o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum o2.pl / Opinie czytelników do artykułów
 » Odpowiedz na ten temat

Gdy męskość zawodzi

1 «   7 8 9 Strony tematu:
[02.02.2010] 22:19
dotkomek
Edytkaa (07.12.20 21:43):
chce wrazliwego faceta z zaburzeniem erekcji. xD

jestem....gotowy

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [16205027]
[15.09.2010] 16:44
Malwinka264
Jeżeli chcesz pozbyć się problemu ze wczesnym wytryskiem powinieneś duużo ćwiczyć. mój chłopak też miał ten problem, namawawiałam go, żeby poszedł do seksuologa, wręcz prosiłam, bo dla mnie było to męczące, że kończył po minucie, jednak On się wstydził... Zanalazłam w internecie ciekawego ebooka na ten temat: "Już nie będę taki szybki", można go kupić tutaj: zlotemysli.pl/ebooktk,1/publication/show/6336/juz-nie-bede-t aki-szybki.html

IP i czas połączenia logowane. [17178109]
[21.09.2010] 18:56
BogatoNasycony:-D
Kiedy sie widzimy dziewczynki?

IP i czas połączenia logowane. [17201904]
[25.04.2012] 12:15
Gienek Laska
Sprawdzony sklep wysyłkowy z Łodzi gdzie mają oryginalny, można kupić osobiście Stud 100 i tabletki Corrige A http://www.sexshop.9com.pl/z1a.html

IP i czas połączenia logowane. [19499060]
[23.10.2012] 18:53
Karolfr432
Miałem dość poważne problemy ze wzwodem, potencją, erekcją i wzwodem
Kiedyś trafiłem na stronę:
http:///
Odkąd zaopatruję się w tej aptece w Kamagra, moja żona jest w niebo wzięta
Polecam.

IP i czas połączenia logowane. [19943993]
[25.11.2017] 04:33
[23.11.2012] 22:47
Karolfr432
Oczywiscie chodzi o strone: doktorpotencja.pl

IP i czas połączenia logowane. [20022044]
[23.10.2014] 08:45
TwojeZdrowie
Dzięki postępom w medycynie pojawia się coraz więcej skutecznych terapii leczących tego rodzaju zaburzenia u mężczyzn. Jednak zanim wybierzesz się do lekarza, wprowadź na początek pewne zmiany do własnego życia i własnych przyzwyczajeń, takie jak rzucenie palenia, zmniejszenie ilości wypijanego alkoholu, zmniejszenie poziomu stresu i niepokoju poprzez relaksację, jogę itp., oraz oczywiście postaraj się zachować formę i szczupłą sylwetkę uprawiając regularne ćwiczenia fizyczne to wszystko w znaczący sposób pomoże ci pozbyć się swoich problemów.
Jeśli te zmiany nie pomogą ci w pełni pozbyć się problemów z erekcją, możesz sięgnąć po leki, oczywiście nie na własną rękę, lecz po konsultacji z lekarzem. Spośród doustnych leków na zaburzenie erekcji, można polecićwww.potency.sklep.pl/aff/sknery . Działanie takiego leku polega na tym, iż w odpowiedzi na stymulację seksualną następuje rozszerzenie naczyń krwionośnych w penisie, tak, aby mogło do niego napłynąć więcej krwi. Ta zwiększona ilość krwi w penisie powoduje, że mężczyzna osiąga erekcję wystarczająco silną, aby w pełni odbyć stosunek seksualny. TwojaIntymnośćwww.twojaintymnosc.blogspot.com

IP i czas połączenia logowane. [21412555]
[26.10.2014] 11:36
niewolnik r.p.
Należy po prostu zmienić partnera.

IP i czas połączenia logowane. [21417747]
[02.11.2014] 06:43
TwojeZdrowie
Obecnie najskuteczniejsze są tabletki na przedwczesny wytrysk. Są one w pełni naturalne (można łączyć z alkoholem) i polecane przez wielu światowych lekarzy. Mowa tu o tabletkach OC które są bardzo dobre:www.potency.sklep.pl/aff/sknery , nie dosyć ,że trwale lecza przedwczesny wytrysk to od razu polepszają erekcję. Ogromna ilość pozytywnych opinii klientów mówi sama za siebie. TwojaIntymnośćwww.twojaintymnosc.blogspot.com

IP i czas połączenia logowane. [21429543]
[02.11.2014] 07:07
TwojeZrdowie
Niestety oprócz wytrysku opóźniają także inne funkcje mózgu, jak myślnie i wydalanie ekskrementów w terminie. Próbowałem na sobie - nie polecam

IP i czas połączenia logowane. [21429549]
[01.05.2017] 16:41
silence24
nie ma co czekać na większe pogorszenie sprawy. od razu trzeba iść do lekarza i poprosić o pomoc. mój tak mi pomógł przepisując Maxigrę Go i dzięki niej mogę teraz stanąć na wysokości zadania przed moją żoną, która bardzo lubi seks.

IP i czas połączenia logowane. [22725084]

1 «   7 8 9 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat