o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Poznam dziewczynę
 » Odpowiedz na ten temat

studniówka - co to juz nie ma grubych dziewczyn?

[11.11.2007] 18:50
hermenegilda K.
Czyzym została ostatnią drubą babą na planecie?
Idę na studniówkę i zupełnie nie wiem w co się załadować.
Musi koniecznie mieć rękawy i wiadomo, że za kolanko.
Nie wierzę, że zostałam sama jedna

Dziewuszki, powiedzcie jak robie ze sobą radzicie. Wiadomo, że szkoda tracić studniówkę z powodu sukienki, no ale niech ta sukienka będzie jakaś fajna a nie in babcia style.

Chudzielce bądźcie cicho, bo wy w co się nie owiniecie to dobrze wyglądacie (Tak, to jest dyskryminacja )

Właściwie to nudzi mi się jak toś miałby ochotę napisać to gg 8125461

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[11.11.2007] 19:49
felin
hey.
ja tez jestem grubaską ale mam trochę inny problem - i jak dla mnie nie do przeskoczenia... Chciałabym bardzo isc na studniowke ale nie mam niestety z kim. Tak się niefortunnie zdarzylo, że mój wyśniony partner wyjezdza w tym czasie na stypendium do Anglii. Ze względu na moją nadwagę innych kandydatów brak
Jeśli chodzi o sukienkę to rozwiazałabym to w ten sposob - ciemny kolor - niekoniecznie czarny, długość do kostek - wtedy Cie wydluzy i tym samym wyszczupli i do tego prosty krój, bez żadnych udziwnien.
Miłej zabawy i ciesz się tą studniówką. Pozdrawiam.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [11630952]
[11.11.2007] 19:58
Hermenegilda K.
Pójście na studniówkę samej to taka wielka kompromitacja? Na pewno nie będziesz jedyną single woman Ja jeszcze nie wiem czy idę sama czy nie. Prawdopodobnie nie - więc dylemat sukienki nadal trwa.
Nie musi być taka znowu do ziemi tylko kurcze - jak schować ramionka? (RAMIONKA! hihi, a to dobre )

IP i czas połączenia logowane. [11631023]
[11.11.2007] 20:18
felin
Może kompromitacja to za duże słowo, ale w pewnym stopniu wstydliwa sprawa. Bo nie dość, że wyglądam tak jak wyglądam to jeszcze ta sprawa z partnerem. Siedzenie przez połowe studniówki przy stole tez mi się nie uśmiecha. Ty pewnie patrzysz z troszkę innej perspektywy jeśli masz z kim iść.

Jak ukryć ramiona? Hmmm.. Szal będzie niewygodny. A może ostatnio bardzo modne bolerko?

IP i czas połączenia logowane. [11631186]
[11.11.2007] 21:10
When-I-Was-An-Angel
Głowa do góry!! Ja nie chciałabym być chudzielcem i wyglądać jak szkielet, nawet to brzydko jak sie widzi te ochydne wystające kości bleee Najlepiej być normalnej budowy Co do grubszych dziewczyn one też są piękne I naprawdę mogą się świetnie ubrać!! Trzeba tylko znaleźć sobie jakiś fajny sklep i iść z koleżanką żeby doradziłą czy dobrze w tym wygladasz itd. Co do partnera, tego kwiatu jest pół światu!! Ja akurat biore kolegę z piaskownicy, jest wyższy ode mnie o 45 cm więc będzie to śmiesznie wyglądało ^^ i szczerze mówiac gadalam z nim rok temu, ale akurat chciałam iść z nim Nie wszyscy faceci patrzą czy jesteś gruba czy chuda, patrzą tez na wnętrze Mój temacik z piosenkeczkami :
http://forum.o2.pl/temat.php?id_p=5252740&st art=0
sugababes - about you now
http://www.speedyshare.com/449233474.html
Friends - Szczęście woła nas ( POLECAM!! )
http://www.speedyshare.com/294602333.html
Edyta Górniak - List -POLECAM
http://www.speedyshare.com/905525687.html
Britney Spears Break The Ice
http://www.speedyshare.com/771302619.html

IP i czas połączenia logowane. [11631658]
[14.12.2017] 13:51
[08.01.2008] 19:51
słotka
ja też jestem gruba i na wakacjach mam mieć wesele kuzyna nie mam pojęcia w czym pójdę bo obawiam sie że nie będzie sukienek 46 44

IP i czas połączenia logowane. [12004778]
[20.11.2009] 17:54
ishika15
ja tez jestem masywniejszej budowy ale nie od razu taka gruba. nie chciałabym być chudzielcem jak moja siostra...
moim zdaniem \'Kochanego ciała nigdy za wiele\'
chociaż nie wiem w co się ubiorę na wesele za rok w październiku za rok
będzie już zimno ale w spodniach nie pójdę za nic. i jeszcze jedno mam ochotę kupić sobie sukienkę \'bombkę\" czy ona mnie nie pogrubi?
z góry dziękuje za poradę
;p

IP i czas połączenia logowane. [15825304]
[20.11.2009] 19:39
gruba_ale_z_gustem
ja już mam te sprawy co prawda dawno za sobą, ale takie galowe wieczory zawsze mnie stresują, sama pamietam, że studniówka kosztowała mnie więcej stresu i nieprzespanych nocy niż matura. Co do stroju, to radziłabym ci krój prosty, dopasowany do ciała, od pasa w dół lekko rozszerzający się,albo prosty, przykrywający kolanko, dekolt lekki w serek, jeśki chcesz zakryć ramiona, to może być bolerko albo taka sukienka z malutkim rękawkiem, zakrywającym ramiona odrobinę. Zadnych dużych dodatków do sukienki, typu wielka kokarda czy jakiś kwiatek dopięty, bo będziesz wydawać się jeszcze większa. wybierz raczej krój delikatny, dziewczęcy, zakrywający wszystkie "strategiczne" miejsca, kolor ciemny, ale z np jasnymi dodatkami, udanych zakupów.

IP i czas połączenia logowane. [15825872]
[05.12.2009] 15:03
fffffffff
ishika15 (09.11.20 17:54):
ja tez jestem masywniejszej budowy ale nie od razu taka gruba. nie chciałabym być chudzielcem jak moja siostra...
moim zdaniem \\\'Kochanego ciała nigdy za wiele\\\'
chociaż nie wiem w co się ubiorę na wesele za rok w październiku za rok
będzie już zimno ale w spodniach nie pójdę za nic. i jeszcze jedno mam ochotę kupić sobie sukienkę \\\'bombkę\\\" czy ona mnie nie pogrubi?
z góry dziękuje za poradę
;p

tak bombak pogrubia, ja tez jestem grubsza i niestety nie moge nosic bombek a bardzo mi sie podobaja...

IP i czas połączenia logowane. [15897151]
[16.12.2009] 19:08
annnnnnnnna
hej ja tez ma studniówke mam duze piersi brzuch i biorra i juz mam dosc latania za sukienkami i szczerze mowiac to sklepowe nie hcetnie chca doradzac ja musze rozmiar 42 lub 44

ajj ja wsumie mam z kim na studniowke isc ale mielismy nauke poloneza to nikt nie chcial ze mna tanczyc to bylo najgorsze bardzo mnie boli ze tak odbieraja mnie znajomi;( wsumie nie wygladam jak bomba atomowa nie chodzie w byle czym nie wywyzszam sie a jednak jak gruba to mozna sie posmiać;(

IP i czas połączenia logowane. [15951546]
[15.07.2010] 09:21
Paulina14
cześć dziewczyny !!!!!
eh ... mi troche daleko do studniówki ....
bo mam 14 lat .... ale wiem co to za problem
kiedy szuka się sukienki a nie może sie jej znaleść
w zeszłym roku miąłam wesele wujka a ża nie jestem z tych chuddych
to miałam problem .....
kurcze jak błam w sklepie to nawet się popłakałam .....
tak na przyszłość znam jeden sklep .. moze to i nie sa za bardzo orginalne sukienki ale jest tam sporo wyboru ..... to CENTRUM HANDLOWE Maximus Godziny otwarcia C.H. Maximus:
poniedziałek piątek 8.00-17.00
sobota niedziela 9.00-17.00 Adres centrum handlowego Nadarzyn Maximus:
Al. Katowicka 62
05-830 Nadarzyn, Wolica teraz mam kolejne wesele i napewno tam pojade
żeby kupić sobie jakieś wdzianko a propo grubości nie martwcie sie moja mama jest
gruba ... no ale ma 32 lata ....... bała się że
niw znajdzie nigdzie sukienki bo ma wystawach stały tylko sukieneczki
dla chudych zgrabnych pań ....
okazało się że trafiła w maximusie do sklepu gdzie szyją sukienki do
programu taniec z gwiazdami ..... ma sukienke która jest
tylko jedna ... jeden egzęplaż ... więc nikt na świecie nie będzie takiej miał
życze miłych zakupów

IP i czas połączenia logowane. [16922423]
[15.07.2010] 10:35
zboczony kolarz
Agencja Mienia Wojskowego sprzedaje plandeki na SKOTy ęą

IP i czas połączenia logowane. [16922636]
[15.07.2010] 10:38
zboczony kolarz
Nie wszyscy faceci patrzą czy jesteś gruba czy chuda, patrzą tez na wnętrze
najważniejsze jest wnętrze - wilgotne i ciepłe
ginekolodzy tak mówią ęą

IP i czas połączenia logowane. [16922645]
[15.07.2010] 11:00
piekar15
AntyDupek (10.07.15 10:39):
A JA BYM WSZYSTKIE TŁUSTE PASZTETY ZAGONIŁ DO ROBOTY DO KOPALNI ALBO KAMIENIOŁOMU!

I dobrze byś zrobił!

IP i czas połączenia logowane. [16922720]
[16.07.2010] 08:13
Śląski18
Dziewczyny, nie bójcie się Jeśli nadal nie macie z kim iść na studniówkę, a jesteście np. z Katowic, to ja bym mógł iść slaski18@interia.pl

IP i czas połączenia logowane. [16926611]
[23.07.2010] 14:17
Paulina14
każda sziewczyna jest piękna ...
chłopcy którzy ich nie doceniają to idioci

IP i czas połączenia logowane. [16957484]
[23.07.2010] 17:04
Paulina14
Mnie na przykład bardzo smakują końskie kupy! Kto tego nie docenia, ten jest idiotą!

IP i czas połączenia logowane. [16958190]
[30.07.2010] 08:24
Paulina14
ale idiota i co ci dało że wpisełeś sobie ten sam psełdonim jak ja i sie popisujesz ???????
wiesz co każda dziewczyna znająca takiego chłopaka mówi 'ale idiota' jesteś pojeganym ćpunem

IP i czas połączenia logowane. [16985289]
[30.07.2010] 13:02
qjujiczek
"Czyzym została ostatnią grubą babą na planecie?" pewnie tak słodziutke qjujiczke

IP i czas połączenia logowane. [16986025]
[18.01.2011] 12:19
lubie puszyste x
Kiedy masz studniówkę i gdzie. Podaj kontakt mailowy
Pozdro
felin (07.11.11 20:18):
Może kompromitacja to za duże słowo, ale w pewnym stopniu wstydliwa sprawa. Bo nie dość, że wyglądam tak jak wyglądam to jeszcze ta sprawa z partnerem. Siedzenie przez połowe studniówki przy stole tez mi się nie uśmiecha. Ty pewnie patrzysz z troszkę innej perspektywy jeśli masz z kim iść. Jak ukryć ramiona? Hmmm.. Szal będzie niewygodny. A może ostatnio bardzo modne bolerko?

IP i czas połączenia logowane. [17719178]
[20.01.2011] 01:45
PanDygresja
Moim zdaniem zdecydowanie czerń lub coś w granacie, ciemnym niebieskiem - jasne kolory mocno podkreślają linię, ciemne bardziej wyszczuplają.
Co do kobiet - nie każda ma coś pięknego w sobie. Duża część jest równie powierzchowna jak to co na sobie noszą.
Na studniówce nie byłem, poszedłbym gdyby była jakaś partnerka która byłaby śmielsza ode mnie, bałem się zapytać i wszystkie dziewczyny kogoś znalazły a sam iść nie chciałem. Zresztą być brzydalem to trochę jak otyłość, z tym może że wagę da się jeszcze zrzucić Pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [17727168]
[20.01.2011] 17:38
tolerancja piękna rzecz :-)
zboczony kolarz (10.07.15 10:38):
<cytat>Nie wszyscy faceci patrzą czy jesteś gruba czy chuda, patrzą tez na wnętrze</cytat> najważniejsze jest wnętrze - wilgotne i ciepłe
ginekolodzy tak mówią

nie prawda, nie mówią tak.

IP i czas połączenia logowane. [17729675]
[28.01.2014] 09:54
ania kasak
Co sądzicie o takich butach pod studniówkę - http://www.merg.pl/product-pol-17866-Smukle- i-Efektowne-Damskie-Czolenka-Szpilki.html Czy będą Waszym zdaniem pasowały? Da się w nich normalnie poruszać? Miałyście takie buty przez całą noc?

IP i czas połączenia logowane. [21010745]
[29.01.2014] 09:29
kamila kosiacka
To zależy od Ciebie - mnie by było ciężko, bo rzadko chodzą na takiej szpilce, ale pewnie są i takie dziewczyny, które innych butów na imprezie sobie nie wyobrażają. W moim przypadku to również będzie obcas, ale znacznie niższy, tak samo ładny

IP i czas połączenia logowane. [21012381]
[18.10.2016] 08:03
ania belska
Zobacz tutaj - http://www.navona.pl
Są też normalne, długie kiecki, które powinny przykryć wszystkie wady. I naprawdę z netu normalnie zamawia się wygodne kiecki na wymiar, tak więc śmiało.

IP i czas połączenia logowane. [22482694]
[02.12.2016] 08:02
magdabialas
Popatrz po http://www.navona.pl Na bank znajdziesz sobie jakąś fajną kieckę, kwestia taka, jakie masz oczekiwania. Ogólnie porządne ciuchy wcale nie muszą być drogie, internetowo wybór większy i dużo niższe stawki, ale co kto lubi...

IP i czas połączenia logowane. [22541546]
[03.01.2017] 19:19
Olek92222
Kredyty firmowe do 500 000 zł, Minimum formalności, udokumentowane dochody firmy. Udzielamy każde leasingu i kredytów gotówkowych, mieszkaniowych dla osób indywidualnych do 200 000 zł. Zapraszam Olek 668 810 547

IP i czas połączenia logowane. [22586201]
[30.01.2017] 13:20
Miska1
Jest pełno fajnych sukienek nawet dla osób nieco przy tuszy. Ja sobie sprawdzałam na tematmoda.pl jakie sukienki mi się podobają a później szukałam ich w większych rozmiarach. Zazwyczaj nie było problemu

IP i czas połączenia logowane. [22621401]
[27.06.2017] 09:08
halinka0
Jasne że są tylko trzeba umieć szukać, tu masz super sukienki w wiekszych rozmiarach http://quiosque.pl/tag/sukienki-duze-rozmiar y.html ja bez problemu wybrałam na studniówkę dla siebie

IP i czas połączenia logowane. [22759523]
[27.06.2017] 11:25
a do kogo to było
skoro piszesz w formie osobowej, pracowniku firmy? Studniówka odbyła się 100 lat temu.

IP i czas połączenia logowane. [22759608]

» Odpowiedz na ten temat