o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Moje doświadczenia w związku...
 » Odpowiedz na ten temat

terapia małżeńska

[28.10.2007] 16:55
ann5
Czy ktoś z Was posiada namiary na poradnie małżeńskie w Łodzi? Szukam terapeutów rodzinnych, najlepiej gdyby taka terapia prowadzona była przez dwie osoby.
Bardzo proszę potraktujcie poważnie moją prośbę, szukam pomocy, nie piszę tego dla żartu.
Może ktoś z Was już korzystał z takiej pomocy i mógłby podać MI namiary na sprawdzonych terapeutów.

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[28.05.2009] 11:00
jerro
Nam pomogli psychoterapeuci z Centrum psychoterapii z ulicy przędzalnianej chyba 66. Namiary znajdziesz na http:\\www.terapia-uzaleznien.pl

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [14953996]
[28.05.2009] 19:49
misiopisio
Przepraszam że pytam ale po co idzie się na terapię ??? jakie problemy trzeba mieć lub co trzeba w związku zatrzymać aby na coś takiego chodzić. Mało tego ... jesli nawet mnie się przekona że coś jest nie tak w moim związku to jak przekonać moją płeć piękną do uczestniczenia w "takim leczeniu" ech .... ech, czy to jest związane z pracą, wiernością, seksem, zajmowaniem się domem ... etc ??

Pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [14956675]
[03.11.2009] 13:01
ann5
do "misiopisio" pytasz co sie zadziało w małżeństwie, że szukam pomocy u innych. Po trosze wszystko co wymieniłeś a najbardziej jego stałość uczuciowa. Już zrozumiałam, że skoki w bok dla niego są tak oczywiste jak żucie gumy czy codzienny posiłek. Dlatego już nie jesteśmy razem.

IP i czas połączenia logowane. [15734348]
[03.11.2009] 21:35
misiopisio
No tak ... ale nie ma skutku bez przyczyny, może trzeba się zastanowić dlaczego on poszedł w przysłowiowe "tango"

Powiem szczerze tak ...

Dla mnie najważniejsze są dzieci, zdrowie, miłość emocjonalna i seks ...
Niestety mimo spełnienia prawie wszystkich warunków pozostał seks. Cóż bo ile lat można kochać się po bożemu 15 ??? Rozmowy nie pomagają, podchody, świece, afrodyzjaki ... więc co robie ? Skok w bok. zastanów się co robisz nie tak ? lub postaw się po stronie partnera ...
Bardzo kocham moją żonę, uwielbiam ją emocjonalnie ale wiem jedno że seksu nie jest mi w stanie dać tak jak bym sobie pragnął i nie wymagam jakiś zboczeń, perwersji, biczy, sikania, trójkątów i Bóg wie co jeszcze ... Myślę że miłość francuska i seks w różnych pozycjach innych niż po bożemu może mnie zadowolić a całowanie się przy kochaniu to norma ...
ech .... "punkt widzenia zależy od punktu siedzenia"

Pozdro.

IP i czas połączenia logowane. [15737542]
[23.10.2014] 11:18
[03.11.2009] 21:37
misiopisio
Chodzi mi o 15 lat po Bożemu...

IP i czas połączenia logowane. [15737563]
[06.11.2009] 14:54
ann5
"Chodzi mi o 15 lat po Bożemu..." i tu wyszło jak stereotypy dominują w naszych poglądach. Jak facet zdradza to jej wina bo nie dostaje tego czego oczekuje mężczyzna. Zadam proste pytanie czy kobiety sa tylko od zaspakajania męskich oczekiwań, a gdzie są potrzeby i oczekiwania kobiet??? tendencja jest taka, musi być tak jak chcę i kiedy chce (a z tym chcę u facetów bywa różnie-kilka razy dziennie albo raz na parę miesięcy) Czy ktoś spełniał moje oczekiwania, pragnienia i potrzeby? Czy ja z tego powodu zdradzałam? Najprościej to skok w bok bo nie trzeba się starać i można chwalić się ile to przeleciało się kobiet mając 50 lat. Traktujecie to jako trofeum i opowiadacie kolegom. No i koniecznie trzeba powiedzieć, ze wina leży po obu stronach, razem jesteśmy winni.

IP i czas połączenia logowane. [15751317]
[10.11.2009] 20:52
doriswersuskłopoty
misiopisio (09.11.03 21:35):
No tak ... ale nie ma skutku bez przyczyny, może trzeba się zastanowić dlaczego on poszedł w przysłowiowe \\\"tango\\\"

Powiem szczerze tak ...

Dla mnie najważniejsze są dzieci, zdrowie, miłość emocjonalna i seks ...
Niestety mimo spełnienia prawie wszystkich warunków pozostał seks. Cóż bo ile lat można kochać się po bożemu 15 ??? Rozmowy nie pomagają, podchody, świece, afrodyzjaki ... więc co robie ? Skok w bok. zastanów się co robisz nie tak ? lub postaw się po stronie partnera ...
Bardzo kocham moją żonę, uwielbiam ją emocjonalnie ale wiem jedno że seksu nie jest mi w stanie dać tak jak bym sobie pragnął i nie wymagam jakiś zboczeń, perwersji, biczy, sikania, trójkątów i Bóg wie co jeszcze ... Myślę że miłość francuska i seks w różnych pozycjach innych niż po bożemu może mnie zadowolić a całowanie się przy kochaniu to norma ...
ech .... \\\"punkt widzenia zależy od punktu siedzenia\\\"

Pozdro.

http://ksiegarnia.opoka.org.pl/ksiazki.php?a kcja=opis&iProdId=99336709&iKatId=1179&g_id=1179
myślę że ta książka odpowiedziałaby Ci na wiele Twoich pytań, ale nie tylko, dałaby Ci również wiele do myślenia i wskazała ile w nim jest błędów. Wiem, że zganianie winy na jedną ze stron do niczego nie prowadzi, tym bardziej skoki w bok nie rozwiązują problemów związanych z seksualnością mało tego pogłębiają przepaść uczuciową współmałżonków i nie pozwalają się rozwinąć także pod względem przeżyć w łóżku. Pytasz po co, terapia, ale sam potrzebujesz pomocy takiego terapeuty oboje z żoną potrzebujecie, czy rozmawialiście o waszych pragnieniach otwarcie. Piszesz, że jest wspaniałą kobietą wnioskuję z tego, że zrozumiałaby wiele Twoich pragnień, a Ty jej. I właśnie od tego jest terapeuta i seksuolog, którzy wyjaśnieją wiele spraw, a przy dużym zaangażowaniu małżonków zdarza się wielokrotnie ponowne zafascynowanie sobą i swoja własną seksualnością. Zachęcam do lektury, zrób wszystko, żeby ratować małżeństwo z tą wspaniałą kobietą.

IP i czas połączenia logowane. [15773387]
[22.02.2011] 18:01
Maszka35
Matko żal serce ściska, jak się czyta takie wypowiedzi "15 lat po bożemu" - po pierwsze widać kiepskim jesteś kochankiem skoro ukochanej kobiety nie potrafisz rozkręcić. Dobrze "rozgrzana" kobieta zgodzi się na dużo wiecej niż po bożemu. Kobieta która czuje się kochana, dowartosciowana i pożądana czerpie z sexu przyjemność i szuka urozmaiceń sama aby było jeszcze przyjemniej. Podszkol się jako mężczyzna i jako kochanek a potem osądzaj swoją kobietę.

IP i czas połączenia logowane. [17876823]
[24.08.2012] 16:07
Facet
Oczywiscie kobiety wypowiadajace sie tutaj powtarzaja te same słowa jak mantrę: "..jestesmy do zaspokajania meskich potrzeb..", "..dobrze rozkrecona kobieta..". A my co robimy całe życie jeśli nie zaspokajamy Waszych (o wiele bardziej wymyślnych) potrzeb..? A drugiej pani powiem ze nie wszystkie kobiety "się rozkręcają". W sumie tak ograniczone i zapatrzone na swój koniec nosa osoby ktore tutaj sie wypowiedzialy nie zaslugują nawet na czytanie tego co napisałem..

IP i czas połączenia logowane. [19792182]
[12.09.2012] 09:15
Maja 5  anja@tlen.pl
Terapie małżeńskie prowadzone przez kompetentnego terapeutę pomgają rozwiązać problemy w związkum na nowo polubić siebie i odkryć w tej drugiej osobie to n czym nam zależy. Polecam Gabinet Sterlinga 16/18 Łódź.( 504-122-520) Terapeutka bardzo pomogła mi i mojemu partnerowi. Pozdro

IP i czas połączenia logowane. [19839614]
[17.09.2012] 11:29
Rajner
mnie na terapie małżeńską namówiła żona - no i musze przyznać, że była to ostatnia rzecz na jaka miałem ochotę... gadać z kimś obcym? o nas? po cholerę... no ale jak się okazało terapeutka okazała się być po pierwsze normalną kobitka (a nie jakimś oszołomem), po drugie nie sprzedawała farmazonów więc... dałem/daliśmy radę. ciągle sie wahającym polecam: http://psycholog-poznan.com.pl/

IP i czas połączenia logowane. [19852591]
[04.01.2013] 15:00
infrak
My też udaliśmy się na terapię małżeńską, bo już dobrze nie było. Chcieliśmy jednak ocalić nasze małżeństwo. Jak nie wiecie, gdzie szukać pomocy zajrzyjcie sobie tutaj: http://www.netkobiety.pl/t6564.html
Warto dać sobie pomóc, żeby nie było za późno.

IP i czas połączenia logowane. [20118722]
[10.01.2013] 14:11
sabcia01
A co jak jedna osoba chce a druga nie ale chce by małżeństwo trwało. Ale nie chce powiedzieć o problemach innym.

IP i czas połączenia logowane. [20133846]
[15.01.2013] 15:40
Blackmailer
Rozkręcamy nowe forum z poradami! Jesteś samotny, nieśmiały? Wejdź na forum. ;> http://niesmiali-forum.waw.pl/ http://niesmiali-forum.waw.pl/

IP i czas połączenia logowane. [20145821]
[25.01.2013] 07:59
kolodzieje
W każdym większym mieście masz poradnię. Poszukaj w google, poradnię dla siebie

IP i czas połączenia logowane. [20174660]
[09.12.2013] 14:53
Dominka87965
Mogę polecić ci to miejsce: http://www.gabinetsyntonia.pl/. Na pewno znajdziesz tam zrozumienie i pomoc w rozwiązaniu Twoich problemów.

IP i czas połączenia logowane. [20909797]

» Odpowiedz na ten temat