o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Ogólne forum dla studentów
 » Odpowiedz na ten temat

fizjoterapia

1 2 3   » 12 Strony tematu:
[18.11.2007] 22:14
on 20
witam!
czy studiuje ktos z Was fizjoterapie? jak tak to gdzie?

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[19.11.2007] 20:04
przyszła fizjoterapeutka
hej,wlasnie koncze ten kierunek w jeleniej Górze na KK i jestem bardzo z niego zadowolona Pozdrawiam

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [11684128]
[19.11.2007] 21:09
agnis1988
hej pozwolisz, ze rozwine troszké to pytanie ? no wiéc... czy moze ktos wie czy studiujac fizjoterapie wybiera sié jakies specjalizacje i jesli tak to jakie sá do wyboru? pozdrawiam i licze na odp

IP i czas połączenia logowane. [11684749]
[19.11.2007] 21:29
on 20
agnis1988 (07.11.19 21:09):
hej pozwolisz, ze rozwine troszké to pytanie ? no wiéc... czy moze ktos wie czy studiujac fizjoterapie wybiera sié jakies specjalizacje i jesli tak to jakie sá do wyboru? pozdrawiam i licze na odp

pozwole ale odpowiedzi nie znam... jestem na II roku i mam pewne watpliwosci co do tego kierunku a mianowicie do miejsc zatrudnienie i płacy...duzo nauki a podobno zarobki slabe...

IP i czas połączenia logowane. [11684948]
[21.11.2007] 21:39
agnis1988
ehh niestety ja o to samo sié martwié.. póki co najlepsze wyjscie po fizjoterapii to wyjazd z kraju. w Polsce raczej nie mozna aktualnie liczyc na docenienie tylu lat nauki i staran.. ale.. moze za jakis czas to sie zmieni.. a gdzie studiujesz panie on20?

IP i czas połączenia logowane. [11698312]
[23.07.2017] 18:40
[22.11.2007] 11:23
on 20
agnis1988 (07.11.21 21:39):
ehh niestety ja o to samo sié martwié.. póki co najlepsze wyjscie po fizjoterapii to wyjazd z kraju. w Polsce raczej nie mozna aktualnie liczyc na docenienie tylu lat nauki i staran.. ale.. moze za jakis czas to sie zmieni.. a gdzie studiujesz panie on20?

widze, ze nie jestem sam ze swoimi obawami studiuje na II r na AM w lublinie a TY AGNIS1988? z ta zagranca tez nie jest tak latwo, niestety ale mysle pozytywnie

IP i czas połączenia logowane. [11700984]
[22.11.2007] 19:59
Adrain7542
Hej, ja skonczylem ten kierunek 2 lata temu. Mieszkam w miejscowosci gdzie jest duzo sanatoriów irp. Pracy multum powiem wam, ze po tym kierunku praca jest i bedzie... Mozna nalozyc wlasna dzialalnosc, pracowac jako rehabilitant prywatnie... Duzo mozliwosci.

IP i czas połączenia logowane. [11704211]
[22.11.2007] 20:06
xvid
specjalizacji sie nie wybiera... studia daja Ci podstawawa wiedze ktora rozwijasz juz wedle zainteresowan pozniej w postaci kursow doszkalajacych za ciezkie pieniazki(niestety)...

IP i czas połączenia logowane. [11704265]
[22.11.2007] 20:08
adacco
DO Adrain7542
A jak ktos skonczy studium fizjoterapii to ma jakies szanse na znalezienie pracy w zawodzie? Orientujsz sie moze?

IP i czas połączenia logowane. [11704277]
[22.11.2007] 20:44
on 20
Adrain7542 (07.11.22 19:59):
Hej, ja skonczylem ten kierunek 2 lata temu. Mieszkam w miejscowosci gdzie jest duzo sanatoriów irp. Pracy multum powiem wam, ze po tym kierunku praca jest i bedzie... Mozna nalozyc wlasna dzialalnosc, pracowac jako rehabilitant prywatnie... Duzo mozliwosci.

wiadomo, ze teraz zaden zawod nie daje pewnisci pracy i niezlej placy. a da sie z tego cos odlozyc i zapewnic byt rodzinie?
pozdrawiam i dzieki za info

IP i czas połączenia logowane. [11704555]
[23.11.2007] 15:20
agnis1988
do 'on20'; no ja jeszcze nie podjelam studiów. zrobilam sobie roczek przerwy na przemyslenia i upewnienie sié, ze to wlasnie chce robic ale prawdopodobnie skusze sié na kk w jeleniej gorze ehh chociaz sama nie wiem... zobaczymy.. i bardzo dobrze, ze myslisz pozytywnie, bo na bank bedzie ok i uwierz w 'zagranice', bo powiem Ci, ze ostatnio rozmawialam z takim rehablilitantem, który pracuje w londynie i on powiedzial, ze mozna miec z tego na max dobre pieniádzé i ze nawet w jego osrodku potrzebuja fizjoterapeutów, ale bardzo wazna jest praktyka, bez doswiadczenia nie chcá i koniec. próbowalam zapytac o wiécej szczegolow, ale niestety mój angielski nie jest zachwycajácy wiec nie wiem nic wiécej.:\

adrainie7542 musze zadac Ci takie troszké nietaktowne pytanie, ale bardzo mnie to ciekawi... ile zarabiasz jako fizjoterapeuta?

xvid dziékuje za odp, chociaz nie ucieszyla mnie ona...:|

pozdrawiam wszystkich

IP i czas połączenia logowane. [11709322]
[23.11.2007] 16:43
on 20
dzieki za mile slowka zagranica to ostatecznosc bo chcialbym zostav w Polsce, narazie wystracza mi to ze jezdze do wielkiej brytanii w wakacje... ale to jescze daleka przyszlosc w takim razie zycze Ci powodzenia w zyciu i podjecia slusznego wyboru
pozdrawiam wszytkich

IP i czas połączenia logowane. [11709815]
[23.11.2007] 18:15
agnis1988
i nawzajem pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [11710294]
[07.01.2008] 00:14
Richard2
witam.jestem na 3 roku (licencjat)czy moge robic staz?jaki?w urzedzie pracy wciskają mi staż jako pomocnik technika fizjoterapii... co mam robic?czy da sie odbyc teraz staz w zawodzie fizjoterapii?

IP i czas połączenia logowane. [11994387]
[22.01.2008] 17:01
KILLLL
Ostrzegam przed posrednictwem firmy qcmfrance, ktora załatwia prace we Francji. Stracicie tylko czas i pieniadze, a na prace sie nie doczekacie.

IP i czas połączenia logowane. [12088455]
[20.04.2008] 18:28
fizjoterapeuta
...::: http://fizjoterapia24.info/ :::...

IP i czas połączenia logowane. [12607579]
[23.04.2008] 00:50
c00lka
Ja studiuje fizjoterapie na AWFie krakowskim, roczek pierwszy
Moja intuicja mówi mi, ze raczej chleb z tego będzie 8)
Pozdrawiam!

IP i czas połączenia logowane. [12630113]
[24.04.2008] 15:36
pati898
ja mam pytanie.... Czy dużo jest nauki na tym kierunku.... Bo słyszałam ze chemia jest trudna..? i czytrzeba duzo wkuwac?prosze odpiszcie

IP i czas połączenia logowane. [12640550]
[24.04.2008] 16:30
Zojaa
c00lka (08.04.23 00:50):
Pozdrawiam!

a jak z egzaminami wstepnymi na AWF do KRK? bo czytalam, że są z biegu i pływania, tyle, ze ja pływać nie umiem ;/ ehh... chyba będzie sie trzeba za to wziać

a zna moze ktoś jeszcze jakieś państwowe uczelnie w Krk, na których można studiowac właśnie fizjoterapie? oprócz AWF i UJ
z góry dzieki "Dzieci mogą nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć sie bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się ze wszystkich sił tego, czego sie pragnie"
Paulo Coelho

IP i czas połączenia logowane. [12640740]
[24.04.2008] 18:35
Kati24
Zojaa (08.04.24 16:30):
c00lka (08.04.23 00:50):
Pozdrawiam!

a jak z egzaminami wstepnymi na AWF do KRK? bo czytalam, że są z biegu i pływania, tyle, ze ja pływać nie umiem ;/ ehh... chyba będzie sie trzeba za to wziać

a zna moze ktoś jeszcze jakieś państwowe uczelnie w Krk, na których można studiowac właśnie fizjoterapie? oprócz AWF i UJ
z góry dzieki
Ja tez zdaje na ten kierunek na AWF. Chyba tez sie zdaje jezyk obcy (jak ktos zdawal stara mature) ?

IP i czas połączenia logowane. [12641244]
[25.04.2008] 17:20
la melange
Na fizjoterapii trzeba strasznie dużo kuć (najgorsze przedmioty anatomia/biochemia/fizjologia.... pozatym mnustwo praktyk (studiuję zaocznie i nie mam czasu na podjęcie pracy w tygodniu.... koleżanki mają problemy z mężami... jest strasznie cieżko!!!! ale chyba warto.... bo pacjenci doceniają i szanują nas pozdrawiam!!!!

IP i czas połączenia logowane. [12645710]
[25.04.2008] 17:22
la melange
aha neurologia najcieższy jest układ nerwowy.... po prostu masakra!!!!

IP i czas połączenia logowane. [12645714]
[27.04.2008] 22:52
malaladypunk
panie on 20 zagląda pan tu jeszcze? chciałabym studiowac fizjo na am w lublinie i zastanawiam się jak trudno jest się tak dostać i wogole jak to wszystko wygląda

IP i czas połączenia logowane. [12656011]
[28.04.2008] 18:46
M-a-g
Studiuję fizjoterapię na UM z Łodzi, jestem na trzecim roku. Z tą nauką nie przesadzajmy, są kierunki, na których trzeba więcej zakuwać, przez żadne studia się nie przejdzie siedząc na tyłku i piłując paznokcie. A wiedza, którą zdobywamy jest o tyle ważniejsza, że od niej zależy nasze dalsze postępowanie z pacjentami. O tym należy pamiętać- czego się teraz nie douczymy, to odbije się na ludziach, którzy do nas przyjdą.
Ale tak w ogóle, fizjoterapia jest naprawdę fajna, ciekawe przedmioty, dużo praktyk, kontakt z pacjentami. Nas nie starszą bezrobociem, na uczelni raz po raz wywieszane są kartki- zatrudnię fizjoterapeutę.
Jeśli czujecie, że macie ochotę to robić w życiu, serdecznie polecam

Pozdrawiam.

IP i czas połączenia logowane. [12659396]
[29.04.2008] 14:57
xvid
owszem sa wywieszane... zatrudnie fizjoterapeute 800-1000 zl
odlicz sobie do tego koszty np dojazdu to ci nawet na czynsz nie starczy...
jak masz takie ambicje to good luck in future...

IP i czas połączenia logowane. [12663785]
[29.04.2008] 14:59
ketson
zgadzam sie z powyzsza wypowiedzia ale drogi xvid -zapomniales dodac ze za dobry kurs trzeba zaplacic nawet 10 tys zł wiec jakby nie bylo przy stawkach(jakze realnych) ktore podales to ''tylko'' 10 miesiecy pracy...

IP i czas połączenia logowane. [12663802]
[30.04.2008] 00:17
on 21 on20
malaladypunk (08.04.27 22:52):
panie on 20 zagląda pan tu jeszcze? chciałabym studiowac fizjo na am w lublinie i zastanawiam się jak trudno jest się tak dostać i wogole jak to wszystko wygląda

hej! zagladam zagladam. tyle, ze teraz jestem on 21 jest calkiem spoko, mi sie podoba, sporo praktyk, ogolnie spoko klimat, jak ja zdawalem bylo po 30 miejsc na dziennych i zaocznych od tego roku jest po 60 a doszly mnie sluchyze ma byc jeszce wiecej tak wiec dostac sie jest coraz latwiej. na 1 roku najgorsze byly dl amnie anatomia fizjologia i biomechanika bo sporo liczenai jest a ja niezbyt za tym przepadam;p a skad jestes jsli mozn wiedziec? i z czego chcesz zdawac mature?
pozdrawiam
przemek

IP i czas połączenia logowane. [12667076]
[30.04.2008] 18:01
narrator974
Heh... Nie polecam... ;] uściślając. Praca jest jedynie po znajomosci (mozna sie przekonac na wlasnej skorze...)

IP i czas połączenia logowane. [12669754]
[02.06.2008] 11:47
banda
mam pytanko i prosila bym kogos o odpowiedz, jak wiem na kikerunek fizjoterapi aby sie dostac trzeba miec zaswiadczenie lekarskie od lekarza medycyny pracy o braku przeciwskazan, i jak tos ma takie zaswiadczenie a nie chce cwiczyc na w-f to czy moze tak byc prosze o odp

IP i czas połączenia logowane. [12859594]
[02.06.2008] 12:37
pigułka88
Yyy...Chcesz iść na fizjoterapię i NIE ćwiczyć na wf'ie? To trochę nie logiczne...To tak, jakbyś chciała iść na studia artystycznie, ale nie chciała malować.

Jeżeli chcesz iść na akademię medyczną (a nie jakieś studium), to zapomnij o czymś takim - musisz ćwiczyć, bo na zajęciach z wychowania fizycznego będziesz musiała pisać prospekty ćwiczeń no i tak głupio specjalizować się w kinezyterapii, a samemu nie ćwiczyć, bo się nie chce...

Jeżeli idziesz na studia medyczne, musisz być w dobrej formie.

IP i czas połączenia logowane. [12859826]
[02.06.2008] 13:39
xvid
to nie sa zajecia wfu a ksztalcenia ruchowego i nie jest to bezsensowne bieganie za pilka na tym przedmiocie-->kazdy student prowadzi zajecia ze 2,3 razy aby nauczyc sie kontrolowac grupe, umiec ulozyc plan cwiczen(konspekt) oraz go zrealizowac itp.
to czesc naszej pracy i nie widze opcji aby ktos mogl tego uniknac

IP i czas połączenia logowane. [12860136]

1 2 3   » 12 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat