o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Swobodniejsze podejście
 » Odpowiedz na ten temat

Jestem Bi

1 2 3   » 5 Strony tematu:
[14.10.2007] 23:31
kamil1223
Jestem Bi i niepotrafie sobie z tym poradzic...to straszna meczarnia...powoduje tym że krzywdze ludziii...jak sie z tego wyleczyc

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[05.07.2008] 13:06
sajdfbafhbf
ja też jestem bi i normalnie z tym żyję. Mam chłopaka który zaakceptował to że od czasu do czasu potrzebuję bliskości kobiety. Poza tym jego to strasznie kręci gdy może sobie popatrzeć...

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [13053976]
[05.07.2008] 15:44
clarisa
moj problem polega na tym,ze kocham swojego chlopaka...i kocham potajemnie (przed nim)moja przyjaciolke...
musze dokonac wyboru albo on albo ona...'moj facet nie wie,ze jestem bi,czasami nawet zartuje,ze chetnie popatrzy na mnie i inna kobiete...tylko ze to nie jest kwestia sexu-tylko tu chodzi o milosc!kocham agnieszke i kocham pawla-zadne o drugim nie wie istnieniu..
dam jeszcze sobie czas,po wakacjach dokonam wyboru............

IP i czas połączenia logowane. [13054828]
[05.07.2008] 17:02
ravael
Daj mi nr do Agnieszki!

IP i czas połączenia logowane. [13055213]
[05.07.2008] 18:02
clarisa
ona jest moja

IP i czas połączenia logowane. [13055484]
[02.08.2014] 02:22
[01.08.2008] 23:09
clair735
ja nie dawno poznałam dziewczynę która jest homo...strasznie mnie ona kręci...do tej pory kręcili mnie jedynie chłopcy...nie mam problemu tego typu że jestem z kimś związana...ale nie wiem jak na ewentualny związek z dziewczyną zareagowali by moi kumple...rodzina...mam dopiero 17lat...poza tym chyba nie fair wobec tej dziewczyny było by ukrywanie naszego związku..nie mogę doczekać się poniedziałku wtedy właśnie ona wraca z wakacji..muszę z nią o tym wszystkim porozmawiać..powiedzieć że nasze sms'y wieczorne są czym więcej dla mnie niż niezobowiązujący flirt

IP i czas połączenia logowane. [13205510]
[06.08.2008] 07:36
buheheh
Ja też jestem bi i co , nawet mi się udało przekonać zonę do seksu analnego

IP i czas połączenia logowane. [13223359]
[10.08.2008] 15:26
bi from usa
witam wszystkich, ciekawy temat, otoz mam 35 lat od 10 lat jestem zonaty, zawsze bylem zafascynowany swoja zona, jej uroda i budowa , latami ukrywalem swoja slabosc i nic nie mowilem zonie ze jest ze mna cos nie tak i podniecam sie kobietami jak i facetami, az pewnego dnia poznalem malozenstwo, stalismy sie kumplami, wiele chwil spedzonych wspolnie az pewnego dnia znajomy zaproponowal abym zabawil sie z nimi wspolnie w lozku, tak sie stalo, bylo wspaniale kochalismy sie w trojke cala noc, niesamowite doswiadcznie majac kobiete i faceta w lozku , wspaniala zabawa

IP i czas połączenia logowane. [13247096]
[02.01.2009] 22:03
plunia
hmm ja tez jestem bi i mnie to okropnie meczy bo nie chce oszukiwac mojego faceta a tak bym chciala spotykac sie z dziewczunami...

IP i czas połączenia logowane. [14113196]
[16.02.2009] 22:18
martuuuuuuuuuu
hmm... ja w sumie nie wiem co ze mną jest... ciągnie mnie do mężczyzn, a mimo to już byłam w związku z kobietą i niczego nie żałuję... Ona była inna niż wszystkie. Problem polega na tym,że nie wyobrażam sobie bycia z jakąś inną kobietą, bo po prostu mnie to obrzydza. z męzczyznami natomiast nie mam takiego problemu, miałam ich już kilku...
Okropnie...
nie wiem kim tak na prawdę jestem
może po prostu nie wiem co to jest miłość i nie umiem się sprecyzować ?

IP i czas połączenia logowane. [14398417]
[28.02.2009] 00:29
fifty_x3
Ja też jestem bi.. I dobrze mi z tym.. A tak na marginesie szukam drugiej połówki. ^^ Znajdzie się jakaś? Mam 17 lat... Chętne popiszę.. 8493104 gg..

IP i czas połączenia logowane. [14462381]
[11.03.2009] 19:31
mystique
a ja mam totalne zawirowanie orientacji, podniecają mnie faceci i ich sprzęty ale zowu całując sie z nim czuje się obrzydliwie, natomiast sex z dziewczynami bywa różny raz staje a raz nie, za to mizianie sie z nimi ;3 jest takie cudowne i niesamowicie przyjemne
Kocham kobiety ale ociagają mnie męzczyzni... bardziej
jestem gejem, bi czy kompletnym odmiencem

IP i czas połączenia logowane. [14523508]
[01.05.2009] 14:47
Age.
hmmm. cóz... czytam czytam i stwierdzam, że nie którzy czują to samo co ja... bo ja tak naprawdę nie wiem czy jestem bi czy nie. hmm.. miałam dwóch chłopaków, z jednym chodziłam ponad dwa lata. i nie myślałam o dziewczynach do czasu kiedy napisała do mnie pewna osoba. jest ona niesamowitą dziewczyną, słucha tej muzyki co ja i jest bi. i przez jej opowieści i rozmowy z nią zaczęłam inaczej patrzec na dziewczyny. Wczoraj nawet pierwszy raz całowałam sie z kobietą. i było wspaniale. tego nie da sie opisać. To nie to, co z facetem... hmm.. bardzo chciałabym żeby coś z ta dziewczyna z wczoraj wyszło. ale patrząc na to z innej str, podobają mi się w tym sensie tylko dziewczyny ubierające sie w styly rockowym, metalowym, chodzące ze mną na koncerty a także mające np kolczyk w jezyku... Hyh. tak to jest.;]

IP i czas połączenia logowane. [14801580]
[01.05.2009] 16:30
bylek
buheheh (08.08.06 07:36):
Ja też jestem bi i co , nawet mi się udało przekonać zonę do seksu analnego

stuka cię od tylca? szczęściaż jesteś, moja powiedziała że nie będzie...

IP i czas połączenia logowane. [14801998]
[01.05.2009] 16:32
bylek
Twoja przewaga polega na tym że z żadnej imprezy sama nie wyjdziesz...

IP i czas połączenia logowane. [14802009]
[01.05.2009] 18:53
Age.
hmm...

IP i czas połączenia logowane. [14802592]
[03.05.2009] 00:05
jasno zorientowany
Coś dla was:

http://www.grrrlzserwis.prv.pl/Bi.pdf

IP i czas połączenia logowane. [14808408]
[29.05.2009] 14:28
MadziaxD
mimo tego,że tutaj już dawno o tym piszecie i pisaliscie ja dopiero teraz to wyszukalam...sama jestem bi i w wiekszosci czuje to co niektorzy tutaj..jest jakas chetna dziewczyna do popisania??w wieku najlepiej 15-17 pisac na e-mail..

IP i czas połączenia logowane. [14960175]
[02.06.2009] 22:23
malusiaa
Ja jestem mloda w sumie mam 17 lat...Nie wiem iteż chyba jestem Bi...Tzn nie wiem sama bo zawsze wolałam np ogladam zdjęcia kobiet, np na nk wchodzilam zawsze na kobiety i podziwialam ich urode...Do dzisiaj tak jest...ze czesciej wpatruje sie w kobiecie zdjecia...mam też tak ze momentalnie jak dziewczyna ma biust odsloniety to oczy same mi tam patrza neie umiem nad tym zapanowac...czasami ktos sie kapniei wtedy mi sie robi srasznie glupio...kiedys calowalam sie juz z dziewczyna najpierw mi sie wydawalo to obrzydliwe ale z czaem po 2 dniach stwierdzialm ze to fajne i bylo i nie raz jak widze ladna dziewczyne wyobraam sobie jak sie z nia caluje...tak samo jak wszkole widze ladan dziewczyna to calyczas sie w nia gapie...to jest glupie...chlopacy tez mnie kreca i w ogole ale dziewczyny tak samo...dziwne nie?

IP i czas połączenia logowane. [14987933]
[20.06.2009] 00:38
alex88
Cześć jestem bi, zapraszam do mnie, poznajmy się lepiej, czekam na wiadomości Aleksander

http://pieknastronazycia.nivea.pl/pl/mezczyz namarzen/mezczyzna/id-159050

IP i czas połączenia logowane. [15085062]
[28.07.2009] 17:48
marta6gryf
Bycie BI jest normalnie i można z tym żyć, przecież każdemu podoba się co innego.

IP i czas połączenia logowane. [15260423]
[05.08.2009] 00:50
Horsewoman
Dziewczyny bisexualizm, to nie choroba podobno każda kobieta jest bisexualna, ale nie każda to w sobie odkrywa
ja osobiście odkryłam to w wieku 16 lat, teraz mam 18... przez ponad rok byłam w szczęśliwym związku z kobietą... i powiem wam, że to strasznie wciąga... im dłużej jesteście z kobietą tym bardziej zapominacie o facetach... więc uważajcie, bo to niebezpieczne

poza tym żeby życie miało smaczek... ^^

IP i czas połączenia logowane. [15293883]
[05.08.2009] 11:17
Age.
tiaaa.xD

IP i czas połączenia logowane. [15294874]
[07.08.2009] 14:14
kirana
strasznie pragne bliskich kontaktow z kobieta ... mam 17 lat co prawda jeszcze nie uprawialam sexu z facetem(z tego wzgledu ze wtedy bylam za mloda a teraz nie ma tego jedynego ktorego kocham i ktory odwzajemnia moje uczucia a z pierwszym lepszym nie chce) mialam chlopaka przez 2 lata i bylo mi z nim dobrze chociaz juz wtedy lubilam dziewczyny a nawet cos wiecej mialam wedy 14 lat i uwielbialam sie spoytakc z moimi przyjaciolkami a zwlaszcza z jednaa ciagle mialam ochote sie do niej przytulic ale nic wiecej wtedy myslaam ze to normlne ze to zwykla przyjazn ale nic wiecej sie nie wydarzylo od poltora roku jesteem sama musialam sie rozstac z chlopakiem bo wyjechala z kraaaju i strasznie podobaja mi sie kobiety idac na ulicyy jezeli podoba mi sie jakas dziewczyna od razu wyobrazam sobie nas razemm jakby to bylo... strasznie chcialabym sprobowac z dziewczyna... wydaje mi sie ze nie jestem lesbijka bo faceci tak samo mi sie podobaja i mnie kreca ale wiecej fantazuje o dziewczynach moze to przez to ze chiclaabym sprobowac czegos nowego.. co prawda mysle o zalozeniu rodziny o mezu o tym ze chcialabym miec dzieci ale rowziez ciagna mnie kobietyy chyba to nie jest nic zlego jak czytam wasze posty to wiele z was tak ma... bardzo bym chciala sprobwac ale boje sie reakcji drugiej dziewczyny bo jak on jest hetero... ale juz dluzej chyba nie wytrzymam ..
pozadrawiam was wszystkie! jak kotras pogadac ze mna niech napisze monia137@vp.pl

IP i czas połączenia logowane. [15305792]
[15.08.2009] 20:39
gladias
Jakby ktoś miał czas to prosiłbym o wysłanie jakiś hot fotek gej/les/homo adres e-mail: meichel7@o2.pl

IP i czas połączenia logowane. [15343973]
[17.08.2009] 21:06
Kamil1473
To nic złego jeśli ktoś kogoś kocha to nie am znaczenia płeć .dAJ SWÓJ E-MAIL kamil1223

IP i czas połączenia logowane. [15352355]
[19.08.2009] 13:26
pomocna_ona  pomocna_ona@tlen.pl
Witam.
Jestem Magda jestem mniej więcej wasza (w większości równolatką) mam 18 lat
Chętnie wysłucham was dziewczyny (chłopcow tez tylko mniej się tu was udziela) i postaram się pomóc.
Piszcie tuu a jak coś to zainteresowanym podam gg ;]
Pozdrówki

IP i czas połączenia logowane. [15360316]
[24.08.2009] 00:24
mr.m
hm...rock i metal-moje klimaty to raz...a dwa...nie wiem czemu weszłam w ogóle na to forum-może dlatego ze jest już bardzo późno i tak z nudów fajnie poczytać..
ale tak ogólnie rzecz biorąc...Interesują mnie ciekawe znajomości i zawsze gdy nawiązuję z kimkolwiek kontakt jakikolwiek...pierwszą rzeczą jaką się interesuję to jakiej muzyki dana osoba słucha,jakie ma podejście do życia i dopiero potem ine walory,zalety i wady..

to tak nawiasem...
i ogólnie to pozdrawiam..;p

IP i czas połączenia logowane. [15381327]
[24.08.2009] 00:28
mr.m
pomocna_ona (09.08.19 13:26):
Witam.
Chętnie wysłucham was dziewczyny (chłopcow tez tylko mniej się tu was udziela) i postaram się pomóc.
Pozdrówki
Heh...też mam 18 lat...nie jestem ani bi ani les.....ale lubię czasami się ponieść danej sytuacji..dlatego jak najbardziej chciałąbym czasem porozmawiac z kimś..kogo tak narawdę nie znam..
więc czekam na odp na maila..
pozdr.

IP i czas połączenia logowane. [15381343]
[24.08.2009] 10:23
Age.
mr.m (09.08.24 00:24):
hm...rock i metal-moje klimaty to raz...a dwa...nie wiem czemu weszłam w ogóle na to forum-może dlatego ze jest już bardzo późno i tak z nudów fajnie poczytać..
ale tak ogólnie rzecz biorąc...Interesują mnie ciekawe znajomości i zawsze gdy nawiązuję z kimkolwiek kontakt jakikolwiek...pierwszą rzeczą jaką się interesuję to jakiej muzyki dana osoba słucha,jakie ma podejście do życia i dopiero potem ine walory,zalety i wady..

to tak nawiasem...
i ogólnie to pozdrawiam..;p

Moja krew.... masz tako samo jak ja... Też rock end metal...^^

IP i czas połączenia logowane. [15382139]
[24.08.2009] 15:08
pomocna_ona  pomocna_ona@tlen.pl
mr.m (09.08.24 00:28):
pomocna_ona (09.08.19 13:26):
Witam.
Pozdrówki

Heh...też mam 18 lat...nie jestem ani bi ani les.....ale lubię czasami się ponieść danej sytuacji..dlatego jak najbardziej chciałąbym czasem porozmawiac z kimś..kogo tak narawdę nie znam..
więc czekam na odp na maila..
pozdr.

A na jakiego meila mam odp bo żadnego tutaj nie widzie?;>
Heh Bądź tym kim tylko chcesz. I nie walcz z samym sobą xD

IP i czas połączenia logowane. [15383824]

1 2 3   » 5 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat