o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Co nowego? Gdzie i kiedy?
 » Odpowiedz na ten temat

osiemnastka......

1 2 3 4 Strony tematu:
[10.11.2007] 21:11
Madziaaa123454321
Siemka. Właściwie to mam jeszcze dużo czasu,konkretnie 10 miesięcy,do mojej osiemnastki,ale już teraz zaczynam myśleć o tym. Otóż zastanawiałam się nad tym,czy zaprosić moich znajomych do knajpki na piwko czy urządzić imprezę. Nie byłaby ona duża(góra 20 osób). Problem jest jednak z kasą. Nie chce wydawać za dużo,bo nie mam za dużo pieniędzy. Czy waszym zdaniem 400-500 zł wystarczy??Salę będe miała albo za darmo,albo bardzo tanio,ale chciałabym się dowiedziec ile alkoholu i jedzenia kupiliście na wasze osiemnastki. Ja myslałam nad 10 flaszkami wódki i 20 piwami... Oprócz tego,bardzo lubię różnego typu gadżety,więc nie może ich zabraknąć(konfetti,balony,serpentyny,czapeczki itp.) Proszę,napiszcie jak wy zorganizowaliście swoje osiemnastki,na ile osób i ile wydaliście. Ile alkoholu!! żeby nie brakło... Z góry dziękuje za odpowiedź pozdrawiam

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[25.06.2008] 12:56
rossiczkkaa
ja na swoją osiemnastkę kupuję 5 piw na głowe i litr wódki na 4 osoby. niektóre osoby wypiją na takije imprezie 8 piw a niektórzy 3.
Wszyscy tak kupują

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [12994973]
[03.08.2008] 10:31
aniusia90
Hej! Ja moją osiemnastkę mam za 20 dni. Też nie mam dużo kasy i żeby było taniej wyprawiam na spółe z koleżanką. Wynajmujemy salę za groszę i same dbamy o jedzenie. Z nami będziemy miały 20 osób, w w tym 14 dziewczyn i 6 nchłopaaków. Z alkoholu to będziemy miały 4litry wódki, 3litry wina i 3 litry szampana. Aż za dużo ale wybór kto co pije jest szerszy. I nie musi pójść wszystko bo nie chcemy, żeby trzeba było co niektórych wynosić.

IP i czas połączenia logowane. [13209611]
[03.09.2008] 17:48
kaasiulekk
ja miałam 18stke na 40 osób i wyszło to jakieś 1500zł. kupa kasy...
myśle ze powinnać kupić ze 3-4 piwa na głowe, i 1l wódki na 4 osoby.
a do jedzenia.. jakaś pizza, koreczki, ciasto, napoje ofcourse, i np. z takich ciepłych dań zaserfuj barszcz czerwony z uszkami i krokiety

IP i czas połączenia logowane. [13392929]
[21.10.2008] 16:26
Kama_91
Witam ja mam moją 18stke w styczniu i jestem totalnie zagubiona...nie mam pojęcia gdzie mogłabym wynająć sale itd..znajomych mi sie szykuje ok. 50 i jest mi naprawde ciężko..może umielibyście coś doradzić? Pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [13673458]
[22.09.2017] 22:54
[03.11.2008] 15:09
marchwiowa
jeśli salę będziesz miała za darmo to ze spokojem wystarczy ci 500 zł. Mnie najdrożej wyniosła właśnie sala. Jeśli chodzi o alkohol to 10 flaszek na 20 osób to dużo no chyba, że chcesz, żeby Ci znajomi posnęli w trakcie imprezy... ja kupiłam trochę alkoholu, drugie tyle dostałam w formie prezentów do tego chipsy, paluszki, jakieś sałatki, po północy podałam barszczyk na ciepło, żeby ludzie odżyli i im się żołądki nie zlasowały do końca i jakieś kanapki i było fajnie a co!

IP i czas połączenia logowane. [13753319]
[10.11.2008] 23:43
gunslingerin  gunslingerin@tlen.pl
może poszukaj jakiegoś klimatycznego pubu [diabel]

IP i czas połączenia logowane. [13801912]
[02.12.2008] 18:56
Krzysiek1990
Ja robiłem osiemnastkę tydzień temu. Za wynajęcie lokalu w centrum miasta dałem 250zł Wódki kupiłem na 40os. 20x0.75l ale było na styk (kilka piwek musiałem dokupić). Ogólnie impreza była zaje@#$@ta

Lokal znalazłem na osiemnastkowo.pl (a dokładnie znalazł go dla mnie admin tej strony, za co serdecznie mu dziękuje )

pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [13936537]
[07.12.2008] 16:43
Bunta
Najlepsza osiemnastka we wrzechświecie
http://www.shell.o2.pl/?id=user&uid=20897

IP i czas połączenia logowane. [13965003]
[31.12.2008] 14:07
rafal_n01
Hej! Przy organizowaniu mojej osiemnastki natrafiłem na taką stronę z zaproszeniamiwww.zaproo.pl . Sprzedają na allegro wygląda fajnie a własnie coś takiego potrzeba - takich zaproszeń - karnecików do większości klubów. Ktoś może korzystał z takich usług?

IP i czas połączenia logowane. [14099381]
[31.12.2008] 23:09
GHunterPL
Najbardziej mnie zastanawia kwestia- po co robić taką imprezę na 20-40 osób? Jak dla mnie to powinno się tą okazję uczcić z najlepszymi przyjaciółmi.
Nie uwierzę, że ktoś ma 20 najlepszych przyjaciół, bo to jest niemożliwe fizycznie.
www.pokewars.pl pam pam param pam

http://skocz.pl/tanisposobnatel Doładowanie telefonu za darmo jest możliwe...

IP i czas połączenia logowane. [14102366]
[19.02.2009] 17:18
gagaa
ja mam jutro osiemnastkę. robie na 20 osób (w tym spore rodzeństwo ze swoimi partnerami) no i najlepsi znajomi. kupiłam 10x0,5 i licze na to, że starczy (ale wiecie bracia itp no i może zabraknąć, hehe) xD a co do sali to wynajęłam pub w moim małym miasteczku (w tym jest wszystko w sumie co potrzebne). Tylko mam problem z muzyką... Trudno każdemu dogodzić. ;/

IP i czas połączenia logowane. [14412849]
[11.03.2009] 13:26
awalll
Wodki nie kupuj duzo wiekszosc przynosi ze soba piwa mozesz kupic ale wystarcza skrzynka na 10 osob a i tak duzo sie ci zostanie jedzenia w wiekoszsci malo kto rusza ewentulanie jakis obowiazkowy bigos i cos co moze przypominac spagethi makaron z jakas pulpa miesna wszelkie ciasta raczej slabo ida

IP i czas połączenia logowane. [14521687]
[15.03.2009] 19:41
Darmowy Laptop
http://www.kingplay.pl/?r=52489

Jeśli chcecie darmowego laptopa...wchodzcie xD
To nie Ściema !!! Zapraszam

IP i czas połączenia logowane. [14543816]
[01.06.2009] 19:49
Kaze
GHunterPL (08.12.31 23:09):
Najbardziej mnie zastanawia kwestia- po co robić taką imprezę na 20-40 osób? Jak dla mnie to powinno się tą okazję uczcić z najlepszymi przyjaciółmi.
Nie uwierzę, że ktoś ma 20 najlepszych przyjaciół, bo to jest niemożliwe fizycznie.
ZGADZAM SIE!

IP i czas połączenia logowane. [14980254]
[03.06.2009] 11:02
siuga
a moja 18tka w domu byla najlepsza ;d prawie wszyscy poprzebierali sie za zombie uwalane we krwi. Oczywiście muzyka, żarcie, picie a w nocy koncert w budynku obok była istna masakra ;d ja kupiłam 3 skrzynki browara w puszce i zrobilam 2,5 l wódki. Aż się zdziwilam, że na drugi dzień została jeszcze cała litrowa flaszka i skrzynka browara. W sumie wydałam ok. 400zł. Hitem były kubki - zwykłe, przezroczyste... ale! każdy miał na swój kubek naklejone swoje wydrukowane zdjęcię ;d dla wygody - plastikowe talerzyki i sztućce. W kuchni wisialy worki na puszki i na plastik. A ludu było coś jakoś 15 osób

IP i czas połączenia logowane. [14990198]
[14.06.2009] 22:18
Madziulinda
robiłam w zeszłą środę osiemnastkę w Jeansie i każdemu polecę, całość mi wyszła 1540 zł na 60 osób, to jak dla mnie mistrzowska cena i ogólnie super klubik, w lipcu już mój kumpel też zarezerwował sobie ten club na swoją osiemnastkę, polecamwww.jeans-club.pl czy jakoś tak

IP i czas połączenia logowane. [15055321]
[15.06.2009] 14:23
jag0da
Cześć!!
Ostatnio byłam na najlepszej osiemnastce w życiu. Moja kumpela robiła imprezę u siebie w domu, ale wynajęła sobie profesjonalnego barmana żeby robił driny. Mówię wam @@@iście, na wejściu każdy dostawał mojito i później całą noc mógł pić co chciał. W życiu nie spróbowałam tylu drinów, a najlpesze jest to że Igor (ten barman pilnował żeby nikt się nie spił do nieprzytomności, więc całą imprezę wszyscy się bawili!! Łącznie było nas tam 17 osób więc nie za dużo, ale było mega! Pytałam się Kasi (solenizantka) ile płaciła bo chce też zrobić taką imprezę u siebie na swoje 20 urodziny i powiedziała że wyszło jej mniej niż to co proponowali w klubie, ale dokładnie nie wie bo załatwiali to jej rodzice, za to dała mi maila do Igora więc wszystkiego się dowiem u źródła
Pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [15058168]
[15.06.2009] 23:42
jag0da
Wybaczcie mój egoizm zapomniałam podać tego maila ;p

bar.art@hotmail.com

Jeżeli kogoś to interesuje a pewnie tak, to już dostałam odpowiedz co do kosztów. Otóż napisał mi że do każdej imprezy podchodzi indywidualnie i koszty zależą od tego ile jest planowanych osób i na jak długo ma przyjść. Jeżeli jest poniżej 20 osób to bierze za nocke 200-300zł, jeżeli więcej to wtedy przychodzi nie jeden a np. 2 barmanów.
Powiedział że przed każdą imprezą osiemnastkową spotyka się z rodzicami i solenizantem najlepiej u nich w domu (żeby sprawdzić czy się nadaje) i doradza jak wszystko przygotować, proponuje drinki, jaki alkohol i w jakich ilościach zakupić żeby wszyscy dobrze się bawili i takie tam. Generalnie widać że zna się na rzeczy, co zresztą pokazał u Kasi, a poza tym jest bardzo fajny bo gadałam z nim na imprezie. Dodam jeszcze że przystojny, na oko 20 - 24 lata (nie pytałam ;p )!
No i to chyba wszystko, pa

IP i czas połączenia logowane. [15061646]
[30.12.2009] 23:54
Agatkak
Ja mam gorszy problem! Rodzice oświadczyli że żadnego alkoholu oraz że nie biorą odpowiedzialności za nic. Po nad to stwierdzili że oni nigdzie nie jadą i wracają do domu o 23.00. Jestem zrozpaczona! To 18 niecałe dwa tygodnie... Do tego dochodzą paskudni sąsiedzi którzy wzywają policje, oraz mały metraż a obowiązkowe 42 osoby. Jakieś pomysły?

IP i czas połączenia logowane. [16020870]
[01.02.2010] 16:18
Aniiiiiia
Ja byłam zafascynowana programem my sweet 16 i chciałam aby tak wyglądała moja osiemnastka.

Znalazłam nawet firmę która w Warszawie organizuje imprezy urodzinowe (osiemnastki) : http://www.imprezyfirmowe.info

Ale doszłam do wniosku że zamiast limuzyny lepiej tą kaskę przeznaczyć na lepszy klub.

Całkowicie moją imprezę osiemnastkową organizował Pan Michał z imprezyfirmowe.info , znalazł mi klub (impreza była w sali VIP), zapewnił DJ-a i catering. Całość wyszła taniej niż sama bym organizowała w tym klubie.

Wszystko by było ok gdyby nie poranny kacyk ale trudno napewno impreze zapamietam do konca zycia

Jak by co podaje namiar : 792 51 75 75www.imprezyfirmowe.info

IP i czas połączenia logowane. [16196877]
[08.02.2010] 16:37
Luleck
u mnie też cienko sie zapowiada 18tka. starsi oswiadczyli, ze nie beda placić za alkohol bo to jeszcze za wczesnie i generalnie chyba czeka mnie biba przy chipsach i szampanie picolo...... :/

IP i czas połączenia logowane. [16235279]
[08.02.2010] 18:24
zwariowana agrafka
słuchaj nie ma co się załamywac, ja organizuję osiemnastki w klubie i każdy tak najpierw narzeka na kase a potem okazuję się że nie jest tak źle. Wszystko zalezy od tego ile osób chciałbys tak naprawdę zaprosić.
pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [16235894]
[08.02.2010] 19:24
fiolett19
olej starszych.. jest wiele innych sposobow zeby sobie zalatwic napoje, np. wchodzisz tu: http://www.facebook.com/home.php?# !/pages/Meta24/364718195642?ref=nf wrzucasz jakąs śmieszną fotę z imprezy i ta firma Ci daje piec stow na alkohol. Tylko musisz miec juz skonczone 18 w momencie imprezy

IP i czas połączenia logowane. [16236392]
[08.02.2010] 20:54
hunchunc
no to jest jakis pomysl.. w razie co zawsze możesz powiedzieć, że roznosiłeś ulotki przez tydzień

IP i czas połączenia logowane. [16237069]
[13.02.2010] 13:58
mucha1992
Ja swoją osiemnastkę urządzam na wąskotorówce tj... wynajmuje skład pociągu i jedziemy i się bawimy

IP i czas połączenia logowane. [16260772]
[13.03.2010] 15:15
makieta
Postanowiłam z dwiema koleżnakami, że zorganizujemy wspólną 18 dla znajomych. Chcemy, żeby odbyla się ona w czerwcu. Mamy zamiar zaprosić do 30 osób (zależy nam tylko na najbliższych). Pomyślałyśmy o klubie, w którym mogłybyśmy wynająć osobną salę, podczas gdy w drugiej głównej będzie odbywać się normalna impreza niezależna od nas. Co o tym myślicie? Znacie jakiś taki klub?

IP i czas połączenia logowane. [16388263]
[16.03.2010] 16:24
Luddi
Jak dla mnie to kiepski pomysł, byłem już na takich imprezach i zawsze się kończyło to tak że jacyś goście z imprezy klubowej wbijali na tą pseudo wynajętą sale żeby zrobić burde, albo przystawiać się do dziewczyn. W ten weekend z drugiej strony byłem w pubo - kawiarni na 8-nastce i wszystko niby miało wyjść tanio bo za wynajem nic solenizant nie zapłacił, ale za to już właściciele powiedzieli że musi wynająć ochroniarza (koszt 250 - 400zł), sam chciał DJ-a (300zł) no i dla każdego coś do picia (beszczelny cham tylko po 1 browarku sponsorował co uważam za ilość zdecydowanie zbyt małą, ale i tak mu wyszło bo: 40 * 7zł, czyli 280zł) razem koszt imprezy koło 850zł(a uważam że to bardzo dużo jeżeli wezmie się pod uwage ze kazdy doatał tylko 1 piwo!!) - a przecież miało być tak tanio!!! Uważam że najlepszy pomysł to jednak 18 w domu bo płacisz tylko za alko i to milion razy mniej niż w klubie, puszczasz muze jaką lubisz i kiedy chcesz, nie musisz się tłumaczyć czemu nie zaprosiłeś wszystkich których kiedykolwiek w życiu poznałeś - domówka więc zapraszasz tylko tych z którymi naprawde chcesz się bawić, a innym mówisz że starzy postawili limit osób, możesz bez przeszkód zrobić party tematyczne np: moje ulubione - plażowe (ach te dziewczyny w bikini ;p), a szkody jeżeli wpadłeś na to żeby po prostu pochować najpierw wszystko co może sie rozwalić nie zdarzają się - szczególnie jeżeli to ludzie których dobrze znasz (ew. zbita szklanka, ale to chyba nie koniec świata!?).

IP i czas połączenia logowane. [16404175]
[18.03.2010] 19:10
makieta
hmm... no właśnie nie chce robić w domu. Niby mam powierzchnię ale muszę się o wszystko martwić i latać koło wszystkich poza tym nie dam sobie ręki uciąć, że wszystko się rozkręci. Druga sprawa to taka, że mam urodziny w wakacje i zdaję sobie z tego sprawę że niektórzy wyjeżdzają i mogę wszystkich nie zebrać. Co do alkoholu to będzie tylko wino i szampan może trochę piwa, bo żadne z nas nie lubi wódki.

IP i czas połączenia logowane. [16415499]
[21.03.2010] 22:46
Luddi
Z ciekawości przejrzałem wcześniejsze wpisy i bardzo mi się spodobało to o czym pisze Jag0da. Az dziwne ze nikt nie podjął tego wontku. Super sprawa, przychodzi do ciebie ktoś kto się zna na rzeczy, pomaga ci wszystko zorganizować, załatwia alkohol po cenach hurtowych i jeszcze na dodatek rozkręca impreze i robi drinki - mistrz!!! To jak połączenie najlepszych atutów z domówki i klubu
Aż napisałem do tego ziomka żeby się czegoś więcej dowiedzieć jeszcze, więc zobaczymy, ale sam pomysł jest @@@any!

IP i czas połączenia logowane. [16430374]
[22.03.2010] 11:43
Krzysiek12333
Ja polecam Ci wynajęcie klubu - w domu jak to w domu
Sam na kilku osiemnatkach w swoim życiu byłem, ale najbardziej podobało mi się w klubie deseo na mokotowie. http://deseo-klub.pl
Klub najlepiej wynająć na wyłączność, w klubie może bawić się spokojnie ponad 100 osób
Jak by ktoś chciał zobaczyć zdjęcia to śmiało proszę pisać - kilka jest na stronie którą podałem.

IP i czas połączenia logowane. [16431857]

1 2 3 4 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat