o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Książki i komiksy
 » Odpowiedz na ten temat

gdzie kupujecie książki w necie?

1 2 3   » 5 Strony tematu:
[01.10.2007] 16:58
majken11
no właśnie, jakie polecacie sklepy internetowe?

ja w sumie jestem wierny empikowi. co prawda pare razy zdarzyła mi się mała zdrada ;P ale jednak zawsze wracam do empiku. gdzie indziej (merlin czy gandalf) bardzo długa realizacja i dodzwonić się do nich nie można. a w empiku ceny konkurencyjne, ponadto zamawiam sobie spokojnie i w wolnej chwili można odebrać w salonie, ale po cenach internetowych. a gdzie indziej niestety trzeba zawsze doliczyć minimum 10 zl na przesylke. ostatnio cos ze stroną bylo nie tak, ale teraz patrzę że nową zrobili, szybko sie ładuje więc to też ułatwi sprawę.

a wy co myslicie? gdzie robicie zakupy?

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[02.10.2007] 23:03
Marko Polko
wiesz... ja przewazanie kupuje na allegro. na poczatku oczywiscie sprawdzam sprzedajacego (najlepiej kupowac u ludzi z >100 pozytywami). Mozna kupic mase ksiazek, ktorych nigdzie indziej nie dostaniesz, a jesli zawiedzie allegro zawsze mozna przejsc sie do empiku..

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [11381500]
[03.10.2007] 20:40
lallamido
no własnie nic nie uprzedzali a ja patrze że nowa stronka jest. bardzo mi sie podoba. miło się na nią patrzy i łatwo sie szuka wszystkiego.
przez internet lepiej w empiku zamawiać bo jest taniej a za przesyłke sie nie płaci bo sie idzie i na miejscu odbiera

IP i czas połączenia logowane. [11386528]
[04.10.2007] 11:41
gatek
No własnie nic nie mowili o powstaniu nowej strony!Tez wlazłem ostatnio.Mile zaskoczenie przyznam.czas zbierac kasiazeczki do mgr

IP i czas połączenia logowane. [11390262]
[04.10.2007] 12:28
sandrunia17
na poczatku nie bylam przekonana do tej nowej strony ale jak tak patrze tyo jest faktycznie duzo czytelniejsza i faktycznie sprawniej smiga

IP i czas połączenia logowane. [11390607]
[22.11.2017] 08:39
[05.10.2007] 20:40
gohan-xxx
ja osobiscie kupuje w merlinie w moim miescie ze tak to nazwe nie ma empiku a tu jestem stałym klientem wiec nawet za książkę o warosci 5 zł nie płace za przesyłke.Pozdo

IP i czas połączenia logowane. [11401394]
[06.10.2007] 21:59
LINK007
Najlepsza księgarnia która niedługo ruszy, na wstepie będzie oferowała ponad 1000 ksiązek i ebooków w różnych formatach;
http://tinyurl.com/33gznv

IP i czas połączenia logowane. [11408835]
[10.10.2007] 12:30
soniasonia

[nie mam nic do powiedzenia]

IP i czas połączenia logowane. [11430174]
[10.10.2007] 12:32
soniasonia
tylko w empiku, hehe, zamawiam przez net bo taniej a potem ide dwie ulice dalej odebrać to najlepsze wyjście ze wszystkich : poza tym wszystko mają i zawsze wszystko czego potrzebuję znajduje mi wyszukiwarka po słowach kluczowych, gdzie indziej jest ze sprawnością stron dużo gorzej.

IP i czas połączenia logowane. [11430185]
[11.10.2007] 01:43
buzikos
Empik.com rulez;} Ja nie lubię za bardzo łazić po sklepach, a tradycyjne księgarnie mimo, że mniejsze i mniej jest tam klientów to odstraszają mnie cenami, dlatego połączyłem przyjemne z pożytecznym, spokojnie w domku siedzę, wyszukuje to co mnie interesuje a potem sobie zamawiam, to co wydałbym na bilety inwestuję w przesyłkę, albo odbieram w salonie i gites jest.

IP i czas połączenia logowane. [11435126]
[12.10.2007] 14:42
Jackowski
ja te znie lubie lazic po ksiegarniach. a na tej nowej stronce empiku latwo sie zamawia i wszystko jest...

IP i czas połączenia logowane. [11443377]
[12.10.2007] 15:56
hokla
ja zawsze kupuje w netowym empiku bo mają najlepszą wyszukiwarke! świetne jest to że można samemu dodawać słowa kluczowe do danej pozycji i w ten sposób lista tagów ciągle się powiększa i szuka sie jeszcze sprawniej!

IP i czas połączenia logowane. [11443879]
[14.10.2007] 01:20
gohonna
Ja lubię trzymać książki w łapce, lubię zapach farby drukarskiej, ale tym mogę się nacieszyć jak już książkę dostanę, więc z powodzeniem korzystam z usług empik.com, ostatnio po prostu nie mam juz czasu na sklepowe zwykłe zakupy, trochę szkoda.

IP i czas połączenia logowane. [11454332]
[15.10.2007] 22:00
camtanua
Kiedyś księgarnie. Dzisiaj z racji braku czasu tylko i wyłącznie księgarnia internetowa mi pozostała vivid.pl- czemu? bo tanio, sporo rabatów jak zamówi się powyżej 50 złotych zamówienie. Każdy klient ma swojego opiekuna, który zajmuję się jego paczką. Nie lubię empiku bowiem nigyd nie można znaleźć tam czegoś rzadkiego, obsługa także nie potrafi sprawdzić czy jest coś u nich w sieci. W vivid.pl tak nie ma- jeśli czegoś nie posiadają opiekun klienta będzie szukać takiego towaru po hurtowniach Dlatego duży plus za obsługę klienta.

IP i czas połączenia logowane. [11464630]
[16.10.2007] 13:46
Judytek
Jak w empiku nie ma nic oryginalnego?!?!?!Jasne , ze jest!!!Ja dostaje tam wiele ksiazek z dziedziny historii i podobnych zagadnien.Latwiej sie szuka tego samemu na stronce niż w salonie

IP i czas połączenia logowane. [11467485]
[16.10.2007] 19:43
gibraltar1
hmm, ja na stronie empiku znalazłem nie raz takie rzeczy, których nigdzie indziej nie było, zwłaszcza w katalogu zagranicznym. i dość szybko zamawiane książki i płyty dostawałem, bez żadnych problemów.

IP i czas połączenia logowane. [11469377]
[19.10.2007] 18:48
justysia1111
hihihi, ja kupuję w necie zawsze książki, w empiku często bo jak odbieram osobiście to wychodzi zdecydowanie taniej niż gdzie indziej teraz znowu mam w schowku z 10 nowych pozycji które chcę kupić

IP i czas połączenia logowane. [11485915]
[20.10.2007] 15:29
misterious
kiedys allegro bylo fajne, bo tytuly byly za 1/3 cene, ale terazkazdy ciagnie ile moze, ze az wstyd i ksiazki nieraz drozsze niz w ksiegarniahc, empik ma tanio w wersji netowej, prawda.

IP i czas połączenia logowane. [11491010]
[22.10.2007] 16:02
Marianna19
na allegro już dawno przestało się opłacać... :/
jak porównywałam ceny w różnych sklepach netowych to zawsze ciut taniej jest w empiku (biorąc pod uwagę że nie ma opłaty za przesyłkę). z realizacją zamówienia zawsze w porządku, zamawia też się łatwo i w ogóle jest fajnie.

IP i czas połączenia logowane. [11503655]
[26.10.2007] 15:26
kaski
wlasnie, w empiku jednak jest najtaniej! sprawdzalem ostatnio na ich stronce. Sa rzeczy , ktorych nie kupi sie taniej nigdzie indziej. Np "Na dnie nieba" Gretkowskiej po 17.49!!!

IP i czas połączenia logowane. [11530151]
[14.11.2007] 17:31
Monarch
Głównie korzystam z Merlina - tanio, masa działów, dużo wszystkiego, no i darmowa przesyłka od 50 złotych (to ostatnie od niedawna, ale i tak super )

IP i czas połączenia logowane. [11650003]
[16.11.2007] 15:46
julka.kabulka
głównie Merlin. raz napisałam do nich recenzję, wygrałam bon na zakupy i tak już zostało. Kupuję tylko u nich, bo już tam wszystko znam i nigdy mnie nie zawiedli. Nowej witryny się trochę bałam, ale jest ok - intuicyjna i funkcjonalna!!!

IP i czas połączenia logowane. [11662507]
[26.11.2007] 10:41
książki w necie
Już od 10 stycznia rusza największa platforma cyfrowa w Polsce!

NEXTO.PL - tysiące e-booków, książek, gazet, e-wydań, audiobooków - to wszystko w zasięgu Twojej ręki - NAJTANIEJ w Sieci!

Nie przegap otwarcia tej wspaniałej księgarni online.

Już teraz wejdź na stronęwww.nexto.one.pl i zapisz się do newsletter-a
nexto.pl - my poinformujemy Cię o starcie nexto.pl - dodatkowo rejestrując się weźmiesz udział w konkursie w którym główną nagrodą jest e-czytnik książek elektronicznych iLiad wart ponad 2000 złotych!

IP i czas połączenia logowane. [11727222]
[05.12.2007] 00:27
Harry O.
Zazwyczaj w Merlin.pl - tanio, przesyłka zazwyczaj gratis, bo zamawiam zazwyczaj po kilka pozycji,szybko doręczają, jakby co jest swietny kontakt z BOKiem. Dla mnie bomba.

IP i czas połączenia logowane. [11784343]
[10.12.2007] 11:00
Majusia5
poradniki w złotych myslach http://zlotemysli.pl/mcl.php

IP i czas połączenia logowane. [11818901]
[20.12.2007] 13:23
RazDwaTrzy_
Merlin. Tanio, dostawa za darmo (od 50 zł, ale ja nigdy nie zamawiam jednej ksiażki ;P ), szeroki wybór... Opłaca się trochę wcześniej przed świętami pozamawiać, chociaż zdarza się i tak jak mi - zamówiłem w piątek, a we wtorek już do mnie paczka przyszła

IP i czas połączenia logowane. [11885926]
[03.01.2008] 17:03
MixMaxKolo
www.merlin.pl - najczęściej tu. Duży wybór, tanio, to co się będę pałętł po sklepach bez sensu, jak mi za darmo przywiozą do domu?

IP i czas połączenia logowane. [11972030]
[09.01.2008] 17:04
alkomat12
tak samo jak poprzednicy - merlin. nie ma sensu gdziekolwiek indziej probowac, sprawdzac, itp. jest sprawdzony sklep - korzystam.

IP i czas połączenia logowane. [12009876]
[11.01.2008] 14:38
Dozorca z miotłą
W Merlinie teraz w ogóle wyprzedaż jest na niektóre wydawnictwa. Ja sobie już zamówiłem parę książek

IP i czas połączenia logowane. [12021341]
[17.01.2008] 21:23
merlinowiec
Tylko merlin.Szybka dostawa ,niewygórowane ceny i częste promocje.A nie zdarzyło mi sie zamawiac 1 książki.Najmniej 3.Pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [12058214]
[24.01.2008] 20:05
lexus3000
Bonito.pl - dla osób z Krakowa. Można odebrać osobiście nic dodatkowo nie płacąc. Możesz nie kupować po jednej książce i nie musisz czekać aż uzbierają się np 3 żeby w merlinie nie płacić za wysyłkę (50 zł). Ja kupuję tam przynajmniej raz w tygodniu i nie zdażyło się żebym musiał czekać na książkę dłużej niż 1 dzień.

IP i czas połączenia logowane. [12101794]

1 2 3   » 5 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat