o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Moje doświadczenia z...
 » Odpowiedz na ten temat

czy w publicznej saunie jestescie nago?

1 «   6 7 8 9 10 11 Strony tematu:
[04.10.2012] 17:36
as123
W saunie zawsze nago, nawet moją wstydliwą żonę udało mi się przekonac, żeby w saunie zdejmować recznik

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [19898315]
[04.10.2012] 17:45
as123
Zresztą mieszkając na śląsku mam szczeście. Najpierw była sauna w klubie PULS w Katowicach i sauna na kąpielisku miejskim w Zabrzu, potem pojawiło się Nemo a teraz jeszcze doszły Termy w Czeladzi. Jest gdzie posaunować na Śląsku. Saunowanie w reczniku jest bez sensu, o kąpielówkach nie wspominając.Jeśli ktoś chodzi do sauny żeby pooglądać innych nagich ludzi to bezsens, taniej wejść na erotyczne www lub kupić takie pismo w kiosku. Przyjemność z saunowania, taka dziwna lekkość to jest to. Fakt czy ktoś mnie lub moją żonę zobaczy nago, n i co z tego przecież mnie nie ubędzie, a niech sobie popatrzą na piękne piersi. Zauważyłem, że żona przestawała się krępować gdy prowadziło się z innymi ludzmi w saunie swobodną dowcipną rozmowę. Wtedy jest super. Pozdrawiam i zachęcam do nagiego saunowania.

IP i czas połączenia logowane. [19898332]
[04.10.2012] 19:35
artiii0103
z tym ogladaniem innych nagich ludzi to roznie bywa.To prawda ze do sauny sie nie po to przychodzi ale fakt ze ludzie na siebie patrza.Ale i tez gdzie by mieli patrzec , ciagle w sufit albo podloge ? czy bladzic wzrokiem tak by przypadkiem na czyichs piersiach czy penisie nie wyladowal ?to by bylo rownie bez sensu jak to gdy ktos przychodzi tylko z powodu golizny innych .Nieprawdaz ? www.nagistylzycia.blogspot.de

IP i czas połączenia logowane. [19898678]
[05.10.2012] 10:36
as123
artiii0103 (12.10.04 19:35):
z tym ogladaniem innych nagich ludzi to roznie bywa.To prawda ze do sauny sie nie po to przychodzi ale fakt ze ludzie na siebie patrza.Ale i tez gdzie by mieli patrzec , ciagle w sufit albo podloge ? czy bladzic wzrokiem tak by przypadkiem na czyichs piersiach czy penisie nie wyladowal ?to by bylo rownie bez sensu jak to gdy ktos przychodzi tylko z powodu golizny innych .Nieprawdaz ?

Wyznaję jedną prostą zasadę ubieramy stosownie do miejsca i okoliczności. Do kościoła, na wazny egzamin itp ubieram się elegancko, odswietnie. Na rower sportowo. Na normalnej plaży jestem w kąpielówkach. Do sauny czy na plaży fkk jestem nago, i to jest chyba normalne i naturalne. Równie naturalnie trzeba się zachowywać mimo nagości, a jak to różnica czy kobieta ma na sobie te cztery trójkąciki czy nie. Nastawienie jest ważne czy idę na plażę fkk czy do sauny w celach seksualnych czy dla wypoczynku i zdrowia. Gdy zaczynamy z ludzmi rozmawiać w saunie, to zapominamy o własnej nagości, i zachowujemy się naturalnie. Ja lubię nagość, moja żona zawsze się krępowała. Teraz w zasadzie zawsze odsłania piersi, ale gdy atmosfera w saunie jest rozlużniona ludzie żartują jest mieszane towarzystwo, to odsłania się cała, mimo że nie lubi własnego ciała eksponować, po prostu wyluzowuje się. A mnie absolutnie nie przeszkadza, że inni faceci widzą jej piękne piersi. Mimo, ze jesteśmy po ślubie ponad 20 lat jestem jej pięknym ciałem niezmiennie zafascynowany.

IP i czas połączenia logowane. [19900057]
[11.10.2012] 14:52
ma_anka
oczywiście; chyba, że sauna jest pełna facetów liczących na widowisko to pozostaje w ręczniku; ale ogólnie, co mi zależy, jak nie mają w domu na co popatrzeć to chociaż niech ucieszą oko w saunie

IP i czas połączenia logowane. [19915927]
[23.11.2014] 13:02
[12.10.2012] 17:11
ja z 3miasta
chodzę dość często do aquaparku w Sopocie. jest tam kompleks kilku saun, do wyboru, do koloru - suche, mokre itd. przed każdą z saun opisane są zasady korzystania z nich.
jak widzę osoby, które wchodzą np. do saun parowych w ręczniku, to
- przepraszam ludzi mieszkających na wsi, ale chodzi mi o stan umysłu i pruderii- a nie miejsce pochodzenia czy zamieszkania - chu...j mnie strzela na takich "wieśniaków". rozumiem w saunach suchych, bądźcie sobie okutani ręcznikiem od stóp do głów, ale w PAROWEJ?!!! przecież tam spłukuje się wężem ławę, na której się siedzi. a potem co? siada się na takim mokrym miejscu w ręczniku?!
powiem tak, jak widzę, że ktoś taki siedzi w parowej, to biorę wąż i leję na taka ławę koło niego, żeby sobie usiąść. woda leje mu się pod dupę i moczy ręcznik, którym jast owinięty.
jeszcze nikt nie zaprotestował, jak tak robiłem, chyba w tym momencie dociera do nich, jacy są nieogarnięci.
a kwestia osób, które z basenu wchodzą do sauny w stroju kąpielowym to osobny temat, ale starczy zgłosić to obsłudze i gościom zwracają uwagę - jak nie chce się dostosować i być tylko w ręczniku - to wypad.
to tak, jakby do basenu wchodzić w dżinsach i podkoszulku - bo coś tam: kompleksy, krzywe nogi, małe cycki. każdy miałby jakąś wymówkę. jak nie jestem gotowy do respektowania zasad w saunie publicznej, to albo nie przychodzę, albo buduję sobie swoją w domu.
sprawdźcie sobie regulaminy saun na ich stronach internetowych.

IP i czas połączenia logowane. [19918530]
[12.10.2012] 19:47
artiii0103
mysle , ze zlosliwosc w postaci celowego podtapiania owinietego w recznik sasiada nic nie da , ludzie z czasem nawykna do nagosci publicznej na tyle by zaczac postrzegac ja bezemocjonajnie oraz aseksualnie no i w koncu przestana sie wstydzic. www.nagistylzycia.blogspot.de

IP i czas połączenia logowane. [19918848]
[13.10.2012] 16:28
dany1
A czy w Krakowie są jakieś sauny gdzie można bez skrępowania posiedzieć nago? Wszędzie gdzie byłem, to wszyscy ubrani, więc tak jakoś głupio się rozebrać samemu.

IP i czas połączenia logowane. [19920527]
[14.10.2012] 23:16
oskaras
hej. od niedawna zacząłem chodzić na saune i jak dla mnie jest wyśmienicie. może znajdzie się jakaś niewiasta (tak do 24 roku życia) która wybierze się ze mną by wspólnie cieszyć się ciepłem będąc nago. czekam. gg 5587962

IP i czas połączenia logowane. [19924001]
[14.10.2012] 23:18
oskaras
zapomniałem napisać że mieszkam w gdańsku

IP i czas połączenia logowane. [19924008]
[17.10.2012] 18:40
kini84
Jasne ze nago --- musowo !!!!

IP i czas połączenia logowane. [19930296]
[18.10.2012] 07:52
vampayer@wp.pl
Pewnie że nago. A może zagłada tu jakaś miła sympatyczna saunowiczaka z Poznania? Zapraszam do Sauny.
Greg

IP i czas połączenia logowane. [19931214]
[21.10.2012] 21:42
darexx
nago lub owinięty w ręczniku w zależności od sytuacji, lecz dla mnie nie to stanowi to problemu, lecz np. taka jedna pani z sauny we Wrocławiu w parku wodnym; pani dodajmy otyła, która weszła z basenu do sauny w stroju kąpielowym jednoczęściowym i wyszła za minutę; było jej pewnie gorąco, lecz takich jak ona przewijało się co minutę psując nastój wypoczynku jak i wypuszczając cenne ciepło, zgroza!
super wrażenia z pobytu w Termach: do dziś mam w głowie wspaniały widok młodej, pięknej kobiety, nagiej, dumnie, powoli kroczącej z schodków do wyjścia z sauny. Bynajmniej nie sądź czytelniku, że pisze to podjarany zbok; chodzi mi tu o aspekt estetyczny- piękna nagiej kobiety w wymiarze naturalnej sztuki. Aspekt psychologiczny- ta wspomniana kobieta wiedziała, że będzie musiała wyjść przede mną z sauny mokrej, i że ten obcy mężczyzna ją bez problemu zobaczy bo musi przed nim przejść.
opisana sytuacja nie wywarła u mnie podniecenia ...

IP i czas połączenia logowane. [19939545]
[22.10.2012] 18:28
artiii0103
no i wlasnie o to chodzi by nagosci w saunie nie przypisywac czegos co z nia nie powinno miec zwiazku - podtekstu seksualnego. http://www.nagistylzycia.blogspot.de

IP i czas połączenia logowane. [19941176]
[29.10.2012] 16:56
ASZU
Witam.
Ja jestem miłosnikiem saun i dla mnie nie ma znaczenia czy mozna tam chodzić nago czy nie ,osobiście wole jesli wszyscy robia to prawidłowo,czyli nago,ale u nas jeszcze jest średnioeiecze w tych sprawach.Ja zawsze szukając jakiegos wyjazdu na weekend wybieram miejsce gdzie mozna po długich wędrówkach a tego jestem jeszcze lepszym zwolennikiem spokojnie wypocząć w saunie,warunek ma tam być cisza i spokój,ostnio bylismy w hotelu Senator w Starachowicach,było fajnie p.Marcin robił wszystko by poprawnie saunować,wychodziło tak sobie,ale to nie jego wina tylko tych co przychodzili.Rozumiem w suchej można byc w ręczniku,ale nie można w mokrej,ludzie cały ręcznik jest mokry a póżniej walicie się na deski do suchej.Ja jestem tego zdania i go nie zmienie,jeśli juz chce się skorzystac z dobrodziejstw sauny a tam ktoś wprowadził strefe nagośći to albo z niej korzystam tak jak sugeruje regulamin albo mijam szerokim łukiem.Podoba mi się w Białce tam każdy musi przestrzegać strefy,albo tam nie wchodzi.Mity że facetom kuska staje trzeba włożyc między bajki chociaz takie przypadki się pewnie zdarzaja ale ja nigy nie byłem tego świadkiem,co do podglądaczy,pewnie tacy chodzą,mja prawo ale powinni podlegać też regulaminowi.Ja częto jestem sam, i pewnie nie raz ktoś pomyślałże chodze i podglądam,pewnie jest coś w tym prawdy bo nie można cały czas chodzić z zamniętymi oczami,a jeśli jest jakieś fajne ciało przed oczyma to nie wierze że jest jakis facet który powstrzymałby się przed spojrzeniem,ale nie ma to nic wsólnego z seksualnością,ostatnio namówiłem swoją żonke by poprawnie saunowała,powoli małymi kroczkami idziemy do przodu i myśle ze i ona kiedys polubi tą forme wypoczynku.J ana wiosne byłem w Wyspie Tropikalnej,w strefie saunowej spędziłem prawie cały dzień,i Niemcy nie maja z tym takiego problemu jak my a tekstylni to byli tylko Polacy,nie odzywałem się wcale bo było mi styd za naszych krajan.
Pozdrawiam wszystkich saunujących prawidłowo.

IP i czas połączenia logowane. [19959564]
[29.10.2012] 17:05
roni 134
Czy w Lublinie jest jakaś sauna gdzie można swobodnie saunować,będę tam w niedługim czasie.
Pozdrawiam.

IP i czas połączenia logowane. [19959583]
[01.11.2012] 12:25
miki11
Witam.
A wie ktoś gdzie we Wrocławiu jest sauna, gdzie można saunować tak jak się należy.

IP i czas połączenia logowane. [19966443]
[08.11.2012] 23:13
rafal93
u mnie w saunie przeważnie ludzie są w tym w czym pływają. może ma to związek z tym, że sauna jest w korytarzu przy basenie, obok są prysznice i wanny z zimną wodą i nie ma gdzie się przebrać. chociaż mi to nie przeszkadza, ja ściągam majtki przed drzwiami i zakrywam się ręcznikiem. na tyle już przywykłem, że iść do sauny w kąpielówkach mi się nie uśmiecha. pomimo że ten korytarz z sauną teoretycznie stanowi część pływalni i kręcą się tam ludzie to wychodząc z sauny rzucam ręcznik na kaloryfer i idę na golasa wziąć zimny prysznic, potem się ubieram i wracam pływać.

IP i czas połączenia logowane. [19987365]
[09.11.2012] 12:49
jakass01
Odważna jesteś. Faceci jakby wiedzieli to codziennie by tam byli czekając na ciebie. Ja zawsze w ręczniku wchodzę.

IP i czas połączenia logowane. [19988161]
[09.11.2012] 13:31
rafal93
jakass01 (12.11.09 12:49):
Odważna jesteś. Faceci jakby wiedzieli to codziennie by tam byli czekając na ciebie. Ja zawsze w ręczniku wchodzę.

kto jest taki odważny?

IP i czas połączenia logowane. [19988291]
[12.11.2012] 12:24
rafal93
ancew (09.09.30 05:03):
Rafał63 sam idz do sexuologa i lecz sie na cos tam. Dziewczyna ma latwiej jak sie podnieci w obecnosci chlopakow, a chlopak ma duzo trudniej bo stojaca palka to widok smieszny i krepujacy i widocznosc tego podniecenia dodatkowo wzmaga podniecenie. Dlatego tez plec meska popada w przewlekly stan podniecenia a plec kobieca delektuje sie tym niezrecznym stanem plci meskiej, a to powoduje ze plec meska mysli o sexie w taki sposob ze jest to meczace i wyraza bezposrednie pragnienie sexualne gdy plec kobieca poprostu nasyca sie tym i zwyczajnie delektuje.

to określenie śmieszny jest chyba trochę przesadzone

IP i czas połączenia logowane. [19995912]
[16.11.2012] 00:34
rafal93
aneczzka777 (12.11.15 15:12):
Oczywiście, to normalna sprawa...

cieszę się, że napisała to dziewczyna

IP i czas połączenia logowane. [20004779]
[18.11.2012] 18:23
jarek6776
W Saunie w Termach Rzymskich gdzie regularnie uczęszczam. Obowiązuje strefa nagości. I nie ma w tym nic wstydliwego!
Co prawda można siedzieć na ręczniku i być drugim okrytym ale do basenu czy jakuzzi wchodzi się już nago.
Do sauny powinno się chodzić wypocząć i się zrelaksować a nie podglądać kobiet czy facetów.

IP i czas połączenia logowane. [20009816]
[26.11.2012] 16:16
darexx
knam56 (12.03.05 15:04):
Ja tez chodzę do sauny, niestety w kostiumie, bo jak kiedyś zdjęłam stanik, to jakaś stara kur.... powiedziała mi, że tu są dzieci i co ja sobie wyobrażam, zrobiło mi się po prostu wstyd i głupio, chociaż powiedziałam babie dosadnie, że chyba ma komin od stu lat nie przedmuchany. Wszyscy tu prawie piszecie, że chodzicie nago, a ja jeszcze w Polsce ani razu (!!!) nie widziałam nagiego człowieka w saunie. Zreszta mam duży biust, i nawet w kostiumie i widzę, jak się wszyscy lampią, więc to tak nie do końca że sauna taka neutralna seksualnie. Zresztą , co tu kryć, ja też się spoglądam na przystojniaków....

hmm nie wiem, gdzie mieszkasz- słońce, ale w Polsce nie brakuje już saun z strefą nagości, warto zrobić sobie relaksującą wycieczkę do takiej i jeśli miły Ci widok to zapewniam, że nagich facetów nie brakuje, przy okazji internet kipi od nagich kobiet natomiast sauna od nagich facetów, zachęcam też do uwolnienia tych Twoich "piąteczek" skorzystasz podwójnie 1. dobroczynny wpływ ciepła na ciało= pot 2. podziw męskiej części. Ten podziw może mieć bardzo dobroczynny wpływ na kobiety, które doszukują sie defektów u siebie. Dziewczyny powiedzcie szczerze czy miło jest Wam jak was podziwiają "lampiac się".
ps. No i też tak bezczelnie to nikt się nie lampi, bynajmniej sie spotkałem się z tym. Do sauny idę przede wszystkim dla sauny, golizna to jakiś pewien bonus, ale bez przesady, nie po to się tam idzie

IP i czas połączenia logowane. [20027782]
[27.11.2012] 18:15
Nikton
W sopocie w aquaparku nagość jest regulaminowa i prawie nie ma tekstylnych. Ci w kostiumach się bardziej wstydzą niż nadzy.
Kobiety trafiają się i rubensowskie i takie jak modelki. Polecam.
Za to byłem w Olsztynie w Aquasferze i tam sami tekstylni. Poszedłem w samym ręczkiku i jak brałem prysznic musiałem zdjąć. Jedna dziewczyna mnie zobaczyła i była bardzo zdziwiona. Jak to przeczyta to pozdrawiam. Była w jasno niebieskim jednoczęściowym kostiumie.

IP i czas połączenia logowane. [20030390]
[03.12.2012] 08:37
violaaa
A jak ma byc w saunie.Ja chodze z kolezankami do sauny na Cybulskiego w Poznaniu i z nagoscia nie mamy problemu bo to jest sauna na wylacznosc .Pelen relax.

IP i czas połączenia logowane. [20042030]
[03.12.2012] 10:30
Maria5
Ale nie piszesz "Motocyklista_35" gdzie te sauny w Poznaniu? Ja mam bardzo miłe i pozytywne doświadczenia z sauną na Cybulskiego w Poznaniu, Fit-Flox na szyldzie. Nie dość że fantastyczna, nowa, kameralna sauna [tylko dla Ciebie, więc ekshibicjoniści się zawiodą ], to jeszcze jak masz chęć zrelaksować się na maxa, możesz zamówić u Pana Krzysia niezapomniany masaż, albo poćwiczyć na siłowni.... Sama przyjemność.......

IP i czas połączenia logowane. [20042141]
[04.12.2012] 13:24
jarek6776
No ja też uczęszczam do Sauny gdzie obowiązuje strefa nagości! Nie ukrywam na początku było to dla mnie zaskoczeniem że jest strefa nagości. Widząc zdecydowaną większość uczestników i uczestniczek siedzących nago na ręczniku!! Dostosowałem się do panujących tam zasad.
Oczywiście nikt nikogo nie zmusi by siedział nago. Jeśli ktoś się wstydzi może być okrytym ręcznikiem ale nie w stroju kąpielowym. Jest to niedopuszczalne w dobrze prosperujących Saunach.

IP i czas połączenia logowane. [20044648]
[04.12.2012] 16:06
mexxx
ależ skąd nago ? jesteśmy w zbroi

IP i czas połączenia logowane. [20044973]
[29.12.2012] 22:27
annnnnna  luczi@tlen.pl
Kobiety w większości są okryte ręcznikiem lub nago,raz na jakiś czas pojawi się jakaś podglądaczka która chyba nigdy nie widziała fiutka i ładuje się w kostiumie kąpielowym na saunę (jedna nawet była w czepku). Wystarczy wejść powiedzieć Dzień Dobry usiąść na ławeczce i się zrelaksować, zawsze są jakieś tematy do rozmów,można się również schłodzić w zewnętrznym basenie jest też sauna parowa. Tak jest na Inflanckiej,nie wiem jak w innych saunach-mi odpowiada ta atmosfera

IP i czas połączenia logowane. [20104394]

1 «   6 7 8 9 10 11 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat