o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum O kobietach
 » Odpowiedz na ten temat

Czy patrzenie sie chlopakowi w oczy cos da?

1 2 3 4 Strony tematu:
[13.04.2009] 12:37
xxxxxxxxxhania
siema ja mam pytanie: jak ponownie zachecic chlopaka , poniewaz ja glupia go zniechecilam do siebie i teraz tego zaluje ale nawet po tym jak go zniechecilam to dzwonil ale przyslal mi taka smutna piosenke ze nie hcce sie angazowac i w ogole co robic mam pomocy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [14700004]
[13.04.2009] 17:27
Anna-Kaisa  satuvuokko@tlen.pl
W odpowiedzi na pytanie mówię TAK. Może to głupie, ale w mojej miejscowości jest kościółek, taki mały, praktycznie z każdego miejsca widać dosłownie każdy punkt. Są i ministrańci, zastanawiam się tylko czy to nie grzech, tak w kościele... Jestem z koleżanką uzależniona od patrzenia się na takiego faceta, a raczej w jego oczy, bo one są hipnotyzujące. Nikt tu nie mówi o zakochaniu, ale jakimś metafizycznym przyciąganiu, on też spogląda, a wtedy ledwo trzymam się ławki. Czy coś z tego wyniknie?? Wątpie. Ale i tak warto...

IP i czas połączenia logowane. [14701410]
[14.04.2009] 01:05
Karmazynowy Kuba
"czy chlopak moglby sobie pomyslec ze sie w nim zakochalam przez to patrzenie?"

Przepraszam, ale po przeczytaniu tego parsknąłem śmiechem. Wy, kobiety macie czasem specyficzne tok myślenia "...z chaosu może zrodzić się piękno i harmonia"

IP i czas połączenia logowane. [14703876]
[17.04.2009] 22:19
sajonarra
ja tez mam podobna sytuacje, pewien chlopak patrzy mi w oczy, ale ja i tak mam watpliwosci czy mu sie podobam
moze to tylko jakas gra?

IP i czas połączenia logowane. [14725027]
[24.04.2009] 18:38
Anna-Kaisa  satuvuokko@tlen.pl
O tak to jest gra. Pytanie, co jest stawką w tej grze, kto wygra,a kto przegra... I jesteście głupie, bo przecież wiadomo, o co chodzi gdy jakiś koleś jest w ciebie zapatrzony. Albo poprostu mu się podobasz, a może jest tobą zaintrygowany, zauważył coś specjalnego w twojej osobie.

IP i czas połączenia logowane. [14762989]
[25.07.2014] 08:44
[24.04.2009] 23:53
swoj
jasne,ze da!
oczy sa zwierciadlem.

IP i czas połączenia logowane. [14764799]
[27.05.2009] 21:33
xxrybciaxx
Nie wiem czy coś da ale ja mam odwrotną sytuacje.
W tamtym roku szkolnym koleżanki pytały mi sie kto mi sie podoba, wskazałam chłopaka o 2 lata starszego odemnie, a one poszły i mu powiedziały, w tamtym roku trochę to pewnie olewał, ale w tym roku szkolnym też, o nim mówiłam że sie na mnie paczy itp.i one znów mu powiedziały, i on jeszcze bardziej się na mnie paczy, co mam zrobić pomóżcie mi, mam lat 13 ale jak mi sie on podoba strasznie.Boje sie mu to powiedzieć, kolega jego mi powiedział że mam prawde mu powiedzieć i on mu też to powie, co ja powiedziałam.Ale ja się troszkę wstydzę on teraz ma 14 i pół lat. Pomużcie mi piszcie na gg 3311529

IP i czas połączenia logowane. [14951650]
[28.05.2009] 14:37
ccocaine
http://change.menelgame.pl/change_please/4029434/

IP i czas połączenia logowane. [14955116]
[03.06.2009] 09:56
alinka-kowalska  alinka-kowalska@tlen.pl
patrzenie w oczy jest początkiem filtru na początek jest dobre
Biżuteria

IP i czas połączenia logowane. [14989885]
[08.06.2009] 20:07
amelka234
tu ameliaa pisalam na stronie nr 1 moją historie, minelo sporo czasu a tu nic - jedyne co sie okazalo ze jest zajęty ;/ a mnie sie ciagle podoba i ten wzrok cudowny , dzis znowu go widzialam mial egzamin ja zresztą tez no cóż moge dodac .... wiadomość ze ma panne calkowicie zwaliła mnie z nog - nie chcialam sie mieszac w jego zwiazek wiec sie odsunęłam po prostu.... . Strasznie żaluje że nic sie nie ruszylo , ze jest zajety , że go nie znam , strasznie żaluje że to ostatnie dni kiedy go widze - w zyciu ;((( a teraz? coz staram sie skupić na sesji i...... no coz staram sie isc do przodu . I co jeszcze moge dodac może kawalek tekstu ktory idealnie oddaje to co bylo

" Mogliśmy dojść najdalej ze wszystkich
A teraz każde z nas szuka drugiego w snach
To historia która nie znajdzie końca
Opowiada o tych których zmazał czas
Może spotkają sie jeszcze w samotnym mieście
Może znajdą dzień w którym zgubili szczęście
Może miną sie i pójdą w inną strone
Może tak, może nie ......"

IP i czas połączenia logowane. [15022076]
[13.06.2009] 19:33
damizmc
powiem ci tak bo dzisiaj mi sie to zdazylo dziewczyna patrzyla mi sie prosto w oczy i ja mysle ze dlatego ze sie we mnie zakochala te spojzenie bylo takie cudowne

IP i czas połączenia logowane. [15048941]
[22.06.2009] 08:28
storczykia
ja mam pytanie czy jak chłopak się mi przygląda i próbował do mnie raz zagadać to jest we mnie zakochany, zauroczony????????????????????(nie wiem co myśleć)

IP i czas połączenia logowane. [15094833]
[24.07.2009] 20:22
majka-
hej..mam pewien problem...kiedy byłam na wakacjach i był tam chłopak który mi sie podoba...a ja go znam.Miał domek koło mnie i moich kupmeli,więc przychodził codziennie na wieczor.Ptrzył sie cały czas na mnie,a kiedy nikogo nie było patrzył mi w oczy.Do tego pisał mi gorace esy.On mi sie podoba,ale nie wiem czy ja jemu,jest ode mnie o 2 lata starszy,i nie pisze do mnie juz esów.Kumpele mówia, ja mu sie podobam ,ale ja nie wiem ....co mam o tym myśleć...prosze pomóżcie..pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [15244221]
[09.08.2009] 13:00
jakaaaaas
Ja tez od dlugiego czasu centralnie gapie sie na takiego jednego, mieszka niedaleko mnie i dobrze wie ze jestem nim zainteresowana i ze mi sie podoba. On tez sie patrzy.. i co? powiedzialam koniec, robie z siebie idiotke .. wiec odpuscilam sobie, bo nic z tego nie bedzie. Ja latac za facetem nie bede. I jak dalam sobie spokoj to teraz ja caly czas czuje na sobie jego wzrok !!!! ;/ Chore to wszystko .. jakby nie mozna bylo podejsc i zagadac. To jest ruch faceta, tak mysle.

IP i czas połączenia logowane. [15314268]
[19.08.2009] 12:15
Juqoqu
a ja mam taką sytuacje, że dziewczyny się patrzą na mnie i nie wiem o co biega dokładnie. Na początku jedna sie lampiła i czasem jak przechodziła to sie usmiechnela. Minęło 2 lata w szkole to teraz patrzą sie na mnie nawet nauczycielka z która nie mam lekcji sie lampi na korytarzu jak siedze. To są aktualnie starsze dziewczyny bo te z 1 klas to jeszcze nie dorosle i lalusie im w głowie. A ja wiem, że coś mam w oczach, w pupie i we wzroście. Czy to może być to? Pomocy bo teraz bede działał

IP i czas połączenia logowane. [15360043]
[19.08.2009] 13:36
Alinka000
musisz miec cos w sobie jak dziewczyny sie patrzą. zrozumcie to jak dziewczyna sie patrzy to nie bez powodu. po prostu podoba sie ktos jej to sie patrzy. tak już jest w genach. jak sie patrzy namietnie i tak slodko to chce cie porządać a mezczyzni sa glupcami bo dziewczyna pozniej przezywa i kladąc sie spać mysli o nim. czy jest tak ciezko podejsc do dziewczyny i z nia porozmawiac? my nie gryziemy

IP i czas połączenia logowane. [15360337]
[21.08.2009] 18:45
Zaczarowanaaa
Alinka000 (09.08.19 13:36):
musisz miec cos w sobie jak dziewczyny sie patrzą. zrozumcie to jak dziewczyna sie patrzy to nie bez powodu. po prostu podoba sie ktos jej to sie patrzy. tak już jest w genach. jak sie patrzy namietnie i tak slodko to chce cie porządać a mezczyzni sa glupcami bo dziewczyna pozniej przezywa i kladąc sie spać mysli o nim. czy jest tak ciezko podejsc do dziewczyny i z nia porozmawiac? my nie gryziemy
Zgadzam się, w pełni się zgadzam!!!
My nie gryziemy, ale za to przeżywamy każde magiczne spojrzenie. Więc moglibyście nam pomóc, podejśc

IP i czas połączenia logowane. [15371288]
[10.12.2009] 19:47
miły1234
A jak laska caly czas na mnie się patrzy to znak ze się jej podobam?

IP i czas połączenia logowane. [15922951]
[17.12.2009] 20:36
Pdi  -@tlen.pl
Ja myślę,że jak laska się na ciebie patrzy to albo ubrałeś koszulkę na lewą stronę,albo poprostu chcę cię zainteresować swoją osobą.. Widocznie czuję do ciebie coś więcej.
Mam do was prozbe jeśli możecie odpisujcie na bieżąco.

IP i czas połączenia logowane. [15956842]
[18.12.2009] 12:54
tylko ossstro działaj
amelka234 (09.02.28 14:15):
muchorrr nooo nareszcie sensownie i nie ukrywam że piszesz prawde hehe dzieki za wszystko, dobra - w pon bede działać pozdrawiam wszystkich

Nic nie żałuj i nie peniaj.

IP i czas połączenia logowane. [15959524]
[15.01.2010] 15:18
allaaa
moze nie wszystkim, ale kolesiowi jak sie podoba dziewczyna to czesto patrzy jej prosto w oczy juz to zauwazylam ;p
i w ten sam sposób próbuje odczytac czy on ci sie podoba ;P

IP i czas połączenia logowane. [16104762]
[19.01.2010] 22:24
Sunshinexoxo
Mam problem ze stweirdzeniem czy podobam się chłopakowi czy nie.
Chodzimy ze sobą do klasy i siedzimy nawet w tej samej ławce,tylko że to pewnie dla tego że siedze na samym koncu i z przodu raczej nikt nielubi siedzieć.Często rozmawiamy na lekcjii,żartujemy i śmiejemy się .I czasami spogląda się tak nietypowo na mnie jakby chciał zobaczyć co ja robie xdd.A jak pokłociłam się z koleżanką to trzymał mojej strony tzn mojego zdania o co się pokłociłyśmy.Nieobraził mnie nigdy ,chociaż już spotkałam się ze strony chłopaków i nietylko z wyzwiskami.Cięzko mi to troche zrozumieć bo również rozmawia z innymi dziewczynami w czasie przerwy i po częsci się tak zachowuje do nich jak siedzi ze mną.Interesuje go też to co mowie tzn słucha mnie itp. pomóżcie ,chce wiedzieć czy mam szanse jakieś u niego czy lepiej sobie odpuścic.

IP i czas połączenia logowane. [16128797]
[23.01.2010] 12:50
AmiSs18
Ten chlopak Cie najwyrażniej lubi ..A moze nawet Bardzo lubi ..To normalne ze rozmawia z innymi dziewczynami ..Skoro tak dobrze sie dogadujecie,to moze warto o niego zawalczyc ..Pozdrawiam i zycze szczeescia

IP i czas połączenia logowane. [16146104]
[25.01.2010] 23:25
Sunshinexoxo
Dziękuje za odpowiedz;*

IP i czas połączenia logowane. [16160789]
[26.01.2010] 14:01
AmiSs18
Nie ma za co

IP i czas połączenia logowane. [16163136]
[28.01.2010] 21:19
czarnadama..
witam was!
Mam dość nietypwy problem.. bo 5 miesięcy temu zerwałam z chłopakiem i zaczą mi się podobać jego brat.. który ostatnio patrzy mi się prosto w oczy, a czeasem ucieka wzrokiem.. i nie wiem czy jest mna zainteresowany, bo chodziłam z jego bratem.. co o tym myslicie??
dziękuje z góry za odp. pozdrawiam!

IP i czas połączenia logowane. [16175834]
[29.01.2010] 10:26
AmiSs18
czarnadama.. (10.01.28 21:19):
witam was!
Mam dość nietypwy problem.. bo 5 miesięcy temu zerwałam z chłopakiem i zaczą mi się podobać jego brat.. który ostatnio patrzy mi się prosto w oczy, a czeasem ucieka wzrokiem.. i nie wiem czy jest mna zainteresowany, bo chodziłam z jego bratem.. co o tym myslicie??
dziękuje z góry za odp. pozdrawiam!

Najwyrazniej jest Toba zainteresowany, albo poprostu dlatego ze bylas dziewczyna jego brata ..Troche nie wypada spotykac sie z bratem Twojego bylego ..

IP i czas połączenia logowane. [16178213]
[29.01.2010] 19:25
czarnadama..
do --> AmiSs18

może masz racje.. pewnie patrzy sie dlatego że byłam jego brata dziewczyną..echh.. szkoda.. wiesz.. mam jego numer, ale nie miałabym na tyle odwagi żeby napisać i się przyznac kim jestem, bo pewnie by mi nie odpisal albo mnie olał.. tego bym się bała..
ma tylko czasem dziwne opisy, typu; gdzie są oczy, które wyglądają tak łagodnie, albo spójrz mi w oczy.. nie wiem co mogą takie opisy znaczyć..bo może ma dziewczyne.. czy byłby jakiś sposób żeby dowiedzieć się że mogłabym mu się podobać??? aaa i dziękuję Ci za odp!

IP i czas połączenia logowane. [16180812]
[29.01.2010] 19:51
AmiSs18
czarnadama.. (10.01.29 19:25):
do --> AmiSs18

może masz racje.. pewnie patrzy sie dlatego że byłam jego brata dziewczyną..echh.. szkoda.. wiesz.. mam jego numer, ale nie miałabym na tyle odwagi żeby napisać i się przyznac kim jestem, bo pewnie by mi nie odpisal albo mnie olał.. tego bym się bała..
ma tylko czasem dziwne opisy, typu; gdzie są oczy, które wyglądają tak łagodnie, albo spójrz mi w oczy.. nie wiem co mogą takie opisy znaczyć..bo może ma dziewczyne.. czy byłby jakiś sposób żeby dowiedzieć się że mogłabym mu się podobać???

aaa i dziękuję Ci za odp!

Wiesz co powiem szczerze ze mozliwe ze te opisy moga byc do Cb, tylko moze on tez jest tak niesmialy zeby napisac do Cb...Dopuki albo ty albo on nie napiszecie do siebie to sie nie dowiesz czy mu sie podobasz...Musisz jakos z Nim pogadac

Nie ma za co ;*

IP i czas połączenia logowane. [16180930]
[29.01.2010] 21:52
czarnadama..
hmm.. trochę boję się napisać..bo potem nie chcę się zbytnio rozczarować. chyba że mu się inna dziewczyna podoba i niej te opisy są skierowane, lub też ma dziewczynę.. sama nie wiem co mam myśleć.. bo ile lat już żyję na tym świecie, to nigdy nie mogę rozpoznać co do siebie, czy komus się podobam hmm.. może zaczekam tydzień i zobaczę.. jeśli dalej będzie się mi przyglądał, to być może coś zrobie, a jeżeli nie.. to trudno.. wyjdzie na to że znowu nie mam szczęścia do takich rzeczy.. sory, że tak piszę i piszę o tym, ale nie mam z kim o tym pogadać, a to mnie męczy..

IP i czas połączenia logowane. [16181655]

1 2 3 4 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat