o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum o2.pl / Opinie czytelników do artykułów
 » Odpowiedz na ten temat

Gdy męskość zawodzi

1 2 3   » 9 Strony tematu:
[20.12.2007] 16:16
Redakcja o2.pl
Zapraszamy do komentowania artykułu:

Prędzej czy później każda kobieta musi zmierzyć się z tym problemem. Mężczyzna okaże się być modelem zawodnym i co wtedy? Zwykle okazuje się to w najmniej spodziewanych momentach, kiedy już, już ma być pięknie i wspaniale. I nagle... klapa.

http://wiadomosci.o2.pl/?s=512&t=10208 --
Redakcja o2.pl

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[20.12.2007] 21:43
Edytkaa
chce wrazliwego faceta z zaburzeniem erekcji. xD

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [11888700]
[20.12.2007] 22:28
ktoś_zupełnie_nieznany
Faceci czasem nie wyrabiają ! dajcie nam troche wolnosci osobistej ... prędzej czy później dostaniecie to co chcecie

IP i czas połączenia logowane. [11889066]
[20.12.2007] 22:30
x65
Cenię kobiety którym największą satysfakcję we wpółżyciu sprawiają pieszczoty bo w ten sposób też mogą osiągnąć orgazm a męskość można poprawić farmakologicznie co właśnie będę próbował dokonać

IP i czas połączenia logowane. [11889094]
[21.12.2007] 00:11
Anitkaa2
Byłam kilka lat z męźczyzną, który nagle \\\\\\\"nie mógł\\\\\\\". Przez \\\\\\\"tą\\\\\\\" niemoc rozstaliśmy się. Na dowidzenia usłyszałam: \\\\\\\"nie będziesz żyć z impotentem\\\\\\\". Przeżyłam to strasznie....bo już miały bić dzwony kościelne a ty nagle rozstanie. 3majcie się wszystkie kobietki, które przeżyły coś takiego, jak ja. Jest czasem ciężko, ale noski do góry

IP i czas połączenia logowane. [11889920]
[20.09.2017] 15:03
[21.12.2007] 00:17
grzeg23444
mi jeszcze tak nigdy sie nie stalo. Mam nadzieje ze tak dalej bedzie ja moge z planowaniem jak i bez pozdrawiam panie

IP i czas połączenia logowane. [11889947]
[21.12.2007] 00:21
tomek..
moim zdaniem taki problem istnieje tylko z przypadkach w ktorych sex odgrywa kluczową role z zwiazku... wtegy takie zaurzenia rzeczywiscie stanowią problem. lecz zwiazek nie powiniec opierac sie na seksie lecz na wzajemnej miłości które też nie jest oparta na seksie sex to tylko dodatek.

IP i czas połączenia logowane. [11889970]
[21.12.2007] 00:24
SPOSOB JULKI
Czasem sie tak zdarza, zwlaszcza przy ciaglych stresach i leku o kase, zdrowie, prace itd... Czlowiek zmeczony jest. Panom, ktorym "nie staje" polecam sposob przemily (dla Pan) sposob na rozgrzana partnerke: zapomniec o braku wzwodu i zajac sie dotykaniem i calowaniem partnerki. Tym tez mozna doprowadzic partnerke do orgazmu. I to JAKIEGO Polecam.

IP i czas połączenia logowane. [11889982]
[21.12.2007] 00:24
darek86
Super ;] Artykuł pisany zupełnie egoistycznie
Ile się pisze, żeby facet nie myślał tylko o sobie, zwracał uwagę na kobietę itp. A gdy przyjdzie sytuacja, że to kobieta ma okazać jakieś zrozumienie, to jest to takie trudne i w ogóle, kto w takiej sytuacji o tym myśli. heh Feministki już chyba opanowały świat.

Pozdrawiam normalne kobiety. ;]

IP i czas połączenia logowane. [11889988]
[21.12.2007] 00:28
ROMIO
FAJNA RADA, SPROBUJE

SPOSOB JULKI (07.12.21 00:24):
Czasem sie tak zdarza, zwlaszcza przy ciaglych stresach i leku o kase, zdrowie, prace itd... Czlowiek zmeczony jest. Panom, ktorym \\\"nie staje\\\" polecam sposob przemily (dla Pan) sposob na rozgrzana partnerke: zapomniec o braku wzwodu i zajac sie dotykaniem i calowaniem partnerki. Tym tez mozna doprowadzic partnerke do orgazmu. I to JAKIEGO Polecam.

IP i czas połączenia logowane. [11890001]
[21.12.2007] 00:30
Biurnik
Sam BYŁEM impotentem, na początku to była dla mnie sprawa...okropna.
Lecz pomyślałem,że nie warto użalać się nad sobą i swoją partnerkę zacząłem pieścić oralnie,bądź różnymi zabawkami - nie dość,że zadowoliłem ją (i zdobyłem troszkę "siły" w języku) to odzyskałem erekcje. Może nawet większa niż przedtem. Już minął rok od tamtego incydentu i nadal jestem szczęśliwym posiadaczem potężnej erekcji

IP i czas połączenia logowane. [11890011]
[21.12.2007] 00:35
wfew
Masz provblem z erekcją ? Zmień kobietę. Pomaga w 99% przypadków

IP i czas połączenia logowane. [11890025]
[21.12.2007] 00:37
wfew
Edytkaa (07.12.20 21:43):

A wrażliwy bez zaburzeń erekcji nie może być ?

IP i czas połączenia logowane. [11890033]
[21.12.2007] 00:44
morelkakaszmirek
fajnie, ze ktos w koncu zauwazyl, ze nie tylko facet czuje sie poszkodowany jak mu nie stanie i ze kobiety w takiej sytuacji tez moga potzrebowac pocieszenia.

IP i czas połączenia logowane. [11890063]
[21.12.2007] 00:51
yo man fuckin hell
kompletny debil pisze takie bzdury. Szacunku zero do anatomii i ktos taki wypowiada sie ba pisze artykul z wiedza na poziomie slimaka winniczka. Idz pan do diabla i artykulow tam nie pisz.

IP i czas połączenia logowane. [11890080]
[21.12.2007] 01:07
bubu król
To co przeczytałem z jednej strony mnie zezłościło,a z drugiej mocno zastanowiło.Mam dzwadzieścia parę lat i jestem chory na cukrzycę...Faktycznie zdarzają się momenty \"załamania formy\" ale nie jest to na tyle duży problem żeby sobie nie móc z tym poradzić.Przytoczyliście wypowiedź pewnej dziewczyny, która przyznała się do tego, że zostawiła chłopaka, który miał cukrzycę.Współczuję mu i to bardzo, ponieważ sam przez takie piekło przechodziłem i wiem, co to znaczy.W moim przypadku rozstanie nastąpiło jeszcze przed \"konsumpcją\" związku ale pokazała mi ta sytuacja, że część z nas jest na tyle krótkowzroczna, żeby nie zauważyć innych cech, które ma taka osoba.Jeśli komuś coś nie pasuje to uważam, że powinien od razu to powiedzieć drugiej stronie żeby nie robić jej nadziei na coś, co może być dla tej drugiej strony bardzo ważne.Uraz po takiej historii niestety pozostaje i najgorsze jest to, że prawdopodobnie nigdy nie zginie.A kobiety, które z powodu niedyspozycji partnera decydują się na \"wymianę na lepszy model\" niech pamiętają o jednym...że kiedyś ich nowy egzemplarz może powiedzieć, że odchodzi z np. tak błahego powodu jakim jest brak u danej kobiety orgazmu.Duża część kobiet stara się to tuszować udawaniem, ale takie kłamstwo ma bardzo krótkie nogi...I zobaczymy jak wtedy się poczujecie...

IP i czas połączenia logowane. [11890134]
[21.12.2007] 01:09
ANNA ROMANTYCZNA
Jakis czas temu,na czacie poznalam wspanialego mezczyznę.Planowalismy nasze pierwsze spotkanie w każdym szczegole.Mialo byc cudownie.I bylo cudownie-pieszczotom nie bylo konca-mialam orgazm-gigant-choc penis mojego najdrozszego okazal sie niezdolny do czegokolwiek.Od czego jednak sa dlonie,palce,jezyk,usta?
Zakochana jestem w tym moim mezczyznie-choc nie wiem do konca-czy to jego czasowa niewydolnosc,czy staly problem.Ale dla mnie to nie jest istotne.W inny sposob tez moze byc cudownie.
Pozdrawiam tych,ktorzy wątpią......

IP i czas połączenia logowane. [11890143]
[21.12.2007] 01:14
Robal123
Biurnik (07.12.21 00:30):
Lecz pomyślałem,że nie warto użalać się nad sobą i swoją partnerkę zacząłem pieścić oralnie,bądź różnymi zabawkami - nie dość,że zadowoliłem ją (i zdobyłem troszkę \\\\\\\"siły\\\\\\\" w języku) to odzyskałem erekcje. Może nawet większa niż przedtem. Już minął rok od tamtego incydentu i nadal jestem szczęśliwym posiadaczem potężnej erekcji

No dobra, ale co robić kiedy język nie działa na nią tak jak powinien? Palce też nie... Może po prostu nie umiem, ale jest jej dobrze, tylko nie osiąga orgazmu. Dochodzi w ten \"najprostszy\" sposób, który nie jest wcale taki prosty... Nie tylko ze względu na dziwne zachowania członka, które czasami się zdarzają, ale też ze względu na to, że bardzo trudno się go jej wkłada. Nie chcę być brutalny kiedy mówi, że boli. :/

Poradźcie mi, proszę.

IP i czas połączenia logowane. [11890161]
[21.12.2007] 01:19
ANNA ROMANTYCZNA
Robal123 (07.12.21 01:14):
Lecz pomyślałem,że nie warto użalać się nad sobą i swoją partnerkę zacząłem pieścić oralnie,bądź różnymi zabawkami - nie dość,że zadowoliłem ją (i zdobyłem troszkę \\\\\\\\\\\\\\\"siły\\\\\\\\\\\\\\\" w języku) to odzyskałem erekcje. Może nawet większa niż przedtem. Już minął rok od tamtego incydentu i nadal jestem szczęśliwym posiadaczem potężnej erekcji

No dobra, ale co robić kiedy język nie działa na nią tak jak powinien? Palce też nie... Może po prostu nie umiem, ale jest jej dobrze, tylko nie osiąga orgazmu. Dochodzi w ten \\\"najprostszy\\\" sposób, który nie jest wcale taki prosty... Nie tylko ze względu na dziwne zachowania członka, które czasami się zdarzają, ale też ze względu na to, że bardzo trudno się go jej wkłada. Nie chcę być brutalny kiedy mówi, że boli. :/

Poradźcie mi, proszę.

Moja rada-kup porządny wibrator-przygotuj wspaniała kolację,świece,szampana-i zajmij sie swoją panią.Pieść ustami,caluj,dotykaj-ssij piersi-a gdy uznasz-ze ona pragnie czegos wiecj-użyj wibratora.W tym momencie zupelnie ją zadowoli.Daję słowo.

IP i czas połączenia logowane. [11890169]
[21.12.2007] 01:24
Toni2
Jak jestem bardzo zmeczony to po prostu zasypiam i jak sie obudze wsrodku nocy to juz moge do rana. Stres trzeba po prostu wyciszyc, chwila snu jest najlepsza.

IP i czas połączenia logowane. [11890185]
[21.12.2007] 01:57
silverq
kto wie co zrobic gdy facet zbyt wczesnie konczy? bardzo wczesnie

IP i czas połączenia logowane. [11890224]
[21.12.2007] 01:59
silverq
Edytkaa (07.12.20 21:43):

zapraszam

IP i czas połączenia logowane. [11890225]
[21.12.2007] 02:14
No nie moge
Myślałem, że to jakaś niedopieszczona feministka pisze, która swój pierwszy i jedyny raz miała z dziadkiem. Ale się zdziwiłem jak zobaczyłem, że to jakiś koleś pisze?! No nie...
A pomyślał ktoś, że to może wynikać z faktu, że koleś zapierdziela cały dzień, świece, kolacja itp a tu jego panna przychodzi z nową fryzurą do domu, gada w trakcie seksu co robiła cały dzień a potem się dziwi, że mu nie staje. DROGIE PANIE: TO CZY KOMUŚ STAJE W NAJWIĘKSZEJ MIERZE ZALEŻY OD KOBIETY !!! a nie od tego, że zdrowy facet nagle zachorował. Sorry, ale taka jest prawda! A ten śmieszny artykuł sugeruje, że to wina faceta i jeszcze kobieta nie powinna faceta pocieszać.. Skoro stawał a nie staje to coś się zmieniło!

IP i czas połączenia logowane. [11890233]
[21.12.2007] 02:15
No nie moge
Lecz pomyślałem,że nie warto użalać się nad sobą i swoją partnerkę zacząłem pieścić oralnie,bądź różnymi zabawkami - nie dość,że zadowoliłem ją (i zdobyłem troszkę \"siły\" w języku) to odzyskałem erekcje. Może nawet większa niż przedtem. Już minął rok od tamtego incydentu i nadal jestem szczęśliwym posiadaczem potężnej erekcji

To dowodzi, że się chłop stresował..

IP i czas połączenia logowane. [11890235]
[21.12.2007] 02:17
t43f
silverq (07.12.21 01:57):
kto wie co zrobic gdy facet zbyt wczesnie konczy? bardzo wczesnie

Zwal konia przed randką.

IP i czas połączenia logowane. [11890236]
[21.12.2007] 02:18
No nie moge
darek86 (07.12.21 00:24):
Super ;] Artykuł pisany zupełnie egoistycznie
Ile się pisze, żeby facet nie myślał tylko o sobie, zwracał uwagę na kobietę itp. A gdy przyjdzie sytuacja, że to kobieta ma okazać jakieś zrozumienie, to jest to takie trudne i w ogóle, kto w takiej sytuacji o tym myśli. heh Feministki już chyba opanowały świat.

Pozdrawiam normalne kobiety. ;]

Tak samo odbieram ten artykuł. A może facetowi nie staje bo kobieta nawaliła !?!?!?!?

IP i czas połączenia logowane. [11890238]
[21.12.2007] 02:18
t43f
morelkakaszmirek (07.12.21 00:44):
fajnie, ze ktos w koncu zauwazyl, ze nie tylko facet czuje sie poszkodowany jak mu nie stanie i ze kobiety w takiej sytuacji tez moga potzrebowac pocieszenia.

Kobiety zwykle same znajdują sobie pocieszyciela, i to niezależnie od tego, czym ich mężczyznom staje, czy nie. Wierna kobieta to mit.

IP i czas połączenia logowane. [11890239]
[21.12.2007] 02:21
tatineg
W stałych związkach, w których seks jestd dość schematyczny często dochodzi do takich sytuacji. Ja z kolei mialem inaczej. Byl czas, ze moja partnerka (kilka lat stazu) bardzo gorąca w łóżku irytowała mnie pewnymi swoimi zachowaniami w zyciu codziennym. Po prostu nie dogadywalismy sie. I mimo,ze jest piekna kobietą, to po prostu nie moglem. Ciagle bylem zly, albo zwyczajnie nie mialem z nia ochoty. W ogole nie mialem ochoty na seks. I po pewnym czasie uswiadomilem sobie, ze jak wyjasnie sprawy emocjonalne miedzy nami, to moze bedzie lepiej. I wiecie co? Nie mylilem sie Ostatnio kochamy sie po 1-2 godziny non stop, wszystko na pelnej twardosci. I o to chodzi

IP i czas połączenia logowane. [11890240]
[21.12.2007] 02:42
ja pierniczę
tekst: żenada

IP i czas połączenia logowane. [11890261]
[21.12.2007] 03:07
yoyomadafakayo
Odp. na poziomie artykulu: To nie wina mezczyzny tylko kobiety. Jak kobieta nie jest podniecajaca to jak ma stanac?

Normalnie to nie widze problemu. Nie stanal trudno, zajac sie pozostala czescia ciala badz zaprzestac.

IP i czas połączenia logowane. [11890277]
[21.12.2007] 03:16
chris xD
Hahahahahahahaha xD najgorszy artykol jaki ostatnio przeczytalem.

IP i czas połączenia logowane. [11890284]

1 2 3   » 9 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat