o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Wszystko dla kobiet (książki, WWW itp.)
 » Odpowiedz na ten temat

Jak poznać chłopaka?

1 2
[13.10.2007] 20:11
matylda000999
Mam mały problem. Od niedawna zaczęłam chodzić do nowej szkoły. Zauważyłam bardzo fajnego chłopaka. Spodobał mi się,ale nie wiem jak mam go poznać:/ Poradzie mi coś

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[03.01.2008] 19:54
hj
uśmiech i mini spudniczka patrz w jego oczy

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [11973168]
[30.01.2008] 11:40
sandra16
hj (08.01.03 19:54):

nie zgadzm sie z ta na guze wcale nie musisz ubierac mini bo to nie dziala nie zakladaj tez bluzek z dekoldem.chcesz zebys ty mu sie podobala czy twoje cialo.posluchaj mnie naprawde.wystarczy tylko usmiech i mile spojrzenie.wiem cos o tym chodze z chlopakiem juz 1 rok i na poczatku tez nie nosilam mini sam do mnie zagadal.

IP i czas połączenia logowane. [12135254]
[30.01.2008] 11:43
dosia 16
tak masz racje mini nie dziala.jedna osoba pisze racje.posluchaj ja.niech cie pokocha taka jaka jestes.

IP i czas połączenia logowane. [12135281]
[30.01.2008] 11:48
kinga 15
maja racje.na mnie chlopak ktory mi sie podobal nie patrzyl i tez nosilam mini(dostalam taka porade) .potem przestalam stwierdzilam ze nie ma sensu.miesiac pozniej 1 raz sie z nim pocalowalam i powiedzial ze woli mnie taka jaka jestem.

IP i czas połączenia logowane. [12135309]
[26.11.2014] 01:10
[30.01.2008] 12:01
kinga 15
sluchaj ile ty masz wogole latek

IP i czas połączenia logowane. [12135401]
[02.02.2008] 17:08
Wy tu macie nasrane
hj (08.01.03 19:54):

Spudniczka jest ważna. Spódniczka mniej. Pacz w oczy. Jak Al Paczino!

IP i czas połączenia logowane. [12156555]
[31.05.2008] 15:13
róża7498
mam 16 lat

IP i czas połączenia logowane. [12850004]
[31.05.2008] 15:17
róża7498
kocham tylko jegnego

IP i czas połączenia logowane. [12850014]
[11.06.2008] 19:32
nula
Ja mam 14 lat. I nie mam zielonego pojecia czy to odpowiedni moment zeby zaczac na calego interesowac sie (no it e inne sprawy ;P) z chlopakami... moje koleznkai juz dawnooo zaczelyy...

IP i czas połączenia logowane. [12914139]
[26.10.2008] 20:26
melka1515
no wiesz,ja mam 15 lat i jeszcze nie miałam myślę,żęe nie ma co szukać na siłe,żę sam sie znajdzie...

IP i czas połączenia logowane. [13706397]
[30.10.2008] 11:34
sagim
poczytaj o mężczyznach http://mezczyzna.zlotemysli.pl/mcl ,1/
będzie ci łatwiej ich zrozumieć

IP i czas połączenia logowane. [13729698]
[03.11.2008] 12:58
Low_battery
melka1515 (08.10.26 20:26):
no wiesz,ja mam 15 lat i jeszcze nie miałam myślę,żęe nie ma co szukać na siłe,żę sam sie znajdzie...

znam ludzi co tak myśleli i mają po 20 lat i nie maja nikogo - tylko współczuć ;/

IP i czas połączenia logowane. [13752437]
[03.11.2008] 18:55
melka1515
Low_battery (08.11.03 12:58):

znam ludzi co tak myśleli i mają po 20 lat i nie maja nikogo - tylko współczuć ;/

no są tacy,ale wiesz jak bym chciała to bym dawno już miała,ale ja czekam na tego jedynego i już chyba znalazłam

IP i czas połączenia logowane. [13754683]
[09.01.2009] 20:00
nile1010
melka1515 (08.11.03 18:55):
Low_battery (08.11.03 12:58):

no są tacy,ale wiesz jak bym chciała to bym dawno już miała,ale ja czekam na tego jedynego i już chyba znalazłam

nie ma ideału,poznałam fajnego chłopaka,no właśnie poznałam i za niedługo czuję,ze się z nim rozstanę nie ma ideałów

IP i czas połączenia logowane. [14159433]
[10.01.2009] 14:28
Karlczkina2245
Jest ten serwis - http://gomze.pl niby do wyszukiwania zaginionych kontaktow lub osob, ktore np widziales w autobusie czy na imprezie ale nie miales okazji zagadac.
Ale mozna tez go uzyc inaczej - robisz oglosznie z ich formularza [to prawie rysopis policjny tm sie da zrobic ] jak ma wygladac twoj obiekt zainteresowan i pozniej tylko czekasz az odpowiednia zagada
Zawsze 1 mozliwosc wiecej

IP i czas połączenia logowane. [14163382]
[05.02.2009] 15:25
ales  aleksia007@tlen.pl
jestem singielka.Mam 15 lat i niemialam nigdy chlopaka.tEN KTORY COS DO MNIE CZUL JA DO NIEGO NIC, A DO TEGO CO JA COS CZUJE, JEST jakby to powiedziec niedostepnY.Nie mam zbyt pewnosci zeby zagadac do chlopaka, bo juz kiedys w ten sposob jeden taki do ktorego zagadalam bardzo mnie zranil.PLISSSSS!!POMOZCIE. JAK MAM ZDOBYC CHLOPAKA?

IP i czas połączenia logowane. [14329260]
[21.03.2009] 19:07
OnA-z MilioNa  wiolusska91@tlen.pl
Hej miło mi... To wszystko co piszecie jest piękne tylko że to nie zawsze tak jest... Mi sie podobał jeden chłopak ze szkoły. Przez długi czas jak go widziałam uśmiechałam sie i patrzyłam w oczy , a on odwzajemniał te uśmechy więc postanowiłam działać... zdobyłam jego numer i napisałam. Na początku pisaliśmy ale potem jak sie zorientował że ja to ja znaczy jak wyglądam to mnie olał i chciał dać do zrozumienia że nic dla mniego nie znacze... jak zapyałam wprost to powiedział że nie chce mieć dziewczyny ( a wcześniej pisał tak jaby chciał), jak dalej pytałam to powiedział że nie jestem w jego typie...;((( i co wy na to? macie jakąś rade ???

IP i czas połączenia logowane. [14577501]
[21.03.2009] 19:18
Hej miło mi... to wszystko co piszecie piękne ale to nie zawsze tak jest... Mi podobał sie taki jeden chłopak ze szkoły. Przez długi czas uśmiechałam sie do niego, pwtrzyłam mu w oczy a on odwzajemniał te uśmiechy więc postanowiłam działać... Zdobyłam jego numer i napisałam. Na początku pisaliśmy ale jak sie zorientował że ja to ja znaczy jak wygladam olał mnie i próbował dać do zrozumienia że nic dla niego nie znacze... jak pytałam o co chodzi to powiedział że nie chce mieć dziewczyny (a wcześniej pisał jakby chciał mieć), jak pytałam dalej wprost to powiedział że nie jestem w jego typie... I co wy na to?? jaką macie rade..??
Bo w moim przypoadku uśmiech nie był drogą do serca

IP i czas połączenia logowane. [14577544]
[22.03.2009] 12:48
maly7
siedziec na necie i liczyc, ze nagle do domu przez przypadek wejdzie rycerz na koniu i od razu wpadniecie sobie w ramiona. Pobierz prasę, czasopisma i ebooki: http://ebooki24.pl
Nauka języków obcych: http://ebooki24.pl/cyfrowe_centrum_jezykowe. xml
Lektury MP3: http://ebooki24.pl/ksiazki_audio/lektury_i_o pracowania_c1046.xml

IP i czas połączenia logowane. [14580921]
[22.03.2009] 13:36
Acha jak to było do mnie to zrozumiałam aluzję ;/ a coś konkretniej

IP i czas połączenia logowane. [14581199]
[28.03.2009] 14:15
Modna_ona20
Wyslać mu esa z dajpyska.pl Come To My Dream - Rock 'n' Roll
Buziaczki

IP i czas połączenia logowane. [14616280]
[11.05.2009] 21:15
catrial
ja bym wymyśliła byle pretekst żeby do niego zagadać, trochę popatrzeć mu w oczy, pouśmiechać się, (zachowywać się naturalnie przede wszystkim!) chociaż sama tak nigdy nie zrobiłam (jestem bardzo nieśmiała) i żałuję!
z doświadczenia mogę ci jedynie powiedzieć że większość chłopaków nie jest zbyt domyślnych

IP i czas połączenia logowane. [14860141]
[19.08.2009] 14:48
karolcia d
Hej mam 13 lat. Spodobał mi się pewien chłopak. Jest z mojego osiedla. Mówi, że mnie lubi i teges. On jest ładny i inne też na niego lecą. Co prawda to nigdy nie gadałam z nim w rl. Jak mam go przekonać do siebie ?

A tak w ogóle to nigdy nie miałam chłopaka. ;d

IP i czas połączenia logowane. [15360661]
[12.10.2009] 14:50
róża.
Mam 13 lat.Podoba mi się pewien chłopka. Wszystkie laski na niego lecą.
Może miec każdą.Powiedział mi że mnie bardzo lubi.Patrzy na mnie mile.Lecz w tym spojrzeniu nie ma niczego co bys się mu we mnie podobało.Przynajmniej tak mi się wydaje.Jestem raczej nieśmiałom osobą.I boje się podejsc i zagadac.Pomóżcie Mi Jak mam zagadac . ? Co zrobic zebym mu się spodobała z wyglądu jak i zarówno z charakteru ?

IP i czas połączenia logowane. [15623247]
[13.10.2009] 11:14
ambera6
zagadaj o wspolna nauke do sprawdzianu Kosmetyki

IP i czas połączenia logowane. [15627268]
[21.10.2009] 12:32
adziao8
ambera6 (09.10.13 11:14):
zagadaj o wspolna nauke do sprawdzianu

To będzie bardzo dobry pomysł...ale nie zrób tego za szybko... taki nagły skok w góre może tylko zmienić na gorsze sytuacje... Najlepiej jest zacząć od zwykłego : \\\"Cześć.\\\" a potem rozmowa sama się toczy... Pamiętaj tylko nie rozmawiać z nim o zbyt nudnych tematach... Jak go widzisz mozesz się mile uśmiechnąć-to napewno zadziała...

IP i czas połączenia logowane. [15666713]
[11.06.2010] 08:51
Jula xD 14
Ja poznłam swojego chlopaka w dość dziwnych okolicznosciach xD
U nas jest gimnazjum połączone z podstawówką i były akorat testy dla gimnazjalistów,ja i moje kole3żanki rozgladałysmy się za jakimiś przystojniakami(wtedy chodziłam jeszcze do 6 klasy) i ja jakos nie mogłam znależ takiego który by mi się podobał,wiec poszłam do łazianki by poprawić swój wygląd,gdy wychodziłam szybko otworzyłam dzwi i kogos uderzyłam,spojrzałam na chłopaka nie znałam go ale bardzo mi sie podobał zauważyłam ze w nasza strone (bo nadal tam stałam i czekałam na reakcje chlopaka który najwyraźniej stracił połączenie ze swiatem)idzie chłopak któremu wczoraj wyporzyczałam książke pt.Mały Ksiąze mogłam mu się troche dokładniej przyjżeć i wtedy zauwazyłam ze oin mi się bardzo podoba szybko poszłam do kolezanek i powiedziałam im że podoba mi się pewien chlopak od nas z gimnazjum i ma na imie Bartek Ku mojemu zaskoczeniu od razu zgadły kto to,powiedziały mi o nim wszystko ze z niego straszny debil i ze żadna dziewczyna z nim nie chce być i gdzie najczęsciej bywa i o których godzinach,byłam w szoku bo dała bym sobie glowe uciąc że akurat wtedy zawsze przechodze kiedy on powinien być i nigdy go nie widziałam.Postanowiłam to sprawdzić i następnego dnia wybrałam się na spacer w tym, miejscu był tylko ten chlopak którego wczoraj uderzyłam ,myślałam że mnie nie pamięta ale patrzył na mnie tak jakbym miała ADHD ,więc pszyśpiesazyłam i poszłam do koleżanki Dagmary by powiedzieć jej tą dziwną historie własnie mi się przypomniało że jej siostra chodzi do gimnazjum i dałam jej zagadjke powiedziałam ze podoba mi sie pewien chłopak a ona powiedziała ; Do ciebie to najbardziej pasuje Adam :A ja powiedziałam że to nie on i powiedziałam ze to Bartek.Ona chyba dostala porazenia ust bo nic nie mówiła tylko tak się dziewnie na mnie gapiła ,gdy mogła już normalnie gadać powiedziała to samo co moje koleżanki a ja sie tym nie przejmowałam,ale postanowiłam że zobacze jak wygląda ten Adam więc weszłam na Nk i odszukałam go i na moje zdziwie nie okazało się że to był Bartek tzn ja tak myslałam więc postanowiłam odszukać prawdziwego Bartka i okazało się ze to ten chlopalk którego trzepnelam dzwiami.Poprosiłam ją zeby dała mi prawdziwego Bartka nr gg i nr telefonu,ona zalatwiła to bez problemu.zadzwoniłam do niego a on nie odbierał cała szkoła już szumiała ze się w nim zakochałam,po mniejwięcej trzech tygodniach zadzwonił do mnie i zapytał kim jestem ja nic nie powiedziałam tylkjo się rozlaczyłam następnego dnia przyszły do mnie kolezanki i powiedzia ly ze maja smutną wiadomosc Bartek ma dziewczyne,ja posmutniałam ale zyć jakoś trzeba było .Po nastepnych kilku dnioach zadzwonił do mnie Adam poprosił bysmy się spotkali ja się zgodzikłam zaprosił mnie na lody i opowiedział mi że Bartek go ostatnio strasznie wkurza i poprosił mnie żebym udawała ze razem chodzimy ,byłam sw szoku ale się zgodziłą. Chodziłam z nim za rączke i często spotykaliśmy Bartka z jego dziewczyną ,wtedy patzrył na mnie inaczej,chodziliśmy do kina na pizze i na wiele innych rzeczy we czwórke,swietnie się dogadywałam z Bartkiem,a Adam był nie znośny ciągle mi mówił rób top nie rób tamtego za plecami Bartka,miałam tego dośc i powiedziałam Bartkowi prawde on tez mial tajemnice ta dzieczyna to była jego siostra cioteczna dlatego nikt jej nie znał.zaczeliśmy się śmiać i spędziliśmy miły wieczór we dwoje .Następnego dnia Adam i Klara powiedzieli nam że są w sobie zakochani,my byliśmy w szoku więc Bartek zapytał się przy nich mnie

IP i czas połączenia logowane. [16784244]
[20.06.2010] 19:24
Jaga616161  jaga161999@tlen.pl
chciałam zapytać jak poderwać fajnego faceta.Mam 10 lat, wiem że niektórzy mogąbyć zdziwieni ale w naszej szkole 11-astce to dosyć normalne.Awięc moja koleżanka z klasy taka magda i wogule jest taka cool zaczęła chodzić z mateuszem z 5 klasy (a my jesteśmy w 4).wszystkie na niego lecą.a ja tak nie miałam i go w ogule nie lubiłam ale gdy mateusz z nią zerwał spodobałmi sie.ale moja bliska koleżanka też zaczęła go lubić.chodze na boisko i on tam zawsze jest.justyna z osiedlato przyjaciółka tej magdy i gdy on z nią zerwał tz z magdą jóż dla justyny nie istniał.ale w piątek poszliśmy grópą na boisko i zadzwoniła doniego żeby przyszedł i przyszedł z kolegami więc w ogule nie było fajnie potem zaczęli grać w piłkę i chcieli nas kopnąć ale to nie warzne.chciałam wam przedstawić moją sytuację.więc w skrócie on wie że jestem i mnie zna ale nie wiem czy musię podobam.co mam zrobić??????!!!!!prubowałam uśmiech ale on tego nie widzi a ja nie widze innego ciacha.pomocy!

IP i czas połączenia logowane. [16821253]
[26.03.2011] 11:43
Dina123
Niedawno się zakochałam!!!To naprawdę fajne uczucie.Jednak ja Ci radze żebyś po prostu patszyła mu w oczy ale nie z ponurą miną tylko z uśmiechem Najlepiej będzie jak uchwycisz taki moment w którym on na Ciebie patrzy ty spujrz mu dokładnie w oczy i uśmiechnij się trochę.On powinien tak samo się do Ciebie uśmiechnąć.Reszte podpowie Ci serce<3

IP i czas połączenia logowane. [18185507]
[26.03.2011] 18:24
Barek88
Nabierz odwagi i bądź sobą ;P Nigdy nie graj przed facetami bo źle będziesz z tym się czuć a z czasem i tak wszystko pierdyknie... ;? http://www.dyskrecja.pl/

IP i czas połączenia logowane. [18187019]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat