o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Moje doświadczenia z...
 » Odpowiedz na ten temat

czy w publicznej saunie jestescie nago?

1 «   13 14 15 Strony tematu:
[27.03.2017] 14:08
wielbicielxxx  andy_28@tlen.pl
Polecam sauny w Aquaparku w Redzie. Sauny super, oczywiscie nagie. Byłem w sobote i na samych saunach prawie nikogo nie bylo, a szkoda, bo przyjemniej by bylo wspolnie z jakas pania, badz parka posaunowac. Moze kotos sie tam wybiera?

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22692332]
[04.04.2017] 16:50
Małżeństwo35
Witam. Ja i moja żona uwielbiamy sauny w Białce. Gdy poraz pierwszy poszliśmy z ciekawości do saunarium i żonka zobaczyła tylu nagich mężczyzn, powiedziała, że to nie dla niej i że się nie rozbierze. Wyszliśmy. Za ok. 2 godziny udało mi się ją namówić. Od tej pory jeździmy tam reguralnie i już jej nic nie przeszkadza. Naprawdę polecam sauny w Bani, tam nikt nie przychodzi oglądać innych, tylko zrelaksować się, a nawet jakby to jego problem, a nie nasz. Wiadomo, że jest więcej mężczyzn, ale to z takiego samego powodu jak mój na początku z namówieniem żony. Obsługa super. Na weekend majowy też się wybieramy.

IP i czas połączenia logowane. [22701121]
[04.04.2017] 23:20
Vimer
Małżeństwo35 (17.04.2017.04 16:50):
Witam. Ja i moja żona uwielbiamy sauny w Białce. Gdy poraz pierwszy poszliśmy z ciekawości do saunarium i żonka zobaczyła tylu nagich mężczyzn, powiedziała, że to nie dla niej i że się nie rozbierze. Wyszliśmy. Za ok. 2 godziny udało mi się ją namówić. Od tej pory jeździmy tam reguralnie i już jej nic nie przeszkadza. Naprawdę polecam sauny w Bani, tam nikt nie przychodzi oglądać innych, tylko zrelaksować się, a nawet jakby to jego problem, a nie nasz. Wiadomo, że jest więcej mężczyzn, ale to z takiego samego powodu jak mój na początku z namówieniem żony. Obsługa super. Na weekend majowy też się wybieramy.

Gdzie jeszcze o tym wielkopomnym wydarzeniu nie napisałeś? Aha w Gazecie Wyborczej.

IP i czas połączenia logowane. [22701484]
[05.04.2017] 15:27
jarek6776
No owszem w Termach Bania w Białce T wypocząć można znakomicie. Obsługa miła Seanse fajne. No i jak piękna pogoda znakomity widok na Tatry.
Jeden minus to że seanse co 2 godziny i trochę mała sauna.

IP i czas połączenia logowane. [22702022]
[09.04.2017] 10:40
Mężuś
Chodzicie do sauny nago ze swoimi żonami? Nie przeszkadza wam jak inni faceci gapią się na nie?

IP i czas połączenia logowane. [22703499]
[22.11.2017] 22:44
[09.04.2017] 14:44
antytekstylny
Gdzie w Lubuskim można korzystać z sauny nago?

IP i czas połączenia logowane. [22703795]
[09.04.2017] 20:52
jarek6776
Do Mężusia! Po pierwsze jeśli jakaś para zdecydowała się do poprawnego korzystania z sauny czyli z strefą nagości.
To z pewnością takiej parze to nie przeszkadza.
Po drugie jeśli w danym obiekcie ze strefą nagości znajdzie się jakiś nachalny podglądacz który N.P będzie podglądał czy chodził za kimś Zostanie taka osoba wydalona z obiektu wraz zakazem wstępu.
Po trzecie po obiekcie nie chodzi się nago tylko okrytym ręcznikiem Również w saunie suchej można siedzieć okrytym ręcznikiem całym ciałem na ręczniku. Nie ma obowiązku siedzenia nago w suchej saunie jeśli ktoś się krępuje. Nago tylko wchodzi się do basenu jakuzzi pod prysznic by spłukać pot i do Łaźni parowej.

IP i czas połączenia logowane. [22704044]
[03.05.2017] 11:15
jarek6776
Może ktoś był na Sauna Party w Termach Rzymskich??
Jak waszym zdaniem udała się wczorajsza impreza z Sauna Majstrami z Term Krakowskich i gośćmi z Czech??!!

IP i czas połączenia logowane. [22726876]
[18.08.2017] 00:46
RUPIEĆ  Ghffh@tlen.pl
polakkatolikhonorojczyzna (08.08.2008.12 18:20):
nagoźć to grzech

A pierwsi ludzie? Byli nago.
To nie grzech koleżko.

IP i czas połączenia logowane. [22789596]
[18.08.2017] 08:49
Noo no
Tylko tego koleżki, do którego zwracasz się w formie osobowej, nie ma tu od 9 lat.

IP i czas połączenia logowane. [22789634]
[30.08.2017] 07:31
ralfik
Hej,
Jeżeli ktoś byłby zainteresowany zobaczeniem mojej żonki na żywo to 2 września będziemy (cały dzień) w saunach w Termach Chochołowskich.
Żonka: 36 lat, blondynka, włosy do ramion, 169cm, 58kg, 75B, atrakcyjna, choć nieco wstydliwa
Zainteresowanych proszę o kontakt na maila: ralfik1980@gmail.com
Zakładam, że spotkamy się na miejscu, żonka o niczym nie wie, a ja ze swojej strony pomogę zainteresowanym w obejrzeniu największej możliwej liczby szczegółów ciałka mojej wstydliwej żonki
Wcześniej mogę też wysłać kilka fotek mojej lubej.
Czekam na kontakt!

IP i czas połączenia logowane. [22796473]

1 «   13 14 15 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat