o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum o2.pl / Opinie czytelników do artykułów
 » Odpowiedz na ten temat

Niemcy wolą Polki

1 «   23 24 25 Strony tematu:
[06.04.2017] 16:29
klara 8
ewi26 (07.11.2007.13 09:18):
po co tak generalizować, liczy się człowiek a nie narodowość.. mój chłopak jest Niemcem- i jednocześnie najcieplejszym i najbardziej męskim facetem jakiego znam..
kicia niemeicka nie ruszę sie teraz kolejna rodzina polska mię odwiedziła muszę poczekać aż odjadą ! dziś już w kurs nie pojadę chocby po zakupy
do piero jutro po flaurs innym geburstagom kicia nie zdazy kupić krzewów bo do Wielkanocy zaledwie pare dni ! nie wyrobię się ! a po drugie po wielkanocy musze odwiedzić rodziny polskie ja pani niemiecka więc się nie wyrobię

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22703201]
[06.04.2017] 17:29
klara 8
klara 8 (17.04.2017.06 16:29):
ewi26 (07.11.2007.13 09:18):
po co tak generalizować, liczy się człowiek a nie narodowość.. mój chłopak jest Niemcem- i jednocześnie najcieplejszym i najbardziej męskim facetem jakiego znam..
kicia niemeicka nie ruszę sie teraz kolejna rodzina polska mię odwiedziła muszę poczekać aż odjadą ! dziś już w kurs nie pojadę chocby po zakupy
do piero jutro po flaurs innym geburstagom kicia nie zdazy kupić krzewów bo do Wielkanocy zaledwie pare dni ! nie wyrobię się ! a po drugie po wielkanocy musze odwiedzić rodziny polskie ja pani niemiecka więc się nie wyrobię

kicia podsumowała co kupić i co zrobić potem już pare dni zostanie do Wielkanocy już w miasto nie dam radę odwiedzić ! bo niemcy moja rodzina wpadnie na Wielkanoc 1 raz potem w wakacje potem na jesieni ! do tego jeszcze na jeden dzien w wakacje polaki mie panie niemeicka odwiedza jak bedzię ciepło bo wujek koniecznie chce wpaść wypić sobie lemoniadę

IP i czas połączenia logowane. [22703257]
[02.05.2017] 21:08
katarina9
lordnadupiator (07.11.2007.12 18:04):
ale głupi ci Niemcy.

Kicia dziwnie sie czuję ? To z nowu sprawka Boga ? Co z now kombinujesz ? Uwziol sie Bóg na kicie piękność ? Aby mie że swatac ? Tak pani ostatnia kicia wie że urody brakowaćnie będzie ? I uroku ? Ja to już wiem dookoła Boże ta sama spiewka ? Moja glowa ? Co sie z,now dzieje ? Pelnia nad ciaga ? Czy co?

IP i czas połączenia logowane. [22726399]

1 «   23 24 25 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat