o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Ogólne forum dla studentów
 » Odpowiedz na ten temat

fizjoterapia

1 «   9 10 11 12 Strony tematu:
[30.06.2016] 21:30
Marek_77
jak ktoś szuka kursu z integracji sensorycznej to polecam kurs organizowany przez firmę Soyer -bardzo wysoki poziom, duża dawka wiedzy i informaci

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22362588]
[02.07.2016] 10:51
Malineczka90
a tak widziałam ich ofertę i faktycznie to bardzo fajnie wyglada. a co ważne firma jest na rynku od dawna więc na pewno takie zajęcia będą profesjonalnie prowadzone.

IP i czas połączenia logowane. [22364088]
[10.07.2016] 18:55
irma34
Fizjoterapia po wypadkach jest niezbędna. Po wypadku mojej mamy postanowiłam wypożyczyć odpowiedni sprzęt rehabilitacyjny aby mogła ćwiczyć również w domu. Znalazłam http://www.zdrowie.naklo.pl/. Dostałam tam potrzebny sprzęt i dzięki temu moja mama mogła szybciej wrócić do formy. Aktualnie cieszy się Ona znowu normalnym życiem.

IP i czas połączenia logowane. [22373570]
[14.09.2016] 12:38
edukacja Kielce
Bezpłatne szkoły dla dorosłych w Kielcach.
Gimnazjum dla Dorosłych, Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych, Policealna Jednoroczna Szkoła, Policealna Szkoła Zawodowa. Więcej o
bezpłatnych szkołach dla dorosłych w Kielcach na stronie:
http://www.edukatorkielce.pl

IP i czas połączenia logowane. [22443509]
[23.09.2016] 22:07
Fizjo OSW
Czy jest tu ktoś to wybiera się w tym roku do OSW na fizjoterapie?

IP i czas połączenia logowane. [22453221]
[21.08.2017] 23:33
[28.09.2016] 22:16
Nuzyyyk
Jak szukacie jakiś fajnych szkoleń dla fizjoterapeutów to zerknijcie sobie tutaj http://www.soyer.edu.pl/ Soyer organizuje wiele szkoleń dla fizjo. Ja z dwa tygodnie temu byłem na szkoleniu "Wielowymiarowa terapia manualna stóp dziecka" - mega szkolenie, prawie sama praktyka.

IP i czas połączenia logowane. [22458516]
[25.10.2016] 15:04
Magda_ Magdalena
Ja byłam na kursie z integracji sensorycznej w Warszawie z centrum Soyer i bardzo jestem zadowolona. Duża dawka wiedzy przystępnie podana i świetna prowadząca. Dośc przydatny kurs iwarto podnosić swoje kwalifikacje i się szkolić.

IP i czas połączenia logowane. [22492484]
[28.10.2016] 13:02
Ania00
Też brałam udział w z szkoleniach z Soyer. Byłam na szkoleniu z integracji sensorycznej I stopnia i się wybieram na II stopnia. Ale już po tym pierwszej części mogę powiedzieć, że bardzo porządnie przygotowane szkolenie. Dużo wiedzy, profesjonalni prowadzący i super organizacja ze strony Soyera. Z przyjemnością pojadę na drugą część, a potem na trzecią.

IP i czas połączenia logowane. [22496455]
[30.10.2016] 22:50
Martynka_dziewczynka
Ja polecam kurs z technik tkanek miękkich http://www.soyer.edu.pl/szkolenia/szkolenia- dla-fizjoterapeutow/319.html
Jestem bardzo z niego zadowolona i przydaje mi się w codziennej pracy. Polecam firmę Soyer jeśli chodzi o organizację szkoleń. Kiedyś jeździłam na szkolenia z innej firmy i nie do końca byłam zadowolona z oferty kursów, ceny i prowadzących. A w przypadku Soyera nie mam żadnych zarzutów.

IP i czas połączenia logowane. [22499508]
[31.10.2016] 14:00
Yolcia
Martynka_dziewczynka (16.10.2016.30 22:50):
Ja polecam kurs z technik tkanek miękkich http://www.soyer.edu.pl/szkolenia/szkolenia- dla-fizjoterapeutow/319.html
Jestem bardzo z niego zadowolona i przydaje mi się w codziennej pracy. Polecam firmę Soyer jeśli chodzi o organizację szkoleń. Kiedyś jeździłam na szkolenia z innej firmy i nie do końca byłam zadowolona z oferty kursów, ceny i prowadzących. A w przypadku Soyera nie mam żadnych zarzutów.

Zastanawiam się mocno nad tym kursem, mówisz, że warto? Nie raz byłam już na kursie w Soyer i byłam zadowolona, ale zastanawiam się między tym, co piszesz a wczesnym wspomaganiem rozwoju dziecka i coś się nie mogę zdecydować. Lubię się rozwijać w różnych kierunkach i potem mam takie dylematy heh...

IP i czas połączenia logowane. [22500114]
[17.11.2016] 09:21
Kamilson11
Po studiach trzeba się rozwijać is zkolić, bo bez tego nie znajdziesz dobrej pracy... Ja też jeżdzę na szkolenia organizowane przez Soyer i jestem zadowolona. Rzeczywiście potem one coś znaczą i dużo mi dają w mojej pracy. Teraz wybieram się na kurs DIR/DIRFloortime w autyzmie i nie mogę sie doczekać

IP i czas połączenia logowane. [22521158]
[18.11.2016] 17:32
Nevva
Ja studiowałam i pracuję w zawodzie. Nie powiem, jest to męcząca praca, ręce bolą, ale satysfakcja duża. W zeszłym roku skończyłam jeszcze dodatkowo w Progresie w szkole policealnej kierunek opiekun osoby starszej i mam kilka godzin miesięcznie w domu opieki. Praca z takimi starszymi ludźmi bardzo uszlachetnia i daje mnóstwo radości.

IP i czas połączenia logowane. [22523104]
[19.11.2016] 19:04
wyka laczka
Nevva (16.11.2016.18 17:32):
Ja studiowałam i pracuję w zawodzie. Nie powiem, jest to męcząca praca, ręce bolą, ale satysfakcja duża. W zeszłym roku skończyłam jeszcze dodatkowo w Progresie w szkole policealnej kierunek opiekun osoby starszej i mam kilka godzin miesięcznie w domu opieki. Praca z takimi starszymi ludźmi bardzo uszlachetnia i daje mnóstwo radości.

Hej! Ile kosztuje nauka w takiej szkole policealnej? Zawsze byłam ciekawa, a nie znam nikogo kto chodził. I zawsze mnie ciekawiła jeszcze jedna rzecz - faktycznie można stamtąd wyciągnąć jakąś wiedzę i mieć pojęcie o pracy do której się chcesz przygotować?

IP i czas połączenia logowane. [22524407]
[20.11.2016] 21:59
Nevva
Ja płaciłam około 95 zł miesięcznie, w drugim semestrze jakieś kilkanaście zł więcej. Ogólnie drogo nie jest, a ceny porównałam w różnych miejscach i poszłam tam gdzie było najkorzystniej.

IP i czas połączenia logowane. [22526011]
[24.11.2016] 16:11
gośak
Pamiętajcie, że trzeba też inwestować w kursy. Ja jestem po studiach w tym kierunku i muszę przyznać, że wiele mi one nie dały... dopiero kursy dały jakieś umiejętności, po których łatwiej zdobyć pracę. Jestem zdania, że w tym zawodzie trzeba inwestować w siebie i często jeżdze na kursy, ostanio byłam na kursie z Soyera na metodzie dobrego startu

IP i czas połączenia logowane. [22531188]
[01.12.2016] 09:03
Katarzynna12
Potwierdzam. Kończyłam kilka lat temu studia i bez kursów i szkoleń nie da się być dobrym fizjoterapeutą ,który ma dobrą i stałą pracę. Chodzę regularnie na różne szkolenia, aby podnosić kwalifikacje i się uczyć czegoś nowego. Najczęsciej wybieram kursy z firmy Soyer, bo maja dobrych prowadzących i ciekawe kursy. Byłam na integracji sensorycznej ostatnio i mogę polecić, bo dużo mi ten kurs potem dał.

IP i czas połączenia logowane. [22539912]
[14.01.2017] 13:51
Belkas
hmm no wlasnie widziałam kursy Soyera, pare mnie zainteresowało. zastanawiam się nad zapisaniem i chyba to zrobię, skoro warto!

IP i czas połączenia logowane. [22600961]
[14.01.2017] 16:07
a idiota reklamodawczy
pracownik sprzedaży uporczywie podbija temat, pisząc sam ze sobą. Stylu pisania nie jest w stanie zmienić.

IP i czas połączenia logowane. [22601136]
[31.01.2017] 13:29
Femme
Niestety - bycie terapeutą wiąże się z nieustanną nauką. Ja, na wszelkie kursy chodzę tu - http://www.soyer.edu.pl/

IP i czas połączenia logowane. [22628356]
[31.01.2017] 16:52
no i proszę
idiota reklamodawczy uporczywie pisze

IP i czas połączenia logowane. [22628909]
[03.02.2017] 11:36
Innowacja73
Ja natrafiłam na dobry materac Viscotherapy i spokojnym sumieniem mogę go polecać. Natomiast wcześniej używałam za twardego, kupionego w sieciówce i to nie było to. Często budziłam się jak po jakichś torturach. Myślę, że najlepiej testować i dobierać indywidualnie z pomocą ekspertów.

IP i czas połączenia logowane. [22632730]
[03.02.2017] 11:46
nie widzisz idioto
reklamodawczy, jaki jest temat?

IP i czas połączenia logowane. [22632739]
[26.02.2017] 21:14
Jacek_P
Fizjoterapeuci zawsze będą potrzebni. Zawód ten jest niewątpliwie przyszłościowy. Nie należy jednak zapominać o nieustannej nauce. Po studiach, warto się doszkalać. Może w tym pomóc chociażby firma "Soyer", która w swojej ofercie ma wiele kursów doszkalających.

IP i czas połączenia logowane. [22659826]
[20.03.2017] 12:58
marka0121
Zdecydowanie, fizjoterapia zawsze będzie w cenie Mój kuzyn robił kurs na fizjoterapeutę w http://www.kursal.pl/oferta/fizjoterapeuta/ i z tego co wiem to nieźle sobie teraz radzi w branży

IP i czas połączenia logowane. [22684513]
[20.03.2017] 15:46
Jasne...
Fikcyjny kuzyn (kamuflaż reklamodawczy dla idiotów) robił kurs, a ty znasz nawet linka reklamodawczego.

IP i czas połączenia logowane. [22684721]
[01.04.2017] 11:51
Vany
Jacek_P (17.02.2017.26 21:14):
Fizjoterapeuci zawsze będą potrzebni. Zawód ten jest niewątpliwie przyszłościowy. Nie należy jednak zapominać o nieustannej nauce. Po studiach, warto się doszkalać. Może w tym pomóc chociażby firma "Soyer", która w swojej ofercie ma wiele kursów doszkalających.

Fakt - byłem na kilku szkoleniach organizowanych przez tą placówkę i były przeprowadzone naprawdę fajnie. Jeśli będę mieć okazję, pójdę na kolejne!

IP i czas połączenia logowane. [22697715]
[01.04.2017] 12:36
Jasne...
A my ci wierzymy że gdziekolwiek byłeś, gamoniu z badziewnej firmy piszący sam ze sobą.

IP i czas połączenia logowane. [22697773]
[24.04.2017] 18:30
Areni
Ja od zawsze chciałam być fizjoterapeutą, ale jakoś po szkole średniej nie złożyło się, musiałam iść do pracy, nie miałam możliwości nauki. Teraz jestem w trakcie nauki, ostatnio zrobiłam sobie kurs PNF w Centrum Szkoleń "Top School" http://www.topschool-pnf.pl - nie było łatwo, ale dałam radę. I planuję dalej się rozwijać

IP i czas połączenia logowane. [22719345]
[26.04.2017] 18:15
Janis43
Jeżeli szukasz dobrego fizjoterapeuty to zdecydowanie polecam http://fizjoterapia-mazur.pl/ poradzi sobie z każdym przypadkiem.

IP i czas połączenia logowane. [22720553]
[26.04.2017] 19:57
idiotyczny nick z numerkiem
A mazur bez czci i honoru lub jego przydupas uporczywie działa na forach o2.

IP i czas połączenia logowane. [22720670]

1 «   9 10 11 12 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat