o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Ogólne forum dla studentów
 » Odpowiedz na ten temat

Czego Faceci nie lubia u kobiet??

1 2
[11.12.2007] 15:22
kiciaaa*
no wlasne czekam na Wasze odp pytanie dotyczy nie tylko wygladu ale i charakteru

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[11.12.2007] 15:28
niewierności
pewnego rodzaju specyficznej kobiecej głupoty u niektórych się zdarzającej( czyli dziewczyna podnieca się mięśniakiem stojącym kilka szczebli niżej niż ona w pewnej hierarchii społecznej ) i udowadania przed sobą i wszystkimi że jest to wielka miłość ,

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [11827071]
[11.12.2007] 15:38
G.Anonim

[nie mam nic do powiedzenia]

IP i czas połączenia logowane. [11827116]
[11.12.2007] 15:40
kiciaaa*
a jesli chodzi o wyglad?

IP i czas połączenia logowane. [11827130]
[11.12.2007] 15:41
niewierności
ja jeszcze nie lubię idiotek na których światopogląd wpływ wywarły różne brednie rodem z Bravo Girl

IP i czas połączenia logowane. [11827133]
[31.10.2014] 23:04
[11.12.2007] 15:43
G.Anonim
kiciaaa* (07.12.11 15:40):
a jesli chodzi o wyglad?

To indywidualnie

IP i czas połączenia logowane. [11827147]
[11.12.2007] 15:45
G.Anonim
a jesli chodzi o wyglad?

A czemu pytasz ?

IP i czas połączenia logowane. [11827161]
[11.12.2007] 15:47
niewierności
a jesli chodzi o wyglad?

wiadomo co to znaczy ładna dziewczyna więc nie ma sensu pisać o wyglądzie ,ale nie podobają mi się dziewczyny , których pewien styl seksapil ( ubiór , maikijaż itd, ) można określić jako styl starzejącej się kobiety w średnim wieku albo niespełnionej kandydatki np. nawet w największy upał czarne spodnie

IP i czas połączenia logowane. [11827168]
[11.12.2007] 15:47
No.Angel
niewierności (07.12.11 15:28):
pewnego rodzaju specyficznej kobiecej głupoty u niektórych się zdarzającej( czyli dziewczyna podnieca się mięśniakiem stojącym kilka szczebli niżej niż ona w pewnej hierarchii społecznej ) i udowadania przed sobą i wszystkimi że jest to wielka miłość ,

Chieraria "ch" Sam napisałeś, że wygląd kobiety to sprawa indywidualna. Tak samo wybór mężczyzny przez kobietę jest indywidualny. Jeśli dziewczynie bardziej zależy na wyglądzie jej chłopaka, zamiast na jego charakterze to jej sprawa. "Widziały gały co brały" "czemu się smutek rzeką na ludzi toczy?"
- Kazimierz Przerwa-Tetmajer

IP i czas połączenia logowane. [11827173]
[11.12.2007] 15:48
No.Angel
Sorki, mój błąd "czemu się smutek rzeką na ludzi toczy?"

IP i czas połączenia logowane. [11827181]
[11.12.2007] 15:49
kiciaaa*
spotkalam sie z postem na forum "jaka jest najbrzydsza rzecz u faceta?" dlatego pomyslalam ze fajnie by bylo jakby mezczyzni tez powiedzieli co luybia a czego nie u kobiet

IP i czas połączenia logowane. [11827189]
[11.12.2007] 15:51
ruda_gwiazdka
No.Angel (07.12.11 15:47):

Chieraria \"ch\"

Aleś Ty głupia!!!!! Rudej tak łatwo się nie pozbędziecie!

IP i czas połączenia logowane. [11827199]
niewierności

Chieraria \"ch\" Sam napisałeś, że wygląd kobiety to sprawa indywidualna. Tak samo wybór mężczyzny przez kobietę jest indywidualny. Jeśli dziewczynie bardziej zależy na wyglądzie jej chłopaka, zamiast na jego charakterze to jej sprawa. \"Widziały gały co brały\"

nie mam tu na myśli tylko odrębności kulturowe , i powinny się zastanowić co np . fundują dzieciom z takiego związku , bo mamusi się zamarzył prawdziwy twardziel

IP i czas połączenia logowane. [11827200]
G.Anonim
kiciaaa* (07.12.11 15:49):
spotkalam sie z postem na forum \"jaka jest najbrzydsza rzecz u faceta?\" dlatego pomyslalam ze fajnie by bylo jakby mezczyzni tez powiedzieli co luybia a czego nie u kobiet

Chyba ten temat przeoczyłem :/

IP i czas połączenia logowane. [11827206]
[11.12.2007] 15:52
niewierności
niewierności (07.12.11 15:51):

Chieraria \\\"ch\\\" Sam napisałeś, że wygląd kobiety to sprawa indywidualna. Tak samo wybór mężczyzny przez kobietę jest indywidualny. Jeśli dziewczynie bardziej zależy na wyglądzie jej chłopaka, zamiast na jego charakterze to jej sprawa. \\\"Widziały gały co brały\\\"

nie mam tu na myśli tylko odrębności kulturowe , i powinny się zastanowić co np . fundują dzieciom z takiego związku , bo mamusi się zamarzył prawdziwy twardziel

nie mam tu na myśli wyglądu

IP i czas połączenia logowane. [11827210]
[11.12.2007] 15:53
No.Angel
niewierności (07.12.11 15:51):

Rozumiem, ale zazwyczaj z czasem takie fascynacje mijają, a jeśli nie, to już na szczęście nie mój problem
Ludzie są różni "czemu się smutek rzeką na ludzi toczy?"

IP i czas połączenia logowane. [11827221]
[11.12.2007] 15:56
kiciaaa*
halo halo ale nie odbiegajmy od tematu

IP i czas połączenia logowane. [11827241]
[11.12.2007] 16:00
G.Anonim
kiciaaa* (07.12.11 15:56):
halo halo ale nie odbiegajmy od tematu

Czemu zgadza się ludzie są różni ale każdy z nich jest inny więc nie wkładajcie wszystkich do jednego worka

IP i czas połączenia logowane. [11827260]
[11.12.2007] 16:13
gideon
Tych specyficzncyh pytań, które kobiety zadają kiedy chcą się pokłócić, np. "Która z moich koleżanek najbardziej ci się podoba?" albo "Czy ja jestem szczuplejsza od tej laski, która przed chwilą przechodziła?" itp., itd.
A jesli chodzi o wygląd to mnie osobiście razi nadmiar makijażu. We stand alone together...

IP i czas połączenia logowane. [11827339]
[11.12.2007] 16:16
G.Anonim
gideon (07.12.11 16:13):
Tych specyficzncyh pytań, które kobiety zadają kiedy chcą się pokłócić, np. \"Która z moich koleżanek najbardziej ci się podoba?\" albo \"Czy ja jestem szczuplejsza od tej laski, która przed chwilą przechodziła?\" itp., itd.
A jesli chodzi o wygląd to mnie osobiście razi nadmiar makijażu.

W takiej sytuacji po prostu trzeba odpowiedzieć nic innego jak taaa kiwanie głową w rytm muzyki to jest to

IP i czas połączenia logowane. [11827353]
[11.12.2007] 17:19
pierdy szmerdy
zasadniczo kobieta ma faceta (swojego) szanowac i doceniac. jesli tego nie robi,to jest problem.
a z wygladu proste-zeby nie byla pasztetem.

IP i czas połączenia logowane. [11827717]
[11.12.2007] 19:57
prawie jak...
ciągłej nieustającej pernamentnej inwigilacji... ... i tego ciągłego "bo Ty nie chcesz ze mną gadać"

IP i czas połączenia logowane. [11828840]
[08.10.2008] 13:26
PanDe.
Lekkie odświeżenie tematu Przepraszam lecz muszę się wypowiedzieć w tej kwestii, czuję potrzebę wewnętrzną.

Dlaczego kobiety sprawiają że mi się chce wymiotować i przechodzą przeze mnie negatywne wibracje?

Nie muszę się tutaj zastanawiać.

Nienawidzę kobiet z drugiej dekady koziorożca czyli tak zwanych księżniczek, które mają ogromne poczucie własnej wartości, są nasiąknięte egoizmem, wszystko w nich jest piękne. Rola faceta w związku z taką kobietą polegać ma, według niej, podziwianiu jej i usługiwaniu z dużym naciskiem na płacenie za nią . Kobiety obdarzone cechami wymieniony i wyżej do udanego związku nie potrzebują murzyna, lecz kata, kogoś kto pokaże jej że o uczucia trzeba zabiegać, nie wszystko w życiu się należy.

Wykrztusiłem co miałem wykrztusić teraz mogę pisać dalej z mniejszym obciążeniem serduszka.

Nie lubię kobiet, które traktują pocałunek jak sport, które potrafią przerwać głupią wypowiedzią chwile kiedy oczekuje od niej powagi i skupienia.
Nienawidzę niekonsekwencji w działaniu kobiety, skoro mówisz mi że po pracy idziesz do sklepu, to do niego idź, a nie, nie dość że nie idziesz to jeszcze umawiasz się z kimś, siedzisz długo gdzieś tam, olewając równocześnie naukę (brak odpowiedzialności), bo później miałaś się uczyć by napisać dobrze egzamin i znaleźć chwilę dla mnie. Zrobiłaś jak zrobiłaś, narzekasz później jak Ci jest ciężko bo nie masz na nic czasu bo musisz się uczyć, nie masz czasu dla mnie, ale mówisz jaki jestem dla Ciebie ważny i chcesz by nasza miłość trwała wiecznie. Oczekujesz bym Ci pomagał, bym Cie wspierał. Jest to nie możliwe bo Twoja nieodpowiedzialność i niekonsekwencja doprowadziła do sytuacji w której nie znalazłaś czasu by mnie móc chociaż zobaczyć.

Kobieto nie powtarzaj co pięć minut, że mnie kochasz. Ja doskonale o tym wiem jeśli to rzeczywiście robisz. Wiem że mnie potrzebujesz jeśli co jakiś czas w swoich wypowiedziach używasz zwrotów \"Przyszedłbyś dzisiaj do mnie?\" bądź też \"Chodź ze mną na zakupy, będzie mi przyjemniej\" lub \"Chciałabym z Tobą spędzić ten wieczór\" Podobne wypowiedzi budują moją świadomość, zaczynam czuć, że Ci na mnie zależy. Jeśli tego nie ma, czuję się nie potrzebny. Po co mi kobieta która mnie nie potrzebuje?

Ja też pragnę być wysłuchany! Wiem że lubisz opowiadać, jest sto tysięcy rzeczy do opowiedzenia przez Ciebie, widzisz ode mnie więcej szczegółów przeżywasz bardziej intensywnie niektóre sytuacje. Rozumiem to, słucham Cie, ciesze się Twoim szczęściem, smuce jeśli Ty się smucisz - stanowisz już część mnie więc są to naturalne odruchy.
Jeżeli ja mówię, a zazwyczaj mówię rzadziej, często ciszej, to mnie słuchaj i zapamiętuj. Jeżeli mówię to jest to coś mojego, coś dla mnie ważnego i miej świadomość tego że nie będę mówił głośniej ponieważ mam pewność ze mnie słuchasz bo Ci na mnie zależy. Nie proś mnie następnego dnia bym Ci powtórzył jeszcze raz. Mówiłem dostatecznie wolno i zwięźle byś mogła to zarejestrować.

Nie zawsze jestem wesoły, często miewam dużo sytuacji stresujących. nie wymagaj ode mnie po całym dniu w pracy bym był uśmiechnięty od ucha do ucha. Czasem mam ochotę posiedzieć cicho i się do Ciebie przytulić. Nie odpychaj mnie wtedy. Szkodzisz sobie trzykrotnie bardziej niż w normalnej sytuacji.

Nie analizuj, kobieto moja droga, moich sytuacji, naszych relacji, czegokolwiek ze mną związanego ze swoją nawet najlepszą przyjaciółką. Jeżeli dojdzie do mnie nowina o tym że to robisz będzie mi przykro, poczuję się nie intymnie w Twoim towarzystwie, będę myślał przy opowiadaniu czegoś Tobie, jak zareaguje na to Twoja koleżanka. W końcu pomyśle że jesteś trochę otępiała, sama nie umiesz myśleć? A tak w ogóle to chciałabyś dopuścić do sytuacji w której przyjaciółka będzie mnie lepiej znała od Ciebie?

