o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum o2.pl / Opinie czytelników do artykułów
 » Odpowiedz na ten temat

Nauczyciele tyrają po godzinach

1 2 3   » 22 Strony tematu:
[05.10.2007] 15:48
Redakcja o2.pl
Zapraszamy do komentowania artykułu:

Ciągle jeszcze są w Polsce ludzie, którzy twierdzą, że życie nauczyciela usłane jest różami. Nauczycielom wytyka się, że mają dwa miesiące wakacji, że ich praca kończy się wczesnym popołudniem oraz że zarabiają 2000 brutto, co jest podobno sumą oszałamiającą.

http://wiadomosci.o2.pl/?s=512&t=9763 --
Redakcja o2.pl

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[05.10.2007] 16:08
belferka4
Świetnie ukazane życie nauczyciela. Mam nadzieję, że trafi to do szerszego grona odbiorców. Może wreszcie skończy się naskakiwanie na naszą grupę zawodową. Ludzie najbardziej zazdroszczą nam wakacji. Wierzcie, że nie mogą nam tego darować! I nie mają pojęcia o naszej pracy.Najwyższy czas im to uświadomić.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [11399675]
[05.10.2007] 17:02
profesor gucio tv
korepetycje to patologia zawodu przeciez im mniej sie nauczyciel przylozy do nauki albo im bardziej bzdurne wymagania postwai uczniom w szkole tym wiecej zarobi jako korepetytor

z drugie strony jesli dostawcy pizzy albo policjanic zarabiaja wiecej niz nauczyciele mamy do czynienia z Państwem policyjnym

www.zieloni.w.pl (07.10.05 16:57):
SZKOŁA W OBECNEJ FORMIE TO PRZEZYTEK - JAK WIADOMO SLUCHAJAC PRZYSWAJAMY TYLKO 20 % WIEDZY, OBSERWUJAC 40% A SAMEMU PRAKTYCZNIE WYKONUJĄC CWICZENIA 60-70-%

SZKOŁA STOSUJĄC PRZYMUS ZAMIAST ZACIEKAWIANIA UCZY AGRESJI,PRZEMOCY=DZISIEJSZA SZKOLA=PRZEZYTEK SZKOŁA OGLUPIA, WYRÓWNUJE WSZYSTKICH, TŁUMI INDYWIDUALNOŚĆ.

WIECIE CO TO ZA MIEJSCE GDZIE NIE MA SWOBODNEGO DOSTĘPU DO INTERNETU, TV, RADIA I GAZET ? SZKOŁA

DZISIAJ DZIECIAK SIEDZA W DOMU PRZY KOMPUTERZE Z INTERNETEM NAUCZYĆ MOZE SIĘ WIĘCEJ NIŻ W SZKOLE W SWOIM TEMPIE, TEGO CZEGO POTRZEBUJE ITP.

dzisiejsza szkola opiera sie raczej na przymusie i praniu mózgu niz na ciekawosci i wspieraniu naturalnych indywidulanych predyspozycji w danych dziedzinach

a jeśli mówimy o uczelniach to wszytskich postomunistycznych „naukowców” za masło trzeba wywalic na zbity pysk, bo potrafia szkolic tylko bezrobotnych do pracy w Londynie

POLSKIE UCZELNIE Z POSTOMUNISTYCZNYMI „NAUKOWCAMI” (STARYMI EMERYTOWANYMI „PROFESORAMI” WYCHOWANYMI NA MARKSIZMIE-LENINIŹMIE-BEZKRYTYCZNYM AKCEPTOWANIU TOTALITARYZMU) POTRAFIA SZKOLIC TYLKO BEZROBOTNYCH DO PRACY W LONDYNIE

ZAMIAST SAMODZIELNOSCI I INICJATYWY POLSKIE UCZELNIE I SZKOŁY OD ZAWSZE PRAŁY MÓZGI BY TEPIĆ INDYWIDUALNOSC I TRESOWAC POSLUSZNYCH, BEZMYSLNYCH NIEWOLNIKÓW. GDY BRAKUJE MĄDRYCH „WŁADCÓW” NIEWOLNICY GINĄ Z GŁODU

POZWÓLCIE DZIECIOM BYĆ SOBĄ - BEZ TEGO np. SZOPEN NIE ZOSTAŁBY NAJSLYNNIEJSZyM PIANISTA A JAK ZMUSZAL GO JEGO OJCIEC (SFRUSTROWANYM) SPRZEDAWCA W MALYM RODZIINYM SKLEPIKU

DLATEGO GIERTYCH BOI SIĘ KOMÓREK – BOI SIĘ PRAWDY, NIE CHCE ŚWIADKÓW, DOWODÓW GŁUPOTY, MOLESTOWANIA ITP. W SZKOLE

IP i czas połączenia logowane. [11399984]
[05.10.2007] 23:00
say no to belfer
...a mogliście wybrać inne studia a nie te najłatwiejsze, woleliście się 5 lat obijać zamiast studiować, to teraz nie płakać, tylko zęby w ściane...............druga sprawa - zawsze możecie się przekwalifikować albo iść za ladę sklepową

IP i czas połączenia logowane. [11402574]
[05.10.2007] 23:05
say no to belfer
"Nauczyciele w Polsce są najlepiej wyedukowaną grupą zawodową; muszą być, bo od wzbogacania wiedzy i podnoszenia kwalifikacji zależą ich zarobki. O głupie sto złotych dodatku do pensji musimy walczyć jak lwy i robić nie wiadomo co. Tymczasem, jak się ostatnio dowiedziałam, szeregowy zawodowy żołnierz Wojska Polskiego zarabia 1700 złotych na rękę. Ot tak na początek."

Najlepiej wyedukowaną????????????????????????????????????????????????? ???????????????????????????????????????????????????????????? ???????????????????????????????????????????????????????????? ????? A Prawnicy, lekarze????????????????????????????
Nauczyciel to zazwyczaj tępy osioł. Sprawiedliwy mniej więcej tyle co komunista w święto 22.VII. Szeregowy żołnierz WP ma 1700netto??????????????????????????????????????????????????? ????????? Chyba ten w Iraku???????? No ale co tam, nauczyciel ma najniebezpieczniejszą pracę, bo czasem w niego kredą rzucą

IP i czas połączenia logowane. [11402611]
[22.01.2018] 15:21
[06.10.2007] 00:22
Belfer38
K....,a skad umiecie czytac i pisac? Kto was tego matoly nauczyl???
Przestancie jechac na nauczycieli, lepiej sie wezcie porzadnie za wychowanie wlasnych dzieci!!

IP i czas połączenia logowane. [11403277]
[06.10.2007] 00:26
Zenon z Ikei
Nikt nikomu nauczycielem być nie każe. Rozumiem starsze pokolenie które nie miało czasu się przekwalifikować etc. natomiast jeśli świeżo upieczony nauczyciel narzeka na swoją pracą, to powinien spojrzeć w lustro i zobaczyć przez kogo znalazł się tam gdzie jest.

IP i czas połączenia logowane. [11403308]
[06.10.2007] 00:33
xaxaxa
Nie rozumiem co to za wstyd i tragedia pracować dorywczo przy sprzątaniu itd., powinni się cieszyć, że mogą dorobić; idiotyczny ten tekst jest w ogóle

IP i czas połączenia logowane. [11403345]
[06.10.2007] 00:42
k-rys
dodatek za pracę w trudnych warunkach o ile dobrze jestem zorientowana otrzymują nauczyciele szkół specjalnych

IP i czas połączenia logowane. [11403403]
[06.10.2007] 00:43
Paul86
nicaragua (07.10.06 00:35):
niech te ćwoki nie narzekają że mało zarabiają jak "pracują" po kilka godzin dziennie i myk do domku. to co moze chcieli by z 30zł/h zarabiac zeby miec wyzsza pensje, tak? i jeszcze do tego maja dodatek "praca w trudnych warunkach"... litosci.

Myk do domku a tam trza sprawdziany posprawdzać i przygotować lekcje na kolejne dni. W tych kilku sympatycznych godzinkach jeden nauczyciel ma wychować trzydzieścioro rozwrzeszczanych bachorów, chociaż ich wiecznie narzekający na nauczycieli rodzice nie umieją wychować jednego.
O tobie właśnie był artykuł. Szkoda żeś spojrzał a nie widział.

nienauczyciel Lub robić coś. Kochaj kogoś. Nie bądź gałganem! żyj porządnie.
(T. Kotarbiński)

IP i czas połączenia logowane. [11403412]
[06.10.2007] 00:45
k-rys
o ile jestem dobrze zorientowana dodatek za trudne warunki pracy otrzymują nauczyciele szkół specjalnych

IP i czas połączenia logowane. [11403418]
[06.10.2007] 00:48
belfer 64
say no to belfer (07.10.05 23:00):
...a mogliście wybrać inne studia a nie te najłatwiejsze, woleliście się 5 lat obijać zamiast studiować, to teraz nie płakać, tylko zęby w ściane...............druga sprawa - zawsze możecie się przekwalifikować albo iść za ladę sklepową

Nie nazbyt późno dla Ciebie synku!? Odrobiłeś już lekcje? A może sie zamienisz ze mną , tak na tydzień. Nie napiszę co o Tobie myślę, bo to niepedagogiczne. Chyba Cię w Twojej szkole ktoś silniejszy skrzywił...

IP i czas połączenia logowane. [11403427]
[06.10.2007] 00:51
belfer 64
niech te ćwoki nie narzekają że mało zarabiają jak "pracują" po kilka godzin dziennie i myk do domku. to co moze chcieli by z 30zł/h zarabiac zeby miec wyzsza pensje, tak? i jeszcze do tego maja dodatek "praca w trudnych warunkach"... litosci.

Ja Ci z mojego zasiłku chętnie zapłacę. Zobaczymy jak sobie poradzisz. Nie zabieraj głosu na temat, o którym nie masz pojęcia! Mykaj do domku i puknij się w tornister!

IP i czas połączenia logowane. [11403442]
[06.10.2007] 00:54
blabla123

Myk do domu haha to jedna z najglupszych rzeczy jaka przeczytalem od dawna.. Moze u Ciebie w zawodowce nauczyciele nie przygotowywali sie do zajec bo po co robic cos dla takiego bydla. Wiekszosc nauczycieli po powrocie do domu zasiada przed ksiazkami, notatkami i mysli jak przygotowac nastepna lekcje, uklada plan, sprawdza prace itp. Dziwi mnie to ze chce im sie cos robic(w domu za przygotowanie sie do zajec i inne wspomniane czynnosci nikt im nie placi) dla mlodych ludzi ktorzy zazwyczaj nigdy nie okaza nawet cienia wdziecznosci....
To ze potrafisz pisac czytac itd zawdzieczasz nie tylko wlasnej pracy ale rowniez ludzia ktorzy pokazali Ci jak to zrobic...
Ogolnie jestescie @@@ani..
Moja matka jest nauczycielka. Do szkoly wychodzi kazdego dnia o godzinie 7:30 rano wraca o 17/18 przez 2 godziny zajmuje sie domem po czym zasiada przed ksiazkami, notatkami i przygotowuje plan kolejnej lekcji. Przynajmniej 2 razy w tygodniu siedzi do 2 w nocy nad pracami ktore musi sprawdzic a nastepnie omowic w szkole.. Oczywiscie placa jej tylko za czas ktory spedza uczac w klasach czyli moze 50% ogolnego czasu poswieconego na prace...

IP i czas połączenia logowane. [11403459]
[06.10.2007] 00:56
sensei z MBA
Prawda jest taka,że w Polsce mniej zarabiaja jedynie moi uczniowie po podstawówce,zawodówce albo gimnazjum w Tesco.Początkujący inżynier lub licencjat dostaje uwaga 620zł netto,jeżeli jest magistrem to 800zł na rekę.Śmiech na sali,nie dziwię się,żę tworzone sa już osobne rubryki i działy Praca dla nauczycieli w każdym Urzędzie Pracy,gazecie,itp.,a nauczycieli poszukują u nas Niemcy i Angole.W większości szkół,szczególnie na wsiach brakuje językowców,informatyków,nauczycieli zawodu i przdemiotów ścisłych no bo kto normalny po informatyce,polibudzie czy lingwistyce pójdzie do szkoły za 600-800 zł z perspektywą zarobienia 1500 zł za następne 8lat,jak zrobi 2podyplomówki i 3 awanse zawodowe?

IP i czas połączenia logowane. [11403464]
[06.10.2007] 00:57
Tomim
Jak nic się w Polsce nie zmieni to za 2-3 lata nie będzie komunauczać w szkołach ja sam już myślę nad wyjazdem za granicę nie chcę tego robić w trakcie roku szkolnego. W wakacje jadę jak wszystko będzie ok to już nie wracam.
Czy jestem w tych działaniach osamotnion?? Chyba nie. Znajomi nauczyciele też tak myślą? A wy?
Ps. języki obce znam, chociaż tyle dobrego.
informatyk

IP i czas połączenia logowane. [11403468]
[06.10.2007] 01:07
lewy Polaczek
Co do czasu pracy to każdemu należy się 26 dni roboczych płatnego urlopu,wliczając w to weekendy i święta wychodzi tydzień krócej niż tzw wakacje belfrów,pomijam fakt ,że 98% grup zawodowych i ludzi w Polsce również nie pracuje w święta państwowe i kościelne,niedziele,itp.Zresztą wg. ostatnich badań mamy najniższą wydajność w Europie bo 30% badanych pracusiów przyznaje się do siedzienia na necie w pracy do 3h ,a 10% robi to ponad 3h,większość badanych wogóle wykorzystuje "czas pracy" na pogaduchy,gg,sprawdzanie poczty itp. Ekonomiści są zgodni Polaczki to mistrzowie ściemy i jeśli pracują efektywnie 3h z tych ośmiu to super./Oczywiście chwalą się,że każdy robi po 40h i więcej,niestety badania i rzeczywistość jest taka,że spora część z nas ściemnia na potęgę,no ale najlepiej dop...do belfrów.Suma sumarum, co do logiki to udowodniłem,że tzw. wakacje oraz czas pracy nauczycieli niczym nie różni się od innych-o sorry jest bardziej stresujący,wymagający, są to ludzi najlepiej wykształceni i najmniej zarabiający,acha jeszcze jedno tu nie można być trepem po zawodówie czy podstawówie bo tacy właśnie najczęściej ich krytykują.

IP i czas połączenia logowane. [11403507]
[06.10.2007] 01:18
mama nie nauczycielka

Tak myślał i mój syn - anglista. Na ostatnim roku złapał dużo godzin w szkole językowej i myślał, że złapał Pana Boga za nogi i się w łatwy sposób usamodzielni. Oczywiście zawalił pisanie pracy magisterskiej, ale zyskał cenne doświadczenie. Oto cytat z jego wypowiedzi po paru miesiącach pracy:
- Boże, nie wiedziałem,że 5 godzin pracy nauczyciela to tak dużo pracy i zabiera całą resztę życia!
Oczywiście wie już, że zrobi wszystko, by nie być nauczycielem, tym pogardzanym, niedopłaconym "matołem", nad którym wytrząsa się z wyższością byle ekonom czy cwaniaczek. A szkoda, bo w szkole brakuje młodych, energicznych mężczyzn. I nie pojawia sie, dokąd nie będzie wyrazającego i tworzącego szacunek społeczny wynagrodzenia

IP i czas połączenia logowane. [11403532]
[06.10.2007] 01:18
IWAN BEZ DELFINA
TEN ARTYKUŁ TO STEK BZDUR. W JEDNYM TYLKO NIE MIJA SIĘ Z PRAWDĄ. TRGICZNIE MAŁO ZARABIAJA NAUCZYCIELE MŁODZI, ZARAZ PO STUDIACH, JEST TO OKOŁO 850 PLN NETTO. STARE BYKI ZA WYGNIATANIE FOTELI MAJĄ PŁACONE PO 2200 NETTO. WIEM CO MÓWIE BO SAM PRZEZ DWA LATA PRACOWAŁEM JAKO NAUCZYCIEL, ZANIM NIE ZDECYDOWAŁEM SIĘ NA WYJAZD DO UK. POZA TYM TO BANDA PAZERNYCH ŚWIŃ GOTOWYCH POZABIJAC SIĘ O KILKA ZŁOTCH, KTÓRA MA KOMPLETNIE W DU..E EDUKACJĘ I WYCHOWANIE MŁODYCH LUDZI.

IP i czas połączenia logowane. [11403534]
[06.10.2007] 01:20
duda60
Jak widać z powyższych wypowiedzi zawód nauczyciela nie u wszystkich cieszy się poważaniem. Ja nie jestem nauczycielem, ale dobrze ocenam moich pedagogów. Widocznie zależy to od tego, do jakich szkół się chodziło. Jeśli ktoś uczęszczał do klasy "matołów", to nie może szkoły wspominać dobrze. Jeśli ktoś w życiu do czegoś doszedł własną nauką i pracą, to z pewnością dobrze wspomina tych, którzy pomogli mu stać się wartościowym człowiekiem.
PS. Najbardziej rozśmieszyła mnie wypowiedź "szkoły zielonych". Proponuję tym gostkom powrót "na drzewo".

IP i czas połączenia logowane. [11403537]
[06.10.2007] 01:23
pawka
wiecie ,co mnie najbardziej wpienia?Nie sama płaca[28 lat stażu].ilość czasu potrzebna aby wszystkiemu sprostać ale ..te wiecznie ci sami dyrektorzy i ich wieczni zastępcy.Ustroje się zmieniają a zastępcy ci sami.Mój ,już chyba 3 razy zmienia poglądy.Druga sprawa ,to ten brak pieniędzy.Pieniądze są ale nie na to wydawane co powinno się wydawać,W szkołach zmniejszyła się liczba dzieci ale administracji tyle samo.Fajne ,nie!Uważam ,że w szkole powinna być kadencyjność dyrektorów.4 lata i koniec.Może wtedy telewizor byłby w mojej pracowni a nie u dyrektora w domu.Och,szkoda gadać.

IP i czas połączenia logowane. [11403544]
[06.10.2007] 01:23
Switch6
wszystko przez radiowo sterowane mochery. schowam babci dowód.

IP i czas połączenia logowane. [11403548]
[06.10.2007] 01:24
król rabusiów
Dlaczego ludzie nie widzą przywilejów innych grup zawodowych?W Polsce na wcześniejszą emeryturę przechodzi 46 zawodów,ale trąbi się o emeryturach pomostowych dla nauczycieli.Emerytura górnicza to w KGHM około 3000zł i każdy Polak dopłaca do nich 1200zł rocznie ale mówi sie o kosztach emerytur belfrów.Dotujemy bez słowa zadłużone i nierentowne rolnictwo,górnictwo i państwowe molochy ale nauczycieli się czepiamy.Nikt nie widzi ,że służby mundurowe przechodzą na emeryturę po 15latach(emeryturę wyższą niż pensja nauczyciela),nikt nie dostrzega,że górnicy,hutnicy mają ogronne dodatkowe pieniądze i przywileje branżowe i co najważniejsze spora część grup zawodowych w Polsce ma realne przywileje i prawdziwe bonusy oraz wymierne korzyści finansowe,ale ludzie chorzy z zawiści i zazdrości nie chcą lub nie potrafią tego dostrzeć.Pielęgniarki dostały po 200 zł podwyżki ,policjantom obiecano 500zł, kolejarze dostali 100zł,a lekarze 1000zł podwyżki ale mowi się o 3% podwyżce dla belfrów czyli jakieś 20zł dla stażysty i 45 dla dyplomowanego.Postulaty n-li w porównaniu do roszczeń i ciagłych żądań innych grup zawodowych są śmieszne,a strajki niezwykle rzadkie.Hipokryci i stare dewoty wytykają i krytykują,jeśli więc to taki miód dlaczego tak bardzo brakuje belfrów,a nikt specjalnie nie kwapi się żeby kształcić dzieci na nauczycieli?Bo 99% z tych lalusi nie dostałaby nawet posady sprzątaczki w szkole nie mówiąc o nauczaniu i każdy z was drodzy mądralscy wie ,że to żaden miód!

IP i czas połączenia logowane. [11403552]
[06.10.2007] 01:30
duda60
IWAN BEZ DELFINA (07.10.06 01:18):
TEN ARTYKUŁ TO STEK BZDUR. W JEDNYM TYLKO NIE MIJA SIĘ Z PRAWDĄ. TRGICZNIE MAŁO ZARABIAJA NAUCZYCIELE MŁODZI, ZARAZ PO STUDIACH, JEST TO OKOŁO 850 PLN NETTO. STARE BYKI ZA WYGNIATANIE FOTELI MAJĄ PŁACONE PO 2200 NETTO. WIEM CO MÓWIE BO SAM PRZEZ DWA LATA PRACOWAŁEM JAKO NAUCZYCIEL, ZANIM NIE ZDECYDOWAŁEM SIĘ NA WYJAZD DO UK. POZA TYM TO BANDA PAZERNYCH ŚWIŃ GOTOWYCH POZABIJAC SIĘ O KILKA ZŁOTCH, KTÓRA MA KOMPLETNIE W DU..E EDUKACJĘ I WYCHOWANIE MŁODYCH LUDZI.

IWAN chyba dobrze, że wyjeżdżasz do UK. Pewnie się tam szybko dorobisz przy zmywaku.

IP i czas połączenia logowane. [11403570]
[06.10.2007] 01:43
say no to belfer
nie po to kończyłem porządne studia, aby teraz "realizować się" jako ciało pedagogiczne każdy zarabia tyle ile jest wart, oto prawo rynku, zarabiasz 1500zł tzn., że jesteś tyle wart/warta - proste, no nie
belfer 64 (07.10.06 00:48):

Nie nazbyt późno dla Ciebie synku!? Odrobiłeś już lekcje? A może sie zamienisz ze mną , tak na tydzień. Nie napiszę co o Tobie myślę, bo to niepedagogiczne. Chyba Cię w Twojej szkole ktoś silniejszy skrzywił...

IP i czas połączenia logowane. [11403603]
[06.10.2007] 01:50
duda60
say no to belfer (07.10.06 01:43):
nie po to kończyłem porządne studia, aby teraz "realizować się" jako ciało pedagogiczne każdy zarabia tyle ile jest wart, oto prawo rynku, zarabiasz 1500zł tzn., że jesteś tyle wart/warta - proste, no nie

Ciekawe co to są tzw. "porządne studia"? Pewnie to takie po których jest się właściwie opłacanym i jaby automatycznie więcej wartym.

IP i czas połączenia logowane. [11403617]
[06.10.2007] 01:58
Lewista
Brawo Panie Majchrzak! Jest pan jak chorągiewka - napisać potrafi pan o wszystkim. Bardzo piękny sposób skłócenia ze sobą różnych grup zawodowych - widzę, że tym razem postawił pan na konflikt nauczyciel - lekarz, a do tego jeszcze się inżynierom i biznesmenom dostało! Moja matka jest nauczycielką 2 lata przed emeryturą - wiem i widzę jak jest jej ciężko, wiem jak wyglądają specjalizacje u nauczycieli i jak niewielkie pieniądze dostaje się za zdobycie kolejnego etapu kwalifikacji - nauczyciela mianowanego czy dyplomowanego. A dla pana wiadomości - specjalizacje lekarsie trwają 5-6 lat i nie są to kursy fundowane przez firmy farmaceutyczne, niedouczony gryzipiórku i gdybyś chciał się dowiedzieć coś o specjalizacjach medycznych to zobacz stronę Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowegowww.cmkp.edu.pl.
A jak widać, n iektórzy dziennikarze to idioci...

IP i czas połączenia logowane. [11403637]
[06.10.2007] 01:59
k-rys
Do N.1
Dziękuję za "idiotkę". Byłam nauczycielką w zespole szkół (szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum). Wypowiadałam się na temat dodatku za trudne warunki pracy - niestety takiego dodatku nie było.
Pracę nauczyciela znam doskonale. Cieszę się, że są to już dla mnie wspomnienia - jestem emerytką. Pozdrawiam wszystkich pracujących i życzę dużo wytrwałości w pracy z dziećmi a szczególnie z rodzicami

IP i czas połączenia logowane. [11403638]
[06.10.2007] 02:00
say no to belfer
są to takie studia, na których trzeba tyrać aby je ukończyć, uczyć się po kilka godzin dziennie..........a potem stawiać warunki pracodawcy........a nie odwrotnie , uwierz dziecko, wszelakiej maści licencjatów po Wyższych Szkołach Robienia Na Drutach pracodawcy mają gdzieś
duda60 (07.10.06 01:50):

Ciekawe co to są tzw. "porządne studia"? Pewnie to takie po których jest się właściwie opłacanym i jaby automatycznie więcej wartym.

IP i czas połączenia logowane. [11403640]
[06.10.2007] 02:12
pitagoras
Kazdy normalny pracownik moze sobie wybrac date urlopu a nauczycilem musi go miec w wakacje w inne dni nie ma urlopu czy do was dociera. Wakacje maja tylko kilka dni roboczych wiecej niz normalny urlop!!! A czy wiecie ze konfernecje wywiadowki ten czas jest nieplatny? Bycie stazysta to koszmar konspekty i zarobki do 1000zl jako mozenie, A widzicie gdybym ja mial dobrych nauczycieli to bym nie pisal tak zle A tak brak jest nauczycieli. NO dochodzi jeszce kwstia ze nauczyciele zeby miec swoj etacik czesto musza pracowac w 2 3 szkolach bo w jednej nie ma dosc godzin dla WOS czy HIstorii.

PS czy chcesz pracowac za 1700zl na reke po 10latach pracy i kilku awansach i oczywiscie po kilku wydanych tysiacach zlotch na doksztalcanie!!!!

IP i czas połączenia logowane. [11403651]
[06.10.2007] 02:17
duda60
say no to belfer (07.10.06 02:00):
są to takie studia, na których trzeba tyrać aby je ukończyć, uczyć się po kilka godzin dziennie..........a potem stawiać warunki pracodawcy........a nie odwrotnie , uwierz dziecko, wszelakiej maści licencjatów po Wyższych Szkołach Robienia Na Drutach pracodawcy mają gdzieś
duda60 (07.10.06 01:50):

Cóż z tego, że ktoś ciężko tyrał na swoich studiach aby je skończyć, może był mniej zdolny i musiał tyrać, ale to dopiero później, po studiach, w konkretnej pracy widać czy się do czegoś nadaje. Jeśli szkoły wzystkie zostaną sprywatyzowane to z pewnością płace nauczycieli wzrosną (średnio), nie będą ograniczane sztucznie marnym budżetem.

IP i czas połączenia logowane. [11403653]

1 2 3   » 22 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat