o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum O kobietach
 » Odpowiedz na ten temat

Czy patrzenie sie chlopakowi w oczy cos da?

1 2 3 4 Strony tematu:
[13.12.2007] 16:46
KTOS567
chcialabym sie dowiedziec czy jak bede sie patrzec chlopakowi prosto w oczy to spodobam mu sie? i czy chlopak moglby sobie pomyslec ze sie w nim zakochalam przez to patzrenie?> ale chciababym po prostu zeby zwrocil na mnie uwage...Pomóżcie!!

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[16.12.2007] 20:47
patryk2009
To ty musisz to wiedziec

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [11863039]
[21.12.2007] 11:54
niby ze macho
patrzac sie mu w oczy djesz mu sygnal i zwracasz uwage niewatpliwi
on teraz siemoze zastanawiac , czy tylko mu sie wydawalo, a moze sie jej podobam

IP i czas połączenia logowane. [11891544]
[18.01.2008] 18:56
Angela111996
w szkole z innej o rok starszej klasy chłopak co przechodzi on koło mnie albo ja koło niego to patrzy mi w oczy co to ma znaczyć ?

IP i czas połączenia logowane. [12063220]
[19.03.2008] 18:32
kari007
że mu się podobasz- bez wątpienia

IP i czas połączenia logowane. [12433931]
[03.09.2014] 04:07
[19.03.2008] 21:36
marchewka900  marchewka900@tlen.pl
mam pytanie.. bo pewnien chlopak patrzy sie na mnie prosto w oczy i ja nie wiem czy mu sie podobam czy to tylko zbieg okolicznosci..
czasami stanie sobie z kolegami bokiem i katem oka sie na mnie patrzyl..hmm nie wiem o co mu chodzi.. prosze pomozcie
pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [12435232]
[19.03.2008] 22:46
malutka1234
ja poderwałam mojego chłopaka nie na patrzeniu w jego oczy....tylko uśmiechem....chociaż nie mam ładny ale śmiałam sie do niego co mu sie bardzo podobało...a teraz mówi mi ze lubi jak na niego patrze swoimi cudnymi oczkami wiec spróbuj tego sposobu...może pomoże delikatny podrywający uśmiech...

IP i czas połączenia logowane. [12435649]
[20.03.2008] 22:39
dzieki

IP i czas połączenia logowane. [12442236]
[24.03.2008] 17:30
xwela002
marchewka900 (08.03.19 21:36):
mam pytanie.. bo pewnien chlopak patrzy sie na mnie prosto w oczy i ja nie wiem czy mu sie podobam czy to tylko zbieg okolicznosci..
czasami stanie sobie z kolegami bokiem i katem oka sie na mnie patrzyl..hmm nie wiem o co mu chodzi.. prosze pomozcie
pozdrawiam

podobasz mu sie na co czekach jaksie patrzy caly czas to mu sie podobasz!!!!!!!!! Zagadaj do niego daj mu swoj nr. koma albo emaila zoaczysz czy napise esa zadzwoni czy mailem jak pare dni sobie po smsujecie spytaj sie o czy sie mu podobasz tylko zeby mowil szczerze jak powie ze tak to sie go zapytaj czy chce z toba chodzic jak nie masz chlopaka oczywiscie!!
pozderka paa

IP i czas połączenia logowane. [12461069]
[24.03.2008] 21:56
xwela002 (08.03.24 17:30):
podobasz mu sie na co czekach jaksie patrzy caly czas to mu sie podobasz!!!!!!!!! Zagadaj do niego daj mu swoj nr. koma albo emaila zoaczysz czy napise esa zadzwoni czy mailem jak pare dni sobie po smsujecie spytaj sie o czy sie mu podobasz tylko zeby mowil szczerze jak powie ze tak to sie go zapytaj czy chce z toba chodzic jak nie masz chlopaka oczywiscie!!
pozderka paa dzięki za odpowiedz
pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [12462644]
[06.04.2008] 12:10
inny 18
Jak sie na mnie patrzą to to zwraca na mnie uwagę i później czaje czy jest ładna itd... nie chce mi sie teraz pisać

IP i czas połączenia logowane. [12533135]
[09.04.2008] 00:15
coś w tym patrzeniu jest
Przedewszystkim od tego się zaczyna i daje sygnał co i jak będzie tymi oczami gdzieś uciekał to sam może nie wiedzieć czego chce możesz się go zapytać fanje a jak powie,że nie albo zrobi tobie przykrość to palant i burak ja musze się uczyć a odpisuje na forum ale coż taka moja natura zakręc kocimi ruchami weż jakieś ciuch które nie czujesz,że nosisz i poczuj się wolna ale fakt faktem jesteś młodziutka jak jak wystawiłaś to na forum

IP i czas połączenia logowane. [12546043]
[07.09.2008] 20:25
konniara
hm..a ja sie zastanawiam czy jak chłopak jest dla ciebie miły czasmi spojrzy na ciebie zaczepia cie np. podstawia nogi takie tam rózne to znaczy ze mu sie podobam??

IP i czas połączenia logowane. [13415125]
[01.10.2008] 15:43
Karinka13
nie wiem czy mówicie prawde z tymi spojrzeniami prosto w oczy!
mi się podoba taki jeden chłopak i jak sie mijamy na przerwach w szkole to on sie zawsze na mnie patrzy usmiecha sie i czasami robi takie przymróżone oczy ALE mamy swoje gg i na początku do siebie pisalismy a teraz to on wogole nie pisze a ja postanowilam do niego pierwsza nie pisac bo jak bym mu sie spodobala to w koncu on by pisal pierwszy co nie? ale i tak jak go zobacze to sie kurde patrzy caly czas na mnie O CO MU CHODZI ?!

IP i czas połączenia logowane. [13554616]
[01.10.2008] 16:27
freddy
podobasz mu sie, prawdopodobnie jest troche oniesmielony, musisz mu dac jakis znak, ze ty tez jestes zainteresoawana nim, o ile jestes naprawde

IP i czas połączenia logowane. [13554746]
[14.11.2008] 18:02
specjalistka
napewno zwróci.... (08.03.23 10:14):
.. przyjdż tylko raz bez stanika... i podnieś przednim bluzkę.. efekt murowany!!

no ja cie prosze bo tu padne zaraz oczywisci ze jak chcesz zeby cie za jakas lafirynda uznal to jest to najlepsze rozwiazanie ale jak chcesz go poznac i dowiedziec sie o co mu chodzi to po prostu do niego podejdz najwyzej sobie pojdzie a za pare dni zapomni o calej sprawie

IP i czas połączenia logowane. [13824939]
[23.11.2008] 13:18
Karlaaa
Karinka13 (08.10.01 15:43):
mi się podoba taki jeden chłopak i jak sie mijamy na przerwach w szkole to on sie zawsze na mnie patrzy usmiecha sie i czasami robi takie przymróżone oczy ALE mamy swoje gg i na początku do siebie pisalismy a teraz to on wogole nie pisze a ja postanowilam do niego pierwsza nie pisac bo jak bym mu sie spodobala to w koncu on by pisal pierwszy co nie? ale i tak jak go zobacze to sie kurde patrzy caly czas na mnie O CO MU CHODZI ?!

Wiesz co.. ja opowiem może Swoją sytuację.. w szkole od pewnego czasu zauważyłam,ze mnie pewnien chłopak obserwuje.. później wciągnoł w to kolege.. jak się mijałam z nim zawsze patrzył mi się głęboko w oczy.. trwało to przez 4 miesiace.. później zaczoł robić jakieś głupie sytuacje,blokowac mi droge i sie patrzyc.. O.o . Po czasie zaczełam z nim rozmawiac.. niby ze mam fajne oczy itp . Wyszłam juz ze szkoły no i przyznał mi sie ze robi tak dla zabawy i po to aby dziewczyny przez to się w nim zakochały...!!! w nowej szkole jest to samo O.o gapia sie ciegle. Rada: Nie wierzcie im.. oni chcą tylko zebyscie się w nich zakochały..jeśli będziecie omijac ich łukiem to beda sie denerwowac ze nie dali rady z Wami grac w taką głupią Geirkę.. a teraz szykuje ja cos dla tych chłopakow..znaczy tego z początku nie moża tak ranic ludzi.. wiec niech zdradza sobie z tego sprawę..

IP i czas połączenia logowane. [13879091]
[23.11.2008] 13:30
kasiagh
Karlaaa (08.11.23 13:18):
Karinka13 (08.10.01 15:43):

Wiesz co.. ja opowiem może Swoją sytuację.. w szkole od pewnego czasu zauważyłam,ze mnie pewnien chłopak obserwuje.. później wciągnoł w to kolege.. jak się mijałam z nim zawsze patrzył mi się głęboko w oczy.. trwało to przez 4 miesiace.. później zaczoł robić jakieś głupie sytuacje,blokowac mi droge i sie patrzyc.. O.o . Po czasie zaczełam z nim rozmawiac.. niby ze mam fajne oczy itp . Wyszłam juz ze szkoły no i przyznał mi sie ze robi tak dla zabawy i po to aby dziewczyny przez to się w nim zakochały...!!! w nowej szkole jest to samo O.o gapia sie ciegle. Rada: Nie wierzcie im.. oni chcą tylko zebyscie się w nich zakochały..jeśli będziecie omijac ich łukiem to beda sie denerwowac ze nie dali rady z Wami grac w taką głupią Geirkę.. a teraz szykuje ja cos dla tych chłopakow..znaczy tego z początku nie moża tak ranic ludzi.. wiec niech zdradza sobie z tego sprawę..

o lol ja mialam to samo karla!!!!!!!!

IP i czas połączenia logowane. [13879156]
[23.11.2008] 13:32
bobofrutek
Oj tam Chłopacy lubia tak robic: hehe to nie jest nic złego przeciez? i nikogo sie tym nie rani KArol

IP i czas połączenia logowane. [13879174]
[23.11.2008] 13:34
bobofrutekk
A że laski sa łupiei naiwne to już ich sprawa:

IP i czas połączenia logowane. [13879185]
[27.02.2009] 16:59
amelka234
no ja tez mam taki problem chlopak z jednej uczelni nawet tego samego kierunku tylko rok wyzej ( w tym roku konczy szkole 3rok licencjat ja 2 -jak nic nie zrobie do tego czasu to wieeelka lipa ) wczesniej nawet go nie dostrzeglam w szkole wydaje mi sie ze sie dopisal po prostu do naszej uczelni ale jak zobaczylam go 1 raz od razu mi sie spodobal -no ale wiecie mysle sobie fajny ale co z tego jak na mnie uwagi nawet nie zwroci atu suprise- mijamy sie w szkole patrzy sie na mnie ja na niego czasem patrzy sie nachalnie a czasem wrecz mnie unika! ehh nie wiem o co chodzi , bywa tak ze mamy zajecia kolo siebie tez sie patrzy moja kumpela mowi \"szukalas czegos w torbie a on tak sie na ciebie patrzal\" nawet wczoraj wchodze do uczelni na 1 pietro do swoich na zajecia patrze ma zajecia 2 klasy dalej nie zauwazyl mnie poczatkowo bo z kims gadal za to jego kumple od razu wzrok na mnie usiadlam jakies 6 metrow dalej na lawce jak mnie dostrzegl tak zaczął cudowac odwracac sie w moja strone patrzec sie ja to samo troche na niego troche na kumpele na schodach sie mijamy tez sie patrzymy , ludzie on mi sie naprawde podoba a czy ja jemu? ciezko mi to stwierdzic nie wiem jak ma na imie nie mamy wspolnych znajomych nie mam kogo wypytac o niego nie ma go na nk znam przezwisko i tylko tyle , ja moze bym sie odezwala czy cos ale sie boje ze mnie wysmieje nie wiem , nie wiem nawet czy jest zajety kompletnie nic - musze cos zrobic bo inaczej bede sobie wrzucac ze byc moze stracilam faceta swojego zycia

IP i czas połączenia logowane. [14459544]
[27.02.2009] 20:10
Lukas-2187
Jeśli się go zapytasz, a Cię wyśmieje, to jest po prostu KRETYNEM i nie warto się z nim zadawać.

Ja nigdy bym dziewczyny nie wyśmiał! Oczywiście jeśli nie podobałaby mi się to dałbym jej to jakoś delikatnie do zrozumienia, ale na pewno nie byłbym taką świnią, żeby ją jakoś poniżyć.

Więc w sumie nie możesz przegrać
Jeśli się mu podobasz to pewnie znajdziecie wspólny język
Jeśli mu się nie podobasz bo przynajmniej się o tym dowiesz
W najgorszym wypadku Cię wyśmieje, ale jeśli wiesz, że
"Bez Twojego pozwolenia nikt nie może sprawić że poczujesz się gorzej"
to idz i zagadaj

Jeśli uważasz, że jak Cię wyśmieje - to się załamiesz (bo twoje szczęście zależy od niego) no to lepiej nie idz

Co wybierasz??
Polecam podejść - mówię jako facet Dlaczego jednym się powodzi, a innym nie??
www.sekret.webnode.com

IP i czas połączenia logowane. [14460566]
[28.02.2009] 12:25
amelka234
Lukas-2187 wiesz normlanie zaczęłam już obmyślać jak go zagadac lub chociaż zachecic do rozmowy , musze naprawde cos zrobić i to szybko a i wlasnie boje sie ze mnie wysmieje i wiesz jak to jest... na uczelni zaraz sie bedą patrzec, smiac itp....hehe trafil swój na swego nieśmialy na niesmiałą fajnie ze w pon tak zajecia mamy ze dosłownie kilka klas dalej przejde i jak sie spojrzy to sie usmiechne heh moze cos sie zacznie , bylabym bardziej odwazna widząc go np samego a jest tak ze czesto stoi ze znajmomymi lub... z koleżanką z tego samego miasta - są nierozłączni .. myslalam ze są parą ale widzialam ją na nk i ona ma męza i dziecko wiec wnioskuje ze sie tylko przyjażnią .Pozatym bardzo lubie jak sie na mnie patrzy chociaz ostatnio mnie to troche peszy i to ja załamuje wzrok a są takie momenty że on jak mnie widzi momentalnie sie odwraca lub jak mamy zajęcia niedaleko siebie to czasem chowa sie miedzy znajomych hehe no ale przewaznie patrzy sie kręci gdzieś kolo mnie niby nic wielkiego ale to w koncu zwrocilo moją uwage jak chlopak zachowuje sie tak wobec mnie od pazdziernika najgorszy jednak w tym wszystkim jest czas - on ucieka nieublagalnie chlopak jest coraz rzadziej w szkole bo wiecie tylko jakies seminaria i cos tam ma pozaty on jest z dziennych czyli od rana czasem do 18:20 ja znowu chodze na wieczorowe czyli po 13 do 20:00 wiec jest czasem takie szczescie ze sie widzimy- nie zawsze ale dosc czesto, ehh dobra bede coś kombinowala od poniedzialku zobaczymy moze cos sie ruszy dam znac pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [14463614]
[28.02.2009] 12:29
muchorrr
amelka234 (09.02.28 12:25):
Lukas-2187 wiesz normlanie zaczęłam już obmyślać jak go zagadac lub chociaż zachecic do rozmowy , musze naprawde cos zrobić i to szybko a i wlasnie boje sie ze mnie wysmieje i wiesz jak to jest... na uczelni zaraz sie bedą patrzec, smiac itp....hehe trafil swój na swego nieśmialy na niesmiałą fajnie ze w pon tak zajecia mamy ze dosłownie kilka klas dalej przejde i jak sie spojrzy to sie usmiechne heh moze cos sie zacznie , bylabym bardziej odwazna widząc go np samego a jest tak ze czesto stoi ze znajmomymi lub... z koleżanką z tego samego miasta - są nierozłączni .. myslalam ze są parą ale widzialam ją na nk i ona ma męza i dziecko wiec wnioskuje ze sie tylko przyjażnią .Pozatym bardzo lubie jak sie na mnie patrzy chociaz ostatnio mnie to troche peszy i to ja załamuje wzrok a są takie momenty że on jak mnie widzi momentalnie sie odwraca lub jak mamy zajęcia niedaleko siebie to czasem chowa sie miedzy znajomych hehe no ale przewaznie patrzy sie kręci gdzieś kolo mnie niby nic wielkiego ale to w koncu zwrocilo moją uwage jak chlopak zachowuje sie tak wobec mnie od pazdziernika najgorszy jednak w tym wszystkim jest czas - on ucieka nieublagalnie chlopak jest coraz rzadziej w szkole bo wiecie tylko jakies seminaria i cos tam ma pozaty on jest z dziennych czyli od rana czasem do 18:20 ja znowu chodze na wieczorowe czyli po 13 do 20:00 wiec jest czasem takie szczescie ze sie widzimy- nie zawsze ale dosc czesto, ehh dobra bede coś kombinowala od poniedzialku zobaczymy moze cos sie ruszy dam znac pozdrawiam

Dlaczego od poniedziałku od dzis juz działaj zapros go na piwo do klubu! tak po prostu nie wstydz sie powiedz "chodz misiaczku napijemy sie jednago a pozniej pojdziemy do Ciebie"

IP i czas połączenia logowane. [14463636]
[28.02.2009] 12:45
amelka234
muchorrr w tym sęk że ja na niego nie mam namiarów pozatym jest z innego miasta niż ja . Oczekiwałam lepszej porady niz tekst tego typu , którego napewno nie użyje przy zagadaniu do chlopaka ani do tego ani do innego

IP i czas połączenia logowane. [14463745]
[28.02.2009] 13:14
amelka234
co do tego wysmiania to ja nie jestem pewna czy on mnie wysmieje nie wygląda na takiego ale fakt gdzies tam nam takie obawy.Jest on niesmialy i raczej powiedzialabym zwyklym chlopakiem ktory wiekszej uwagi na siebie nie zwraca (zadne jakies lansowanie sie itp itd) normlalny chlopak jak wiekszosc w tej szkole a jednak jest w nim cos co mnie przyciaga a no wlasnie to jest chyba w wiekszej mierze ten jego wzrok nieporównywalny do żadnych innych spojrzeń a ja? hmm raczej buntowniczka, niezalezna wyjatek odd tych wszystkich(wiekszosci) panienek w szkole na obcasikach i wiecznie wkuwających i przejmujących sie drobiazgami. Ja jestem typem hmm nie wiem jakby to okreslic- luzary, styl raczej taki bardziej odbiegający w oldschool( sneakersy-skejty ,rurki jakas bluza rozumiecie heh )praktycznie nie rozstająca sie z muzyką od rapu az po rock co nie znaczy ze nie ubiore sie czasem jak na studentke przystalo bo są takie momenty gdzie trzeba wygladac na te 20+ , ogolnie nie narzekam na brak znajomych naprawde mam ich wielu i wiem ze na wiekszosci z nich moge polegac a i wygląd mam nieprzecietny co raczej sprzyja nowym znajomosciom a nie przeszkadza - mam kompleksy kto ich nie ma ale zeby jakies wielkie to raczej nie i np na jakichs imprezach nigdy nie mialam niesmialosci zeby sie przedstawic i pogadac z jakims fajnym kolesiem a w szkole? no sama nie rozumiem czemu bark mi tej smialosci moze wlasnie dlatego ze chlopak naprawde mi sie podoba czytalam rowniez porady typu "powiedz mu czesc" nie jest to moze glupia porada no ale troche bardziej dla nastolatkow nigdy nie wiadomo jak taki 22 latek podejdzie do takiego"czesc" od obcej dziewczyny

IP i czas połączenia logowane. [14463922]
[28.02.2009] 13:29
muchorrr
amelka234 (09.02.28 13:14):
co do tego wysmiania to ja nie jestem pewna czy on mnie wysmieje nie wygląda na takiego ale fakt gdzies tam nam takie obawy.Jest on niesmialy i raczej powiedzialabym zwyklym chlopakiem ktory wiekszej uwagi na siebie nie zwraca (zadne jakies lansowanie sie itp itd) normlalny chlopak jak wiekszosc w tej szkole a jednak jest w nim cos co mnie przyciaga a no wlasnie to jest chyba w wiekszej mierze ten jego wzrok nieporównywalny do żadnych innych spojrzeń a ja? hmm raczej buntowniczka, niezalezna wyjatek odd tych wszystkich(wiekszosci) panienek w szkole na obcasikach i wiecznie wkuwających i przejmujących sie drobiazgami. Ja jestem typem hmm nie wiem jakby to okreslic- luzary, styl raczej taki bardziej odbiegający w oldschool( sneakersy-skejty ,rurki jakas bluza rozumiecie heh )praktycznie nie rozstająca sie z muzyką od rapu az po rock co nie znaczy ze nie ubiore sie czasem jak na studentke przystalo bo są takie momenty gdzie trzeba wygladac na te 20+ , ogolnie nie narzekam na brak znajomych naprawde mam ich wielu i wiem ze na wiekszosci z nich moge polegac a i wygląd mam nieprzecietny co raczej sprzyja nowym znajomosciom a nie przeszkadza - mam kompleksy kto ich nie ma ale zeby jakies wielkie to raczej nie i np na jakichs imprezach nigdy nie mialam niesmialosci zeby sie przedstawic i pogadac z jakims fajnym kolesiem a w szkole? no sama nie rozumiem czemu bark mi tej smialosci moze wlasnie dlatego ze chlopak naprawde mi sie podoba czytalam rowniez porady typu \"powiedz mu czesc\" nie jest to moze glupia porada no ale troche bardziej dla nastolatkow nigdy nie wiadomo jak taki 22 latek podejdzie do takiego\"czesc\" od obcej dziewczyny

napisałas, że zawsze byłas otwarta i nie robiło dla Ciebie problemu podejscie i pogadanie z innym kolesiem a teraz ....jest problem
to nic innego jak znak, że zaczyna On cos dla Ciebie znaczyc, serce, motyle i rozum mowi Ci, ze moze włąsnie to Ten czas, ten moment i Ten facet!
Zaczyna Ci zalezec, robisz sie ostrozna i analizujesz sowe gesty, słowa i zachowanie to poczatek wielkiej miłości czego zycze Ci z całego serca.
Powodzonka. Luzarrro

IP i czas połączenia logowane. [14463987]
[28.02.2009] 14:15
amelka234
muchorrr nooo nareszcie sensownie i nie ukrywam że piszesz prawde hehe dzieki za wszystko, dobra - w pon bede działać pozdrawiam wszystkich

IP i czas połączenia logowane. [14464242]
[07.03.2009] 15:13
beauty maybe lady ppy
Ujedrnij i powieksz swoje piersi

ON bedzie nimi zachwycony
a Ty znowu zobaczysz ten blysk w JEGO oku http://www.breastfast.ocom.pl nie zwlekaj

IP i czas połączenia logowane. [14499910]
[08.03.2009] 20:35
lots40
pozdrawiam

och marchewko to naturalne że mu sie podobasz. Faceci patrzą w oczy tylko i wyłącznie kobietom które im sie podobaja

IP i czas połączenia logowane. [14507160]
[08.03.2009] 20:38
lots40
lots40 (09.03.08 20:35):
pozdrawiam

och marchewko to naturalne że mu sie podobasz. Faceci patrzą w oczy tylko i wyłącznie kobietom które im sie podobaja
to sygnał że podobasz mu sie i chce cos więcej od ciebie niż tylko wymiana spojrzeń mówiąc skrótem chciałby się z toba bzykać

IP i czas połączenia logowane. [14507174]

1 2 3 4 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat