o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Alternatywna
 » Odpowiedz na ten temat

ULICZNIK - 11 kanałów muzycznych!

1 2 3
[10.11.2008] 20:50
Jabol_666
Przeczytałem wszystkie wypociny i mówię wam. Ulicznik jest jedyny niepowtarzalny w swoim rodzaju. Właśnie robię przegląd stacji i opinie.

rock.megastacja.net - jeden kanał rockowy bez podziału na kategorie, muzyka komercyjna. Pierwszy kawałek jaki mi się załączył to jakieś disco-rock było, potem coś lepszego. Ogólnie takie coś nie może zaspokoic słuchaczy którzy skupiają się wokół ulicznika. Muzyka którą można posłuchac w radiu i innych stacjach.

Antyradio.pl - wchodzę na któreś z miast radia i co widzę, wieką reklamę zasłaniającą cały środek portalu i za cholerę nie wiem jak to wyłączyc. Pod tym banerem widzę fragment reklamy knorr. Żenada. Muzyka jak powyżej. Ogólnie nie spżyjający użytkownikowi zareklamiony portal.

antyradio.int.pl - nie wiem bo niedziała, ciekawe.

radio error - trwają prace

radio nupunk - \'Przepraszamy ale chwilowo strona i radio beda niedostepne. Trwaja prace konserwacyjno-techniczne zwiazane ze zmiana serwera. Wracamy w bardzo niedalekiej przyszłosci!\'

radio irokez - nawet nie ma swojej domeny tylko działa w subdomenie hostingu ovh, ovh jest dobrym hostingiem ale jakoś strona się nie chce załadowac. dobra weszła ale chodzi bardzo wolno, próbowałem włączy muzykę ale nie uzyskałem połączenia z listą. Portal kompletnie nie aktualizowany, na środku plakat mówiący o koncercie z maja 2008.

radionovum.pl - po pierwsze kto wymyślił taką domenę, brak połączenia z winampem, winamp szaleje nic nie dziuała. dostałem suchot

positiv - ??? jak wpisałem w google to na pierwszym miejscu radiopositiv.pl to jakaś erotyczna strona, nie wiem o co chodzi?

Dobra nie chcę mi się już pisac. Więc jak można najeżdzac na ulicznika. Wychodzi na to że ma najwięcej słuchaczy, mówię o kategorii rock,punk itd a nie sumowania wszystkich kategorii z disco itp razem. Jak by tak ocenia to napewno są radia internetowe dużo bardziej rozbudowane których słuchają ludzie z blokowiska i dyskoteki, a tu mowa o radiach rock, niezależnych. A tu ulicznik nie ma sobie równych.
Radia albo padniete, albo tak zareklamione że chodzi po stronie się nie da. Zazdrośc i obłuda panowie wami kierują.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [13800526]
[17.11.2008] 21:27
Subiket
Jabol_666 (08.11.10 20:50): radionovum.pl - po pierwsze kto wymyślił taką domenę, brak połączenia z winampem, winamp szaleje nic nie dziuała. dostałem suchot

ogólnie Jabol_666 żeś się rozpisał, ale w sumie rzetelnie wg mnie.
A co do wspomnianego przez Ciebie radionovum.pl to na ich stronie głównej widnieje następująca informacja:
"Prawda jest smutna, ale nic na to nie możemy poradzić. Działalność Radio Novum zostaje zawieszona do odwołania. Mamy nadzieję, że kiedyś z nową siłą, funduszami, oraz nowym programem powrócimy do Was. Tymczasem - Do usłyszenia !!! "

A ulicznik już chyba z 5 lat chula ile się nie myle...

IP i czas połączenia logowane. [13845134]
[17.11.2008] 21:30
Subiket
Jabol_666 (08.11.10 20:50): radionovum.pl - po pierwsze kto wymyślił taką domenę, brak połączenia z winampem, winamp szaleje nic nie dziuała. dostałem suchot

ogólnie Jabol_666 żeś się rozpisał, ale w sumie rzetelnie wg mnie.
A co do wspomnianego przez Ciebie radionovum.pl to na ich stronie głównej widnieje następująca informacja:
"Prawda jest smutna, ale nic na to nie możemy poradzić. Działalność Radio Novum zostaje zawieszona do odwołania. Mamy nadzieję, że kiedyś z nową siłą, funduszami, oraz nowym programem powrócimy do Was. Tymczasem - Do usłyszenia !!! "

A ulicznik już chyba z 5 lat hula ile się nie myle... A tyle jego kserokopii próbowało przez ten czas zniszczyć jego legende.
Pozdrowienia dla Wszysttkich nadających w Uliczniku.

IP i czas połączenia logowane. [13845166]
[17.11.2008] 22:43
wawrzon
13 lutego PIĄTE urodziny Ulicznika... Będzie niespodzianka

Dzisiaj padł nowy rekord słuchalności: 317

IP i czas połączenia logowane. [13845844]
[18.11.2008] 22:18
Subiket
Naprawdę?

IP i czas połączenia logowane. [13851933]
[19.08.2017] 03:53
[29.11.2008] 13:33
Paweł77
wawrzon (08.01.20 16:45):
p.s. u nas nie goszcza kapele pokroju the gits, junkers, awantura, contra boys itp itp itp... to tez zaleta bycia anty ? promujecie wszystko, tak wiem... to wasz wybor

Tak sobie słucham ulicznika i już mi się podobało, ale niestety długo nie trzeba było czekać w ciągu 3 godzin usłyszałem takie kapele jak The Gits , Awantura , Zadruga. Oczywiście między tymi kapelami wiele zespołów, które są przeciwni takim @@@om. Rzygać się chce jak się słyszy takie składanki.

ULICZNIK POMYŚLCIE NAD TYM BO TO NIE JEST NORMALNE !!!

IP i czas połączenia logowane. [13918059]
[30.11.2008] 14:46
wawrzon
Możesz też usłyszeć u Nas takie zespoły jak Włochaty czy Guernica Y Luno. Jest też Los Fascidios.

Powiedz mi, który kawałek nie jest normalny, i co jest normalne. TO pojęcie względne...

IP i czas połączenia logowane. [13923165]
[02.12.2008] 19:43
Subiket
Co na tych urodzinach ulicznika ma grać? Bo w tamtym roku był niezły skład z tego co pamiętam, ale niestety we wrocławiu - mam nadzieje, że w tym roku nie popełnicie tego samego błędu i zrobicie urodziny w innym miescie co by nie bylo monotonnie i co by inna część polski też mogła się wybrac.

IP i czas połączenia logowane. [13936976]
[02.01.2009] 23:05
Karajan
Coś chyba w nowym roku się popieprzyło w Uliczniku. o ile chętnie Was słucham to cudowanie z kanałami które serwujecie nam słuchaczom to lekka przesada. Chyba nie po to przyzwyczajaliście nas do 11 kanałów po to by w rezulatacie zostawić 10kanałów. Na dwa dni powraca kanał MoshFest o czym trąbi was założyciel Kaczy na GG a potem nagle znowu znika. Dzielicie kanały z jamajskimi dźwiękami na dwa Rude i Kingston i tak samo z Rockiem a z elektroniki i rapu robicie jakiś wspólny zlepek.
Jednym słowem @@@oza... Jedynym plusem są audycje na żywo... W sumie to z tych starych dobrych audycji to pozostały tylko 2... i tylko dla tych 2 audycji czyli naprawdę 6dobrych godzin w tygodniu warto WAS słuchać. Pozdrawiam i mam nadzieje, ze zamiast sie niszczyc wprowadzicie jakieś sensowne inowacje, a nie destrukcje.

IP i czas połączenia logowane. [14113914]
[29.09.2009] 15:49
AntyRadio INT
AntyRADIO zawiesza działalność!
Dlaczego?
...ponieważ brak pomocnych rąk, aby ciągnąć ten wózek dalej RAZEM
...ponieważ chcemy nieść ludziom radość, a wiadomość o zawieszeniu naszej działalności z pewnością uszczęśliwi kilka duszyczek
....ponieważ .....trzeba wiedzieć kiedy powiedzieć „koniec”.

Dziękujemy wszystkim, którzy zostali z nami do końca!
Wam drodzy słuchacze....
Wam drogie kapelki....
I wszystkim tym, z którymi mieliśmy przyjemność współpracować! Iga

IP i czas połączenia logowane. [15559839]
[05.02.2010] 15:36
wdupejeza
co się porobiło? nie działa mi te radio jakaś awaria czy co

IP i czas połączenia logowane. [16219007]
[09.08.2010] 13:55
neo_vir
Witajcie,
Przez przypadek trafiłem na ten wątek i jako założyciel radio novum niosę kilka wyjaśnień. Stacja została założona w 2005 roku przez członków novumforum (forum skupiające młodzież z okolic Nowego Targu - stąd nazwa stacji). Jeśli istniała kiedykolwiek stacja na której się wzorowałem to była to rebelia.pl - nie istniejące już pirackie radio z Lubartowa. Z Ulicznikiem nasze drogi nigdy się nie skrzyżowały (oprócz jednej propozycji złożonej mi przez nich - chcieli wchłonąć radionovum jako kanał ulicznika ...).
Radio Novum cieszyło się ogromną popularnością w sferach lokalnych - nowy targ, nowy sącz - to okolice, w których stacja była znana i na jakie się targetowaliśmy. Z przyczyn finansowych działalność stacji została przerwana, a załoga poszła w swoją stronę. Ja obecnie pracuję w radiofonia.fm ... zupełnie inne klimaty ... w Krk na 100,5fm ... Pozdrawiam serdecznie

IP i czas połączenia logowane. [17025019]
[05.09.2010] 05:43
desperateeee
macie racje to najlepsze radio w sieci czesto go slucham ale brakuje mi tam takiej spokojniejszej muzyki takiej jak z tego soundtracku http://www.fileserve.com/file/FsTJTaT

IP i czas połączenia logowane. [17137771]
[20.01.2011] 20:52
Barek88
Takie pytanie z ciekawości... Opłacacie ZAiKS'a? Pytam czysto z ciekawości bo też chciałem założyć radio internetowe ale jak zacząłem czytać o karach za prawa autorskie to zrezygnowałem z tego pomysłu... http://www.dyskrecja.pl/

IP i czas połączenia logowane. [17730601]
[07.02.2011] 15:40
AmF
No aktualnie oczywiście Ulicznik prowadzi.
Szkoda tylko, że nie wszystkie kanały mają wybór kodowania, no i przydałby się z jeden kanał więcej.

IP i czas połączenia logowane. [17808992]
[18.10.2011] 23:14
maja954
Ja słucham cały czas chilli zet, a ulicznik wygląda obiecujaco

IP i czas połączenia logowane. [18923858]
[15.11.2013] 18:27
callgirl
Czy ktoś wie gdzie można znaleźć ulicznika?

IP i czas połączenia logowane. [20863792]
[21.04.2014] 10:27
punk.org.pl
callgirl (13.11.2013.15 18:27):

punk.org.pl

IP i czas połączenia logowane. [21143860]
[08.07.2014] 01:03
KRAJAN_NPL
callgirl (13.11.2013.15 18:27):

Niestety Ulicznika już nie ma, a to co zalinkowano powyżej to tylko wredna kopia ulicznika czyli antyradio, zwane anty-mydłem... ;(

IP i czas połączenia logowane. [21255389]
[22.12.2014] 00:26
ślimakbezmuszli
to jest również uliczna: http://youtu.be/YNyEn0lFKwo

IP i czas połączenia logowane. [21517423]
[28.01.2015] 00:40
sembgosusdi1980qjgcz
Nowohucianin (07.12.2007.08 08:00):
Do trzech setek coraz bliżej.

Jasne http://hib.to/5

IP i czas połączenia logowane. [21587638]

1 2 3
 » Odpowiedz na ten temat