o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Zdrowe życie
 » Odpowiedz na ten temat

Dobry fluid - jaki polecacie ?

1 2
[11.12.2007] 18:52
Marzuś
Siem. Mam pewien problem. Fluid, którego używam jest bardzo nietrwały. Po kilku godzinach pozostaje po nim coś w rodzaju plam, jakby się starł… Wygląda to nieciekawie ;/ Dodam, że staram się nakładać go równomiernie i nie dotykać niczym twarzy po jego użyciu. Czy ktoś z Was zna lub stosuje fluid , który jest przede wszystkim TRWAŁY (w szkole nie mam możliwości poprawiać go), kryje w miarę dobrze, nie obciąża zbytnio skóry i ogólnie jesteście z niego zadowolone =) A, i żeby cena była w miarę ludzka XD Jak możecie to dawajcie linki (np. na allegro) Pozdro i liczę na Waszą pomoc ;* Mrauuu...

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[12.12.2007] 12:45
ja używam
sprawdzonego podkładu SORAYA , mam tłustą cerę a podład idealnie matuje i jest naprawdę bardzo trwały, polecam, kosztuje w granicach 10 - 12 zł i starcza na bardzo długo, ma dobrą konsystencję, dobrze się whłania i nie zostawia plam.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [11832580]
[12.12.2007] 14:51
Marzuś
ja używam (07.12.12 12:45):
sprawdzonego podkładu SORAYA , mam tłustą cerę a podład idealnie matuje i jest naprawdę bardzo trwały, polecam, kosztuje w granicach 10 - 12 zł i starcza na bardzo długo, ma dobrą konsystencję, dobrze się whłania i nie zostawia plam.
A możesz podać dokładniejszą nazwę ? Bo podkładów soraya jest sporo Będę bardzo wdzięczna =) Mrauuu...

IP i czas połączenia logowane. [11833387]
[12.12.2007] 14:57
ihejho
ja uzywam avon personal match kosztuje okolo 30 zl ale w promocji jest taniej ja dalam chyba z 15 naprawde wart polecenia dlugo sie utrzymuje i nie zostawia takich kresek jak sie nie dokladnie nalozy
i drugi ktory bym polecala to eveline finish show ten kosztuje jakies 9zl bardzo dobry jest taki naturalny nie ma efektu maski i dlugo sie trzyma
nie radze fluidow maybeline moim zdaniem to dno chociaz pure makeup nie jest taki ostatni Zycie jest jak pogoda... nie dopisalo ;|

IP i czas połączenia logowane. [11833440]
[12.12.2007] 14:58
ihejho
a Ty jakiego uzywasz? Zycie jest jak pogoda... nie dopisalo ;|

IP i czas połączenia logowane. [11833448]
[23.08.2014] 19:19
[12.12.2007] 15:54
Marzuś
ihejho (07.12.12 14:58):
a Ty jakiego uzywasz?

Ja używam Astor anti shine. Nie polecam go... Bardzo obciąża skórę,jst nietrwały i daje efekt maski. Jeszcze jak ktoś ma tłustą cerę to kompletna porażka bo buzia wygląda jakby była pokryta jakimś łojem albo coś... teraz kosztuje ok 20 zł ale kiedyś podobno był po 40 ;/ Mrauuu...

IP i czas połączenia logowane. [11833784]
[23.12.2007] 21:25
Marzuś
Kupiłam "Eveline finish show". Fakt, że ładnie się dopasowuje się pod kolor skóry, jest leciutki i fajnie pachnie ale mógłby lepiej kryć... Chociaż jak na podkład za taką cenę to jest spoko. W drogerii testowałam MAYBELLINE Dream Matte Mousse i odradzam go! Jak na tak uznaną markę ten produkt to porażka... Po nałożeniu na skórę i rozesmarowaniu przypomina mazistą substancję, której nie umiem bliżej określić... Mam pytanko. Mianowicie czy ktoś z Was używał/używa takiego fluidu jak "MAYBELLINE Pure Make Up" i mógłby mi coś o nim powiedzieć z własnego doświadczenia? Np jak długo się tzryma, czy dobrze kryje, czy bardzo obciąża skórę itp... Piszcie pliss ! Mrauuu...

IP i czas połączenia logowane. [11906293]
[23.12.2007] 21:27
Marzuś
Aj, o jedno "się" za dużo na początku napisałam XD Sorki =) Mrauuu...

IP i czas połączenia logowane. [11906310]
[24.12.2007] 18:01
ihejho
Marzuś (07.12.23 21:25):
Kupiłam \"Eveline finish show\". Fakt, że ładnie się dopasowuje się pod kolor skóry, jest leciutki i fajnie pachnie ale mógłby lepiej kryć... Chociaż jak na podkład za taką cenę to jest spoko. W drogerii testowałam MAYBELLINE Dream Matte Mousse i odradzam go! Jak na tak uznaną markę ten produkt to porażka... Po nałożeniu na skórę i rozesmarowaniu przypomina mazistą substancję, której nie umiem bliżej określić... Mam pytanko. Mianowicie czy ktoś z Was używał/używa takiego fluidu jak \"MAYBELLINE Pure Make Up\" i mógłby mi coś o nim powiedzieć z własnego doświadczenia? Np jak długo się tzryma, czy dobrze kryje, czy bardzo obciąża skórę itp... Piszcie pliss !
ten pure make up moze nawet byc mozesz sprubowac nie jest najgorszy uwazaj natomiat na fresh matte maybelline! to jest najgorszy jaki moze byc! kosztuje ok 20 zł a rownie dobrze mozna go wylac w buty! po nałozeniu wyglada malo estetycznie szybko sie sciera... twarz wyglada jakby byla cala w plamach obsypana jakby maka :| zdecydowanie nie polecam! wgl to trzeba uwazac na kosmetyki maybelline w wiekszosci z nich placi sie za firme a nie za jakośc jej produktów. Poprostu te kosmetyki sa byle jakie... podobnie jest z rimmelem raz pokusilam sie na tusz, który stale sie kruszyl i sklejal rzęsy... ; | z kosmetyków maybelline to kupuje jedyne tusze i błyszczyki bo jestem z nich zadowolona.. na inne produkty raczej sie nie pokusze ; ] ZAPRASZAM DO MOJEGO CHOMiiKA http://chomikuj.pl/HelloNonsens

Zycie jest jak pogoda... nie dopisalo ;|

IP i czas połączenia logowane. [11910657]
[25.12.2007] 19:31
Marzuś
Dzięki za ostrzeżenie bo się właśnie zastanawiałam też nad tym "fresh matte maybelline" Ehh, ile to trzeba się naszukać za jakimś porządnym fluidem... Mrauuu...

IP i czas połączenia logowane. [11915465]
[26.12.2007] 16:45
plumka stop
Dr Ireny Eris...

IP i czas połączenia logowane. [11920439]
[26.12.2007] 20:55
ihejho
Marzuś (07.12.25 19:31):
Dzięki za ostrzeżenie bo się właśnie zastanawiałam też nad tym \"fresh matte maybelline\" Ehh, ile to trzeba się naszukać za jakimś porządnym fluidem...
a nmzc sama sie na niego nacialam :/ jak kupilam 1,5 roku temu tak jescze lezy pol opakowania... ;/ moja ciocia jak go zobaczyla to stwierdzila ze gorszego nie widziala ; ] jak bd miala okazje to spytam ja bo zna sie na kosmetykach ZAPRASZAM DO MOJEGO CHOMiiKA http://chomikuj.pl/HelloNonsens

IP i czas połączenia logowane. [11921840]
[26.12.2007] 21:56
Marzuś
ihejho (07.12.26 20:55):
Marzuś (07.12.25 19:31):
Dzięki za ostrzeżenie bo się właśnie zastanawiałam też nad tym \\\"fresh matte maybelline\\\" Ehh, ile to trzeba się naszukać za jakimś porządnym fluidem...

a nmzc sama sie na niego nacialam :/ jak kupilam 1,5 roku temu tak jescze lezy pol opakowania... ;/ moja ciocia jak go zobaczyla to stwierdzila ze gorszego nie widziala ; ] jak bd miala okazje to spytam ja bo zna sie na kosmetykach

O, to fajnie Daj znać tu jak coś Mrauuu...

IP i czas połączenia logowane. [11922315]
[27.12.2007] 14:49
ihejho
okee nms
przypomnialo mi sie jescze żeby Ci `ostrzec` przed fluidami `Miss sporty`.. ;/ moja kol ost nabyla 2. Jak skorzystala z jednego z nich to wygladala jakby byla w masce... ;/ a drugi kupila jakis tydzien temu.. jak ja zobaczylam to najpierw myslalam ze jest albo nie umalowana albo jakas chora bo jej twarz byla cala zólta.... ; | dop jak podeszlam blizej to zobaczylam dwie pomaranczowe plamy wokol oczu... potem sama mi pow ze jej fluid wcale nie kryje... co zrestza bylo widac ; ) ZAPRASZAM DO MOJEGO CHOMiiKA http://chomikuj.pl/HelloNonsens

IP i czas połączenia logowane. [11926239]
[27.12.2007] 17:34
Marzuś
Ostatnio kusi mnie RIMMEL COOL MATTE MOUSSE (ten niby chłodzący). Wiesz może o nim coś? Mrauuu...

IP i czas połączenia logowane. [11927203]
[28.12.2007] 12:57
ihejho
Marzuś (07.12.27 17:34):
Ostatnio kusi mnie RIMMEL COOL MATTE MOUSSE (ten niby chłodzący). Wiesz może o nim coś?
niestety nie wiem ; | do rimmela zniechecilam sie po zakupie tuszu ;P ost czytalam w gazecie reklame fajnego bell za ok 10 zl. moze by sprubowac hmmm... ;P ZAPRASZAM DO MOJEGO CHOMiiKA http://chomikuj.pl/HelloNonsens

IP i czas połączenia logowane. [11932147]
[29.12.2007] 14:03
Marzuś
Tak sobie myślę że powinnam zacząć stosować jakąś bazę pod podkład bo mam w niektórych miejscach bardzo suchą skórę i po nałożeniu tam fluidu dzieję się coś czego nie umiem określić, wygląda koszmarnie a krem nawilżający nic nie daje...A pozatym przydałoby się wyrównać kolor skóry... Znasz jakąś dobrą bazę w "ludzkiej" cenie? Mrauuu...

IP i czas połączenia logowane. [11939107]
[29.12.2007] 14:23
ihejho
niestety ale nie znam ;| ale poszukaj nawww.wizaz.pl ZAPRASZAM DO MOJEGO CHOMiiKA http://chomikuj.pl/HelloNonsens

IP i czas połączenia logowane. [11939219]
[30.12.2007] 12:33
Marzuś
Znalazłam! Mam ! Natknęłam się przypadkiem na dobry fluid! Mama mi przyniosła próbkę LOREAL INFALLIBLE. Użyłam go dziś rano i jestem bardzo mile zaskoczona. Cudownie się rozprowadza,leciutki jak żaden, szybko się wchłania,przyzwoicie kryje i nie zostawia śladów na ubraniach i jest bardzo wydajny =) Wystarczyło mi pół saszetki (takiej malutkiej jak zawsze dołączają) żeby pokryć całą twarz i jeszcze zostało mi na następny raz Wprawdzie efekt końcowy nie był idealny ale to wszystko przez to,że nie użyłam żadnej bazy ani kremu pod niego. Myślę,że jak kupię bazę to będzie supcio. Jedyny jego minus to cena, która w drogeriach wynosi ok 50 zł ;/ Mrauuu...

IP i czas połączenia logowane. [11945164]
[30.12.2007] 18:38
ihejho
Marzuś (07.12.30 12:33):
Znalazłam! Mam ! Natknęłam się przypadkiem na dobry fluid! Mama mi przyniosła próbkę LOREAL INFALLIBLE. Użyłam go dziś rano i jestem bardzo mile zaskoczona. Cudownie się rozprowadza,leciutki jak żaden, szybko się wchłania,przyzwoicie kryje i nie zostawia śladów na ubraniach i jest bardzo wydajny =) Wystarczyło mi pół saszetki (takiej malutkiej jak zawsze dołączają) żeby pokryć całą twarz i jeszcze zostało mi na następny raz Wprawdzie efekt końcowy nie był idealny ale to wszystko przez to,że nie użyłam żadnej bazy ani kremu pod niego. Myślę,że jak kupię bazę to będzie supcio. Jedyny jego minus to cena, która w drogeriach wynosi ok 50 zł ;/

to sporo ;/ ale jak warto to mozna tyle dac ale za niektore rzeczy naprawde warto jest zaplacic wiecej ale byc zadowolonym. a co do tej bazy to znalazlam 2 ZAPRASZAM DO MOJEGO CHOMiiKA http://chomikuj.pl/HelloNonsens

IP i czas połączenia logowane. [11947669]
[30.12.2007] 19:56
Marzuś
nom, zdzierają skórę z ludzi ale na Allegro ten sam fluid kosztuje już od 28 zł... Ja się zastanawiam nad bazą AVONu. Mrauuu...

IP i czas połączenia logowane. [11948277]
[30.12.2007] 20:00
ihejho
Marzuś (07.12.30 19:56):
nom, zdzierają skórę z ludzi ale na Allegro ten sam fluid kosztuje już od 28 zł... Ja się zastanawiam nad bazą AVONu.

to znaczna roznica w cenie ZAPRASZAM DO MOJEGO CHOMiiKA http://chomikuj.pl/HelloNonsens

IP i czas połączenia logowane. [11948313]
[30.12.2007] 22:02
nati13_69  nati13_93@tlen.pl
Może fluit z Nivea? Biutiful for young czy coś w tym stylu. Polecam sama mam! Przystosowuje się do koloru skóry, wygładza.

IP i czas połączenia logowane. [11949460]
[30.12.2007] 22:08
ihejho
nati13_69 (07.12.30 22:02):
Może fluit z Nivea? Biutiful for young czy coś w tym stylu. Polecam sama mam! Przystosowuje się do koloru skóry, wygładza.

chodzi o krem koloryzujacy nivea visage young `be beautiful`? tez czasem uzywam i tez jestem zadowolona ZAPRASZAM DO MOJEGO CHOMiiKA http://chomikuj.pl/HelloNonsens

IP i czas połączenia logowane. [11949524]
[30.12.2007] 22:25
Marzuś
Właśnie też się zastanawiam nad nim.Ostatnio mało się na niego nie skusiłam. Tylko nie wiem jak u niego z trwałością i kryciem. Do kremów koloryzujących znichęciłam się po zakupie "nuno" Ziaji... Mrauuu...

IP i czas połączenia logowane. [11949681]
[31.12.2007] 08:43
ihejho
Marzuś (07.12.30 22:25):
Właśnie też się zastanawiam nad nim.Ostatnio mało się na niego nie skusiłam. Tylko nie wiem jak u niego z trwałością i kryciem. Do kremów koloryzujących znichęciłam się po zakupie \"nuno\" Ziaji...

mozesz sprubowac ale raczej krotkawo sie trzyma ale naprawde jest praktycznie niewidoczny i dobrze dostosowuje sie do koloru skóry ZAPRASZAM DO MOJEGO CHOMiiKA http://chomikuj.pl/HelloNonsens

IP i czas połączenia logowane. [11951574]
[29.01.2009] 15:48
agnieszka4321
nie wiem czy to prawda ale słyszała że z Avonu nie warto kupywać podkładów i różnych preparatow na trądzik i tłóstą cere, w sumie to sama takie żeczy kupywałam i nie skutkowało, a twarz świeci ci się nawet bez podkładu?możecie się śmiać ale b.dobre jest szare mydło,używam od 1 miesiąca i mam mniej świecącą cere

IP i czas połączenia logowane. [14284589]
[30.01.2009] 21:08
ihejho
agnieszka4321 (09.01.29 15:48):
nie wiem czy to prawda ale słyszała że z Avonu nie warto kupywać podkładów i różnych preparatow na trądzik i tłóstą cere, w sumie to sama takie żeczy kupywałam i nie skutkowało, a twarz świeci ci się nawet bez podkładu?możecie się śmiać ale b.dobre jest szare mydło,używam od 1 miesiąca i mam mniej świecącą cere

Zgadzam sie w 100% kosmetyki z Avonu nie sa wcale takie rewaelacyjne ;/ kupilam kiedys tonik do twarzy i odniesiony efekt byl dokladnie odwrotny od zamierzonego czyl przybylo mi pryszczy wiec nie kuplam go i nie kupie wiecej. Przy okazji odrazde tez zakup tuszy d rzes w Avonie. Mialam dwa rozne jeden strasznie sklejal rzesy i sie kruszyl. Natomiast po drugim zaczely mi wypadac rzesy.:/ ZAPRASZAM DO MOJEGO CHOMiiKA http://chomikuj.pl/Smallangel

Zrozum, że czasami jest za późno,
by cokolwiek odwrócić..

Wyzwalam się z obowiązku jakim jest życie... bo ludzie tacy jak ja odchodza przed czasem... odchodza zanim zdarzysz pokochac kogos z nich... lecz dopiero pokochasz gdy poczujesz ze ich juz nie ma. A gdy zakopiesz wspomnienia to zatesknisz i zaczniesz doceniac...

IP i czas połączenia logowane. [14293825]
[12.02.2009] 15:58
Ania8835
Wiecie może czy podklad maybellibe pure makeup jest dobry i odpowienii do cery tlustej, tradzikowej?? Lecze tradzik u dermatologa i nie ma rzadnych przeciwwskazań , do uzywania podkladu...Tylko chce znalezc tej odpowiedni do młodej cery tradzikowej?? Obecnie uzywam kremu koloryzującego Excipal jest ok, ale chciaialbym zmienic na ten podklad Pure Makeup... Co o nim sadzice? Dzięki z gory

IP i czas połączenia logowane. [14374140]
[15.03.2009] 09:19
Neska222
Hejo ;* Uzywam fluidu NIVEA VISAGE YOUNG. I jestem z niego b zadowolona Bez efektu maski, kryje dosc dobrze, no i utrzymuje sie calkiem dlugo. A przede wszystkim jest bardzo lekki! A zarazem bardzo dobrze nawilza skórę.
Pozdro600 xD

IP i czas połączenia logowane. [14540959]
[15.03.2009] 09:24
Neska222
Do skory tlustej i sklonnej do wypryskow polecam under twenty puder antybakteryjny, ja uzywam 2(naturalny) i jestem bardzo zadowolona ;]
Ponoc kosmetyki under twenty sa dupne,ale ten fluid jest akurat dobry. Zero swiecenia sie skory. Jedyny minus to to ze starcza na krotko, bo jest go tylko 30ml ;( No ale kosztuje okolo 7 zeta wiec cena nie jest zla. Kupicie go w najblizszej drogerii rosmann
;*

IP i czas połączenia logowane. [14540966]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat