o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Moralność i etyka
 » Odpowiedz na ten temat

DZIWNA ZDRADA

1 2 3 4 Strony tematu:
[14.12.2012] 08:34
szczera m.
Jerzy601 (08.03.28 20:13):
Mam podobnie ,ci którzy wszystko widzą w czarno-białych barwach ,nieznają życia .Życie i związki nie jest takie proste ,może dla hobbitów ,ale dla prawdziwych ludzi tego typu relacje są skomplikowane.

Skomplikowane jest życie tchórzy i ludzi wygodnych, egoistów. Przeżyłam coś zbliżonego i z perspektywy czasu widzę, że to co kiedyś dla mnie było trudne i zawiłe teraz wymaga poprostu szczerośći z samym sobą i innymi. Majkel nie jest zmuszony do wybierania jednej z kobiet dlatego sie na to nie zdecyduje. Nawet jeśli ma jakiekolwiek uczucia to zachowuje bierną postawe i czeka co się wydarzy bo tak łatwiej. Póki dziewczyna się nie dowie, albo któras z nich go nie znudzi będzie tak to trwało zapewne. Niektórzy mają potrzebe dowartościowania się..

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [20067567]
[26.09.2013] 17:02
ZNAM TO
Byłem w podobnej sytuacji,na poczatku było fajnie aczkolwiek kac moralny dawał o sobie znac,ale pózniej zaczeła sie wkradac miedzy nas zazdrosc prawdopodobnie w miare upływu czasu oraz tego ze sie w sobie zakochalismy na zabój,potem było juz tylko gorzej....pozdrawiam i zycze powodzenia

IP i czas połączenia logowane. [20764000]
[24.01.2015] 13:00
Rigbi
Zdrada to naprawdę nic złego i co więcej dodam, nawet nie powinno się jej wybaczać, tylko odpowiedzieć w ten sposób: "Kochanie naprawdę nic się nie stało, że mnie zdradziłaś/ zdradziłeś. Wiesz, że ja się za to na Ciebie wcale nie gniewam i wszystko jest w porządku. Wtedy Wasz chłopak/mężczyzna, Wasza dziewczyna/kobieta ucieszy się bardzo z tego, że takie/tacy jesteście, czyli mówiąc idealni i na pewno w ten sposób jego/ją miło i bardzo pozytywnie zaskoczycie. I to jest właśnie to, stajecie się w oczach waszej drugiej połowy cudowni i wyjątkowi, a zdrada?, jaka tam zdrada, przecież naprawdę nic się stało mówicie - i jest wszystko dobrze i nadal jest szczęśliwy związek między Wami. Wy niestety;( z reguły reagujecie na zdradę w sposób taki koniec z nami, nie chcę Cię już znać, rozwodzimy się itd. A dlaczego?, bo nie umiecie wybaczyć takiej nic nie znaczącej rzeczy jak zdrada, bo dla Was ona jest czymś strasznym, wstrętnym, nie do przyjęcia itp. I co z tego, że Wasz chłopak/mężczyzna, Was zdradził, Wasza dziewczyna/kobieta Was zdradziła i co się złego stało nic, naprawdę nic ! a u Was to urasta do rangi tragedii, niestetysmutas.gif Zapamiętajcie jedno, że zdrada to naprawdę nic złego i traktujcie ją tak, jak by się naprawdę nic nie stało, po prostu zwyczajnie mówiąc kolokwialnie olejcie to, i mówcie: jest ok., nie gniewam się za to, że mnie zdradziłeś/zdradziłaś, ja i tak nadal Cię kocham, a ty kochasz mnie. I wasz związek jest szczęśliwy, bo naprawdę nic złego się nie stało, a zdrada niech będzie dla Was takim nic nie znaczącym detalem, nią się wcale nie przejmujcie, bo zdrada Wam wcale nie będzie przeszkadzała w związku. I tak trzymajcie !!!oczko.gif

IP i czas połączenia logowane. [21579468]
[26.01.2015] 21:14
dextjumpbosrect1979hzzoo
ruda_gwiazdka (07.11.2007.28 10:19):
Zdrada jak zdrada i nic w tym dziwnego!!

Jasne http://torching.us/z

IP i czas połączenia logowane. [21584726]
[26.01.2015] 21:58
picrialieslen1984yjoey
LalCkA18ck (08.05.2008.06 12:37):
Też jestem młoda,też mnie ktoś zdradził i wiem,że cholernie boli.Może po prostu nie zawracaj głowy pannie.Bądz z tą...drugą.Szkoda tej dziewczyny.Niech znajdzie sobie innego...chyba tak najlepiej.I Ty gościu mówisz,że ją "kochasz"?ojojoj to nie jest miłość!Tu już nie ma miłości.Jeśli kogoś kochasz to nie myślisz o innych.Taka prawda.powodzenia

Jasne http://lync.io/ePb4

IP i czas połączenia logowane. [21584885]
[17.11.2017] 18:35
[06.03.2015] 15:48
darmowy reklamodawca-idiota
Do kasacji.

IP i czas połączenia logowane. [21655882]
[09.05.2015] 11:35
400136
Jestem starsza pani, ale mam dla wa młodzi radę na zdradę.
Jesteś w związku i nie chcesz go manować, a podoba Ci się ktoś inny i masz na niego ochotę.
To piękne uczucie, dobrze się z tym czujesz, bardziej o siebie dbasz, masz werwę do życia, to Cię unsi, więc fajnie.
Ale n a p e w n o nie idzż z nim do łóżka, nie uprawiaj z tą upragnioną osobą seksu, bo seks masz ze swoim partnerem czy partnerką.
I wtedy wracasz do domu spragniona (tamtego) a seks konsumuje mąż albo żona
i jest tak pięknie, wyrzutów sumienia ie masz, możesz śmiało patrzeć w ozy, a że uprawiając seks , myslałas o tamtym o nic takiego,
zdrady nie było. I szybko uporasz się ze sobą, nikomu nie zrobisz przykrości,. I tak byłam zakochana ptzez kilka lat w koledze z pracy,
częstomowilismy ze sie kiedys spokamy na randkę taka prawdziwa, lecz do tego nie dochodziło, bo w odpoowiednim czasie waczał się sygnał, nie rob tego, zrobisz kous przykrość, ae jsk o jest pięknie codziennie widziec tą drugą osobę, spojrzeć w ozy, poflirtować, jak jest możliwość to się pocałować, i yle, i tylko tyle - kohaj, ale nie krzywdż tych którzy na to nie zasługuja

IP i czas połączenia logowane. [21760405]
[09.05.2015] 12:06
Spocóny Farmer
Uprawiać to można pole, albo ogródek. Z kobietą się kocha.

IP i czas połączenia logowane. [21760443]
[30.08.2015] 17:16
Artur eR
Nie daj się dłużej oszukiwać!! Sprawdź zdalnie telefon swojego pratnera i dowiedz się prawdy!!
-= sprawdz-to.ml/szpiegtelefon =- Po podaniu telefonu partnera i szybkiej weryfikacji, całą historię sms dostajesz na podanego maila. I można spać spokojnie..

IP i czas połączenia logowane. [21946131]
[31.08.2015] 11:04
Artur eR
Jestem żywym gównem. Nasrajcie mi do ryja, proszę!

IP i czas połączenia logowane. [21946894]
[10.11.2015] 21:47
icona
ty chyba kochasz ciało a nie jesteś nawet przyjacielem

IP i czas połączenia logowane. [22057565]
[21.11.2015] 11:10
icona
to jest cicha agonia i tylko licho się z tego cieszy

IP i czas połączenia logowane. [22073531]
[29.03.2016] 02:52
gregstone

[nie mam nic do powiedzenia]

IP i czas połączenia logowane. [22251140]
[29.03.2016] 02:58
gregstone  gregpeck@tlen.pl
A co ja mam niby zrobić? Kocham kobietę, która ma męża i dzieci, Ja też jestem żonaty i mam dzieci. Kocham i szanuję moją małżonkę, ale powoli zapominam czym jest miłość... Nie szukam przebaczenia u nikogo, nie mam się komu o tym wyżalić. Chciałem się kochać z tą dziewczyną, tyle że ją skrzywdziłem słowem. Teraz tego żałuję i tęsknię za nią. Mam nadzieję, że mi przejdzie bo zaczynam popadać z tego powodu w depresję...

IP i czas połączenia logowane. [22251141]
[07.05.2016] 16:44
evka
Poszukaj sobie jeszcze inna parę i pieprz się z trzecią (trzema?). Baranie

IP i czas połączenia logowane. [22300196]
[24.09.2016] 21:20
monika 555
a może mnie ktoś podpowie co mam zrobić.Mój mąż pracuje w Holandii,czasem przyjeżdża na parę dni,potem znów jedzie.Mam 23 lata,jestem ładną(tak mówią)blondynką.Pracuję zawodowo,mam sporo znajomych,a jednak brakuje mi męża(seksu).Zauważył mój problem mój kolega z pracy,najpierw zaproponował mi spacer,rozmowę,kawę,a....potem wylądował u mnie w łóżku.Było bosko,kochaliśmy się gwałtownie,szalenie.Tak co noc.Minął miesiąc,a on wciąż miał na mnie ochotę(ja zresztą też).Pewnej upojnej nocy zaproponował,że ma kolegę,który jest mną zainteresowany,chce mnie bardzo.Jeśli się nie zgodzę to powie wszystko mojemu mężowi.Ta sytuacja trochę mnie podnieca,a jednocześnie boję się,że jak prześpię się z jego znajomym,to i tak mąż się dowie.Ma ktoś pomysł,jak wyjść z tej sytuacji?

IP i czas połączenia logowane. [22453979]
[28.12.2016] 23:06
Olek92222
Kredyty firmowe do 500 000 zł, Minimum formalności, udokumentowane dochody firmy. Udzielamy każde leasingu i kredytów gotówkowych, mieszkaniowych dla osób indywidualnych do 200 000 zł. Zapraszam Olek 668 810 547

IP i czas połączenia logowane. [22577522]
[29.12.2016] 09:53
w dupie z twoją lichwą
i z tobą. Wypierrdalaj

IP i czas połączenia logowane. [22577839]
[17.01.2017] 17:43
miko300
No naprawdę ciekawa zdrada i dziwna, dobry detektyw może pomóc w tym zakresie !
http://www.detektywzenit.pl/tester-testerka- wiernosci.html

IP i czas połączenia logowane. [22605584]
[17.01.2017] 19:13
miko300
Lubię zjadać gówno spod siebie dla darmowej reklamy!

IP i czas połączenia logowane. [22605722]

1 2 3 4 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat