o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Oprogramowanie
 » Odpowiedz na ten temat

Jakim programem skopiowac zabezpieczona plyte dvd ??

[17.11.2007] 20:03
aaagggaaa
Witam wiem ze sa jakies programy do lamania zabezieczen na plytach dvd mam slub nagrany na dvd ale jakis debil zabezpieczyl ze niemozna zrobic kopi prosze o podanie jakiegos programu do lamania zabezpieczen i ewentualnie jak to zrobic z gory sedecznie dziekuje za pomoc

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[17.11.2007] 20:13
-=CzOlG=-  czolg2002@tlen.pl
http://www.google.pl/search?hl=pl&q=usuwanie +zabezpiecze%C5%84+DVD&btnG=Szukaj&lr=

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [11670774]
[17.11.2007] 22:26
lajosz
Clone DVD albo Fab Decrypter.

Są jeszcze inne programy do kopiowania, ale te dwa wydają mi się najbardziej intuicyjne.
Program Clone DVD jest bardzo łatwy w obsłudze dla osób które nie za bardzo znają się na kopiowaniu płyt DVD. Jest tam np. opcja, która pozwala skopiować całą płytę 1 do 1, czyli zrobić dokładnie taką sama kopię filmu jak oryginał, przy okazji usuwając zabezpieczenia, a to wszystko przez przyciśnięcie jednego przycisku.
Można też "pobawić" się trochę i wykonać kopię samego filmu, bez zbędnych pierdół typu reklamy, dodatkowe sceny, dodatkowe napisy w kilku językach itd.

Fab Decrypter robi to samo co Clone DVD, ale mamy tu większą kontrolę nad obrabianym materiałem, a co za tym idzie, trzeba wiedzieć co się robi, tak więc program ten wymaga już pewnej wiedzy o strukturze płyty DVD i początkujący moga mieć problemy z jego obsługą.

IP i czas połączenia logowane. [11671787]
[18.11.2007] 17:12
Pomocnik11
To na pewno będzie DVD Shrink. A uzytkownik -=CzOlG=- moze lepiej niech sie nie wypowiada? Po to ktos prosi o pomoc aby nie szukac na google.pl , zatem jesli nie masz zamiaru pomoc to lepiej nie pisac nic.

IP i czas połączenia logowane. [11675908]
[18.11.2007] 18:33
-=CzOlG=-  czolg2002@tlen.pl
Pomocnik11 (07.11.18 17:12):
To na pewno będzie DVD Shrink. A uzytkownik -=CzOlG=- moze lepiej niech sie nie wypowiada? Po to ktos prosi o pomoc aby nie szukac na google.pl , zatem jesli nie masz zamiaru pomoc to lepiej nie pisac nic.

Użytkownik Pomocnik11 może najpierw łaskawie sprawdzi na google. Podałem link prowadzący Cię dokładnie do rozwiązania problemu. Kliknij na niego (z mojego pierwszego wpisu) i później na 2 link w wynikach.
A na przyszłość http://pomocnik11.ag.bocznica.org/

Pozdrawiam.

IP i czas połączenia logowane. [11676501]
[21.10.2014] 10:44
[18.11.2007] 18:39
Krzysiek_Xd  krzysiek_poligon@tlen.pl
Ja dawalem taki sam post i skorzystalem z DVDFab Platinum ten program jest @@@isty poszukaj kejs na forum mojego postu tam masz linkk --------------------------------------------- -----------------------------------
Procesor: Intel Celeron 3.20 GhZ
Ram: 2x 256 mb DDR2
Dysk: Segate 120GB
Nagrywarka: SONY DVD RW DW-Q28A
Windows: XP Professional
Karta graficzna: ATI Radeon 9550 (RV350) 256mb
Nazwa płyty głównej: ASRock P4S61
I wszystko śmiga
-------------------------------------------------------- ------------------------

IP i czas połączenia logowane. [11676551]
[19.11.2007] 20:55
x.x.x..
a moze jakims kopiowaczem

IP i czas połączenia logowane. [11684596]

» Odpowiedz na ten temat