o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Gdzie i jak wyjechać?
 » Odpowiedz na ten temat

SPA w górach

1 2 3 4 Strony tematu:
[19.12.2016] 10:23
kawa222
http://www.karpacz.net/
Noclegi w hotelach, pensjonatach, SPA w Karpaczu.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22564912]
[07.01.2017] 23:33
@jaga
Moim zdaniem warto wybrać się do hotelu Bacówka Radawa. Idealne miejsce na wypoczynek i relaks, które warto polecić! Jeśli lubicie luksus, to na pewno wam się tam spodoba. Obiekt jest bardzo nowoczesny, bo powstał całkiem niedawno.

IP i czas połączenia logowane. [22591825]
[09.01.2017] 17:41
zrelaksowanalala
Bardzo faja opcja jest Kopieniec w Murzasichle (www.kopieniec.pl). Hotel jest przyjemny, przytulny, a SPA bardzo profesjonalne. Maja mase roznych zabiegow, testowalam pare i mi sie wszystkie podobaly. Plusem sa widoki i brak tlumow jak np. w Zakopanem

IP i czas połączenia logowane. [22594283]
[14.01.2017] 15:27
Janiko
Hotel Gorzelanny w Pokrzywnej w Sudetach- mój no 1.

IP i czas połączenia logowane. [22601071]
[16.01.2017] 05:53
tatromaniak02983
Skusilem sie na pobyt w hotelu Kopieniec po przeczytaniu pozytywnych opinii w sieci. Faktycznie bardzo mile miejsce. Mysle, ze swietnie sie sprawdzi dla tych co cenia sobie eleganckie i przytulne hotele z dobrej jakosci SPA. Zona byla zachwycona zabiegami, a ja okolica

IP i czas połączenia logowane. [22603203]
[19.10.2017] 03:54
[16.03.2017] 10:58
Gorzelanny
O hotelu mogę wypowiadać się w samych superlatywach. Szukaliśmy miejsca, które będzie jednocześnie luksusowe, ale nie drogie. Ładnie położone, ale blisko większego miasta. Hotel Gorzelanny spełnił nasze wymagania. Dodatkowo wielki plus za przygotowanie na wizytę młodszych gości; jest i plac zabaw, i opiekunka, i krzesełka w restauracji. Dziękujemy za miły pobyt i zawsze uśmiechnięty, pomocny personel.

IP i czas połączenia logowane. [22679767]
[13.04.2017] 19:20
Kora19887
Polecam super hotel Gorzelanny w Pokrzywnej. Cudowne miejsce! Hotel zauroczył mnie całkowicie i z całą pewnością nie była to moja ostatnia wizyta w nim. Położenie hotelu zachwyca; dookoła zieleń, lasy i jeziora, można spacerować, popływać, zrobić ognisko, jeździć konno. A do tego blisko do granicy. Super lokalizacja. Hotel urokliwy, przytulny, w sam raz na relaksujący weekend z rodziną. Skorzystaliśmy ze spa i z basenu- wszystko na plus. Z mojej strony pełne zadowolenie i polecam całym sercem to miejsce.

IP i czas połączenia logowane. [22708046]

1 2 3 4 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat