o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum o2.pl / Opinie czytelników do artykułów
 » Odpowiedz na ten temat

5 sposobów na wyłudzenie ubezpieczenia

1 2
[17.12.2007] 15:24
Redakcja o2.pl
Zapraszamy do komentowania artykułu:

Kilka tygodni temu media doniosły o cudownie ocalonym z katastrofy Johnie Darwinie. Brytyjczyk zaginął pięć lat temu w czasie wyprawy kajakowej na morzu północnym. Jego kajak znaleziono rozbity na skałach. On sam niespodziewanie pojawił się na posterunku policji. Cud - pisały gazety. Okazało się jednak, że Darwin jest oszustem i ukrywał się we własnym domu, by wyłudzić ubezpieczenie.

http://wiadomosci.o2.pl/?s=512&t=10189 --
Redakcja o2.pl

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[17.12.2007] 16:20
Traktorzysta
Moze zaczne od najwiekszego:
Cyli wyludzania pieniedzy przez ubezpieczalnie od ludzi.
Zus,jest mistrzem za tysiac zlotych wplacone,po 40 latach oddaje 4 zlote renty,placi grosze lekarzom,za ktore nie chca i nie potrafia leczyc ludzi.
Drugim jest trik jak wilk z zachodu wryu......l barana ktory zaplacil ubezpieczalni miliardy na budowe jej filii w Polsce.
Jeden z przykladow, o poluznieniu granic z zachodem,zaczela sie kradzieze aut ktore odplywaly na wschod.Wtedy ubezpieczalnie wyplacily odszkodowanie i podniasly skladki wiecej jak wyplacily,poglebiajac psychoze baranow,ze zniknie ich samochod,w ciagu jednego roku podwoili sobie wplaty nie tylko podnoszac skladki,ale glownie z racji tego ze baran wykupil dodatkowa polise kasko.Oczywiscie samochodow nikt nie zamierzal szukac,bo kolega wilka
sprzedal baranowi nowy samochod,w ten sposob zyskal wilk sprzedajacy baranowi polise i wilk sprzedajacy nowy samochod,a za wszystko zaplacily wszystkie barany.
Tak lecialo latami az na wschodzie powstaly legalne salony samochodowe,nie tyle tworzone przez zlodzieji ale przez ich zleceniodawacow,czyli znow wilka,dalej nikt nie szuklal skradzonych aut oprucz jednego detektywa ktory zaczal byc upierdliwy i wilki go zamknely.
Dzis zbudowalo sie cale imperium na wschodze nalezac do zachodu,dzieki placeniu przez barana tego wszystkiego.Kiedys to sie nazywalo kolonizowaniem podbitego kraju dzis globalizmem.
Niestety kradziez aut na zachodzie spadla o 80 procent ale skladki nadal sa jakby nie spadla,baran sie przyzwyczail i niczego sie nie domaga,poza niektorymi,madrzejszymi od barana,ze jak wy mnie tak ,to ja was tez tak i jak wilk dostal klapsika,to zaczna beczec jak baran ,ze go okradaja.
Celem tego beczenia jest nie wyplacac zadnych odszkodowan,bo wystarczy zarzucic komus ,ze oszukuje ubezpieczalnie i zrzucic obowiazek udowodnienia niewinnosci,co potrwa a co niektorzy zrezygnuja.
A co niektorzy przegraja sprawe jak baran pojdzie do wilka na skarge na innego wilka.
Ubezpieczalnia byla kiedys ubezpieczalnia teraz jest zlodziejska mafia,pasozydow.I jezeli znajdzie sie jakis cwaniaczek szefczyk krakowski,ktory te forme opodatkowania barana uszczapnie to sie nic nikomu nie stanie.Kochamy Robin Hooda,kochamy Janosika,Zorro,to dlaczego mielibysmy nie kochac tych co na 300 zlotych pomniejasza wplywy do pseudoubezpieczalnie,ktora nigdy nie wyplaca odszkodowan wyplacaja ja baran baranowi,placac wyzsze skladki w nastepnym roku.Wplaty na poczet ubezpieczenia odrazu staja sie dochodem ubezpieczalni.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [11867752]
[17.12.2007] 18:58
blazen nadworny
www.zieloni.w.pl (07.12.17 16:49):
GŁÓWNA PRZYCZYNA WYPADKÓW=NADMIERNA PRĘDKOŚC.WIEKSZOŚC WYPADKÓW WYDARZA SIĘ NA PROSTEJ DOBREJ DRODZE,W DZIEN,PRZY DOBREJ POGODZIE I WIDOCZNOŚCI.

KIEDYŚ MYŚLANO,ŻE KOŃSKIE ODCHODY ZASYPIĄ ULICE,DZIS PORA NA EKOLOGICZNE SAMOCHODY ZA DARMO NA SŁOŃCE;NIEROZBIJALNE-\"PODUSZKI\"POWINNY BYĆ NA ZEWNATRZ JAK W WESOLYCH MIASTECZKACH. FIRMY SAMOCHODOWE WOLA JEDNAK BY LUDZIE GINELI I KUPOWALI NOWE SAMOCHODY-NIE JEST W ICH INTERESIE WYPRODUKOPWANIE SAMOCHODU BEZPIECZNEGO I NIEPSUJACEGO SIĘ, BO KTO KUPOWAŁBY WTEDY CIĄGLE NOWE SAMOCHODY? TO KONCERNY SAMOCHODOWE BLOKOWALY PRZEZ WIELE LAT NP. WPROWADZEIE PASOW BEZPIECZENSTWA !!!! ZMUSILO ICH DO TEGO ORGANIZACJE SPOLECZNE I PROCESY SADOWE! W USA!!! NIE PRZEŻYJESZ WYPADKU PRZY WIĘCEJ NIŻ 50KM/H

TERENÓWKI SĄ NIEBEZPIECZNEJSZE NIŻ OSOBOWE DLA KIEROWCÓW,PASAŻERÓW(DACHOWANIA,PUNKT CIĘŻKOŚCI,DŁUŻSZE HAMOWANIE)=WIĘCEJ ŚMIERTELNYCH OFIAR JEST W TERENÓWKACH NIŻ OSOBÓWKACH:W ZDERZENIU OSOBÓWKI Z TERENÓWKĄ TERENÓWKA ZAWSZE PRZEWRACA SIĘ I DA@@@E-TO DANE Z USA-TESTÓW ZDERZENIOYCH. DO TEGO SĄ PODATNE NA WIATR, MAJA WYSOKO PUNKT CIĘŻKOŚCI-LATWIEJ WPADAJA W POŚLIZGI ,MAJĄ GORSZA PRZYCZEPNOŚĆ,SŁABSZE PRZYSPIESZENIA,DLUŻSZA DROGE HAMOWANIA.

TERENÓWKI ZABIJAJA TEZ PIESZYCH,STAD BYŁY POMYSLY BY ZAKAZAC ICH RUCHU W NP.MIASTACH

Glowna przyczna wypadkow to glupota,po glupocie tez,nieobecnosc za kierownica ducha kierujacego pojazdem(moza akurat wyslu@@@e jak szef go beszta,ze za miske zupy powinien byc bardziej wydajny ,bo on jego bog szef,ma zamiar zonie wybodowac palac.)
Trzecim jest budowanie drug przez blaznow ,dla ktorych samochody jezdza pod katem 90 stopni i czwartym ,ze samochody maja juz za duzo
pierdul,ktore kierowcy zabieraja uwage,piatym umiejentnosci prowadzenia aut w trudniejszych warunkach.
Jezdzilem bez wypadku dopuki nie postawili radaru stalego,w jednym miesiacu,tylko sierpniu pieciu wytatarzylo bo ten przed nimi znajacy teren jak ja zwolnil,dostosowywujac predkosci do niebezpiecznej,czyli zwolnic na obwodnicy do 50.

IP i czas połączenia logowane. [11868558]
[18.12.2007] 00:19
kolejnaaaa
nuuuuudaaaa

IP i czas połączenia logowane. [11871197]
[18.12.2007] 08:37
Indywidualistka
Wychodzi na to....,że pozostali płacą duuuuże składki za Panów z ..........symulowanych wypadków,a którzy takim sposobem ...pewnie dorobili się pięknych aut!!!!
Zdrowia życzę tym ,którzy pracą rąk do tego dochodzą,tak wygląda
codzienność!

IP i czas połączenia logowane. [11871859]
[23.09.2017] 00:28
[18.12.2007] 08:39
Zorro71
Facet który pisze albo przepisuje te zamierzchłe wydarzenia z gazetki i nie wie co pisze albo prowokuje. Nie wspomnę że sytuacji prawnej w tym zakresie nie zna wcale!

IP i czas połączenia logowane. [11871865]
[18.12.2007] 09:08
rumm
Czy pobieranie składek za rzeczy nie podlegające ubezpieczeniu to nie jest oszustwo?Oszukanie oszustów nie jest takie moralnie naganne.

IP i czas połączenia logowane. [11871933]
[18.12.2007] 09:41
siekiera4
hehehhe miałem 69 kolizji i nikt sie nie czepnoł bo mam system heeee i nikt mi nic nie udowodni bije wszystko i wszystkim tylko po wyzej 2005 roku

IP i czas połączenia logowane. [11872054]
[18.12.2007] 09:49
Indywidualistka
siekiera4 (07.12.18 09:41):
hehehhe miałem 69 kolizji i nikt sie nie czepnoł bo mam system heeee i nikt mi nic nie udowodni bije wszystko i wszystkim tylko po wyzej 2005 roku

Ta 70 kolizja ...myślę pozwoli na zakup nowego auta...luksusowego
Ale z główką polecam CT mózgu
Z poważaniem

IP i czas połączenia logowane. [11872089]
[18.12.2007] 09:56
efd
Uczciwy rzeczoznawca ubezpieczeniowy Chcecie, żebym z samego rana padł ze śmiechu

IP i czas połączenia logowane. [11872114]
[18.12.2007] 10:01
Indywidualistka
efd (07.12.18 09:56):
Uczciwy rzeczoznawca ubezpieczeniowy Chcecie, żebym z samego rana padł ze śmiechu

Proszę rzeczoznawcy ,proszę nie padać ze śmiechu...
Przypominam jest 5 pielęgniarek /100
0 pacjentów,weżcie się za takich!!!
Pozdrawiam i życzę zdrowia

IP i czas połączenia logowane. [11872127]
[18.12.2007] 10:40
kipopotam
"Według mnie tak - mówi Iza, studentka. - Jechałam kiedyś swoim małym samochodzikiem i nagle uderzył we mnie z tyłu jakiś innych samochód. Okazało się, że jechał nim rzeczoznawca ubezpieczeniowy. Bardzo sympatyczny facet. Wysiadł, obejrzał mój samochód, powiedział mi, które z wcześniejszych uszkodzeń i zadrapań lakieru mogę podciągnąć pod tę stłuczkę. Potem spisał protokół, czy jak to się tam nazywa, i pojechał załatwić mi wypłatę odszkodowania. Faceci z ubezpieczeń są bardzo sympatyczni i uczciwi. Przynajmniej ja to tak widzę. " Szczególnie że podciągnął inne zadrapania do tej stłuczki - tak był bardzo uczciwy...

IP i czas połączenia logowane. [11872274]
[18.12.2007] 10:53
eSinner
Witam.

Korzystjac z okazji że powstał taki temat, chciałbym zapytać o wypłacaniu ubezpieczeń samochodowych...

Konkretnie, usłyszałem od kolegi że weszła ustawa o tym, że firmy ubezpieczniowe mają prawo w swojej wycenie uszkodzonego pojazdu, uzywać cennika częsci zamiennych, a nie oryginalnych... Czy to prawda ?? Czy teraz po stłuczce oddadzą tyle pieniędzy co np. z cennika intercars-u? Czy to wszystkie firmy ubezpieczeniowe czy tylko wybrane? Prosze o odpowiedź.

Dzięki i Pozdrawiam!

IP i czas połączenia logowane. [11872336]
[18.12.2007] 11:01
makak
Wtam
Ja wiem ze to firmy ubezpieczeniowe sa najwiekszymi oszustami. Ile razy zalatwialem jakas stluczke zawsze mnie starali sie naciagnac poprzez zapomnienie dopisania jakis elementow po placenie za podruby za 1/5 wartowci orginalu gdzie za ta cene nawet uzywanych czesci sie nie da kupic. Ciekawe kto kogo berdziej oszukuje ubezpieczeni firmy czy firmy ubezpieczonych (mogl bym sie zalozyc ze to firmy w ten sposob wiecej 'wyciagaja' zyskow
Pozdrawiam)

IP i czas połączenia logowane. [11872373]
[18.12.2007] 11:16
ZZZZZZZZZZZ
Indywidualistka (07.12.18 08:37):
Wychodzi na to....,że pozostali płacą duuuuże składki za Panów z ..........symulowanych wypadków,a którzy takim sposobem ...pewnie dorobili się pięknych aut!!!!
Zdrowia życzę tym ,którzy pracą rąk do tego dochodzą,tak wygląda
codzienność!

Z pracy własnych rąk to się nawet garba człek nie dorobi, prędzej zdechnie z przepracowania. A teraz czasy są takie że za darmo to i w mordę się nie dostanie bo wypadało by oddać. Co do ubezpieczeń to jest nabijanie kabsy prezesikom, i w ZUS-ie i innych molochach specjalizujących się w pobieraniu składek. Lichwa, czysta normalna lichwa.

IP i czas połączenia logowane. [11872453]
[18.12.2007] 11:42
maxxxx
www.zieloni.w.pl (07.12.17 16:49):
GŁÓWNA PRZYCZYNA WYPADKÓW=NADMIERNA PRĘDKOŚC.WIEKSZOŚC WYPADKÓW WYDARZA SIĘ NA PROSTEJ DOBREJ DRODZE,W DZIEN,PRZY DOBREJ POGODZIE I WIDOCZNOŚCI.

KIEDYŚ MYŚLANO,ŻE KOŃSKIE ODCHODY ZASYPIĄ ULICE,DZIS PORA NA EKOLOGICZNE SAMOCHODY ZA DARMO NA SŁOŃCE;NIEROZBIJALNE-\\\"PODUSZKI\\\"POWINNY BYĆ NA ZEWNATRZ JAK W WESOLYCH MIASTECZKACH. FIRMY SAMOCHODOWE WOLA JEDNAK BY LUDZIE GINELI I KUPOWALI NOWE SAMOCHODY-NIE JEST W ICH INTERESIE WYPRODUKOPWANIE SAMOCHODU BEZPIECZNEGO I NIEPSUJACEGO SIĘ, BO KTO KUPOWAŁBY WTEDY CIĄGLE NOWE SAMOCHODY? TO KONCERNY SAMOCHODOWE BLOKOWALY PRZEZ WIELE LAT NP. WPROWADZEIE PASOW BEZPIECZENSTWA !!!! ZMUSILO ICH DO TEGO ORGANIZACJE SPOLECZNE I PROCESY SADOWE! W USA!!! NIE PRZEŻYJESZ WYPADKU PRZY WIĘCEJ NIŻ 50KM/H

TERENÓWKI SĄ NIEBEZPIECZNEJSZE NIŻ OSOBOWE DLA KIEROWCÓW,PASAŻERÓW(DACHOWANIA,PUNKT CIĘŻKOŚCI,DŁUŻSZE HAMOWANIE)=WIĘCEJ ŚMIERTELNYCH OFIAR JEST W TERENÓWKACH NIŻ OSOBÓWKACH:W ZDERZENIU OSOBÓWKI Z TERENÓWKĄ TERENÓWKA ZAWSZE PRZEWRACA SIĘ I DA@@@E-TO DANE Z USA-TESTÓW ZDERZENIOYCH. DO TEGO SĄ PODATNE NA WIATR, MAJA WYSOKO PUNKT CIĘŻKOŚCI-LATWIEJ WPADAJA W POŚLIZGI ,MAJĄ GORSZA PRZYCZEPNOŚĆ,SŁABSZE PRZYSPIESZENIA,DLUŻSZA DROGE HAMOWANIA.

TERENÓWKI ZABIJAJA TEZ PIESZYCH,STAD BYŁY POMYSLY BY ZAKAZAC ICH RUCHU W NP.MIASTACH

Badania ... Przeprowadzono badania w Polsce na początku lat 90 - tych z których wynikało że częściej wypadki powodują kierowcy aut do 5 lat, niż kierowcy aut starszych. Wynikało by z tego min. że ktoś kto ma dłużej jedno auto (bądź nie ma czym się rospędzić)jeżdzi bezpieczniej - kilka innych wniosków by się jeszcze nasuneło. Po wnikliwej analizie min. kim są kierowcy - okazało się że są to najczęściej osoby zajmujace wysoką pozycję zawodową: dyrektorzy, biznesmeni itd. ludzie na codzień skłonni do ponoszenia ryzyka (jak pokazały badania nie tylko biznesowego). To kim jestesmy zawodowo często określa nas tez w życiu prywatnym, stąd ta grupa powodował częściej wypadki. Przekładając to na polskei warunki (czy nawet na USA) powiedz mi ile osób pracujących nawet za średnie krajowe jest w stanie pozwolić sobie na zakup \"całkiem\" nowej terenówki? Poza tym terenówka to styl życia a spróbuj wpłynąć na to by ktoś zmienił swój styl życia z odchudzaniem ciężko, o innych rzeczach nie wspominając.
Co do badań najczęściej(jak nie zawsze) z takich korzystamy jakie są nam w danej chwili potrzebne do \"podparcia\" teorii

IP i czas połączenia logowane. [11872588]
[18.12.2007] 11:57
aaaaaaaammmmmmjk
\"terenówki są niebezpieczniejsze niż auta osobowe\" - wszystkie? chcesz mi powiedzieć że koreański badziew ale osobowy jest bezpieczniejszy niż każda terenówka? Jeśli tak to dla mnie każdy ekolog jest nieogolony - przecież wszyscy ekolodzy tak mają - ten pod sklepem to też pewnie ekolog
Skoro tak \"droga\" jest wam natura czemu nie ratujecie Wisły (wyciek ropy) tylko siedzisz przed kompem i piszesz głupoty. Tak wiem zrobiłeś/aś sobie przerwę i siedzisz z laptopem na brzegu rzeki \"trzymając rękę na pulsie\". Tacy z Was \"ekolodzy\" jak ze mnie baletnica - ciesz się że nie znasz moich możliwości tanecznych.

IP i czas połączenia logowane. [11872683]
[18.12.2007] 13:52
slawek65
A co z nieuczciwymi ubezpieczycielami???
Zdarzyło mi się korzystać z \"usług\" ubezpieczyciela. I co? Za każdym razem, po tzw. \"szkodzie totalnej\" spowodowanej przez sprawcę wypadku otrzymałem odszkodowanie w kwocie pomniejszonej o wartość elementów samochodu, które nie uległy uszkodzeniu. Zastanawiałem się, co z tym można zrobić. Przecież odszkodowanie powinno wystarczyć na doprowadzenie pojazdu do stanu w jakim był przed szkodą. W przypadku mojego kultowego SAABA 900 po zderzeniu czołowo - bocznym otzymałem coś tam plus wycenione nieuszkodzone części (razem miała to być cena rynkowa mojego samochodu przed szkodą). I za to miałem sobie odkupić podobny model??? Na moją propozycję, aby ubezpieczyciel zabrał sobie odszkodowanie wraz z rozbitym autem i znalazł mi samochód podobny do tego sprzed szkody nie było końca śmiechu na sali. Podobny przypadek miałem 10 lat wcześniej z moim wartburgiem.
Popatrzmy więc obiektywnie na relacje ubezpieczyciel - poszkodowany i odwrotnie: \"JAK KUBA BOGU, TAK BÓG KUBIE\" LUB \"KAŻDY KIJ MA DWA KOŃCE\".

IP i czas połączenia logowane. [11873417]
[18.12.2007] 15:41
windykator 87
Ale powiedzcie dlaczego towarzystwa ubezpieczeniowe mają robić Wam prezenty? Weźmy pod uwagę np. takiego wartburga. Nowa część niech kosztuje dajmy na to 500zł to przecież jak pojazd ma lat 20. to nikt przy zdrowych zmysłach nie wypłaci za taką część 500zł. Bo niby i dlaczego?! Czemu ubezpieczyciel miał by fundować nową część do starego auta? Z tych 500zł zostanie wyliczony procentowy poziom zużycia.

Wiem dobrze jak to działa bo pracowałem rok w największej firmie ubezpieczeniowej w naszym wspaniałym kraju.

IP i czas połączenia logowane. [11874131]
[18.12.2007] 16:43
slawek65
windykator 87 (07.12.18 15:41):
Ale powiedzcie dlaczego towarzystwa ubezpieczeniowe mają robić Wam prezenty? Weźmy pod uwagę np. takiego wartburga. Nowa część niech kosztuje dajmy na to 500zł to przecież jak pojazd ma lat 20. to nikt przy zdrowych zmysłach nie wypłaci za taką część 500zł. Bo niby i dlaczego?! Czemu ubezpieczyciel miał by fundować nową część do starego auta? Z tych 500zł zostanie wyliczony procentowy poziom zużycia.

Wiem dobrze jak to działa bo pracowałem rok w największej firmie ubezpieczeniowej w naszym wspaniałym kraju.

To logiczne, ale odszkodowanie powinno wystarczyć na przywrócenie pojazdu do stanu sprzed zaistnienia szkody - to chyba też logiczne. Wypłata za tzw. "szkodę totalną" nie powinna składać się częściowo z gotówki, a częściowo z pozostałości po rozbitym pojeżdzie, bo nikt nie sprzeda mi podobnego modelu i rocznika pojazdu za trochę gotówki i trochę "złomu" po rozbitym aucie.

IP i czas połączenia logowane. [11874430]
[18.12.2007] 19:00
przedstawiciel
jak widze najlepiej miec sluzbowe auto w ,,moje" AYGO w 3 miesiace bili nie z mojej winy i wiecie,ubezpieczalnia nawet nie probowała oszukać firmy,wiedzieli dobrze ze Toyota jest za dyzym koncernem zeby ubezpieczyciel mogl podskoczyc,wiec nie podskakiwal.Z drugiej strony to zenada iz tak oszukiwani sa ludzie oplacajacy skladki nie majacy firmowych prawnikow i calej rzeszy ludzi od spraw flotowych.

IP i czas połączenia logowane. [11875260]
[18.12.2007] 22:05
z branży
Autor atykułu jest totalnym ignorantem i znie zadał sobie najmniejszego trudu, żeby choć "liznąć" temat przed opublikowaniem steku bzdur. Przepisal wyrwane, jak sądzę z kontekstu' zdania z gazety ubezpieczeniowej i dodał kilka swoich pseudoprzemyśleń. Ciekawy artykuł i do tego realistyczny ukazał się kilka lat temu chyba w "gazecie" pod tytułem "cała polska tłucze" czy jakoś tak i proponuję by autor przeszukał internet to może dowie się jak tłuczą złodzieje. Zapinanie się w pasy i strzał w drzewo? proponuję spróbować! zwłaszcza czy faktycznie nic się nie stanie. Te fikcyjne kolizje z drzewem mają miejsce przy prędkościach rzędu 20-30 km/h, nawet badania były prowadzone pod tym kątem i psychuka czlowieka nie pozwala na uderzenie z większą prędkością. A przy takich faktycznie nic się nie dzieje z kierowcą, ale i samochodem również. Uszkodzenia dorabia się później w garażu. Przyzwoitość nakazywałaby również podać jakie są szacunki wyłudzeń w Polsce, skoro podtytuł brzmi "jak to jestw Polsce", co kogo interesują szwecja? A w polsce szacuje się na 25%, czyli co czwarta szkoda! 5 sposobów na wyłudzenie... dobre sobie, kilka starych odgrzewanych kotletów, niepraktykowanych od lat, naprawdę żenujące.

IP i czas połączenia logowane. [11876586]
[18.12.2007] 22:16
z branży
i jeszcze mi się przypomniało: niedawno pewna firma ubezpieczeniowa próbowała oszukiwać i mogła nawet na tym 2 tysiące przyciąć, ale na szczęście oszustwo łatwo było wykryć, to pewien program. BUAHAHAHA co za idiotyzmy! Po pierwsze to nie żadne oszustwo, tylko wciskanie zamienników, które tak na marginesie sporadycznie produkowane są w Polsce. Ten program tajemniczy to właściwie tylko nakładka w postaci dodatkowej bazy danych i prawie wszyscy ubezpieczyciele z tego korzystają, mało tego, oficjalnie "chwalą się" tym w dla polis AC, za to za niższą składkę. Te dwa tysiące to już wogóle jakiś paradoks, autor chyba sam to wymyślił, przecież to nawet laik wie że wysokość odszkodowania (a zatem i "oszustwa") zależy od wielkości szkody, CZYTAJ AUTORZE: od ilości elementów uszkodzonych, marki pojazdu itp. Jeśli są pojazdy gdzie reflektor kosztuje kilka tysięcy, to opisywaną barierę 2tys. można osiagnąć już na jednej części. I jeszcz podsumowanie - już tak nie robią... BUAHAHAHA do szkoły autorze, a nie bzury pisać

IP i czas połączenia logowane. [11876660]
[18.12.2007] 22:20
zza wielkiej wody

IP i czas połączenia logowane. [11876680]
[18.12.2007] 22:23
cenzorski matoł kupożerca
Możliwe, że już się domyślasz...
...a może nigdy nie przyszło Ci to nawet do głowy: http://wwwic.webpark.pl/

UWAGA ! TYLKO TUTAJ !!!

Zobacz forum portalu o2 "od kuchni" !
Wstydliwie ukrywane ciekawostki jego funkcjonowania ==> http://wwwic.webpark.pl/cenz19.html

Furtian Wacław
Szkoła Filozoficzna Wyznawców Wiary
w Inteligencję Człowieka
"Sekta im. Giordano Bruno"

IP i czas połączenia logowane. [11876708]
[19.12.2007] 00:12
aaa3
Co do tajemniczej firmy z artykułu chodzi o PZU, a tajemniczy program to nakładka na Audatex tzw. Montex do dnia dzisiejszego nie wycofany.
Z życia wzięte: klient miał szkodę wycenioną na podstawie w/w nakładki na 2500, niezależny rzeczoznawca wycenił szkodę na 30000 i tylko groźba wycofania z ubezpieczenia kilkudziesięciu pojazdów spowodowała należytą wypłatę odszkodowania!!!

IP i czas połączenia logowane. [11877719]
[19.12.2007] 07:07
ktosikX
Czy to nie jest komentarz do artykulu \"Ile świąt w świętach?\"??? Pod ww. artykulem jest link do komentowania. A kiedy go sie klienie wyskakuje (jako temat do swietowania) \"5 sposobów na wyłudzenie ubezpieczenia\"??? O co biega? Czy to nie jakis blad ze strony Redakcji???

IP i czas połączenia logowane. [11878224]
[19.12.2007] 09:28
żabonowy dziubas
właśnie-chcąc skomentować artykuł o świętach wskakuje się do ubezpieczeń...

IP i czas połączenia logowane. [11878480]
[19.12.2007] 12:16
Bareja
A ile cukru w cukrze?

IP i czas połączenia logowane. [11879257]
[19.12.2007] 13:34
Jak zwykle @@@any
komentarz do wyłudzeń pod tematem o świętach - buerk!

IP i czas połączenia logowane. [11879728]
[19.12.2007] 14:40
PULASZ
No tak na o2 Święta jak co roku: wszystko do dupy, najlepiej iść się uchlać! A założe się że za tydzień pojawią się tematy o dziwkach, prostytutkach pedofilach i innych degeneratach jak to miało miejsce rok temu. To między innymi wASZA zasługa w degeneracji i ogłupianiu ludz! zamiast pisać o jakiś pozytywnych sprawach to nawet teraz na Święta musicie "szokować". Po prostu żenada i brak słów Całej pseudoredakcji życzę takich Świąt jak opisane w tym artykule. Z całego serca!

IP i czas połączenia logowane. [11880079]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat