o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Moje doświadczenia z...
 » Odpowiedz na ten temat

ile razy sie masturbujecie?

1 2 3 4 Strony tematu:
[08.12.2013] 19:34
on xd
jakby chciał ktoś pogadać pisać wiochmen97@interia.pl . Ja 16 lat

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [20908061]
[27.12.2013] 15:00
kicia246
jagna8888 (13.09.23 11:36):
ja gdy się kąpie zawsze nie domykam drzwi ---- podgląda mię wtedy brat i wali sobie konia. Po zakończeniu kąpieli siadam na wannie wykręcam w jego kierunku długo się wycieram masuje sobie cycuszki i cipę.

haha podobnie jak ja tylko ze mnie podgląda tata i wujek 14

IP i czas połączenia logowane. [20944602]
[27.12.2013] 15:09
kicia246
ostatnio tata mi nawet pokazał swojego fiuta, dużego ma i grubego taki bardzo owłosiony jest, fajny

IP i czas połączenia logowane. [20944615]
[27.12.2013] 15:10
kicia246
wujka fiuta już widziałam kiedyś gdy sikał obok domu to ja przez balkon go obserwowałam

IP i czas połączenia logowane. [20944619]
[04.03.2014] 21:52
dani648  david648@tlen.pl
mama Aurelia (10.12.02 11:18):
Jest na to sposób.
Wyleczyłam mojego dorastającego synka z onanizowania się. Trochę to trwało, ale się udało. Mój syn bawił się swoim siusiakiem najczęściej przed spaniem oraz w nocy. Wpadłam na wspaniały pomysł, jak temu zapobiec.
Potrzebowałam do tego pampersów (bez problemu do kupienia w aptece), gumowych rozciągliwych majteczek dla dzieci (pozostały mi po starszej córce), jednoczęściowej piżamy koniecznie z długim rękawem zapinanej przy ramionach (kupiłam w lumpeksie za grosze) oraz rękawic narciarskich koniecznie z jednym palcem oraz z ściągaczami na przegubach.
Zestaw przygotowałam następująco: do rękawów piżamy doszyłam rękawice narciarskie, a przy zapięciach piżamy dorobiłam dziurki i przełożyłam przez nie sznurowadło.
Parę dni później złapałam kolejny raz syna na masturbacji, postawiłam mu sprawę jasno: albo szlaban na wszystko, albo będzie spał w tym, co mu każę. Wybrał to drugie. Najpierw dostał pampersa do założenia , następnie na to założyłam mu gumowe majtki. Jakie było jego zdziwienie, że nie mógł się już tam dotykać. Myślał, że to wszystko, a ja dałam mu nową piżamę. Gdy ją już z płaczem założył, pozapinałam mu guziczki i związałam na węzełek sznurowadło, potem pozostało tylko zawiązać ściągacze w rękawiczkach. Syn był przygotowany do spokojnego spania, podpatrywałam go, jak próbował dotykać się, ale przez grube rękawice bez palców, piżamkę oraz pampersa i majtki nie mógł już złapać siusiaka. Nie powiodły mu się także próby ściągnięcia rękawiczek z rąk, ich grubość, dobry węzełek na przegubach i to, że były doszyte do rękawów piżamy, doskonale przeciw temu zabezpieczyło. Po tygodniu był już bardzo grzeczny i przyzwyczaił się do spania, jednak ja nie popuściłam. No i sprawę nocnych zabaw rozwiązałam, spał tak przez 3 miesiące. Teraz już tego nie robi i śpi normalnie. Prosto rozwiązałam sprawę, polecam tę metodę jako dobry sposób wychowawczy.
Pozdrawiam -
Aurelia.

IP i czas połączenia logowane. [21074488]
[21.09.2017] 10:44
[18.04.2014] 13:26
prossut
mama Aurelia - do bąka (10.12.2010.04 21:52):
Strach cię obleciał, bąku, że mamusia zastosuje moją metodę? Miesiąc, dwa, a najwyżej trzy i przestałbyś trzepać konika w łóżku przed snem...
A w ogóle - kto tu (w)puścił bąka?!...

Jeśli twój syn lubi się onanizować niech to robi to naturalne. Zresztą nie wszystkie mamy są spierdzielone umysłowo żeby stalkować swoje dzieci jprdl weź się lecz.

IP i czas połączenia logowane. [21140575]
[21.04.2014] 20:32
ma21325
50482794 gg 17 lat popisze z kazdym do 20 o wiadomo czym

IP i czas połączenia logowane. [21144619]
[02.05.2014] 08:57
CosCos
forseti (11.01.2011.05 17:06):
mama Aurelia (10.12.02 11:18):
Jest na to sposób.
Wyleczyłam mojego dorastającego synka z onanizowania się. Trochę to trwało, ale się udało. Mój syn bawił się swoim siusiakiem najczęściej przed spaniem oraz w nocy. Wpadłam na wspaniały pomysł, jak temu zapobiec.
Potrzebowałam do tego pampersów (bez problemu do kupienia w aptece), gumowych rozciągliwych majteczek dla dzieci (pozostały mi po starszej córce), jednoczęściowej piżamy koniecznie z długim rękawem zapinanej przy ramionach (kupiłam w lumpeksie za grosze) oraz rękawic narciarskich koniecznie z jednym palcem oraz z ściągaczami na przegubach.
Zestaw przygotowałam następująco: do rękawów piżamy doszyłam rękawice narciarskie, a przy zapięciach piżamy dorobiłam dziurki i przełożyłam przez nie sznurowadło.
Parę dni później złapałam kolejny raz syna na masturbacji, postawiłam mu sprawę jasno: albo szlaban na wszystko, albo będzie spał w tym, co mu każę. Wybrał to drugie. Najpierw dostał pampersa do założenia , następnie na to założyłam mu gumowe majtki. Jakie było jego zdziwienie, że nie mógł się już tam dotykać. Myślał, że to wszystko, a ja dałam mu nową piżamę. Gdy ją już z płaczem założył, pozapinałam mu guziczki i związałam na węzełek sznurowadło, potem pozostało tylko zawiązać ściągacze w rękawiczkach. Syn był przygotowany do spokojnego spania, podpatrywałam go, jak próbował dotykać się, ale przez grube rękawice bez palców, piżamkę oraz pampersa i majtki nie mógł już złapać siusiaka. Nie powiodły mu się także próby ściągnięcia rękawiczek z rąk, ich grubość, dobry węzełek na przegubach i to, że były doszyte do rękawów piżamy, doskonale przeciw temu zabezpieczyło. Po tygodniu był już bardzo grzeczny i przyzwyczaił się do spania, jednak ja nie popuściłam. No i sprawę nocnych zabaw rozwiązałam, spał tak przez 3 miesiące. Teraz już tego nie robi i śpi normalnie. Prosto rozwiązałam sprawę, polecam tę metodę jako dobry sposób wychowawczy.
Pozdrawiam -
Aurelia.

Gratuluję "genialnego" sposobu załatwienia sprawy masturbacji syna, którym tak chwalisz się wszem i wobec na kilku forach. Proponuję abyś podesłała jeszcze zdjęcia swego wynalazku, aby wszyscy mogli go podziwiać. Może powinnaś też zastanowić się nad jego opatentowaniem - dołączyłabyś wówczas do panteonu sław walki z masturbacją takich jak dr Kellog, Heyser czy Perkins... ;-p

IP i czas połączenia logowane. [21158876]
[02.05.2014] 13:49
gjgut
ja samotny i napalony co dziennie sobie wale , może jakaś chętna razem gg,49915945

IP i czas połączenia logowane. [21159214]
[13.05.2014] 15:36
diny
mama Aurelia - do bąka (10.12.2010.04 21:52):
Strach cię obleciał, bąku, że mamusia zastosuje moją metodę? Miesiąc, dwa, a najwyżej trzy i przestałbyś trzepać konika w łóżku przed snem...
A w ogóle - kto tu (w)puścił bąka?!...

Żalosne jej zabranianie spelnianie swoich potrzeb synowi. Co jakby ktoś Tobie mamo Aurelio zabronił seksu ? To całkowicie naturalnie. To bardzo przyjemne i nie ma w tym nic złego..

IP i czas połączenia logowane. [21175298]
[25.06.2014] 19:51
aann
ja czasem raz na dobe ale nawet 3-4 godziny potrafie walic konia z małymi przerwami bez wytrysku chociaż po 2-3 godzinnach chce mi się juztylko jak najszybciej spuscic a fiuta mam na maksa twardego i nabrzmiałego

IP i czas połączenia logowane. [21238330]
[30.06.2014] 20:37
gruby800
ja tam wale konia 2 razy dziennie.

IP i czas połączenia logowane. [21244855]
[30.06.2014] 20:38
gruby800
jagna8888 (13.09.2013.23 11:36):
ja gdy się kąpie zawsze nie domykam drzwi ---- podgląda mię wtedy brat i wali sobie konia. Po zakończeniu kąpieli siadam na wannie wykręcam w jego kierunku długo się wycieram masuje sobie cycuszki i cipę.

Z chęcią bym Cię popodglądał

IP i czas połączenia logowane. [21244857]
[22.11.2014] 12:21
staszy58
mama Aurelia (12.05.2012.13 22:10):
Wypowiedzi przedmówców najlepiej dowodzą, do jakiego okropnego wymóżdżenia prowadzi masturbacja. Tylko zatracony koniobijca może uważać, że 36-latek onanizujący się 4 razy dziennie to okaz normalnego mężczyzny. Z takimi poglądami nie sposób dyskutować, należałoby je leczyć.

Ja mam 58 lat i ciągle walę konia , kiedy tylko mogę,żona też mi w tym pomaga, a jak mi się zachce to normalnie przy niej i to dla nas normalne, ona też czasami masturbuje się przy mnie. Często liże jej cipeczkę

IP i czas połączenia logowane. [21463162]
[01.03.2015] 12:01
dlugi
mama Aurelia (10.12.2010.06 13:01):
36latek miał niedobrą matkę, zbyt tolerancyjną - i teraz 36-letni mężczyzna trzepie jak ogłupiały, nawet 4 razy dziennie! Współczuję nieszczęsnemu koniobijcy...

A ja mam 62 lata I trzecie kutasa 2 razy dziennie i dobrze mi z tym robię to już blisko 50 lat.i jeszcze 3 razy w tygodniu wyrzucam zone

IP i czas połączenia logowane. [21645815]
[01.03.2015] 20:28
szakal666
Jak ktoś zna angielski to radzę przeczytać ten artykuł: http://linkshort.pl/nyOkAc

IP i czas połączenia logowane. [21647015]
[22.06.2017] 12:04
walasek
marszczę małego do czterech razy na dobę

IP i czas połączenia logowane. [22756510]
[22.06.2017] 12:10
colie marszczykoński
Marszczą tylko ci co mają wyciągniętą skórę, normalnego nie da marszczyć więc się trzepie.

IP i czas połączenia logowane. [22756512]

1 2 3 4 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat