o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Piłka nożna
 » Odpowiedz na ten temat

Kontuzje i jak sobie z nimi radzicie?

[24.10.2007] 18:01
Jaaneek
Chodzę na treningi 2-3 razy w tygodniu i często odnoszę kontuzje i urazy, które kurde uniemozliwiają mi dalsze treningi przez co strasznie dużo tracę. Teraz podczas zwykłego główkowania tak niefortunnie uderzyłem piłke, że cała szyja mnie boli i jest sztywna. Proszę o porady.

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[25.10.2007] 12:40
gigant373
masaz, delikatne ruchy glowa, masc przeciwzapalna (teraz nowa sie jakas pojawila co Kozakiewicz chyba reklamuje, podobno bardzo dobra), ew. proch przeciwbolowy...

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [11522569]
[25.10.2007] 17:54
lalabamba
Z szyją trzeba uważać, dla mnie swego czasu naciągnięcia mięśnia szyi skończyło się wizytami u rehabilitantki i lekami przeciwbólowymi i rozkurczowymi, bo mięsień był sztywny, a bolało tak, że płakałam, bo najmniejszy ruch powodował potworny ból, potem stosowałam już ultrafastin i przeszło, ale na kontuzje trzeba uważać. ( to chyba właśnie kozakiewicz reklamuje, ale sporadycznie oglądam tv, więc nie wiem

IP i czas połączenia logowane. [11524776]
[12.11.2007] 10:21
fakirro
Tak, ultrafastin, to żel który reklamuje kozakiewicz- dobry jest na stany zapalne mięśni i stawów, przy naciągnieciu mięśnia jakiś stan zapalny mógł się pojawić, zresztą nie wiadomo do końca czy tylko naciągnięcie, może coś innego. w każdym razie powinno pomóc.

IP i czas połączenia logowane. [11634471]
[15.09.2016] 22:05
monika54440
ja radzę sobie chodząc do Fit-Ger na różne masaże

IP i czas połączenia logowane. [22445078]
[23.10.2017] 00:34
[28.09.2016] 11:58
martitata
Mój facet jest piłkarzem, do tej pory kontuzjował tylko kolana, teraz poszło mu na kręgosłup jest pod opieką lekarza, zapisał się na MR w http://www.rexmedicasport.pl/promocje na jutro, potem po badaniu pójdzie na darmową konsultację z neurologiem. Mam nadzieję, że będzie ok. Sport ryzykowny, co poradzić o kontuzję nie trudno.

IP i czas połączenia logowane. [22457870]

» Odpowiedz na ten temat