Jesteśmy razem, więc traktujmy się jako całość. Informuj mnie o swoich problemach gdyż mnie też one dotyczą, jeżeli dotyczą Ciebie. Jeśli chcesz żyć sama a ja mam być dodatkiem to wiedz że nigdy tak nie będzie. To Ty masz mi Towarzyszyć, a nie ja Tobie. Taka jest ludzka natura i prędzej czy później się o tym przekonasz.

Tak Ci na mnie zależy i mnie kochasz, a nie stosujesz się do moich zaleceń. Masz je tak naprawdę w dupie. W momencie gdy Ci coś zalecam, tak naprawdę robię to w trosce, bo mi na Tobie zależy, chce byś miała lepiej w życiu, byś była szczęśliwa. Dzisiaj powiedziałaś, zaznaczając że postąpiłaś niezgodnie z tym co Ci mówiłem. Tak, powiedziałaś mi że piłaś wódkę w szkole..

To są tylko doświadczenia jakie nabyłem przez parę swoich związków.

IP i czas połączenia logowane. [13592121]
[08.10.2008] 18:20
mammm
PanieDe
Jesli trafiles na taka osobe albo jeszcze gorzej na takie osoby to z calego serca wspolczuje.... Mam bardzo podobne podejscie do Twojego... podobne zasady tycza sie rownież mezczyzn, przynajmniej jesli o mnie chodzi hehe ogolnie to mam dzwne wrazenie jakbym sama to napisala
Pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [13593829]
[09.10.2008] 16:33
taa...
Jestem kobietą a to co napisał PanDe czytałam i w myślach kierowałam do mężczyzny. Dziwne może troszkę ale mam podobne zasady i to co napisałeś w stosunku do kobiet - że takich nie trawisz, nie rozumiesz, chciałbyś by było tak (jak powinno) a nie inaczej. To samo kieruję do mężczyzn.
mammm - też tak myslę

IP i czas połączenia logowane. [13599569]
[09.10.2008] 21:13
PanDe
Cieszę się, że parę dziewczyn to przeczytało Przepraszam za błędy językowe jakie popełniłem - pisałem to w lekkim amoku.

Pamiętajmy (wszyscy, nie tylko kobiety), że należy więcej czynić niż mówić. Jeżeli wszystko jest dobrze i tak jak być powinno to naprawde jest lepiej. Kochasz mnie? To rób to. Nie musisz przepraszać, po prostu nie rób tego więcej itd.

Na zasadzie marketingowej:

Najpierw nadaj wartość towarowi a potem go ujawnij.

Najpierw daj mi do zrozumienia że mnie kochasz, a dopiero później mi to powiedz. Nadawaj wartosci słowom, które do mnie kierujesz. Po co mówić o czymś czego tak naprawde nie ma? "bo to takie miłe..." Hmm chyba raczej żałosne

Pozdrawiam dziewczyny mam nadzieje że wśród was znajdzie się chociaż jedna która sprosta moim skromnym wymaganiom.

IP i czas połączenia logowane. [13601423]
[09.10.2008] 21:23
ivivi
Mogłabym to wysłać mojemu byłemu... Święte słowa kolego, podpisuję się pod tym rękami i nogami!

IP i czas połączenia logowane. [13601530]
[10.10.2008] 10:29
raziel5
\" Jeśli chcesz żyć sama a ja mam być dodatkiem to wiedz że nigdy tak nie będzie. To Ty masz mi Towarzyszyć, a nie ja Tobie. Taka jest ludzka natura i prędzej czy później się o tym przekonasz.\" - wszystko ładnie. Ale przecież jak powiesz jakiejś myślącej i świadomej swojej wartości dziewczynie, że to ona ma Ci towarzyszyć, być jakimś dodatkiem do Ciebie, to się obróci na pięcie i odejdzie. Wcześniej wyśmieje.

IP i czas połączenia logowane. [13603922]
[10.10.2008] 11:10
Pande
raziel5 (08.10.10 10:29):
\\\" Jeśli chcesz żyć sama a ja mam być dodatkiem to wiedz że nigdy tak nie będzie. To Ty masz mi Towarzyszyć, a nie ja Tobie. Taka jest ludzka natura i prędzej czy później się o tym przekonasz.\\\" - wszystko ładnie. Ale przecież jak powiesz jakiejś myślącej i świadomej swojej wartości dziewczynie, że to ona ma Ci towarzyszyć, być jakimś dodatkiem do Ciebie, to się obróci na pięcie i odejdzie. Wcześniej wyśmieje.

Widzisz nie do końca tak jest.

Jest to uwarunkowane genetycznie. Większość kobiet prędzej czy później samemu do tego dojdzie. Jeżeli jeszcze jest w przekonaniu że da rade sama, jest samowystarczalna, a mężczyzny potrzebuje raz na jakiś czas to znaczy że ma małe doświadczenie i tak naprawdę według mnie jeszcze nie była w prawdziwym związku.

To my je zapraszamy do swojego świata, to ona w nim jest najlepsza i najpiękniejsza ale to nasz świat. Jeżeli pragnie być liderem w związku to tylko złudne marzenia. Będzie liderem przez może 3 lata, potem najprawdopodobniej się wszystko posypie (wiele takich związków znałem). Oczywiście większość kobiet jest zdania by dzielić związek pół na pół. To jest niby najbardziej optymalne lecz wzbudza dużo sytuacji w których ważne jest umiejętne dochodzenie do kompromisu. To jest niebezpieczne i często nie wychodzi (nie taka nasza natura - łamiemy reguły)

To lider podejmuje ostateczną decyzje, jest oparciem i dba o dobro ogółu. Jeśli jest kobieta która oprócz swoich marzeń potrafi skutecznie wcielić się w role mężczyzny to nie widzę przeciwwskazań jeśli trafią na faceta który ma bardzo bardzo niskie poczucie własnej wartości i jest totalnie zdesperowany, na tyle by byś szczęsliwym tylko dlatego bo znalazła się dziewczyna z którą może sobie porozmawiać. Ona się szybko mu znudzi i go wypchnie. Dlaczego? Bo nie potrzebuje murzyna tylko "KATA" który jej pokaże swój świat, zafascynuje ją i da poczucie bezpieczeństwa i oparcia.

Zastanówmy się czasem kto jest mężczyzną w naszych związkach i ile tak naprawdę nasze związki trwały, jakie doświadczenia mieliśmy i dlaczego było tak, a nie inaczej.

To są tylko moje myśli, ja jestem typem lidera i przedstawiam dużo cech samców alfa. Trochę pracowałem na stanowisku kierowniczym i zawsze jestem wysoko w hierarchii. Mam poczucie własnej wartości. W związku jestem jej najlepszym wyborem i jestem bezkonkurencyjny - te myśli sprawiają ze nie jestem zazdrosny

IP i czas połączenia logowane. [13604158]
[10.10.2008] 11:13
Pande
"Ona się szybko mu znudzi i go wypchnie."

Przepraszam za błąd, miało być:

"On jej się szybko znudzi i go wypchnie"

IP i czas połączenia logowane. [13604188]
[10.10.2008] 11:24
raziel5
"Bo nie potrzebuje murzyna tylko \"KATA\" który jej pokaże swój świat, zafascynuje ją i da poczucie bezpieczeństwa i oparcia."
- brzmi przerażająco.
A co np., jeśli mam dziewczynę, która ma niesamowicie silną osobowość i to ona wywiera większy wpływ? Czy może uważasz, że baba może sobie rządzić babami, a w domu z mężem ma "być mu poddana", nawet jak on jest łajzą (albo artystą ? A jeśli, nie daj Boże, ona jest inteligentniejsza i potrafi tak zamieszać i wywracać kota ogonem, że już sami nie wiemy, czego chcieliśmy. No właśnie. Co z silnymi kobietami?

IP i czas połączenia logowane. [13604278]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat