o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Moralność i etyka
 » Odpowiedz na ten temat

DZIWNA ZDRADA

1 2 3 4 Strony tematu:
[17.09.2007] 23:49
majkel com
JA MAM DZIEWCZYNĘ, KTÓRĄ BARDZO KOCHAM; ONA MA CHŁOPAKA, KTÓREGO RÓWNIEŻ KOCHA. MIMO TO SPOTYKAMY SIE ZE SOBĄ ŻEBY POGADAĆ, ZJEŚĆ KOLACJE, PRZESPAĆ SIE ZE SOBĄ A PÓŹNIEJ WRACAMY DO SWOICH PARTNERÓW JAK GDYBY NIGDY NIC. ONI NAWET SIE NIE DOMYŚLAJĄ! CO O TYM MYŚLICIE???

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[19.09.2007] 17:55
MiPelser
dziewczyna ktora bardzo Cie kocha, nie domysla sie, poniewaz nie ma na to czasu. kiedy ty jesz koacje z inna kobieta, ona je kolacje z inny mezczyzna, rozmawia z nim, on ja rozbiera i robi z nia to, czego ty nie robiles. i wie ze ty sie nawet niedomyslasz.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [11291540]
[19.09.2007] 19:16
majkel com
MiPelser (07.09.19 17:55):
dziewczyna ktora bardzo Cie kocha, nie domysla sie, poniewaz nie ma na to czasu. kiedy ty jesz koacje z inna kobieta, ona je kolacje z inny mezczyzna, rozmawia z nim, on ja rozbiera i robi z nia to, czego ty nie robiles. i wie ze ty sie nawet niedomyslasz.

BYC MOZE ALE MIMO TO NADAL BARDZO SIE KOCHAMY!!!

IP i czas połączenia logowane. [11292013]
[20.09.2007] 08:38
ruda_kwiatuszek
dzialasz na dwa fronty, kolego, a to odpada. Skoro kochasz swoją dziewczynę to dlaczego ją oklamujesz i oszukujesz? Chyba nie do końca znasz pojęcie "milość"... A - anielska
S - sympatyczna
I - inteligentna
A - ambitna

IP i czas połączenia logowane. [11294920]
[20.09.2007] 20:15
nie kochasz jej
wszystko na ten temat

IP i czas połączenia logowane. [11299330]
[22.09.2017] 13:54
[20.09.2007] 20:37
Senf
Bo milosci nie ma, czlowiek tkwi w tymm, w czym mu wygodnie, a jak ma okazje to zdradza bez zastanowienia.....nie bsdz hipokryta, nie nazywaj tego miloscia..... "Oczy kobiety zapraszają do gry. Ale z naturą się nie wygra"

IP i czas połączenia logowane. [11299512]
[29.09.2007] 20:59
Iordephos
Senf (07.09.20 20:37):
Bo milosci nie ma, czlowiek tkwi w tymm, w czym mu wygodnie, a jak ma okazje to zdradza bez zastanowienia.....nie bsdz hipokryta, nie nazywaj tego miloscia.....

Ja bym powiedział, że miłość jednak "jest".
Tak tylko __________________________
http://niebosklon.blogspot.com
"Twój bilet do przyszłości jest zawsze czysty."

IP i czas połączenia logowane. [11362536]
[29.10.2007] 14:19
No.Angel

biedna ta twoja dziewczyna, oj biedna... tylko wspolczuc
A o milosci nie masz zielonego pojecia.
Skoro uwazasz ze nie robisz nic zlego powiedz o tym swojej dziewczynie. Nie zrobisz tego bo wiesz ze z pewnoscia cie rzuci. Czyli to co robisz nie jest dobre dla niej (dla ciebie jasne: dwie panienki wiadomo do jakich celow! zyc nie umierac!). Skazujesz ja na cierpienie, bo prawda zawsze wychodzi na jaw I jestes tego swiadom, wiec... jak mozesz mowic ze ja kochasz?! Gdyby tak bylo nie szukal bys "dopelnienia" "czemu się smutek rzeką na ludzi toczy?"
- Kazimierz Przerwa-Tetmajer

IP i czas połączenia logowane. [11547762]
[31.10.2007] 22:58
majmoja
Jak się kogoś kocha to nawet nie myśli się się o zdradzie!!!
Wg mnie to CHORY związek!

IP i czas połączenia logowane. [11563946]
[22.11.2007] 19:28
takzgadzam sie
jesli ja kochasz lepiej zeby sie nigdy nie dowiedziała bo bol bedzie trwał i nie zniknie,a ty patrzac na jej cierpienie powoli bedziesz usychał....lecz jesli chcesz wyznac prawde spakuj sie i odejdz by nie widziała kazdego dnia tego co jej zrobiłes....moze wybaczy ale odejsc i tak musisz .zrobiłes jej krzywde....a moze według ciebie cos cie usprawiedliwia

IP i czas połączenia logowane. [11703941]
[22.11.2007] 19:49
dudik
hmm.. pewnie wszystkie barany na swoj sposob maja racje.

IP i czas połączenia logowane. [11704122]
[28.11.2007] 10:19
ruda_gwiazdka
Zdrada jak zdrada i nic w tym dziwnego!! Rudej tak łatwo się nie pozbędziecie!

IP i czas połączenia logowane. [11739564]
[30.11.2007] 18:16
roxy1983
w sytuacji kiedy tamta pierd...isz powinienes sobie uswiadomic, ze popelniasz blad, powinno do ciebie dotrzec, ze kochasz swoja kobiete i nie chcesz tego ciagnac dalej. i po paru akcjach zakonczyc ten uklad. gdybys kochal swoje dziewcze takie stop by sie pojawilo.

a jak wracasz do swojej kobiety i calujesz ja w szyje, to tez ci sie lampka nie zaswieca? Powinienes pomyslec "Nigdy wiecej"

no ale o czym my rozmawiamy? Wy sie ze swoja dziewczyna bardzo kochacie....

Zdradzasz? Zdradzaj... ale to milosc nie jest...

IP i czas połączenia logowane. [11754455]
[01.12.2007] 15:18
jil sander
moim zdaniem, powodem Majkel Twojej zdrady jest monotonia. Skoro kręci Cię ta druga dziewczyna, tzn. że szukasz adrenaliny.
Pozdrawiam i życzę powodzenia (bo może Ci się przydać) "Idąc przez świat, nadajemy światu kształt przez swoje czyny.."

IP i czas połączenia logowane. [11758904]
[29.12.2007] 22:13
facet po 30
Przestańcie jechać po chłopaku.
Ta jego kochanka też nie jest lepsza, bo tkwi w identycznej relacji. Dziwne, że macie pretensję tylko do niego. Razem to ciągną, więc widocznie im to odpowiada.
Nie mamy prawa oceniać, co ich łączy, ale sam miałem podobny układ w życiu i wiem, że kochać można równocześnie jednakowo mocno 2, a nawet 3 osoby i nie jest to żadna sprzeczność. Dlatego nie przyłaczę się do negatywnych ocen. Uczucia to zbyt delikatna materia.
Do autora tematu: Najlepiej będzie, jeśli wyjedziesz na jakiś czas, by nie widywać żadnej z nich. To Ci pozwoli się okreslić.
Powodzenia.

IP i czas połączenia logowane. [11942187]
[31.12.2007] 19:38
JoAhN
Znajdź inną dizewczynę, chyba że się podoba ten nie formalny związek, sex nie jest rozwiązaniem... Twój związek nie ma przyszłości bez sakramentalnego TAK, bez Boga nic nie znaczy uczucie i pozorna Miłość - Miłość to BÓG, bo on jest Miłością!!! "Jestem tam gdzie mnie nie ma, tam właśnie jestem" ja 'M

IP i czas połączenia logowane. [11955193]
[18.01.2008] 11:21
adusia_20
Dla mnie to glupota kiedy dziewczyna/chłopak szuka pocieszenia u innego partnera żeby np. przeżyć coś nowego lub spędzić czas z kimś innym, a potem znowu wraca do swojego stałego partnera, a ten partner wie o całej sytuacji i ją akceptuje. Dla mnie to ewidentna zdrada!!! Albo się jest z daną osobą na dobre i na złe, niezależnie od sytuacji, albo się rozstaje nie raniąc drugiej osoby!!!

IP i czas połączenia logowane. [12060480]
[29.01.2008] 23:18
czarna2222
ja uwazam ze jestes kompletnym palantem. kazdy ma kiedys ochote na zdrade, ale wlasnie o to chodzi ze trzeba umiec sie oprzec pokusie.idz sobie na dziwki bedziesz mial to samo, ale nie mow ze ja kochasz.Bo albo jestes szczeniakiem, ktory nie ma pojecia o zyciu albo chodzi ci tylko i wylacznie o seks -jak typowemu samcowi.Zdrada jewt niewybaczalna, a ty zdardzasz ja kazdego dnia.Dla mnie jestes zerwm..

IP i czas połączenia logowane. [12133308]
[23.03.2008] 22:10
stara dewotka
Uważam, że tracisz swój cenny czas. Zastanów się czy miło by było Tobie gdybyś był w odwrotnej sytuacji? Czego oczekujesz od życia? Zastanów się co jest dla Ciebie ważne i nie rań SWOJEJ(tak przynajmniej uważasz)dziewczyny. Powodzenia

IP i czas połączenia logowane. [12457058]
[25.03.2008] 21:44
wodniczeek
Ja ciebie rozumiem.
Sam kocham swoją zonę i inną kobietę. tak jest od kilkunastu lat.
Zresztą \"Testosteron\" ten film wyjaśnia wiele. Tacy jesteśmy faceci i kobiety. Musimy się z tym pogodzić, albo żyć nadzieją ,że nas to ominie.

IP i czas połączenia logowane. [12469191]
[28.03.2008] 12:01
794ewe22
facet po 30 (07.12.29 22:13):
Przestańcie jechać po chłopaku.
[...] kochać można równocześnie jednakowo mocno 2, a nawet 3 osoby i nie jest to żadna sprzeczność. Dlatego nie przyłaczę się do negatywnych ocen. Uczucia to zbyt delikatna materia.

nie jest to sprzeczność i nad tym nie można panować ale zdrady nic nie usprawiedliwia.

IP i czas połączenia logowane. [12484368]
[28.03.2008] 20:13
Jerzy601
Mam podobnie ,ci którzy wszystko widzą w czarno-białych barwach ,nieznają życia .Życie i związki nie jest takie proste ,może dla hobbitów ,ale dla prawdziwych ludzi tego typu relacje są skomplikowane.

IP i czas połączenia logowane. [12487064]
[28.03.2008] 20:59
stara dewotka
Kto powiedział, że życie jest łatwe i tylko składa sie z przyjemnych chwil? Jedno jest pewne ,że życie jest zbyt krótkie.

IP i czas połączenia logowane. [12487318]
[27.04.2008] 01:13
EufemistycznaSwinia
Mysle, ze troche to niedojechane.
Wlasciwie przydaloby sie, zeby ta twoja dziewczyna tez cie zdradzala, a najlepiej z najlepszym twoim przyjacielem. Choc przeciwko twojemu ojcu tez nic nie mam, przeciez w kazdym wieku liczy sie zabawa. Nie ma rowniez przeszkod, zebys mial wiecej kochanek, po co w koncu tylko jedna ? Wiecej adrenaliny = wiecej wyzwalanej meskosci, no a czyz nie o hedonizm tu chodzi ? Zycie wszak jedno, i to krotkie.. Twoja dziewczyna rowniez moglaby miec wiecej kochankow, nic przeciez nie stoi na przeszkodzie przeleciec calej zalogi przystanka tramwajowego, z ktorego codziennie jezdzi do pracy/na studia. Syfa jakos sie wyleczy, nie ? Tyle dzis lekow dobrych produkuja, w koncu reklamy co chwila w TV mozna ogladac. Do dzieci swoich dziadkow bedziemy mowic wujku, pomimo, ze gownazeria bedzie mogla byc naszymi dziecmi. Instytucja malzenstwa tez przestanie byc potrzebna, bo po co komu jeden partner, ktory i tak cie zdradzi. Choc zaraz - zdrada to bedzie wowczas nie nieznaczace slowo, moze raczej "nie bedzie ci wierny". No bo po co ta wiernosc, skoro i tak sniadanie zjesz, z kim chcesz (i jak sie umowisz) ? Kazdy moze robic co chce, a sex bedzie dostepny, jak kielbasa na polkach w GSie - podchodzisz i bierzesz.
Czy jest jakis jeden powod, zeby robic inaczej ?

IP i czas połączenia logowane. [12651990]
[27.04.2008] 09:41
Fachofce
EufemistycznaSwinia (08.04.27 01:13):
Mysle, ze troche to niedojechane.
Wlasciwie przydaloby sie, zeby ta twoja dziewczyna tez cie zdradzala, a najlepiej z najlepszym twoim przyjacielem. Choc przeciwko twojemu ojcu tez nic nie mam, przeciez w kazdym wieku liczy sie zabawa. Nie ma rowniez przeszkod, zebys mial wiecej kochanek, po co w koncu tylko jedna ? Wiecej adrenaliny = wiecej wyzwalanej meskosci, no a czyz nie o hedonizm tu chodzi ? Zycie wszak jedno, i to krotkie.. Twoja dziewczyna rowniez moglaby miec wiecej kochankow, nic przeciez nie stoi na przeszkodzie przeleciec calej zalogi przystanka tramwajowego, z ktorego codziennie jezdzi do pracy/na studia. Syfa jakos sie wyleczy, nie ? Tyle dzis lekow dobrych produkuja, w koncu reklamy co chwila w TV mozna ogladac. Do dzieci swoich dziadkow bedziemy mowic wujku, pomimo, ze gownazeria bedzie mogla byc naszymi dziecmi. Instytucja malzenstwa tez przestanie byc potrzebna, bo po co komu jeden partner, ktory i tak cie zdradzi. Choc zaraz - zdrada to bedzie wowczas nie nieznaczace slowo, moze raczej \"nie bedzie ci wierny\". No bo po co ta wiernosc, skoro i tak sniadanie zjesz, z kim chcesz (i jak sie umowisz) ? Kazdy moze robic co chce, a sex bedzie dostepny, jak kielbasa na polkach w GSie - podchodzisz i bierzesz.
Czy jest jakis jeden powod, zeby robic inaczej ?

Dobre und motzne. Kiedy tak już będzie?

IP i czas połączenia logowane. [12652352]
[27.04.2008] 16:19
A mnie się wydaje
że to tylko twoja wyobraźnia.
Nie masz dziewczyny ! i nie sypiasz z nikim.
Prawdziwy Maczo nigdy nie chwali się swoimi podbojami i ilością zaliczonych dziewczyn dziewczyn. A już na pewno nie pisze tego na forum.

IP i czas połączenia logowane. [12653983]
[27.04.2008] 17:52
Avdotia  almi1@tlen.pl
A mnie się wydaje (08.04.27 16:19):
że to tylko twoja wyobraźnia.
Nie masz dziewczyny ! i nie sypiasz z nikim.
Prawdziwy Maczo nigdy nie chwali się swoimi podbojami i ilością zaliczonych dziewczyn dziewczyn. A już na pewno nie pisze tego na forum.

Wiesz, że też o tym pomyślałam? Kocham

IP i czas połączenia logowane. [12654300]
[29.04.2008] 04:15
rad88
Wiesz co kolego, ja jestem bardzlo mlody i mozna powiedziec ze h... wiem o zyciu. Mnie tez ktos zdradzil i wiem ze to jest nie fajne, Wiem co by czuła twoja panna jak by wiedziala co robisz ty pieprzony smieciu. Powiem ci krotko, chcialbym cie @@@o zabic, a wiesz czemu bo jestes @@@ i scierwem dla mnie. I nie @@@ o milosci bo@@@a wiesz na te temat widze. @@@e ciebie i twoja rodzine pajacu

IP i czas połączenia logowane. [12661896]
[06.05.2008] 12:37
LalCkA18ck
Też jestem młoda,też mnie ktoś zdradził i wiem,że cholernie boli.Może po prostu nie zawracaj głowy pannie.Bądz z tą...drugą.Szkoda tej dziewczyny.Niech znajdzie sobie innego...chyba tak najlepiej.I Ty gościu mówisz,że ją "kochasz"?ojojoj to nie jest miłość!Tu już nie ma miłości.Jeśli kogoś kochasz to nie myślisz o innych.Taka prawda.powodzenia

IP i czas połączenia logowane. [12707655]
[24.05.2008] 10:29
katarzynka_771  9643621@tlen.pl
LalCkA18ck (08.05.06 12:37):
Też jestem młoda,też mnie ktoś zdradził i wiem,że cholernie boli.Może po prostu nie zawracaj głowy pannie.Bądz z tą...drugą.Szkoda tej dziewczyny.Niech znajdzie sobie innego...chyba tak najlepiej.I Ty gościu mówisz,że ją \"kochasz\"?ojojoj to nie jest miłość!Tu już nie ma miłości.Jeśli kogoś kochasz to nie myślisz o innych.Taka prawda.powodzenia
popieram!!!!!!

IP i czas połączenia logowane. [12810302]
[25.05.2008] 18:24
ceresana
stary sam nie wiesz czego chcesz daj dziewczynie spokój bo jak sie dowie o twoich podbojach (a pewnie kiedys sie dowie albo sie domysli) to bedzie cierpiała a szkoda zeby na twojego pokroju ludzi zycie i lzy marnowac

IP i czas połączenia logowane. [12818262]

1 2 3 4 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat