o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum o2.pl / Opinie czytelników do artykułów
 » Odpowiedz na ten temat

Szpitalne piekło kobiet

1 «   5 6 7 Strony tematu:
[17.09.2007] 22:39
zygdom
dosyć złodziejstwa (07.09.17 22:33):
to zwróć kasę za swoje studia cwaniaku, wszędzie medycyna jest platana, tylko u nas kształci się cwaniaków za darmo i wtedy możesz sobie wyjeżdżać,a nawet wy@@@aj!!!! 65% ludzi płaci za studia, więc i wy płaćcie, a jak za mało zarabiacie to idźcie na kierunki biznesowe, a nie chciało by się dużo kasy zarabiać.

i oto komunistyczne myslenie - za odpowiedzilanosc sie placi bo jak idziesz do lekarza to oczekujesz ze bedziesz potem zdrowy - a kazdy popelnia bledy - wiec w cywilizownym swiecie placi sie lekarzom KROCIE i to PRAWDZIWE KROCIE ale tez sie wymaga wiec jak polenisz blad to wyplacasz odszkodowanie dal pacjenta BO CIEBIE STAC. I wszytko dziala i wilk syty i owca cala a i lekarz nie musi postepowac nieetycznie. Wiec drogi komentatorze zanim rzucisz kamien najpierw uruchom szre komorki - chyba ze z Ciebie "dowcipowy" blondyn. To sorry.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [11279246]
[17.09.2007] 22:41
zygdom
jakiś koleś (07.09.17 22:19):
zygdom (07.09.17 22:08):
drodzy tlenowicze. Jako lekarz jestem lekko zdenerwowany na opisane tu pratyki i stwierdzenia , szczegolnie gdy dochodzi do uogolnien. Ja nie mam prywatnej praktyki (i z 50-60% lekarzy nie ma) a nawet jesli bym mial to i tak zadna to frajda by siedziec w pracy od 7:00 - 20:00. Zatem troche opanowania i rachunkui sumienia. Pozdrowienia

To kiedy Ty człowieku śpisz, odpoczywasz??? W pracy??? A to, że nie masz prywatnego gabinetu, to chyba dlatego, że ludzi często już nie stać na łapówki, albo jesteś porządny i nie bierzesz.

drogi jakis kolesiu - NIE BIORE !!!wiec zeby utrzymac rodzine charuje jak wiekszosc moich kolegow. i mysle o tym by rzucic ten zawod. Bo jedyna jego zaleta byly oczy zadowolonych ze zyja ludzi....ale jak widze Ci ludzie tylko "wciskaja" kit. SZKODA

IP i czas połączenia logowane. [11279265]
[17.09.2007] 23:07
karol_a
Zygdom, widocznie gdyby było więcej takich lekarzy jak Ty wszystkim, zarówno służbie zdrowia, jak i pacjentom było by lepiej Niestety, jesteś wyjątkiem i pogódź się z tym. Bronisz swoich kilku uczciwych kolegów i siebie, w porządku, ale nie możesz bronić wszystkich lekarzy, bo są wśród nich na prawdę chamy i pazery, którym zależy tylko na kasie, a praca i zdrowie pacjentów schodzi na odległy plan.

Piszesz o ubezpieczeniu... często nie wypłacanym poszkodowanym

Praca lekarza jest odpowiedzialna, ale jest dużo innych odpowiedzialnych zawodów, a jakoś najgłośniej strajkują tylko lekarze (co odbija się na potrzebujących, chorych pacjentach, noworodkach itd. SKANDAL)... zazdrościcie tym za Zachodzie? Droga wolna. Tylko oddajcie za studia najpierw, które opłacane są z nie tylko moich zarobków.

Padło kilka innych pomysłów w czasie strajków, m.in. żeby lekarzom podwyższyć płace, ale ograniczyć ich albo do pracy w szpitalu, albo prywatnie. A nie wszędzie na raz... wtedy dopiero wielcy doktorowie zaczęli się drzeć Ale ja mogę płacić kilka tysięcy na NFZ i prawie nie korzystać... a co tam

IP i czas połączenia logowane. [11279479]
[17.09.2007] 23:11
zygdom
karol_a (07.09.17 23:07):
Zygdom, widocznie gdyby było więcej takich lekarzy jak Ty wszystkim, zarówno służbie zdrowia, jak i pacjentom było by lepiej Niestety, jesteś wyjątkiem i pogódź się z tym. Bronisz swoich kilku uczciwych kolegów i siebie, w porządku, ale nie możesz bronić wszystkich lekarzy, bo są wśród nich na prawdę chamy i pazery, którym zależy tylko na kasie, a praca i zdrowie pacjentów schodzi na odległy plan.

Piszesz o ubezpieczeniu... często nie wypłacanym poszkodowanym

Praca lekarza jest odpowiedzialna, ale jest dużo innych odpowiedzialnych zawodów, a jakoś najgłośniej strajkują tylko lekarze (co odbija się na potrzebujących, chorych pacjentach, noworodkach itd. SKANDAL)... zazdrościcie tym za Zachodzie? Droga wolna. Tylko oddajcie za studia najpierw, które opłacane są z nie tylko moich zarobków.

Padło kilka innych pomysłów w czasie strajków, m.in. żeby lekarzom podwyższyć płace, ale ograniczyć ich albo do pracy w szpitalu, albo prywatnie. A nie wszędzie na raz... wtedy dopiero wielcy doktorowie zaczęli się drzeć Ale ja mogę płacić kilka tysięcy na NFZ i prawie nie korzystać... a co tam

Pewnie prawda lezy po srodku bo i Ty placac duza skladke mozesz /musisz/ czuc sie wycyckany/. Ja tez jako lekarz / obarczony Kodeksem Etyki/ nie moge bardzo krytykowac swoich kolegow, ktorzy nie zawsze postepuja najpiekniej. No coz wniosek z tego jest moim zdanim smutny - trzeba Z GLOWA zreformowac ochrone zdrowia - ale czy ktos w Polsce ma taka glowe. Ja nie mam . W Warszawie tez nie maja. Zatem dobranoc i zdrowych snow - bo tylko to mamy za darmo

IP i czas połączenia logowane. [11279500]
[18.09.2007] 00:31
zuza-anna
Ja jestem zadowolona z opieki lekarskiej w ciąży. Mówię o państwowej służbie zdrowia, o przyszpitalnej przychodni (tam też mam lekarza rodzinnego).Ponieważ na dziecko zdecydowałam się po 30-tce, po 10 latach brania tabletek antykoncepcyjnych - poszłam najpierw do ginekologa, czekałam na wizytę 4 dni. Lekarza zbadał mnie, dał skierowanie na wszystkie badania, potem obejrzał je w przerwie między pacjentkami (bez kolejnego zapisywania się na wizytę), kazał odłożć tabletki i zgłosić się za trzy miesiące. Już po dwóch byłam w ciąży. Zrobił mi USG i pokazał dwujajowe bliźniaki (2 fasolki). Co miesiąc chodziłam na wizytę i robiłam wszystkie badania, co 2 m-ce miałam USG. Niestety tylko pogotowie się nie spisało. Gdy odeszły mi wody i drugiej w nocy, na 5 tygodni przed planowanym terminem porodu, a mąż był w delegacji - nie za bardzo chcieli przyjechać. Ale od czego rodzice. Mamusia szybko przyjechała i odwiozła mnie do szpitala. Po 45 minutach byłam już po cesarce z parką niemowląt. Leżałam w dwuosobowej sali, bliźniaki były przez dzień w inkubatorze, potem ze mną. Nie były takie małe jak na wcześniaki i bliźniaki - ważyły po 2650 g, więc nie było powodów, by były osobno.
I nic nie płaciłam za nocną opiekę.

IP i czas połączenia logowane. [11279908]
[20.09.2017] 15:07
[18.09.2007] 01:25
BarbaraMALM
klawiszowiec2 (07.09.13 18:06):
"Coś pani głupia"- no niezły tekst rzucił pan doktor, kobieta powinna poinformować o tym lokalną prasę ciekawe czy w rozmowie z dziennikarzem facet byłby taki cwany.Czy są tutaj Polacy z zagranicy?Jeżeli tak to niech opowiedzą jak wygląda publiczna służba zdrowia w Anglii,Irlandii czy gdzie tam mieszkacie

Ja rodzilam w Polsce w Swinoujsciu KATASTROFA !!!!!!!!!!!!
Meza wyzucono ze szpitala bo to nie byla pora odwiedzin a byla godz 20,10 i do samych prawie boli partych bylam sama na sali i kszyczalam i wylam z bulu. Wychodzac ze szpitala bylam przekonana mna 200 % ze nigdy wiecej dzieci zalowalam ze nie zrobilam aborcji.

Po 2 latach rodzilam w Szwecji w Malmö.
Personel poprostu z innej planety niz ten w Swinoujsciu.
Badania wszystkie lacznie na Aids sa za darmo, wszystkie usg i jezeli kobieta sobie zyczy badania prenatalne tez sa zadarmo.
Zostalam tak dokladnie zbadana ze po porodzie w szpitalu powiedziano mi ze niechorowalam na rozyczke i musze sie zglosic do przechodni na szczepienie.
A porod?
Wszyscy zatroskani o pacjetki. Moj moz byl przy mnie cala noc i wrecz jak by go nie bylo to by go wzywano telefonicznie. Na sali porodowej 5 godzin przed porodem dostalismy obiad, napoje chlodzace i co jakis czas wchodzily osoby pytajac sie czy cos potrzebyjemy i jak sie czuje. A moje dziecko i caly porod byl monitorowany przez lekarzy dzieki djodzie ktora zostala umieszczona na glowce dziecka.
Gdy zaczely sie bole dostalam gaz znieczulajacy.
10 minut po porodzie na sali nie bylo sladu ze rodzilam a my cieszylismy sie synem. Potem przez 3 dni przebywalam w pokoju dla matek z dzieckiem gdzie moj maz mogl tez przebywac bez ograniczen.
Jeden dzien pobyto w szpitalu kosztuje 180 koron (to tj 12 biletow autobusem komunikacji miejskiej) wraz wyzywieniem i telewizorem.
Polecam.
Az chce sie miec dzieci i kobiety nie boja sie porodow w Szwecji.

IP i czas połączenia logowane. [11280143]
[18.09.2007] 01:51
Koniczyna
elunia mama (07.09.17 16:58):
Koniczyna (07.09.17 14:45):
Pani Genia (07.09.17 14:25):
elunia mama (07.09.17 11:25):
szczygiel_ (07.09.17 10:52):
kobieta w ciąży (07.09.17 10:17):
Witam

Jestem juz prawie przed rozwiązaniem i ostatnio byłam w przychodni na badaniach laboratoryjnych to nie dość że nie zostałam przyjęta w pierwszej kolejności to jeszcze przez ponad pół godziny musiałam stać a wszyscy ludzie zamiast ustąpić miejsca to jeszcze komentowali i głupio sie patrzyli. dopiero jakiś starszy pan powiedział żebym usiadła. a gdybym tak zemdlała??to już lepiej jest niektórych sklepach spożywczych gdzie to kasjerka sama prosi o podejście do kasy:-\dla mnie to co sie dzieje w NFZ jest po prostu chore i śmieszne. Pomimo tego i tak jak chcesz się czegokolwiek dowiedzieć musisz zapłacić bo inaczej to Cię oleją.

a jak rozkladalas nozki to tez prosilas poza kolejnoscia?
kobieto, ciaza to stan fizyczny a nie ciezka choroba, wiec badz tak mila i nie histeryzuj
jak sie zle czujesz to zwyczajnie popros o ustapienie miejsca, chyba masz buzie? pyskowac na forum potrafisz ale tak prosto w oczy i z "proszę" lub "przepraszam" to juz cieżko, co?
świete krowy, ktorym sie wszystko nalezy to byly w czasach komuny a to juz przeszlosc

ale ty jesteś tępy!!!!!!!!!!!!!! Byłeś kiedyś w ciążt szowinisto. Przepraszam ale jak w ciąży stałam w kolejkach prawie wszędzie to już mnie bolała buzia od ciągłego powtarzania "czy mógłby mnie ktoś przepuścić?" Ale na szczęście zdarzały sie wyjątki. Pewnie ty kobietom w ciąży nie ustępujesz miejsca??

otoz powiem tak :
szczygiel_ ma w 100% racje, jesli czlowiek o cos nie zabiega sam to nie moze miec pretensji ze nikt mu tego nie daje
Poza tym ludzie w Polsce sa wyjatkowo zyczliwi dla ciezarnych, jednak panuje caly czas postawa ze ciezarna to czlowiek uprzywilejowany,
zupelnie inaczej jest na zachodzie gdzie ciezarna jest takim samym czlowiekiem jak reszta

Racja, też się zgadzam. Oczywiście, jeśli np do autobusu wejdzie osoba starsza/ ciężarna/o kulach należało by jej miejsce ustapic. Ale kurde, nie ma obowiązku obserwować przez cała droge czy aby nie dosiadł sie na tym przystanku ktoś, dla kogo trzeba by poderwać zadek. Miałam taką sytuacją w metrze np. Czytałam książkę. Wciągnęłam się w nią. Do tego świata przywołała mnie jakaś pyskata paniusia z brzuszkiem, w dodatku w rozpiętym płaszczu, więc ten brzuszek też ledwo był widoczny. I zaczyna dziewczyna pyskówką, że jej sie należy, że ludzie niewychowani itd. A nie mogła po prostu powiedzieć "Przepraszam czy mogła by mi pani ustąpić miejsce?" Na pewno natychmiast bym to zrobiła. Troszkę kultury...

JEżELI tak ci przeszkadza to że czasami wypadałoby ustąpić ciężaranej to Pani Gienia pisze że na zachodzie tego nie robią , więc może pora pomyśleć o zmianie adresu. As szczygieł to jakiś cham, Jeżeli w przyszłości będzie miał żonę , czego żadnej kobiecie nie życzę , i będzie ona w ciąży to niech ją zaprzęże w homonto i każe jej się toczyć po piwo do sklepu a w słoneczny dzień niech nią sobie ogródek zaora i w tedy będzie miał to co chce

Napisałam że to mi absolutnie nie przeszkadza i osobiście zawsze ustępuję osobom który m miejsce powinno byc ustapione. O ile zauważę. Napisałam że szary obywatel nie ma w oczach radaru do wykrywania takich osób i nie koniecznie musi je zauważyć- może czytać np.. muzyki słuchać, sudoku sobie rozwiązywać... Uważam że osoba która chce aby jej ustąpiono miejsce a nie została zauważona po prostu grzecznie o to poprosiła a nie "budziła" aroganckimi uwagami że ludzie kultury nie maja. Czy słowo "proszę " jest aż takie trudne? Jak mi się zdarzyło poczuć naprawdę słabo nie miałam oporu poprosić o miejsce a ludzie byli życzliwi - mimo że młoda i na oko zdrowa, i na pewno nie w ciąży.

IP i czas połączenia logowane. [11280200]
[18.09.2007] 06:37
ares123
Wiem jak wyglada traktowanie chorego w szpitalach z autopsji. Bez prezentu pielegniarka nie poprawi nawet poduszki, nie zainteresuje sie kompletnie niczym, nie slyszy i nie widzi chorego. Nawet odpowiednie znieczulenie do badania jest uzaleznione od lapowy. Ktos wczesniej napisal ze to hieny - tak wlasnie jest. To ich praca i powinni ja wykonywac jak najlepiej-jak kazdy inny obywatel. W czym ta pielegniarka jest lepsza od kobiety, ktora w sklepie, piekarni, biurze musi zasuwac a odgrywac sie nie ma na kim? To moze tak w ramach wyrownania szans wyposazymy ludzi w jakies ostre narzedzia zeby mogli kluc na oslep tylko po to zeby pozbyc sie frustracji? Potem ich usprawiedliwimy mowiac, ze to z powodu niskich zarobkow.

IP i czas połączenia logowane. [11280353]
[18.09.2007] 13:04
jakaś tam paranoja
jestem przkonana że powinno sie takie niekompetentne osoby wywalać z pracy. dopiero co się skończył strajk w ciechanowskim szpitalu.myślałam że powypieprzają tych którzy nie chcieli pracować -to chyba logiczne .a tu proszę są wszyscy na swoich stołkach. kuźwa za nasze pieniądze. daleko jeszcze do europy oj daleko.

IP i czas połączenia logowane. [11282039]
[18.09.2007] 15:04
pamuk
nie wim jak jest z porodami ale z dostaniem sie do ginekologa w wiekszym miescie nie ma problemu - wiele prywatnych gabinetow ma umowe z nfz i na wizyte czeka sie max tydzien

IP i czas połączenia logowane. [11283149]
[18.09.2007] 15:48
jestem w 6 - tym miesiącu
ciąży z pierwszym maleństwem. Ani razu nie skorzystałam z poństwowej służby zdrowia. W mojej przychodni nigdy nie wiadomo na jakiego lekarza się trafi, więc praktycznie nie ma szans, żeby ciążę prowadził jeden lekarz. Lekarz pierwszego kontaktu nie chciał mi przepisać skierowania na podstawowe badania krwi i moczu, mimo, że przecież składki płacę regularnie! Wszystkie więc robię odpłatnie. Na szczęście mam świetnego lekarza i wiem, że zawsze mogę zadzwonić z byle pytaniem a synek rośnie zdrowo! To jest najważniejsze. Tylko czasem szlag mnie trafia, jak pomyślę ile kasy wpłacam na NFZ i z nich nie korzystam!

IP i czas połączenia logowane. [11283493]
[18.09.2007] 16:31
Polozna
" Myślałem, że kobiety w połogu po to właśnie są na oddziale, by zapewnić im opiekę" Kobieta w pologu to kobieta po porodzie, widac jak zna sie na rzeczy ten kto krytykuje szpitale poloznicze. Kobieta po porodzie najczesciej przez 2 godz opiekuje sie polozna a pozniej dopiero pielegniarka.

IP i czas połączenia logowane. [11283741]
[18.09.2007] 17:47
Pani Genia
Polozna (07.09.18 16:31):
" Myślałem, że kobiety w połogu po to właśnie są na oddziale, by zapewnić im opiekę" Kobieta w pologu to kobieta po porodzie, widac jak zna sie na rzeczy ten kto krytykuje szpitale poloznicze. Kobieta po porodzie najczesciej przez 2 godz opiekuje sie polozna a pozniej dopiero pielegniarka.

oj polozna
czego czepiasz sie prawidlowej wypowiedzi
zfrustowal Cie ten Artykol niezle

w pełnym zaufaniu zdradź mi swoją tajemnicę....
a na pewno wszyscy o niej usłyszą

IP i czas połączenia logowane. [11284228]
[19.09.2007] 12:59
Thodh
Wszyskich do wiezien razem z obroncami. Przymusowa praca w kopalni,lub w kamieniolomach.Zrozumieja co to jest zycie, za dobrze im jest i gardzo innymi istotami,wzglednie wendeta - najbardziej skuteczna

IP i czas połączenia logowane. [11289700]
[19.09.2007] 14:57
aliC
szczygiel_ (07.09.17 10:52):
kobieta w ciąży (07.09.17 10:17):
Witam

Jestem juz prawie przed rozwiązaniem i ostatnio byłam w przychodni na badaniach laboratoryjnych to nie dość że nie zostałam przyjęta w pierwszej kolejności to jeszcze przez ponad pół godziny musiałam stać a wszyscy ludzie zamiast ustąpić miejsca to jeszcze komentowali i głupio sie patrzyli. dopiero jakiś starszy pan powiedział żebym usiadła. a gdybym tak zemdlała??to już lepiej jest niektórych sklepach spożywczych gdzie to kasjerka sama prosi o podejście do kasy:-\dla mnie to co sie dzieje w NFZ jest po prostu chore i śmieszne. Pomimo tego i tak jak chcesz się czegokolwiek dowiedzieć musisz zapłacić bo inaczej to Cię oleją.

a jak rozkladalas nozki to tez prosilas poza kolejnoscia?
kobieto, ciaza to stan fizyczny a nie ciezka choroba, wiec badz tak mila i nie histeryzuj
jak sie zle czujesz to zwyczajnie popros o ustapienie miejsca, chyba masz buzie? pyskowac na forum potrafisz ale tak prosto w oczy i z "proszę" lub "przepraszam" to juz cieżko, co?
świete krowy, ktorym sie wszystko nalezy to byly w czasach komuny a to juz przeszlosc

Po prostu szok - uczy taki "kultury", a sam jest takim chamem, że aż trudno uwierzyć... Przez takich to właśnie "mężczyzn" kobiety cierpią, i nie tylko w szpitalach... Wstydź się.

IP i czas połączenia logowane. [11290566]
[19.09.2007] 18:09
RZESZóW
WIATM,
jestem przyszłym tatusiem i jeździmy razem z żoną do ASKLEPIOSA W RZESZOWIE na badania i wizyty obsługa przemiła duży profesjonalizm gorąco polecam pan doktor zawsze wita cię z otwartymi rekami fakt za wizytę trzeba zapłacić 30 zł a za USG 60 zł ale warto niestety nie mamy czasu na to aby stać w kolejkach w przychodniach i szpitalach bo prowadzimy własny sklepik, lepiej czasem odżałować parę złotych i zapłacić GRUNT TO TO ABY DZIECKO URODZIłO SIE ZDROWE,
pozdrawiam wszystkich przyszłych tatusiów i ich piękne żony
kk

IP i czas połączenia logowane. [11291621]
[20.09.2007] 00:39
Renata rz
Ja rodziłam w Polsce oraz w Irlandii.Ogólnie nie narzekam na żadne miejsce.Oboje dzieci rodziłam siłami natury.W Polsce miałam poród rodzinny,nie płaciłam dodatkowych pieniędzy,a do lekarza chodziłam na kasę chorych i nie oczekiwałam zbyt długo na badania.Jedyne co mi przeszkadzało to długo gojąca się rana poporodowa,gdyż mój synek był spory,a nacięcie wykonano mi za małe i z lekka się rozszarpało.Poza tym infekcje noworodków to był w tym szpitalu standard i spędziłam z dzieckiem w szpitalu 11 dni zamiast 4.Z kolei w Irlandii po przyjeździe do szpitala chcieli mnie odesłac do domu i musiałam prosic żeby pozwolili mi zostac-udało mi się i po dwóch godzinach urodziłam śliczną córeczkę,a w trzeciej dobie byłyśmy już w domu,obie zdrowe i szczęśliwe.

IP i czas połączenia logowane. [11294315]
[20.09.2007] 13:47
mamuśka124
Rodziłam dwa razy w Szpitalu Miejskim w Szczecinie. Żadnych dodatkowych opłat za opiekę. Jeśli chciałabym poród rodzinny musiałabym zapłacić 100 zł albo chodzić do szpitalnej Szkoły Rodzenia (nawiasem mówiąc świetne prowadzone ćwiczenia). Sale od dwu do pięciu osób. Oddział kameralny. Dwie sale porodowe. Wspaniałe siostry położne. Na każdy dzwonek przychodziły i dawały środki przeciwbólowe (jeśli tego potrzebowałam). Siostry noworodkowe jak kwoki pilnowały czy z nami i dziećmi wszystko dobrze. Na życzenie pokazywały jak karmić, jak kąpać i odpowiadały niezmordowanie na tysiące pytań. Lekarze badali delikatnie.Co przynajmniej dla mnie było bardzo ważne. Byli sympatyczni i kompetentni.Rozmawiali z każdą z nas na obchodzie i reagowali na każdą dolegliwość. Gdybym rodziła jeszcze raz chciałabym również być w tym szpitalu ale zamierzają zlikwidować ten szpital więc...Myślę, że to zasługa ordynatora dr Łokociejewskiego. Właściwie dobrał sobie lekarzy i pielęgniarki i dlatego panuje taka świetna atmosfera.

IP i czas połączenia logowane. [11296758]
[20.09.2007] 23:09
Jola76
Dziedobry wszystkim!Mieszkam w Anglii. Chcialam spytac,czy ktos zna dobrego ginekologa w Londynie (muwiącego po polsku.)Prywatny gabinet albo i nie.Zgóry dziękuję!

IP i czas połączenia logowane. [11301117]
[25.09.2007] 23:59
bbbbbbbbbbbbbbbb
Jola76 (07.09.20 23:09):
Dziedobry wszystkim!Mieszkam w Anglii. Chcialam spytac,czy ktos zna dobrego ginekologa w Londynie (muwiącego po polsku.)Prywatny gabinet albo i nie.Zgóry dziękuję!

Mowiacego czy muwiacego??????????????????????????????????????????????
Po podstawuwce czy po podstawowce??????????????????????????? jestes?

IP i czas połączenia logowane. [11336212]
[26.09.2007] 00:18
szczecin- c
mamuśka124 (07.09.20 13:47):
Rodziłam dwa razy w Szpitalu Miejskim w Szczecinie. Żadnych dodatkowych opłat za opiekę. Jeśli chciałabym poród rodzinny musiałabym zapłacić 100 zł albo chodzić do szpitalnej Szkoły Rodzenia (nawiasem mówiąc świetne prowadzone ćwiczenia). Sale od dwu do pięciu osób. Oddział kameralny. Dwie sale porodowe. Wspaniałe siostry położne. Na każdy dzwonek przychodziły i dawały środki przeciwbólowe (jeśli tego potrzebowałam). Siostry noworodkowe jak kwoki pilnowały czy z nami i dziećmi wszystko dobrze. Na życzenie pokazywały jak karmić, jak kąpać i odpowiadały niezmordowanie na tysiące pytań. Lekarze badali delikatnie.Co przynajmniej dla mnie było bardzo ważne. Byli sympatyczni i kompetentni.Rozmawiali z każdą z nas na obchodzie i reagowali na każdą dolegliwość. Gdybym rodziła jeszcze raz chciałabym również być w tym szpitalu ale zamierzają zlikwidować ten szpital więc...Myślę, że to zasługa ordynatora dr Łokociejewskiego. Właściwie dobrał sobie lekarzy i pielęgniarki i dlatego panuje taka świetna atmosfera.

A tobie to ordynator zaplacil za ta wypowiedz czy pracujesz na tym oddziale?????? Pewnie strach przed bezrobociem??? W Szczecinie lekarze sa ok ale nie az tak. Lekarze maja bardzo techniczne podejscie to konkretnego przypadku: w ciazy ? - nastepna, poronilas ? nastepa, urodzilas ? natepna, stracilas dziecko ? nastepna.
Jak bylam w szczecinie na Unii Lubelskiej w 18 tygodniu ciazy i madre glowy zdjagnozowali mnie na izbie przyjec bo nie mieli wiecej czasu dla mnie odeslali mnie do domu mowiac ze ^^ moje dziecko nie ma nerek i w kazdej chwili moze dojsc do poronienia^^
powiedzieli o tym ze bede krwawic wtedy i Odeslali mnie do domu i kazali mi sie zglosic na wizyte za 2 tygodnie.
Z umierajacym dzieckiem zostawiono mnie bez opieki i kontroli i bez wsparcia psychicznego.
Aborcji mi nie mogli zrobic bo statystyki bym im popsula wiec chodzilam w ciazy jeszcze tydzien i dziecko umarlo ale poronienia nie bylo wiec wywolywano mi porod. Gdy lezalam po porodzie roztrzesiona rozkraczona na fotelu ginekologicznym czekajac an anastezjologa aby dal mi narkoze do wyczyszczenia mnie lekarz i pielegniarki staly kolo mnie i rozmawiali o tym jaki ladny boczek kupily na swieta bozego narodzenia a byl dopiero 12 listopada.

IP i czas połączenia logowane. [11336337]
[14.02.2013] 14:57
yatam5
Zobacz sobie tego ginekologa w Londynie: http://www.phoenix-medical.org/# !Ginekolog/cys5

IP i czas połączenia logowane. [20235695]
[16.08.2016] 11:29
Alinka90111
A czy karetka zwiezie nas do wybranego szpitala?

IP i czas połączenia logowane. [22413545]
[16.08.2016] 15:41
Matylda5666
Słyszałam historię, że karetka wiezie do najbliższego szpitala podczas porodu. W związku z tym gdy byłam w ciąży wolałam nie ryzykować i skorzystać z transportu medycznego. Koleżanka poleciła http://medycznytransport.pl/. Zamówiłam transport miesiąc przed porodem. Gdy tylko się zaczęło, karetka przyjechała w ekspertowym tempie. Szybko i bezpiecznie zostałam przewieziona do wybranego szpitala. Przy następnym porodzie na pewno skorzystam ponownie z usług transportu medycznego.

IP i czas połączenia logowane. [22413758]
[14.10.2016] 00:11
Amant Wszech Czasów k.awaryjna
Niejeden konował a zwłaszcza ginekolog zasługuje na solidny w@@@[wściekly].

IP i czas połączenia logowane. [22477406]
[15.10.2016] 19:20
niki67
Wielu z nas poszukuje stron, którym można zaufać, zwłaszcza, gdy chodzi o informacje, dotyczące finansów. W tym celu polecam zaglądnąć na stronę: http://blonews.pl/ , gdzie znajdziecie mnóstwo sprawdzonych opinii, porad i nie tylko. Zapraszam!

IP i czas połączenia logowane. [22479491]
[12.07.2017] 23:25
inkakarolinka
współczuje każdej kobiecie która musiała przechodzić przez takie piekło w szpitalu, szczególnie podczas porodu bo wiadomo że to wyjątkowy czas... ja całe szczęście rodziłam w szpitalu medicover gdzie nie było mowy o złym traktowaniu rodzących. Każda z nas miała ogromne wsparcie, lekarze i położni są świetni no i szanują pacjentki

IP i czas połączenia logowane. [22768872]

1 «   5 6 7 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat