o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum o2.pl / Opinie czytelników do artykułów
 » Odpowiedz na ten temat

Niemcy wolą Polki

1 «   20 21 22 23 24 25 Strony tematu:
[20.03.2017] 21:19
kalina10

[nie mam nic do powiedzenia]

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22685137]
[21.03.2017] 13:28
KAMILA KRÓLOWA M

IP i czas połączenia logowane. [22685720]
[21.03.2017] 13:36
kamila 7
ajaxa (07.11.2007.13 08:43):
tak sie zlozylo,ze jestem zona niemca i jest to najwspanialszy czlowiek na swiecie.nie jest skapcem,a wrecz przeciwnie!Zwiedzilam z nim juz polowe swiata,a w dodatku to on daje mi swietny seks.na codzien traktuje mnie jak ksiezniczke,choc jestesmy ze soba juz piec lat.osobiscie slyszalam opinie na temat polek,ze sa pieknymi, eleganckimi i wyksztalconymi kobietami!!!!!napewno jestesmy bardziej gospodarne od niemek i mniej wymagajace,bo nauczyla nas tego sytuacja w naszym kraju.
poza tym moj maz nigdy nie zapomnial o moich urodzinach,rocznicy slubu,rocznicy poznania itp.raz w tygodniu zaprasza mnie zawsze do restauracji albo sam gotuje cos ekstra!Na codzien to ja gotuje ale w niedziele mam zawsze sniadanko do lozka!I gdzie ja bym znalazla takiego polaka????dziewczyny wychodzcie za niemcow!!!!!!zycze kazdej takiego wspanialego meza jak ja mam!

pani metodystyczna nie jest za spokojna ? co to z nów za list przyszedł księzna musi się wszystkiego dowiedzieć ani chwili spokoju nie mam tym bardziej nie wiem co mię czekać bedzię ! zbliża się małymi krokami Wielkanoc do tego czekają mię podróże i wiecej poznawania wszystkiego więc nie jestem za spokojna ! tym bardziej że na mojej drodzę stanie trzech mężczyzn niemców tym bardziej nie jestem spokojna ? bo dopytuja się kim księzna metodystyczna piekność tak naprawdę jest ! TAK NAPRAWDĘ TO Pani METODYSTYCZNA NALEZY DO RODZINY NIEMEICKIEJ KRÓLEWSKIEJ MOJĄ PRAWOWOITĄ MAMA JEST PANI KSIĘZNA NIEMEICKO-PROTESTNCKA !MUSZĘ IŚC NA OBIAD JA KSIĘZNA WZYWAJĄ MIE RODZINY MIĘ WSPANIAŁĄ PANIĄ METODYSTYCZNĄ KSIĘZNĄ

IP i czas połączenia logowane. [22685730]
[21.03.2017] 18:06
KAMILA 6
KAMILA KRÓLOWA M (17.03.2017.21 13:28):
ktoś gdzieś (07.11.2007.12 18:14):
hm ... czy oni sa głupi ? chyba nie, po prostu jak większość i u nas ludzi mają problem z porozumiewaniem się z drugim człowiekiem. młodzi ludzie również mają ten problem i tak samo będzie to wyglądało. większość ludzi pozostaje w związku jakby to była umowa dwustronna ja tobie coś ty mi coś. zapominają o magicznym słówku my

ja pani protestancka metodystyczna nie jestem spokojna tym bardziej że nie wiem co mię czeka w przyszłości i co ten allani o demnie chcę kim ten czlówiek jest wokgulę i kto go do mnię przysłał na zlecenie ja pani księżna sama się tego dowiem bo już to mię dobija ! nie czuję się najlepiej zwłaszcza że bedę poznawać języki i świat i coraz to więcej poznawać ! nie jestem spokojna bardziej boję się tego co mię spotka ! na razie wiem ze ja pani cesarska kicia metodystyczna wiem że rodziny bedą mię wzywać więc za spokojna nie jestem tym bardziej tym bardziej . TAK JA PIEKNOŚĆ METOTODYSTYCZNA MUSIAŁAM WRÓCIĆ PO WIELU LATACH BÓG TEGO CHCĘ KAŻĘ MI SIĘ PONOWNIE ZASTANOWIĆ NAD MIŁOŚCIĄ DO KOŃCA KWIETNIA JAK W KOŃCU WYJZY SŁOŃCE NIEDŁUGO WIELKANOC BOJĘ SIĘ CO MIĘ CZEKA OBY NIE ZAŻDNE ZAGROŻENIE ! MIĘ KAMILĘ KSIĘŻNĄ WSPANIAŁĄ SPOTKAŁO A TERAZ IDĘ NA KOLACJĘ JUŻ PORA NIEDŁUGO ODWIEDZĘ MOJE RODZINY NIEMEICKIE ! ZACZYNA SIĘ IDĘ NA KAFEJ A ZA PARĘ DNI MUSZĘ STAWIĆ SIĘ U NIEMCÓW MOICH RODZIN !NA RAZIE WIEM ŻE CZEKA MIĘ WIELKANOC NIEDŁUGO I PRZYBYCIE MOICH RODZIN !

IP i czas połączenia logowane. [22686025]
[21.03.2017] 19:58
kamila 7

IP i czas połączenia logowane. [22686145]
[22.11.2017] 08:40
[21.03.2017] 20:03
kamila 7

IP i czas połączenia logowane. [22686152]
[21.03.2017] 20:07
kamila 9

IP i czas połączenia logowane. [22686155]
[21.03.2017] 20:27
kamila 11
Kamila84 (07.11.2007.13 19:53):
Ach co za glupoty tu wypisuja!!!! Ja jestem 3 lata w zwiazku wlasnie z Niemcem i z zadnym Polakiem nie bylo mi tak dobrze! To czy on jest rodzinny czy nie zalezy tylko od tego jak jest wychowany. Czy jest mrukiem czy nie tez zalezy od jego charkteru. I tylko mi nie mowcie, ze Polacy sa tac idealni! Przy pierwszej lepszej okazji tylko sie nachlac potrafia i nie doceniaja tego co maja. Niemiec chocaz ci podziekuje za przepyszny obiad i pomoze w kuchni, a Polak?? Sila go do zmywania naczyc nie zaciagniesz!!! Oczywscie wszedzie zdazaja sie wyjatki, sa jakies tam roznice kulturowe, ale to raczej urozmaica zwazek niz go psuje..
Moj Niemiec jest wspanialym, cieplym i kochajacym czlowiekiem i mam nadzieje, ze to sie nigdy nie zmieni.

racje masz kamilo to zależy od narodowości i dobrego wychowania też jestem kamila ale nie do końca polka to znaczy jestem polką ale moja tradycja jest bardziej pomieszana bo jestem mulatką wspaniałą jak moja siostra mulatka kiedyś miałam być z panem polakiem niestety ja piekność się na nim zawiodłam to było w wieku gdy miałam 15 lat okazał się dupkiem więc go piekność olała metodystyczna pózniej z nów mi staneli adoratorzy następni na drodzę gdy miałam 18 lat konczyłam i potem tak dalej ale tylko stawali mi na drodzę no i z roku na rok kolejni mi piekności metodystycznej adoratorzy stawali na drodzę do blisko 28 lat ale żaden adorator z posród tych panów nie był w moim typie pani metodystycznej piekności mulatki ani ci panowie nie byli pociagający bardziej odpychający moim rodzicom niemcom też ci adoratorzy panowie niestety nie spodobali po prostu nie byli mi pisani i tyle ! tym lepiej dla pani metodystycznej ! niestety ci panowie nie byli w moim typie ciekawie jacy panowie adoratorzy następni będą ! następni tylko że tym razem na drodzę pani księznej metodystycznej staną panowie niemcy ! ok idę po wodę a potem spać głowa mię coś boli na nowo ! panią księzna metodystyczną

IP i czas połączenia logowane. [22686190]
[21.03.2017] 22:06
kamila 3
może się przedstawię ja pani metodystyczna pienośc najpiekniejsza pani walk boju ,bitew ,mórz i oceanów i mrozów
pani anioł obserwujaca cały świat i pomagająca ludziom ! pani o wspaniałym sercu
pani niemeicka z rodziny niemców tak jak pan lew niemiec jestem we własnej osobie panie lewku protestanicie niemcu weszłeś mi w drogę nie ładnie i zaczynasz mocno drażnić panią pięknośc wodnicę królowę metodystyczną ! rozumiem panie lewku że musisz zawsze zbadać grunt pod stopami i własne ego i swoją popularność żeby zaryczeć ! panie lewku królu władczy i dumny lepiej nie prowokuj królowej metodystycznej niemeickiej bo mogę się odgryść nie znoszę jak ktoś mię drażni ! zwłaszcza lwy niemeickie dumne i panowie całego świata !ryczący mocną chcacy wszystko mieć i być sławni od stóp do góry

IP i czas połączenia logowane. [22686341]
[22.03.2017] 18:10
klara 7
sdfads (07.11.2007.13 00:35):
Oni jeszcze nie znają Polek. To najłatwiejsze dziewczyny w Europie. A o wierności to one pojęcia nie mają.

pani Metodystyczna złe nowiny panowie protestaanci są blisko pani ! cudownie bedzię jeszcze gożej jak dowiedzą się że ja pani księzna też jestem metodystką same kłopoty do tego niemcy mię jeszcze panią piekność protestancką odwiedzą ! wszystko i tak zacznie się koplikować jak ci panowie metodysci odkryją parwdę do tego kolejne kłopoty jeszcze allaniego nastepnego protestanta tu brakuję niedługo zacznie wparaszać się nie na swoje tereny ! do tego jeszcze Wielkanoc się zbliża ! idę na herbatę nie bedzię ciekawie tym bardziej dlatego że panowie protestanci są za blisko pani księznej metodystycznej !

IP i czas połączenia logowane. [22687204]
[22.03.2017] 18:35
klara 8
klara 7 (17.03.2017.22 18:10):
Oni jeszcze nie znają Polek. To najłatwiejsze dziewczyny w Europie. A o wierności to one pojęcia nie mają.

pani Metodystyczna złe nowiny panowie protestaanci są blisko pani ! cudownie bedzię jeszcze gożej jak dowiedzą się że ja pani księzna też jestem metodystką same kłopoty do tego niemcy mię jeszcze panią piekność protestancką odwiedzą ! wszystko i tak zacznie się koplikować jak ci panowie metodysci odkryją parwdę do tego kolejne kłopoty jeszcze allaniego nastepnego protestanta tu brakuję niedługo zacznie wparaszać się nie na swoje tereny ! do tego jeszcze Wielkanoc się zbliża ! idę na herbatę nie bedzię ciekawie tym bardziej dlatego że panowie protestanci są za blisko pani księznej metodystycznej !

moja siotra blizniacza nie może na razie tu wracać bo jesli pan protestant allani ją zobaczy to bedzię miał chrapkę na siostrę protestncką blizniaczą zrobimy tak ja księzna królewska koniec maja pojadę do siory to bedzię lepiej ! allani niedługo się pojawi bedzię jak zwykle szwendał się po moich terenach kici jak ja pani protestncka mam go znieść ! tego typa protestnckiego na mojej drodzę i mojej ulicy ! same kłopoty idę ja ksiezna metodystyczna sobię rumianku zrobić bo kłopoty niedługo się zaczną raczej małe nie bedą !siora nie może teraz mulataka blizniacza wracać bo wszystko zacznie się koplikować

IP i czas połączenia logowane. [22687246]
[22.03.2017] 18:55
klara 9
klara 7 (17.03.2017.22 18:10):

Ja pani księzna metodystyczna mulatka nie mogę wyganiac allaniego z własnego terenu i ulic zachowałabym się nie kulturalnie allani trochę tereny za pewne pozwiedza i sam wróci z powrotem jak urlop mu się skończy ! w tedy księzna protestncka odspanie bo allani pujdzie sobie z dala od moich terenów ! drogi są dla wszystkich ludzi wiec allaniego nie bede wygsniać bo to nie ładnie pani księzna by postąpiła

IP i czas połączenia logowane. [22687267]
[22.03.2017] 21:38
katarina9
niebieski123 (07.11.2007.12 18:49):
mam nadzieje ze ta zielona szmata tu nie przypelznie

Pani tajemnicza za dobrze sie nie czuję. Cisienie mi podskoczylo czeka mie koło fortuny tylko tego brakowało zmiany i zamieszanie czyli mnie panią tajemnicza nie czeka nic dobrego bo do tego jeszcze wisi w powietrzu to słowo Boga ? Nie grożą pani tajemniczej żadne niebezpieczeństwa tylko coś innego zmiany zamieszanie i widzenie coś w powietrz? Nie dobrze mi gdzie moja tabletka i mój inhalator nie czeka panią piękność tajemnicza nic dobrego Bo Bóg wspomial jeszcze coś o Walce że ja pani tajemnicza,przegra ? Co Bóg mugl miec na myśli ? Coś o przegraniu walki mocnej ? Co ma na myśli Bóg ? Bóg daje znaki tylko i coś Bóg wspomniał na rogu czegoś ? Zapewne wisi w powietrzu co ma na myśli Bóg jakie znaki i ślady i dotego Bóg kaze Pani tajemniczej szukać w rym roku bratniej duszy ,on i tak sie partner przeznaczony sam zjawi .on sie wkrótce zjawi pan tajemniczy bratnia dusza pani tajemniczej. Piękności

IP i czas połączenia logowane. [22687492]
[23.03.2017] 09:41
kicia 7
Hm ... czy oni sa głupi ? chyba nie, po prostu jak większość i u nas ludzi mają problem z porozumiewaniem się z drugim człowiekiem. Młodzi ludzie również mają ten problem i tak samo będzie to wyglądało. Większość ludzi pozostaje w związku jakby to była umowa dwustronna ja tobie coś Ty mi coś. Zapominają o magicznym słówku My

ja pani metodystyczna księzna mam dziwne przeczucie ten cały allani nie jest osobą dobrą intuicja mi pani metodystycznej podpowiada że ta osoba jest msciwa i zawistna widziałam jego oczy podłe i pełne nienawiści i zła we snie wiec panie geodeto lwie lepiej na niego uważaj nie chcę zeby ten typ zrobił ci krzywdę bo allani jest zdolny do wszystkiego zeby postawić na swoim ! polubiłam ja pani metodystyczna cię panie godeto lwie wiem że jesteś lwem ze znaku zodiaku ja jestem informowana ja pani metodystyczna na bierzącą wiem o wszystkim ! więc proszę panie geodeto lwie żebyś uwżał na allaniego już za kilkanascie dni tradycyjnie się pojawi msciwy człowiek !

IP i czas połączenia logowane. [22687776]
[23.03.2017] 09:59
kicia 8

IP i czas połączenia logowane. [22687789]
[23.03.2017] 12:45
kicia 9

IP i czas połączenia logowane. [22687998]
[23.03.2017] 16:12
kicia 6

IP i czas połączenia logowane. [22688288]
[24.03.2017] 09:10
katarina 8
Hm ... czy oni sa głupi ? chyba nie, po prostu jak większość i u nas ludzi mają problem z porozumiewaniem się z drugim człowiekiem. Młodzi ludzie również mają ten problem i tak samo będzie to wyglądało. Większość ludzi pozostaje w związku jakby to była umowa dwustronna ja tobie coś Ty mi coś. Zapominają o magicznym słówku My

pani metodystyczna przechodzi pani do nstępnego etapu nauki zbieranie plonów - to co pani zasieje to pani zbierze ! chodzi o to że czekają panią obowiązki do Wielkanocy zegar już rusza jeśli pani wytrwa to pani przechodzi do stępnego etapu nauki awansując nie ma narzekania że coś kolwiek bedzię bolało aż do Wielkanocy zadnie polegac bedzię na tym to co zwykle obowiązki po sniadaniu obiadu i kolacji kończąc na zmywaniu wieczorem naczyń podejmuję pani te wyzwanie jasne że tak wytrwam aż do świąt nawet jeśli padne ! ale nie padne bo rok temu to samą sytuację miałam i wytrwałam choc noga już bolała lekko ! czyli w tym zadaniu chodzi pucuję glancuję aż do Wielkanocy a potem przechodzę do następnego etapu ! ok ale wieczorem jak zagoracą mi się zrobi od tego zachrzanu to się napoju muszę napić to zaczynam dziś piątek

IP i czas połączenia logowane. [22689143]
[24.03.2017] 18:32
katarina55

pani tajemnicza lepiej się czuję trochę mię owiało zimno się zrobiło za pewne bedą jeszcze przymrozki wiosenne german tatuś już powinien być

IP i czas połączenia logowane. [22689824]
[25.03.2017] 20:27
klara 66
kasa drogie panie to jeszcze nie wszystko drogie panie polskie zacofane egoistki ! przejdę ja pani tajemnicza do innego tematu otóż dziś widziałam blisko działki innych niemców kota raczej to byla kotka przechodziła na posesesje niemców często tam kotki chodzą ! za myszami ! drogie panie polskie same się wypowiedziałyście że lelcicie na kasę nie niemca tylko polaka ! jestescie podłe do szpiku kości zdaniem pan niemieckich ! nie bedę tego kommentować ja dziś pani tajemnicza widzałam bociana bedzię cieplej jAK bocian przelatywał już ! jutro jadę do miasta ja pani tajemnicza z mamą tajemniczą ! przy okazji srodki czystości dokupię ! drogie panie polskie w zyciu najbardziej liczy się rodzina i zdrowie nie tylko pieniądzę pieniądzę to rzecz drugo rzędna ! pani metodystyczna o tym wie !

IP i czas połączenia logowane. [22690866]
[26.03.2017] 07:21
kamila4
Bóg pani metodystyczna ponownie każe pani zastanowić się nad miłością co pani na to ? poprzedni miał być związek z holendrem ale jeden z panów próbował mię wykożystać zle skończył ale się niestety nie udało bo pani metodysyczna nie jest idiotką jeśli czeka mię powtórka takiego piekła zeby mię wykorzystać to żegnam adoratorów !nie chcę mi się o tym mówić to bolesny temat . pani metodystyczna idzie zaraz na śniadanie ale nad Miłością skoro każe Bóg to się zastanowię choć dla mię poprzednie przezycia były bolesne i tego kretyna poprzedniego nie chcę wspominać ! dla mię najważniejsza jest moja rodzina i moja tradycja !

IP i czas połączenia logowane. [22691064]
[26.03.2017] 18:56
klara 77
lordnadupiator (07.11.2007.12 18:04):
ale głupi ci Niemcy.

ja pani metodystyczna byłam na zakupach gdy wychodziłam łepki ruski na całą parę się głosili ! a dziś był zlot motorów ponad 30 motorów jechało na krótkiej linii wyprzedzali jak wariaci jeden za drugim i jeden za drugim blisko 40 motorów jechało zlot mają teraz w Ostrodzie na piwku siedzą i piwkóją dodatkowo kamien duży na jezdni leżał cud że nie na prawej stronie .jak motor przejzedza to jaki to huk nie do wytrzymania na uszy

IP i czas połączenia logowane. [22691691]
[26.03.2017] 19:02
klara 78
katarina55 (17.03.2017.24 18:32):

pani tajemnicza lepiej się czuję trochę mię owiało zimno się zrobiło za pewne bedą jeszcze przymrozki wiosenne german tatuś już powinien być

drugi zlot motory bedą miały 15 maja ja pani tajemnicza muszę powiedzieć niemcowi aby nigdzie się nie ruszał się 15 maja bo przy drugim zlocie motorów bedzię przejzdzać blisko 70 motorów dużych i ostro bedą pruć do przodu nie patrzą na nic tylko prują przed siebie za dolaczaniem się do innych motorów braci na łaczenie się ponowne na piwko z iławy do Ostródy ! bo bedą się motory łączyć to samo jak tradycja !

IP i czas połączenia logowane. [22691699]
[27.03.2017] 08:29
klara 79
ale głupi ci Niemcy.

ja pani tajemnicza w tym stanie nie pojadę do niemców nie dość że mię przewiało wczoraj to jeszcze gardło mię boli ! wieczorem myślałam że wykituję mocno klatka piersiowa mię bolała całą noc musiałam nasmarować się amolem ale już rano lepiej jest wziełam krople jest lepiej niż się wczoraj w nocy czułam inne panie tajemnicze mocno chore na gardło gorączkę nawet mieli ! fatalnie . ale inne panie tajemnicze po mału z grypy wychodzą ! dziś to boli trochę gardło i głowa leki brane już były ! nos też mam zapchany inne panie tajemnicze to samo ! mają ! ja parapet już wcześniej czyściłam już drugi raz go nie wyczyszczę bo się mogę gożej doprawić jak moje ruwiesniczki ! z gorączką na głowie albo zapaleniem wszystkiego całego ciała !

IP i czas połączenia logowane. [22691983]
[27.03.2017] 20:27
klara 79
ale głupi ci Niemcy.

pani tajemnicza na dziś ma dość obowiązków daje mi się wycisk ! zostało mi jeszcze 4 półki do odkurzenia jtro z nowu to samo zamiatanie ,ścieranie i układanie . German już jest tatuś ! chyba że jutro wróci ! byle do wielkanocy jestem nabierzącą z obowoiazkami jutro ścieranie dalej kurzy ! obiad się zrobi ! musże ja pani tajemnicza się wyrobić na czas jak mię rodziny odwiedzą ! idę zaraz spać już pora na sen !głowa z nów coś boli ! jutro germana nie bedzię wzywać jutro bedzię jego szef

IP i czas połączenia logowane. [22692738]
[27.03.2017] 20:31
klara 79
ola19900.0 (16.09.2016.19 14:55):
To w końcu wolą Polki czy gospodynie domowe z prawdziwego zdarzenia?

germanowi jeszcze trochę do kopania zostało ! ja pani tajemnicza nie mam czasu na pomiary jutro obiad muszę robić ! german pomiary zrobi co gdzie ma być dobry jest w tym

IP i czas połączenia logowane. [22692739]
[28.03.2017] 19:10
kcia geprdzia nie ma go
ale głupi ci Niemcy.

niemca nie bedzię ani w tym tygodniu ani w nastepnym dla pana prywaciarza tak mi pani niemeickiej przykro ale taką pan niemiec ma tradycję ! ochrzan german już dostał porzadny wie ze bedzie miał gości więc dla pana prywaciarza go nie bedzię bo jak pan wie Wielkanoc nad chodzi więc german ma sporo do zrobienia !

IP i czas połączenia logowane. [22693780]
[29.03.2017] 07:36
klara 80
ale głupi ci Niemcy.

niemcy nie mają czasu ani w tym tygodniu tym bardziej nastepnym dla prywaciarzy tym bardziej po Wielkanocy ! metodyści zbieramy się mamy pilne sprawy do załatwiania ! inne kicie już gosci mają ! i niedługo i my metodyści też gosci bedziemy mieć

IP i czas połączenia logowane. [22694261]
[29.03.2017] 17:12
kamila89
ale głupi ci Niemcy.

dziś sporo niemców pani metodystyczna widziała ! 4 samochody na zagranicznych rejstracjach bracia zakupy robili bo Wielkanoc się zbliża !inne kicie już firany powieszone mają tak ja pani inna kicia też mam sporo do zrobienia muszę ciasta wybrać które dokładnie bedą na wielkanoc ja pani metodystyczna ! sporo mam do zrobinia analize ciast ! 3 bit wybieram ,dalej ciasto z odrobinę alkoholu dalej ciasto niech bedzię dobierany metrowiec , dalej serniki dalej jeszcze nie wiem analizuję co moje rodziny by zjedli dalej z ciast zrobię ryby moje rodziny je uwielbiają konsumować , dalej sałatkę

IP i czas połączenia logowane. [22694959]
[29.03.2017] 17:18
kamila90
TAJEMNICZA 1 (17.02.2017.08 11:12):
kamila4 (16.12.2016.16 08:17):
TAJEMNICZA45 (16.11.2016.06 21:56):
ale głupi ci Niemcy.

Co mi jest tajemniczej pani ? Na nowo ta głowa boli? Czytałam księgi nic zdecydowanie nie pomaga ? Może ciśnienie skoczylo miau ? Ale w moim młodym wieku ciśnienie ? To nie moŻLIWE ? SNIEG PADA POGODA SI. POPSULA ? JUTRO WYPIJE KAFEJ TO MI MOŻE PRZEJDZIE .

Miau miau kicia p nie czuję sie za dobrze pani niemiecka ? Ide na herbatke ? Nie wiem czy dam radę jechać do kościoła bola mie kości grypa mie bierze dosyć mocno nie wiem czy wstane germany wrócą później ?

ochłodzenie na dają dalej padać bedzię w Niemczech już pada ! oby ich nie zalało jak rok temu ostro

IP i czas połączenia logowane. [22694967]

1 «   20 21 22 23 24 25 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat