o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum o2.pl / Opinie czytelników do artykułów
 » Odpowiedz na ten temat

5 sposobów na wyłudzenie ubezpieczenia

1 2
[19.12.2007] 15:13
Paul86
Nie wyobrażam sobie siedzieć w wigilię w pubie. To jest płytkie. Ja od imprez nie stronię, ale widzę i w tym coś na pokaz: "patrzcie jaki jestem nowoczesny, miastowy".
Mam 21 lat i naprawdę lubię kolędy(może poza tym smutaśnym "Lulajże, Jezuniu"), lubię łamać się opłatkiem, wchodzi mi w nawyk długo wyłączony instynkt dawania prezentów a nie tylko brania(zresztą, ja dotąd nie wiem co chciałbym w tym roku ), lubię widzieć Oriona i Syriusza na niebie w drodze na pasterce i lubię samą pasterkę-cieszyć się z innymi, pożyczyć znajomym wszystkiego dobrego. Nie ma w tych świętach nic przestarzałego! Fajny obyczaj nawet dla niewierzących. Lub robić coś. Kochaj kogoś. Nie bądź gałganem! żyj porządnie.
(T. Kotarbiński)

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [11880255]
[19.12.2007] 15:34
Paul86
Paul86 (07.12.19 15:13):
Nie wyobrażam sobie siedzieć w wigilię w pubie. To jest płytkie. Ja od imprez nie stronię, ale widzę i w tym coś na pokaz: \"patrzcie jaki jestem nowoczesny, miastowy\".
Mam 21 lat i naprawdę lubię kolędy(może poza tym smutaśnym \"Lulajże, Jezuniu\"), lubię łamać się opłatkiem, wchodzi mi w nawyk długo wyłączony instynkt dawania prezentów a nie tylko brania(zresztą, ja dotąd nie wiem co chciałbym w tym roku ), lubię widzieć Oriona i Syriusza na niebie w drodze na pasterce i lubię samą pasterkę-cieszyć się z innymi, pożyczyć znajomym wszystkiego dobrego. Nie ma w tych świętach nic przestarzałego! Fajny obyczaj nawet dla niewierzących.

Niezłe. Artykuł o wigilii i forum o wyłudzaniu ubezpieczeń. Lub robić coś. Kochaj kogoś. Nie bądź gałganem! żyj porządnie.
(T. Kotarbiński)

IP i czas połączenia logowane. [11880380]
[19.12.2007] 15:46
Ninoczka00
Właśnie,bo katolicy to hipokryci-na pokaz,dla sąsiadów i z...przezwyczajenia.Jak mam święta spędzac w domu,to żygać mi się chce,na anrzekanie matki mojej,która sam nie powie,zeby jej pomóc,a potem wszystkich opier****,ze nikt jej nie pomógł,jakby kto kazał jej harować,nie wiem po jaki ch**.W takim razie pieprzyć takie święta wraz z całym tym konsumpcjonizmem ohydnym,obżarstwem i zmuszaniem kogoś do łażenia na pasterkę.I znów w gazetach o tym piszą, Polacy-katolicy,jak byli glupi,tak sa nadal i święta im zmądrzeć nawet nie pomogą.

IP i czas połączenia logowane. [11880450]
[19.12.2007] 17:38
git28
a o ssoo chodzi ? Ja nie wierzę w nic i nie obchodzę świąt i mnie to nic nie obchodzi. Szczęście że żabka w święta jest otwarta bo bym nie miał gdzie po piwko skoczyć.

IP i czas połączenia logowane. [11881067]
[20.12.2007] 15:38
ulalalalalala
ale przeciez te choinki i sianko i reszta to poganski obyczaj! znow sie katolicy wpychaja jak po swoje, nie sadze zeby Jezus w Palestynie pod swierczkiem lezal. Oddajcie poganom co poganskie, trzymajcie sie swoich tradycji, o zostawcie reszte narodu w pokoju!

IP i czas połączenia logowane. [11886695]
[19.11.2017] 00:06
[20.12.2007] 23:51
harry8888
Święta cóż za piękny okres jedyny taki kiedy serca przepełniają sie miłością i zrozumieniem współczuciem wiara i wszystkim tym czego nam w życiu brakuje.W powietrzu czuć tą silna i mocna atmosferę ...ludzie sie jednoczą uśmiechają mówią mile rzeczy niech święta trwają wiecznie ale gdyby tak było to nie docenialibyśmy byśmy tego dobra w sercach ...Mimo tego ze święta są w poniedziałek ja juz chce wam życzyć wszystkiego czego pragniecie i chciałbym by wasze serca stały sie większe i rosły ....Co prawda moje święta sa smutne ale ja muszę mieć sile i nie załamywać sie tylko być pocieszeniem dla mamy jednak swieta dla samotnych matek sa ciężkie i bolesne a tym bardziej dla mojej wrażliwej mamy jak co roku w smutna wigilie będzie płacz i szloch no ale ja zawsze sie uśmiechnę i powiem ze ja kocham i ze jest najważniejsza na świecie Wiec co tyle jutro wigilia klasowa i ostre sprzątanie w domu ide ie rzucić w świąteczny wir

IP i czas połączenia logowane. [11889777]
[26.08.2009] 23:12
hahahas
Co to za analfabeta daje taki tytuł
Wyłudzanie ubezpieczenia czy wyłudzanie odszkodowania?
haha

IP i czas połączenia logowane. [15397029]
[06.04.2016] 08:21
Adamed5
Czasami jest tak, że ktoś odpowiada nie czytając tematu.
Według mnie lepiej wybrać indywidualne http://ubezpieczenienazycie.net.pl/blog/ubez pieczenie-indywidualne-jak-dopasowac-je-do-swoich-potrzeb

IP i czas połączenia logowane. [22261792]
[14.04.2016] 03:14
CFRqhpkMhLvh  XzcTKV5ToM@tlen.pl
There's a secret about your post. ICITYTBHTKY

IP i czas połączenia logowane. [22271801]
[21.10.2016] 10:59
Silma
Zobacz lepiej poradnik o ubezpieczeniach http://ubezpieczzycie.pl/

IP i czas połączenia logowane. [22486899]
[28.04.2017] 13:49
Mecwaldol67
Lepiej kupić sobie dobre ubezpieczenie na życie w oparciu o ten ranking http://www.ubezpieczeniaonline.pl/ranking-ub ezpieczen/ubezpieczenia-na-zycie/0.html

IP i czas połączenia logowane. [22722439]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat