukać to niech zawsze żąda dowodów... czyli screen z rozwodów itd. nie wydziwiam... ale takie teraz są po**ne czasy

IP i czas połączenia logowane. [22729157]
[07.05.2017] 13:14
carek765
Użytkowniczki arache86wro oraz atatakai siedzą na syfpatii od wielu lat i wrzucają nieaktualne foty jeszcze z liceum... na żywo zupełnie inaczej(czyt. gorzej) wyglądają.

IP i czas połączenia logowane. [22729402]
[08.05.2017] 11:18
vectorspector
Zwracam uwagę na kobietę o nicku zosiah80 z Wrocka. Owa "pani" chce dać do zrozumienia, że jej pasją są motory oraz zamieszcza zdjęcia niby to jej motocyklów. Jest to oszustka. Nie ma żadnego pojęcia o motoryzacji jakiejkolwiek... dalej z nią nie rozmawiałem bo nie chciałem słuchać kolejnych kłamstw.

IP i czas połączenia logowane. [22729604]
[08.05.2017] 14:07
IwanWesoły
prawdaityle (17.05.2017.06 18:49):
Uwaga na kobietę o nicku majaza4 wpisuje różne miasta skąd niby pochodzi(raz Poznań, raz Gdańsk teraz Ustka) oraz różne zawody... raz jest urzędasem tydzień później dyrektorem hehe... kiedy jej zwróciłem na to uwagę to całkowicie usunęła info o swoim zawodzie. Również na zapytanie dlaczego zmienia owe miejsca zamieszkania w opisie nie chciała odpowiedzieć. Widzę ją zresztą od paru lat na tej śmiesznej stronie. Dodam jeszcze, że niesamowicie ona filtruje foty. ONA NIE WYGLĄDA TAK JAK NA ZDJĘCIACH. Jest dość częsty przypadek na tym portalu i ogólnie na innych też. UWAGA NA TAKIE PRZYPADKI. Jeśli ktoś się dopiero co tam loguje i myśli, że znajdzie odpowiednią osobę... otóż mogę już takiej osobie dać odpowiedź: NIE ZNAJDZIESZ!!! Bo baby tam nieźle wkręcają. Również spotkałem się paroma kobietami które potem okazywało się, że mają chłopaków albo niedokończone rozwody. OMIJAĆ ten szajs szerokim łukiem... a jeśli ktoś naprawdę uparł się aby tam szukać to niech zawsze żąda dowodów... czyli screen z rozwodów itd. nie wydziwiam... ale takie teraz są po**ne czasy

Kojarzę tą majaza4 to fakt jest na tym portalu od długiego czasu. Zmienia często swoje zdjęcia. Na jednych wygląda młodo, a na drugich już... staro. Wg. mnie ma jakieś problemy psychiczne. Zachowuje się jak 16 latka(dziecinne pozy do zdjęć) a wiekiem podchodzi już pod 40stkę. Zresztą nie tylko ona tam się tak zachowuje. Wiele jest kobiet które chcą tam rywalizować z młodszymi.

IP i czas połączenia logowane. [22729650]

1 «   4 5 6 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat