o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Koszykówka
 » Odpowiedz na ten temat

czy ktoś jeszcze lubi NBA???

1 2 3
[16.02.2003] 23:08
stocky  stocky@tlen.pl
Ostatnio w Polsce wygasła moda na NBA.Jak myslicie dlaczego???Jakie sa wasze ulubione kluby i zawodnicy???Wymienmy sie spostrzezeniami

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[20.02.2003] 16:21
a moglo byc tak pieknie...
ja przestalam ogladac,gdy okazalo sie,ze juz nie moge trenowac jak ogladam to lzy splywaja mi po policzkach. ale kiedys najpierw wzorowalam sie na Rodmanie(jego kontrowersja i styl) pozniej na Garnett. ludzie dlatego nie ogladaja NBA,bo polska tv nie pokazuje tego co piekne... niestety. a dziekuje Ci. natchnales mnie do obejrzenia jakis dawnych finalow z Rodmankiem wiec mykam poszukac kasetki.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [540403]
[18.05.2003] 22:25
Endriu
NBA żyje!! tylko kest w "podziemiu" wszystko przez "kochaną" tv która najpierw narobiła smaczku.. a potem wszystko nagle zamarło ...coś tam jeszcze na tvn puszczali ale już nie było tak samo ..przez nba action zawsze się spóźniałęm do szkoły kiedyś .. to były czasy
może tak jakąś petycję do tvp???

IP i czas połączenia logowane. [814855]
[22.05.2003] 17:40
Senor Ortega
Dokładnie... ludzie nie oglądają bo nie ma gdzie oglądać... nawet w kablówkach dsf wywalili, gdzie można bylo obejrzeć dwa razy w tygodniu godzinne (wraz z reklamami zajmującymi jakieś 30 % emisji) skróty. Poza tym to nie jest tak, że nagle przestało się interesowac NBA. Na NBA można sporo zarobić w Polsce, ale niektórzy nie chca bo po co, skoro jest Małysz, jest polska liga piłki noznej i sa inne atrakcje jak liga mistrzów, puchar uefa, ligi krajowe, potem dochodzi siatkówka, itp... Jestem pewien, ze gdyby było odpowiednio wypromowane (pare meczów tygodniowo - choćby tak, jak w tvn'ie 2 mecze na żywo plus skróty), to byłoby to bardzo interesujące posunięcie pod względem oglądalności i finansowania. Wiadomo inny czas, ale w niedziele mecze sa rozgrywane często o godzinie 21 czasu polskiego! W konferencji wschodniej były nawet wcześniej, bo chyba ok. 18-19-tej! Możnaby z tego zrobić transmisje na żywo. A tak telewizje karmią nas:
TVP: Małyszem (póki wygrywa), kalectwem polskich piłkarzy plus siatkówka (póki dobrze im idzie)
POLSAT: Liga mistrzów, bundesliga, liga holenderska, grecka, cypryjska (na kit mi te mecze, gdzie po kednej góra dwie drużyny przeciętny Polak kojarzy), Euroliga (za te same pieniądze a nawet mniejsze można byłoby wziąć NBA, przynajmniej byłoby coś ciekawszego do ogladania)
TVN: Reprezentacja artystów Polskich w piłce nożnej...
Canal+: Głownie piłka i żużel.
Wracając do NBA to w tym sezonie rzadzi Spurs, ale i tak najlepsi są Trail Blazers!

IP i czas połączenia logowane. [827731]
[31.05.2003] 12:17
Spark
John Stokton byl debesciakiem jakich malo. Szkoda ze odszedl. Bez niego to juz nie ta sam NBA. A co do transmisji to cholera mnie bierze, ze NBA moge sobie obejrzec tylko w 15 sekundowych spotach. Wrrr.... . Trzeba napisac list otwarty fanow NBA do Polskich Telewizji. Mysle ze pod petycja podpisze sie mnostwo osob, ktore z rozrzewnieniem wspominaja wspaniale czasy kiedy w TVP puszczali cały jeden mecz na tydzien. Do tego jeszcze finaly. Ech to byly czasy.

IP i czas połączenia logowane. [856877]
[21.10.2017] 03:18
[31.05.2003] 12:38
Mareek
Zawodnicy: Jason Kidd, Vince Carter, Jason Williams, Dirk Nowitzki, Tim Duncan ze szczególnym wskazaniem na tych dwóch pierwszych panów. Środkowa trójka to bodajże draft z 98 roku. Nizły rocznik...

IP i czas połączenia logowane. [856949]
[03.07.2003] 11:45
upson
mój kolega z pokoju w akademika mawia: "NBA zeszła na psy!! no bo jak można dopuścić do tej ligi Polaków!" Nie do końca się z tym zgadzam, ale coś w tym jest. Fakt, najbardziej w "grze" byłęm gdy sam trenowałem. A teraz? Hm... staram się. Prawdą jest także, że wtedy wiedziałem wszystko, a teraz nawet nie pamiętam kto w zeszłym roku grał w play-off. Masakra.... Ciekawe co potrafi ten LeBron James?? Pozdrowienia dla maniaków!

IP i czas połączenia logowane. [970541]
[15.11.2003] 18:54
pszczo
popularnos NBA w Polsce spadlo tylko i wylacznie przez to ze polskie stacje telewizyjne okroily i to bardzo transmitowanie meczow i praktycznie nic nigdzie nie przekazuja zadnych informacji na temat ligi,teraz mecze sa na Canal + ktory nie wszyscy maja!!!!!!!!!i tylko dla tego spadlo zainteresowanie liga,a to powinno sie zmienic,powinni zaczac znowu transmitowac,bo ile mozna ogladac tej zakichanej pilki noznej??????!!!!!!!! a co do zawodnikow to :vince "air canada" carter,allen "the answer" iverson, teraz powili LeBron James,ale oczywiscie i na zawsze Michael "air" Jordan!!!!!!!!!!!jest jeszcze wielu @@@istych graczy ale za dlugo by wymieniac!!!!!!!!!!!!pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [1567544]
[24.12.2004] 14:39
puerto rico
wiele jest prawdy w stwierdzeniu ze na spadek popularnosci nba w polsce ma brak transmisji czy chociazby retransmisji w tv.i mam tu na mysli wszystkie stacje.panowie-żółta kartka!!!!

kilka lat temu,w czasie gdy tvp czy tvn pokazywaly chocby jeden mecz tygodniowo(o meczach wschod-zachod nawet juz nie wspomne) zaczal sie wielki boom na kosza.wiem bo sam mu uleglem.wszystkie asfaltowe i halowe boiska byly pelne,tlumy ludzi ganiajace za pilka-to bylo cos pieknego.a teraz ,szczegolnie dla mlodszej widowni(ja mam 25 lat)nba zniknela...

jest jeszcze jedna sprawa,ktora byc moze szczegolnie zaowaza moje pokolenie.to moim zdaniem spadek jakosci ligi.dla mnie wraz z odejsciem mj,sir.charlesa,king-konga czy listonosza,skonczyla sie pewna epoka w dziejach nba.stare gwiazdy odeszly, a tym ktorzy staraja sie ich zastapic wiele do gwiazdorstwa brakuje.nie liczy sie przeciez wysokosc kontraktu ,liczba zrobionych reklamowek czy zaliczonych panienek.owszem starzy gracze tez robili to samo(nie wszyscy).ale dla nich liczyla sie przede wszystkim gra.ta wspaniala gra gdzie 10 spoconych facetow gania za kawalkiem gumy czy skory...

tak wiec mysle ze prrucz petycji do stacji tv nalezaloby wyslac druga do wlodarzy,zawodnikow i innuych ludzi zwiazanch z nba z prozba by liga byla taka jak kiedys.

i wtedy moze znow bedziemy mogli powiedziec"i love this game"

IP i czas połączenia logowane. [3548498]
[24.12.2004] 14:39
puerto rico
wiele jest prawdy w stwierdzeniu ze na spadek popularnosci nba w polsce ma brak transmisji czy chociazby retransmisji w tv.i mam tu na mysli wszystkie stacje.panowie-żółta kartka!!!!

kilka lat temu,w czasie gdy tvp czy tvn pokazywaly chocby jeden mecz tygodniowo(o meczach wschod-zachod nawet juz nie wspomne) zaczal sie wielki boom na kosza.wiem bo sam mu uleglem.wszystkie asfaltowe i halowe boiska byly pelne,tlumy ludzi ganiajace za pilka-to bylo cos pieknego.a teraz ,szczegolnie dla mlodszej widowni(ja mam 25 lat)nba zniknela...

jest jeszcze jedna sprawa,ktora byc moze szczegolnie zaowaza moje pokolenie.to moim zdaniem spadek jakosci ligi.dla mnie wraz z odejsciem mj,sir.charlesa,king-konga czy listonosza,skonczyla sie pewna epoka w dziejach nba.stare gwiazdy odeszly, a tym ktorzy staraja sie ich zastapic wiele do gwiazdorstwa brakuje.nie liczy sie przeciez wysokosc kontraktu ,liczba zrobionych reklamowek czy zaliczonych panienek.owszem starzy gracze tez robili to samo(nie wszyscy).ale dla nich liczyla sie przede wszystkim gra.ta wspaniala gra gdzie 10 spoconych facetow gania za kawalkiem gumy czy skory...

tak wiec mysle ze prrucz petycji do stacji tv nalezaloby wyslac druga do wlodarzy,zawodnikow i innuych ludzi zwiazanch z nba z prozba by liga byla taka jak kiedys.

i wtedy moze znow bedziemy mogli powiedziec"i love this game"

IP i czas połączenia logowane. [3548499]
[05.01.2005] 14:35
MIKEY_78
Ja nadal lubię to oglądać. Choć dużo bardziej lubię grać... Niestety teraz nie ma już takich fenonenów jak Magic, MJ, Drexler, Kemp, Thomas... Oni robili wiele dobrego dla koszykówki.

Teraz wiele "dobrego" robia stacje telewizyjne... Niewielu stać na 90 zł miesięcznie na Canal+ Sport a tylko oni puszczaja mecze. DSF na razie sie wypiął, mam nadzieję że wzorem lat ubiegłych pokaża choć play off . Trzymajcie się fanatycy.

IP i czas połączenia logowane. [3602888]
[05.01.2005] 14:35
MIKEY_78
Ja nadal lubię to oglądać. Choć dużo bardziej lubię grać... Niestety teraz nie ma już takich fenonenów jak Magic, MJ, Drexler, Kemp, Thomas... Oni robili wiele dobrego dla koszykówki.

Teraz wiele "dobrego" robia stacje telewizyjne... Niewielu stać na 90 zł miesięcznie na Canal+ Sport a tylko oni puszczaja mecze. DSF na razie sie wypiął, mam nadzieję że wzorem lat ubiegłych pokaża choć play off . Trzymajcie się fanatycy.

IP i czas połączenia logowane. [3602889]
[13.08.2005] 20:54
pietracho  p_ietracho@tlen.pl
Hehehe. Takich ludzi jest duuuzo. Ja sam sie jeszcze interesuje. Tylko szkoda ze nie pokazuja maczy w polskiej telewizji(oprocz Canal+) Zawsze lubilem gre Michaela Jordana - bardzo sie cieszylem jak wrocil do gry i gral dla Wizards. A moim idolem do dzisiaj, jest dla wielu nielubiany Kobe Bryant. Zawsze z Shaqiem dobrze grali - tylk oszkoda ze w Shaq przeszedl do Miami www.pedzaceslimaki.blog.onet.pl - wpadajcie

IP i czas połączenia logowane. [4787209]
[13.01.2006] 23:58
amlam
po raz pierwszy jestem na tym forum i aż mi sie łezka w oku kręci
jestem młody bo rocznik '86 ale kolo 1998 roku to mogłem startowac w olimpiadzie wiedzy o NBA wspaniała gazeta która się nazywała MAGIC Basketball, Pro Basket troche mniej ale jak mialem te 6 zeta to wydałem z chęcią. Dla mnie rónież na zawsze NBA będzie sie chyba kojarzyć z gwiazdami lat 90 a wlasciwie to Dream Team I i Dream Team III.
Chciałbym jeszcze usłuyszeć "stockton-malone!!!" ale już nie da rady. Barkley, Ewing, Drexler, Hakeem "The Dream" z resztą co bede wymienial jak sami doskonale ich znacie.
Taa Szaranowicz z Łabędziem i "hej hej tu NBA"
i te dwa mecze w TVN potem (piątek we nocy i niedziela kolo 22) i dwie powtórki w tyg tych meczy, NBA Action no i autorski program TVN "Rzut za trzy". Boże !! ależ to były piekne czasy (mialem 12-13 lat ale pamietam jak dziś) niestety nie mam C+ wiec nie oglądam już :/
ale i tak jak dla mnie najlepszy w historii był Wilt Chamberlain :]
pozdrawiam prawdziwych fanów kosza (którzy widzą coś wiecej niż setny dunk)

IP i czas połączenia logowane. [6041468]
[23.01.2006] 23:37
michal007
ja nie lubie ja kocham

www.ilovethisgame.cba.pl

IP i czas połączenia logowane. [6124642]
[15.08.2006] 23:29
hendryk11
jak sie chce to sie znajdzie

IP i czas połączenia logowane. [7900070]
[29.09.2006] 14:55
konrad2412
Ja lubie jeszcze!!! ac

IP i czas połączenia logowane. [8320177]
[11.10.2006] 09:45
v-ride
I LOVE THIS GAME
Na canale+ lecą wciaż piękne mecze , wczoraj leciał np. suns-76ers w niemczech (kolonia) coś pięknego.
Popularność zpadła ponieważ wszystkie gwiazdy które kiedyś grały odeszły , gwiazdy są coraz młodsze i za kilka lat mając 25 lat trzeba będzie odchodzić na emeryturę.

IP i czas połączenia logowane. [8422406]
[15.12.2006] 13:08
aniołeczek89
Kocham basket=*Ale w naszej polskiej telewizji nawet zadko pokazuja mecze POlski a co dobiero NBA;( Pozdro dla fanów basketu;*

IP i czas połączenia logowane. [9009835]
[11.02.2007] 11:09
Kacper aus Neudorf
Ic nein Gorolom cza j.eba.c wiela wlezie.

IP i czas połączenia logowane. [9595073]
[16.03.2007] 18:22
waco_meister
dokladnie wedlug mnie powinni transmitowac mecze nba w tvp1 czy tvp2 , ja lubie basket i to bardzo ale u mnie w szkole wsrod 890 uczniow nikt nie lubi w to grac i tylko w pilke nozna na wfach normalnie masakra, wiec jedyne co gram to u mnie na podworku mam kosz i tam rzucam itp.

IP i czas połączenia logowane. [9869744]
[09.09.2007] 21:02
Euroleague
Dobra skonczcie gadać głupoty. NBA to przeżytek, dziś nwoczesny kibic koszykówki inwestuje w zakup platformy cyfrowej (Cyfra +, N, Polsat) i ogląda tam najlepszy Basket na świecie, czyli Europejską szkołę Koszykówki. Np teraz trwają Mistrzostwa Europy, a Wy spuszczacie się nad jakimś Iversonem, który prócz tatuaży i przećpanej twarzy nie ma nic ciekawego do zarezentowania. Przejrzyjcie na oczy i weźcie się do pracy zamiast narzekać, że nie ma Koszykówki w TVP. Ale to już też inna sprawa...

IP i czas połączenia logowane. [11225778]
[12.10.2007] 22:21
Kam3leon  EspE2000@tlen.pl
Witam!
Zaloguj się na tej stronie. Polecam ją ze względu na dużą stopę zwrotu i zerowe ryzyko:
http://www.otwieramy.pl/?p=53549

IP i czas połączenia logowane. [11446772]
[16.11.2007] 19:34
matikirikitiki
Ja lubie bardzo. Moim ulubionym klubem jest PHX suns.

IP i czas połączenia logowane. [11664013]
[12.05.2008] 01:17
Iceman22
Hmm postanowiłem coś dopisać Kiedyś byłem wiernym fanem NBA Przygoda z koszykówką zaczęła się mniej więcej od podstawówki Ulubiona drużyna Chicago Bulls z moim zdaniem najlepszym koszykarzem wszechczasów Ser AIR MICHAELEM JORDANEM Pamiętam finały i z Seatlle Supersonics i z Utah Jazz coś pięknego .Czekając na relacje na żywo z Finałów mając do wyboru sen lub NBA wygrywała zawsze NBA Wierni fani Chicago pamiętają zapewne chwile przedstawiania drużyny Byków. U mnie skakała adrenalinka \\\"Alan Parsons Project - Sirius\\\" pozatym z przyjemnością oglądałem każdy inny mecz. Relacje na TVP2 z komentarzem Szaranowicza poprostu oglądało się z czystą przyjemnością póxniej relacje na TVN również trzymała poziom. Aż się łezka w oku kręci wspominając DREAM TEAM i Mecze Gwiazd . Z przyjemnością podpisałbym się pod petycją by kultywować nadal tradycję pokazywania meczy NBA w TV ogólnodostępnej. I LOVE THIS GAME
Pozdrawiam wszystkich wiernych fanów NBA

IP i czas połączenia logowane. [12744158]
[02.06.2008] 19:57
alex82
How can I watch the NBA finals on tv??? Is there any pub in which I can watch.....kurce i don't have canal+ and i love basket.
Help me..
Dzięki

IP i czas połączenia logowane. [12862257]
[28.08.2008] 16:49
adriano pavarotti
a jak sobie wstrzykniesz konskiego lajna do jadra, to bedziesz strzelac na 5 metrow

IP i czas połączenia logowane. [13355850]
[10.10.2008] 10:59
oleks
ja kiedyś sporo grałem w kosza ale teraz jak skończyły się studia to zostało mi tylko oglądanie NBA w telewizji. Od zawsze kibicuję Lakersom a od zeszłego tygodnia zacząłem się trochę bawić w zakłady bukmacherskie, polecam wszystkim można połączyć hobby i wygrać trochę kasy. Dla zainteresowanych link do NBA na bwin: https://www.bwin.com/pl/public.aspx?aid=2352 7&row=1

IP i czas połączenia logowane. [13604084]
[13.10.2008] 20:36
ellectero
Ulubiony team? Philadelfia. Koszykarz? Iverson szkoda że opuścił 76

IP i czas połączenia logowane. [13625155]
[27.10.2008] 22:17
andrzejj23
Ja ze swojej strony chciałbym wszystkim Wam - zapalonym kibicom polecić serwis: http://betonline.net.pl/
Będziecie dzięki niemu mogli zacząc zarabiać na waszej pasji. Dzięki serwisowi dowiecie się jakie sa najlepsze typy meczów, które firmy bukmacherskie są najlepsze, gdzie są promocje i wiele więcej.
Pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [13714369]
[27.12.2008] 21:19
genek_09
Uwielbiam NBA A Iverson rządzi

IP i czas połączenia logowane. [14075593]

1 2 3
 » Odpowiedz na ten temat